serçe sarayı 2 bölüm / Serçe Sarayı Haberleri - Son Dakika Serçe Sarayı Hakkında Güncel Haber ve Bilgiler

Serçe Sarayı 2 Bölüm

serçe sarayı 2 bölüm

Serçe Sarayı

Serçe Sarayı

Tamamlanmış

Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet ve Detaylar

Eşini trafik kazasında kaybetmesinin ardından, kendini çocuklarına adayan Serçe, kız kardeşi ile birlikte samimi bir mahallede mütevazi bir hayat sürmektedir. Hatırasına sıkı sıkı bağlı olduğu eşinin onu evlilikleri boyunca aldattığını ve bir çocuk sahibi olduğunu öğrenen Serçe, gençlik aşkı Kadir'in de mahalleye geri dönmesiyle tam bir duygu karmaşasının ortasında kalır.

Oyuncular

Tüm oyuncu kadrosu

En son haberler

8 Dizi haberleri

Son Videolar

En son videolar

Fotoğraf

Fotoğraf

Hayran tepkileri

En çok beklenen yeni diziler

Dönence

1

Star Wars: Ahsoka

2

Echo

3

Special Ops: Lioness

4

Hijack

5

Göremediğimiz Tüm Işıklar

6

En çok beklenen yeni diziler

En çok konusulan popüler diziler

Aldatmak

1

Arayış

2

Çöp Adam

3

Aktris

4

The Idol

5

İbn-i Sina

6

The Walking Dead

7

Black Mirror

8

Metamorfoz

9

Gülcemal

10

En popüler diziler

Serçe Sarayı Full 1. Bölum HD İlk Bölümü Nasıl Buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz Full İzlemek İçin Tıkla Abone Ol : funduszeue.info Facebook : funduszeue.info Twitter : funduszeue.info Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy "Gönül Serçe'den bir saraydır. Yıkılması kolaydır." Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 2. bölümüyle Perşembe 'de STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. 30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Tags : Serçe sarayı izle, serçe sarayı full izle, serçe sarayı tek parça izle, serçe sarayı 1. bölüm izle, serçe sarayı izle, serçe sarayı hd izle

•••

Serçe Sarayı

Serçe Sarayı Oyuncuları

Songül Öden, Mert Fırat, Alican Yücesoy, İsmail Ege Şaşmaz, Selen Öztürk, Serkan Ercan, İsmail Demirci (Ramazan)

Serçe Sarayı Özeti

Star TV’nin yeni dizisi olan Serçe Sarayı Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy’dan oluşan oyuncu kadrosu ile dikkat çeken bir dizi.

Endemol tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide dol kalmış bir kadının hayat hikayesi ve yaşadıkları anlatılıyor.

Serçe Sarayı Yorumları

Serçe Sarayı Yorumnercanım ilk yorum senden 2. yorum bendenendol turkiyenin yaptigi her sey guzek funduszeue.infoada dahilll

YASEMİN • !!++

Serçe Sarayı Yorummerhabaaa 6 yorumda bendenn:)biraz qec kaldim qaliba:)♥insallah harika quzel super mutus mukemel dizi olur♥:]nermin ceylan yasemin naberr?:)haydi yeni dizimiz kutlu olsun(umarim severim)haydi bayyy(:)[♥]

Zehra servet ali canlarim benim • !!++

Serçe Sarayı Yorumdizi bana sultan filmini hatirlatti, sanki sultan filmin dizi versiyonu olacak gibi

!!++

Serçe Sarayı Yorumne serceymıs be bütün mahalle aşık kadına :)

!!++

Serçe Sarayı Yorumsimdi bitti cok guzelmis

!!++

Serçe Sarayı Yorumçok profesyonel bir ekip ve muhteşem bir senaryo adeta ekrana kilitlendim. çok tebrik ediyorum tüm ekibi.

!!++

Serçe Sarayı Yorumreytinq kotu gitmez bu dizi

!!++

Serçe Sarayı Yorumtekrar oynuyor su an. gercekten cok guzelmis. ayni duyguyu ve tempoyu tasidigi surece yolu acik bu dizinin. ayrica bir kadinin namusuyla ayakta kalma mucadelesi cok guzel bir ornek bu kadar derin bir konu su anda oldugu sekliyle yani yer yer mizahta katilirsa (sercenin istenmesi) balli kaymakcok tebrikler

!!++

Serçe Sarayı Yorumilk bölümün tekrarını izledim.çünkü perşembe'maral'funduszeue.info dizi'nin ilk bölümünü çok beğendim:) kadir çokk tatlı^^senaryo perfect gerçekten:) songül öden'i 'gümüş'dizisinden tanıyorumo çok uzun soluklu sürdü.inşallah bu dizide uzun sürer:) bide 'umutsuz ev kadınları'dizisi vardıkarakterler dev iyi işlenmiş:) sülo dev komik:) ben mert fırat'a hayran oldum:)) başarılarının devamını dilerimm^_^ başarılar "serçe sarayı" ekibi:))

Serçe Sarayı Yorumsimdi bitti diziyi gecen hafta ilk bolumunde sinirli imkanlara sahip bir kadinin yasam mucadelesine karar vermesini takdir ettigimiz ve ilerki bolumlerde iyi seyler gormek icin izlemistik bu bolumde gayet iyi gitti yanliz artik bu kadinin tacize vb ugramadan ilk bolumde soz verdigi gibi artik arkadaslariyla bi restoran mi acicak yoksa kursa gidip bir is mi ogrenecek ne yapacak sa onlari yapmaya baslamali diyoruz kesin bir de kadir cok guzel sahip cikti serceye eyvallah cok mert cikti kadir ama serceyle olan bagi su ana kadarki gibi saygili bir bag olmali ilerde kavusurlar muhtemelen ama oraya gelene kadar seviyeli devam etmeli bu hususlar guzel ornekler teskil eder diyoruz elinize saglik ve basarilarinizin devamini diliyoruz.. biz de seyretmeye devam

!!++

Serçe Sarayı Yorumsuppper dizi cok sevdim yeni bolumden yani dunki bolumden itibaren cok sevdim ve izleyecegim tatli dizi

AySeNuR KaRaCaKaYa! • !!++

Serçe Sarayı Yorumdiziyi şu ana kadar zevkle izliyordum ancak tolganının ağïr bipolar hastasï olduğunu söyleyene dek bunu farklï bir şekilde ifade edebilirdiniz bence benim gibi bipolar hastalarïnı dūşünerek bende hastayïm ağïrmïyım hafifmiyim tïmarhaneye kapatïlïrmïyïm bunlar hakkïnda bilgi sahibi değilizşimdi birde bunumu takacağïz kafaya biraz daha duyarlı olabilirmiyiz

!!++

Serçe Sarayı Yorumharika devam

Lale • !!++

Serçe Sarayı Yorumibrahim demircinin o karakterin girisi iyi oldu olaylar gelisecek.. basarilar

!!++

Serçe Sarayı Yorumcok güzel bir dizi mert songül harikasınız

!!++

Serçe Sarayı Yorumserce sarayi dizisi yayindan kalkiyormus dogrumu? güzel diziydi bakilacak film mi kaldi onu kaldir bunu kaldir seyirciye soran yok,kim karar veriyor buna cok sacma cokkk :(

!!++

Serçe Sarayı Yorumben o flimi izledim funduszeue.info cok guzel mert firati hic sevmiyorum funduszeue.info niye seviyorum biliyormusunuz cunku mert firati bucaklamislar gebersin insalla

!!++

Serçe Sarayı Yorummaalesef ben serçe sarayını izlerken kapaatırken final yaptı diye bir yazı gördüm şeref meselesi ve serçe sarayı final yaptı yazısı gördüm inşallah bir daha başlar bu diziye gıcık ve sevmeyenlerin allah belasını ersin

!!++

Serçe Sarayı Yorumsiz onu diziyi seviyormusunuz

!!++

Yorum Yaz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası