fırıldak aile batsın bu orta dünya / Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya streaming

Fırıldak Aile Batsın Bu Orta Dünya

fırıldak aile batsın bu orta dünya

Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya izle

Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya izle, Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya full izle, Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya hd izle, Bir tarafta ise halay çeken, okeye dördüncü arayan Fırıldak Ailesi, diğer tarafta ise büyülü ormanlar, tılsımlar ve ejderhalar! Macera bir gece ansızın köydeki tüm kadınların kaçırılmasıyla başlar. Bu olay Sabri Fırıldak ve arkadaşlarını pek çok korkunç yaratıkla dolu büyülü ormana sürükler. Kahramanlarımızın kadınları geri almak için kötülerin kötüsü Tarumar ile büyük bir savaşa girmeleri gerekecektir. Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya izle, (Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya) filmi - yapımı olup, DiziCaps ile hd kalitede izle! Yönetmenliğini 'in yaptığı Animasyon türündeki, IMDb puanı 4.2 olan "Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya" filmini hd izleyebilirsiniz. Dizicaps.org iyi seyirler diler...

Oyuncular: Bülent Kayabaş, Gülen Karaman, Keremcan Köse, Tülay Bursa, Tülay Köneçoglu

Yönetmen: Berk Tokay, Haluk Can Dizdaroglu

Yapım Yılı: 2017

Ülke: Türkiye

Yönetmen

Senaryo

SenaristHaluk Can Dizdaroğlu

YaratıcıVarol Yaşaroğlu

Dublaj oyuncuları (orijinal sesler)

Bülent Kayabaş
Eser Yenenler
İbrahim Büyükak
Oğuzhan Koç
Tülay Bursa
Gülen Karaman
Yılmaz Vural
Barış Özgenç

ŞarkıcıMahmut Tuncer

Murat Boz

İsmail Yıldız

Tayfun Talipoğlu

Zeki FırıldakKeremcan Köse

Tülay Köneçoğlu

Onur Akgülgil

Yapım

YapımcıNecati Akpınar

İdari yapımcıMesut Apaydın

Firmalar

ProductionBKM Film

DistributionMars Dağıtım

Filmin Videoları

Fırıldak Ailesi Orta Dünya - Teaser0:58
Fırıldak Ailesi “Batsın Bu Orta Dünya” - Fragman2:21
Bu filme dair # video

Fragmanlar: Vizyondaki En İyi Filmler

The Flash Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş Altyazılı Fragman

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Fragman

Super Mario Bros. Fragman

Super Mario Bros. Fragman
Vizyondaki En İyi Filmler

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy's
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler

Facebook

Fırıldak Ailesi Batsın Bu Orta Dünya Galası by Fırıldak Ailesi
#FırıldakAilesi galası birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti, filme desteği olan herkese teşekkürler! Fırıldak Ailesi 3 Şubat'ta tüm sinemalarda! — at Kanyon Cınemaxımum Sınema. (near Kanyon Cınemaxımum Sınema)

172 Likes13 comments

Cennet Kılıçersla and 171 others like this.

4 Shares

Nur Aydın

Çok güzeldi filmmmm

6 yrsReport

Yusuf Gececi

arkadaş bu film kime hitap ediyor yani koyduğunuz yaş kısıtlaması çok gülünç bu nasıl bir genişliktir. Filme gittim ve yarıda çıkmak zorunda kaldım millet ailesi ile gidiyor ve filmin içeriği ailenecek izlenecek tarzda değil. Yani biraz yabancıları örnek alın bu işde aptalca mizahlar değilde zekice şeyler bekliyoruz. Çok basite kaçılmış. espiri deyince akla bunların bel altı geliyor. Kimin kafasının nerede olduğu apaçık.

6 yrsReport

Ceyda Alişir Demir

Bu kadar rezil bir film olamaz birde çizgi film yaş sınırı koymadan küçücük çocukların gittiği filmde küfürler el hareketleri ve kadınları aşağılamadan başka bişey yok yazık çok yazık çocuklarımla gittim gittiğime bin kere pişman oldum çocukları almadıkları recep ivedik bunun yanında çok masum

6 yrsReport

Emre Çağrı Palabıyık

Tavsiye etmem
değil 7+ yaş 13+ yaş bile az kalır bir çocuğuna küfürü öğretmek isteyen el hareketleri öğretmek isteyen gidebilir cinsel içerik te hat safhada
Nasıl bir gelecek yetiştirmek istiyor bu bkm anlayamıyorum tepkisiz kalmayın ve boykot ederek gitmeyin

6 yrsReport

Dilara Yıldırım

Acayip komik

6 yrsReport

Bensu Kpln

Film kaç yas uzeri bilen varmi

6 yrsReport

Hasan Ercan

Ben baktim yoktu

6 yrsReport

Berke Gürsoy

mersine de gelin

6 yrsReport

Orhan Mutlu

yalnız ben sinemaların seanslarına baktım internette 3 şubata fırıldak ailesi yoktu

6 yrsReport

Mustafa Ercan

Çeşme ye gelir mi ??

6 yrsReport

Ömer Faruk Bilgin

kayseriye seans varmı

6 yrsReport

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası