erzincan munzur su damacana / ekşi duyuru - Hangi su?

Erzincan Munzur Su Damacana

erzincan munzur su damacana

Biz Taşdelen'e geçtik, cam olana. Oldukça memnunuz diyebilirim.
Hayat, Çenesuyu, Pınar içemiyorum tadları garip ve zaman zaman değişiyor geliyor

• kaymaktutmayansicaksut  ( ) 

Erikli cok tuzlu. Sodyum oranlarina bakabilirsiniz.
Elmacik eve getirmiyor o yuzden Saka aliyorum. Memnunum

• mor oje  ( ) 

Elmacik, saka, hamidiye baska icmiyorum.

• England  ( ) 

Abant. Bim'de de satılan Çok seviyorum şahsen.

• ssiradanbirigibi  ( ) 

Pür Su (koç grubu)

• since  ( ) 

Evde arıtılmış musluk suyu içiyoruz.
Ofiste abant su cam damacana kullanıyoruz. Birçok marka değiştirdik biz de, en son abantı beğendik ve devam ediyoruz.

• peggy  ( ) 

buzdağ

• kisa  ( ) 

Bim'de ne olsa onu içiyoruz. Abant şimdilerde.

• doxanikee  ( ) 

kardelen içiyorum bakkal bir tek onu satıyor.

• estranged  ( ) 

Taşdelen+1. Pahalıdır ama iyidir, müşteri hizmetleri de çok iyidir ayrıca (parça değişimi ve su siparişinin zamanında gelmesi gibi)

Ben farklı suları deneme yanlısı olarak haftada bir Taşdelene alternatif olarak Abant, AOÇ Elmacık , JAVSU kullanıyorum, onlar da iyi özellikle F/P açısından.

EK: Bulunduğunuz kentte Munzur Suyunun bayisi varsa onu da deneyin derim, çok güzel bir tadı vardır.

• candanag  ( ~ ) 

buzdağı kaynak suyu +1

• austra  ( ~ ) 

nazillide yaklaşık 4 5 adet kaynak var. 19 lt suyu çeşmelerden 1 tlye dolduruyorduk gene dolduruluyor. ancak diğer şirketler şırlan,nazlısu,pürsu,pirsu,sırma,madran vs. gibi üreticiler suyu işliyor. biz işlenmeden kullandık ve bü yöreli olmadığımız için eşim suya alışamadı ve böbrekte sıkıntı oldu. pürsu nun nazilli kaynağında sıkıntı olduğunu duyunca bıraktım ve pınara geçtim. pınar madran olarak geliyor. yani bozdoğan madran dağında doluyor. bu suya şu an için alıştık gibi.

bu bölgede nazilli bozdoğan bölgesinde suyun kireç oranı çok yüksek sular bu yüzden farklı tad verebilir.

• mikahakkinen  ( ) 

Abant.

• orijinalinden iyi olan cover  ( ) 

Selam,

Ben de cam damacana kullanıyorum, Hayat su. Çevrede tek cam damacana sağlıyan oldukları için tercih ettik, idare eder. Plastikle cam arasında ciddi tat farkı var bence, BPA konularına hiç girmiyorum. PH olarak daha iyi olan sular var ancak nedense çoğu plastik şişe :(

• hana bi  ( ) 

Saka'yı çok seviyorum

• mutlusismankedi  ( ) 
  • hernezıkkımsa  ( ) 

yanlış olmassa munzur su neden öneriliyor ki. munzur su güzel falan değil erzincanda askerlik yaparken içtim ve tavsiye dahi etmem. munzur suyu önerenler sempatizanlık yapıyor.

• mikahakkinen  ( ) 

munzur suyunu geçenlerde içmmiştik rakı masasında gelmişti, 4 kişi de oldukça bağanmiştik tadını. (yine de buzdağı)

• kisa  ( ) 

rakı varken suyun markasını umrumda olmaz

• mikahakkinen  ( ) 

ÜRÜNLER

Munzur'dan gelen % Doğal Kaynak Suyu

19 Litre

5 Litre

1,5 Litre

0,5 Litre

0,33 Litre

0,25 Litre

0,20 Litre

HİKAYEMİZ

yılından bu yana keyifle içtiğimiz Munzur suyu için ilk adımlar yılında bir araya gelen 14 kişi ve daha sonra bu birlikteliğe güç katan daha fazla gönüllünün katılımıyla atıldı. Birlikte olmanın maddi ve manevi gücü ile çıktığımız yolda hayallerimizi gerçeğe dönüştürerek yılında Tunceli Ovacık’taki fabrikamızda üretim faaliyetimize başladık.

Devamını Oku

Munzur Efsanesi

Derler ki, çok eskilerde bugünkü Tunceli ili Ovacık ilçesine bağlı Koyungölü Köyü civarında yaşayan bir ağanın işlerini yapan Munzur adında bir yanaşması varmış. Hızmette hiç kusur etmez çok becerikli ve başarılıymış. Ağanın bir dediğini ikiletmez, çobanlıkta tutda tarla tapan işlerine koşar, çift sürdüğü öküzlerin, iş gördüğü atların bakımını, beslemesini hiç aksatmaz, işine toz kondurtmazmış. Bağlılıkta, doğrulukta eşi bulunmaz, hiç bir canlıyı incitmez, hızmetinde kusur etmezmiş…

Devamını Oku
  • TSE Uygunluk
  • Zengin mineral yapısı
Alibeyköy
Hizmet Bölgeleri: Sultangazi,Gaziosmanpaşa,
Kağıthane,Eyüp,Sarıyer
Burak GünelAlibeyköy Merkez seafoodplus.info Sok. No:1 Eyüpsultan 53 10Fatih
Hizmet Bölgeleri: Fatih,Şişli,Beyoğlu,Beşiktaş De-Man Gıda Tic. Ltd. ŞtiYalı Mah. Alboyacılar Sk. No/60 Fatih 54 62Kadıköy
Hizmet Bölgeleri: Kadıköy,Üsküdar,Beykoz,
Şile,Ağva
Munzur Çevre GıdaAtakent Mah. Mithatpaşa Cad. Çağla Plaza No 86 15Maltepe
Hizmet Bölgeleri: Maltepe,Ataşehir,Kartal,
Kadıköy,Pendik,Adalar
Dest GıdaAltayçeşme seafoodplus.info Boz Sok. 2C/A-B Maltepe0 34 63Zeytinburnu
Hizmet Bölgeleri: Zeytinburnu,Bayrampaşa,
Bakırköy
Alin Meşrubat Ltd. Şti.Kazlıçeşme Mah. Asım Kazancıgil Cad. No Zeytinburnu 50 66Bahçelievler
Hizmet Bölgeleri: Bağcılar,Bahçelievler,
Esenler,Güngören
Artsekiz Meşrubat Gıda Ltd. Şti15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No Bağcılar 57 03Başakşehir
Hizmet Bölgeleri: Küçükçekmece,Başakşehir,
Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar
Ödecik Gıda Meşrubat Tic. Ltd. ŞtiSelahaddin Eyyübi Mah. Sk. No:6 Esenyurt 95 37TuzlaŞükrü AkdoğanAydınlı Mah. Konaslı Mevki Saygın Sokak No Tuzla 36 52Ümraniye
Hizmet Bölgeleri: Ümraniye,Çekmeköy,
Sancaktepe,Sultanbeyli
Piya Gıda Ve Meşrubat-Vedat GülArmağan Evler Mah. 23 Nisan Cad. No/A Ümraniye 29 06

Erzincan Munzur Su Siparişi

Firma Hakkında

Erzincan Munzur su bayisi arıyor iseniz, Munzur marka sularınızı firmamız aracılığı ile temin edebilirisiniz. Sürekli güncellenen ve en taze, ferah Munzur suların siparişlerini iletişim numaralarımızdan verebilmeniz mümkün. Munzur su Erzincan ile birlikte adrese anında teslim su siparişlerini uygun fiyat güvencesi ile birlikte kaçırmayın.

Erzincan Munzur Su Siparişi için firmamızın sunmuş olduğu bu imkandan yaralanabilirsiniz. Hangi marka suyu kullanıyorsanız fark emeksizin su siparişini oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise, iletişim numarasını kullanarak direkt su siparişi vermek olacaktır. İstediğiniz markanın cam ya da plastik damacanası olmak üzere tercihinize göre anında sipariş geçilecektir.

Erzincan Munzur Su bayi için sizler de su siparişi verebilirsiniz. Bilindiği üzere su siparişi vermek ve birçok farklı markanın içeriğine ulaşabilmek pek mümkün olmuyor. Firmamız aracılığı ile oluşturduğunuz siparişlerde sizlere birçok seçeneği beraberinde getiriyoruz.

Erzincan Munzur Su Siparişi

Munzur damacana su siparişi için iletişim numaralarımızdan yararlanmak kolay ve pratiktir. Özellikle en uygun damana fiyatları ile birlikte tekli ya da toplu su alımlarını sağlayabilirsiniz. Uygun damacana fiyatı ya da depozitolu şişeler ile birlikte uygun su fiyatları sizleri bu alanda bekliyor.

Erzincan Munzur Su

Erzincan Munzur su bayisi için iletişime geçmeyi unutmayın. Munzur marka suları tercih ediyor iseniz, Munzur su Erzincan üzerinden direkt su siparişi verirsiniz. Günlük ve anında olmak kaydı ile Erzincan Munzur su bayisi üzerinden direkt olarak siparişleriniz, belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir