bergenin ölüm fotoğrafları / Bergen'in acılarla dolu hayat hikayesi - Son Dakika Magazin Haberleri

Bergenin Ölüm Fotoğrafları

bergenin ölüm fotoğrafları

Bergen'in katili Halis Serbest: Öldürdüğüm için pişman değilim

funduszeue.info

"Acıların kadını" unvanıyla arabesk piyasasına damga vuran Bergen, tarihler 14 Ağustos 'u gösterdiğinde öldürülmüştü.

Bergen'in ölümü sevenlerini yasa boğarken, şarkıları hala dilden dile yaşamaya devam ediyor.

Son olarak Bergen'i öldüren Halis Serbest, Kanal D'de yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına konuk oldu.

"SEN HAK ETTİN, SENİ ÖLDÜRECEĞİM DEDİM"

Ünlü sanatçıyı öldürmesiyle ilgili konuşan Serbest, "Bunu kendisine söyledim. 'Sen hak ettin, seni öldüreceğim’ dedim." ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Serbest, muhabirin "Pişman mısınız?" sorusuna "Yok, pişman değilim." yanıtını verdi.

Bergen’in katili Halis Serbest: Kadın cinayetlerine kesinlikle karşıyım

"KADIN CİNAYETLERİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM"

Kadın cinayetlerine karşı olduğunu da söyleyerek şaşkınlık yaratan Halis Serbest, "Kadın cinayetlerine kesinlikle karşıyım. Bir bayan, eşine ’Ben anlaşamadım, boşanacağım’ diyor. Anlaşamamışlar, olabilir. Yolun açık olsun." şeklinde konuştu.

"ANNESİNİN ÖLMEYİŞİNE ÇOK ÜZÜLDÜM"

Öte yandan Serbest, Bergen'in annesini öldürmek istediğini de şu sözlerle anlattı:

"Annesi 'ölümden korkmuyorum' diyordu. İlk ona sıktım. Öldü sandım. Ölmese ben onu sağ bırakır mıydım? Annesinin ölmeyişine çok üzüldüm."

Kanal DBergen

Google News ile Takip Et
kaynağı değiştir]

Dönemin tanınmış estetik cerrahı Onur Erol, kezzap saldırısı ile ağır biçimde yaralanan Bergen'e gönüllü olarak yardım etti. Onur Erol, hastasının durumunu 13 Şubat tarihinde bir gazeteciye şöyle tarif etti:

“En az üç kez ameliyat ettiğimi hatırlıyorum onu. Çünkü dokuların iyileşmesi, olgunlaşması aylar sürer bu tip yanıklarda. Zımparalama yöntemiyle Bergen’in derilerini soymuştuk. Sağ gözü çıkmıştı, kapakları kapanmıyordu. Sonradan eklenecek protez için göz çukuru yaptım. Burun kanatları yok olmuştu, oraya kıkırdaklar kondu. Yüzüne kalçasından deri eklendi.”

"Arabesk kraliçesi" oluşu[değiştir

‘Acıların Kadını’ Bergen'in doktoru anlattı: Bir an olsun y&#;z&#;nde umutsuzluk g&#;rmedim

Haberin Devamı

Onu, söylediği arabesk şarkıların dışında yaşadıklarıyla da tanıdık. Bir dönem arabesk-fantezi müziğinin imza sesi olan Bergen, sonraki nesillerin hafızalarında 'Acıların Kadını' olarak yer edindi.

30 yıllık hayatına, Sen Affetsen Ben Affetmem, Benim İçin Üzülme, Kul Feryadı, Sevgimin Bedeli, Kader Diyemezsin gibi şarkının yanı sıra birçok acı da sığdırdı.

Konservatuarda okurken arkadaşlarının ısrarı ile çıktığı sahnede yıldızı parlayan Belgin'in hayatı, Adana'da tanıştığı Halis Serbest ile tamamen değişti. O artık ne öğrenci ne de Belgin olacaktı.

Ben sahneyi &#;ok seven, a&#;ık&#;ası sanatına &#;şık bir kişiydim. O ise kıskan&#; bir insandı. İlk başlarda bana hissettirmemeye &#;alıştı. Ama sonra ortaya &#;ıktı, ilk dayağımı o zaman yedim. Beni sahneden aldı ve bir eve kapattı.&#;

Bergen

Bergen'in, Adana'da sahne aldığı zamanlarda, Serbest her gece kendisini izlemeye geliyor, devamlı kulise çiçekler gönderiyordu. Zaten tanışmaları da bu şekilde oldu. Bir süre sonra 'evlendiler' ancak Serbest zaten evliydi. Bunu öğrenen Bergen, ilişkisine son verdi.

Haberin Devamı

Uğradığı şiddete rağmen Serbest'e aşık olduğunu söyleyerek, 9 Ocak 'de resmi nikahla tekrar evlendi. Ancak kader yüzüne yine gülmedi. Serbest'ten bir kez daha ayrıldı.

Ayrılığın ardından annesiyle birlikte İzmir'e kaçan Bergen, 31 Ekim gecesi kezzapla yaralandı. Alsancak'taki New York adlı mekanın kapısında Bergen'in suratına bir kova kezzap atıldı.

İlişkimizin sonlarına doğru evde bir kadın k&#;lotu buldum. İşte o zaman tam anlamıyla yıkıldım ve Adana'dan Ankara'ya ka&#;tım. Ka&#;tığımı &#;ğrenir &#;ğrenmez beni takip etti. Son olarak İzmir'de bir pansiyonda buldu. Y&#;z vermediğim i&#;in beni tehdit ediyordu. Y&#;z&#;ne kezzap atarım diyordu. Ama ben inanmıyordum

Bergen

Hastanede 45 gün yara tedavisi gören Bergen, sağ gözünü yitirmişti. Aldığı hasarı bazen saçlarıyla bazen de güneş gözlükleriyle kapatan Bergen, bu olaydan sonra 'Acıların Kadını' albümünü yayınladı ve o günden sonra böyle anılmaya başladı.

Kezzaplı saldırı sonrası Bergen'e gönüllü olarak yardım eden isimlerden biriydi Prof. Dr. Onur Erol.

80‘li yıllarda Hacettepe Tıp Fakültesi’nde görev yapan Erol, yıllar sonra ‘Çok üzüldük, ağladık’ diyerek anlatacağı bir haberle karşılaşacak ve tüm dikkatini ona verecekti: Şarkıcı Bergen’in suratına kezzap atılmıştı.

Erol, mücadelesine hayran kaldığı kadını hemen görev yaptığı hastaneye davet etti, tedavisi karşılığında ücret de talep etmedi. Şimdilerde İstanbul’da görev yapan ünlü doktor, o günlerdeki Bergen’i funduszeue.info’ye anlattı.

‘Acıların Kadını’ Bergenin doktoru anlattı: Bir an olsun yüzünde umutsuzluk görmedim
Haberin Devamı

''ÇOK ÜZÜLDÜK, AĞLADIK''

Güler yüzüyle dikkat çeken bir isim olsa da 'Bergen' adı geçtiğinde gözleri doluyor, yüzüne hafif bir hüzün oturuyor Erol'un.

"Bergen şarkıcı olduğu için basın, olayı çok dile getirdi. Ben de görünce çok üzüldüm. Benden de ziyade toplum olarak üzüldük, ağladık. Dayanamayıp telefona sarıldım ve Bergen'i tedavi etmek için o zamanlarda görev aldığım Hacettepe Tıp Fakültesi’ne davet ettim" diye başlıyor sözlerine.  

"BİR AN OLSUN SURATINDA UMUTSUZLUK GÖRMEDİM"

Hem psikolojik tedavi hem de yanık tedavisi sürdürmenin zorlu bir yol olduğunu söyleyen Erol, bu tedavilerin tahmin edildiğinden oldukça uzun sürdüğüne dikkat çekiyor:

"Tedavi süreci hem hasta hem de yakınları için oldukça dertlidir. Süreç her zaman ‘umutsuzluk’ barındırır. Çünkü o yaranın ne kadar düzeleceğini asla bilemezsiniz. Bunu ancak tedavi sonunda görebilirsiniz. Ben Bergen’in suratında bir an olsun bu duyguyu görmedim."

Haberin Devamı
‘Acıların Kadını’ Bergenin doktoru anlattı: Bir an olsun yüzünde umutsuzluk görmedim

‘’DERİSİNİ ZIMPARALARLA KAZIDIM’’

Erol, Bergen’in tedavisini üstlendiğini ve onu 3 kez ameliyat ettiğini de belirterek şöyle devam ediyor:

"Yanık bölgenin derisini zımparalarla kazıdım. Tabii o zamanlar lazer tedavisi yoktu. Sonra bedenin başka yerlerinden deri nakilleri yaptık. Aralıklı olarak Bergen’i 3 kez ameliyat ettim. Tedavi ettik ancak ne yazık ki bir gözünü kaybetti. Sonradan eklenecek protez için göz çukuru da yaptım. Ve Bergen küllerinden doğarak tekrar sahneye çıktı."

Bergen'i tedavisinin ardından sahneye çıkması için besteci Cengiz Özşeker ikna etti. Müziğe geri dönen Bergen ilerleyen dönemde, Kardeşiz Kader, İnsan Severse, Acıların Kadını albümlerini piyasaya çıkardı.

Haberin Devamı

Acıların Kadını'nın 1 milyondan fazla satması üzerine Bergen, " Yılı Albümü En Çok Satan Arabesk Kadın Sanatçı" unvanıyla Altın Plak ve Altın Kaset ödüllerine layık görüldü.

Bergen'in zorlu bir mücadelenin ardından tekrar sahneye çıkmasının herkes tarafından takdir edildiğini, tam da bundan sonra ‘Acıların Kadını Bergen’ olduğunu söyleyen Erol’a göre genç sanatçının en büyük özelliği güçlü karakteri:

"Benim görüşüm, eğer sesinin güzelliğini bir tarafa bırakırsak Bergen'in güçlü karakterini incelemek ve ondan bahsetmek gerekir. Bütün toplum tarafından dikkat çekmesi sadece sanatçı olduğu için değildi. Geçirdiği o kezzap olayından sonraki duruşu Bergen'i bütün Türkiye tarafından tanınır hale getirdi."

kaynağı değiştir]

Bergen'in hayatı birden çok filme konu olmuştur. yapımı AşkÖlümdenSoğuktur filminde Bennu Gerede, yapımı Bergen filminde ise Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılmıştır. Bergen filmi 10 gün içinde izlenmeye ulaşarak tüm zamanların en iyi film açılışını yapmıştır ve birden çok rekor kırmıştır. Aynı zamanda film, Türk sinema tarihinin en çok izlenen 8. filmi olmuştur.[17]

Bergen'in şarkıları geçmişte birçok usta sanatçı tarafından yeniden yorumlanmıştır ve anısına yılında 8 Mart Dünya Kadınlar gününde SaygıAlbümü: Bergen piyasaya sunulmuştur. Albümde ünlü kadın sanatçılar Gülşen, Ceylan Ertem, Melike Şahin, Derya Uluğ, Jehan Barbur, Bade Derinöz, Melek Mosso, Feride Hilal Akın klasik Bergen şarkılarını tekrar seslendirmiştir.[18]

Diskografi[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası