istanbul açık üniversite puanları / İstanbul Üniversitesi (İÜ) Taban Puanları Ve Başarı Sıralamaları – Doğru Tercihler

Istanbul Açık Üniversite Puanları

istanbul açık üniversite puanları

A&#;ık&#;ğretim (A&#;F) B&#;l&#;mleri Taban Puanları

Güncel verileri için tıklayınız

TYT, AYT ve YDT olmak üzere üç oturumda gerçekleşen YKS’ye giren adaylar tercih işlemlerini yapmadan önce üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları incelemeye başladı. 4 yıllık bölümlerin taban puanlarına göz atarak tercih işlemlerini yapmak isteyenler aşağıda yer alan tabloya göz atabilirler. ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanan , , ve lisans üniversite taban puanları seafoodplus.info’de!

AÖF ,açıköğretim fakültesi uzaktan eğitim bölümleri,4 yıllık açıköğretim taban puanları,2 yıllık açıköğretim taban puanları, Açıköğretim Fakültesi Hangi Üniversitelerde Var, Açıköğretim Fakültesi Kontenjanları 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim,açıköğretim taban puanları 4 yıllık,açıköğretim taban puanları 4 yıllık,açıköğretim taban puanları 2 yıllık,açıköğretim taban puanları 2 yıllık

Üniversite yerleştirmeleri sonrasında Açıköğretim Fakültesi bölümleri için oluşan taban puanlar listesi aşağıda yer almaktadır. Ülkemizde AÖF eğitimi yapan 3 üniversitenin AÖF bölümleri ayrı ayrı verilmiştir.

En Az Lise veya Dengi Okul Mezunu Olanlar İçin Yeni Kayıt

Anadolu Üniversitesinin merkezi açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim Fakültesi önlisans programlarınaÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerininlisans programlarına ÖSYM tarafından yapılan Alan Yeterlilik Testi (AYT) ile öğrenci kabul edilmektedir.

• Ön lisans programlarını tercih edebilmek için ilgili TYT puan türünde en az puan almak
  • Merkezi yerleştirme yapılan lisans programlarını tercih edebilmek için ilgili AYT puan türünde en az puan almak

gerekmektedir.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sisteminin (ÖSYS) tercih işlemlerinde kontenjan dâhilinde bir önlisans veya lisans programına yerleştirilenler kayıt hakkı kazanmaktadırlar.

ÖSYM tarafından ÖSYS ile meslek lisesinde okuyan ya da mezun olan adaylara tanınan sınavsız geçiş hakkı kaldırılmıştır.

AÖF DGS Taban Puanları Kontenjanları İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF (Açıköğretim) Tercihleri Nasıl Yapılır ?

Açıköğretim DGS Kayıtları Nasıl Yapılır?

Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Açıköğretim Fakültesi bölümünü seçecek üniversite adayları için Açıköğretim Fakültesi Taban ve Tavan puanları ile Açıköğretim Fakültesi YKS (TYT-AYT) Yerleştirme Başarı sıralamasını seafoodplus.info farkıyla aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar ve  Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup YKS (TYT-AYT)ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

AÖF Açıköğretim Fakülteleri 4. Yıllık Bölümlerin Yılı Taban Puanları ise Şöyle;

ÜNİVERSİTE ADIFAKÜLTEBÖLÜMPuan
Türü
Kont.Yer.Taban
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiFelsefe (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSağlık Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmet (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTarih (Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTürk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiÇalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (Açıköğretim)EA82,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat Fakültesiİktisat (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiKamu Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiMaliye (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiUluslararası İlişkiler (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiUluslararası İlişkiler (İngilizce) (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiHavacılık Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İşletme Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İşletme Fakültesiİşletme (İngilizce) (Açıköğretim)EA84,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiKonaklama İşletmeciliği (Açıköğretim)EA42,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiUluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)SÖZ,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA54,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiKamu Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiReklamcılık (Açıköğretim)SÖZ,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSağlık Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmet (Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiCoğrafya (Açıköğretim)SÖZ,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiFelsefe (Açıköğretim)EA84,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİktisat (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)SAY,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiTarih (Açıköğretim)SÖZ,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiUluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiYönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim)EA,,

AÖF Açıköğretim Fakülteleri 2. Yıllık Bölümlerin Yılı Taban Puanları ise Şöyle;

ÜNİVERSİTEYÜKSEKOKULBÖLÜMPuan
Türü
Kont.Yerl.Taban
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAcil Durum ve Afet Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAşçılık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiBankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiCoğrafi Bilgi Sistemleri (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÇağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiDış Ticaret (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiElektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEmlak ve Emlak Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEngelli Bakımı ve Rehabilitasyon (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEv İdaresi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiFotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Arapça) (Önlisans) (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİşletme Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiKültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiLaborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiLojistik (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMarka İletişimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMedya ve İletişim (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMenkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÖzel Güvenlik ve Koruma (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiPerakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiRadyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmetler (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSpor Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTarım (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiWeb Tasarımı ve Kodlama (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYaşlı Bakımı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYerel Yönetimler (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiAcil Durum ve Afet Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBilgi Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÇağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiDış Ticaret (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiEmlak ve Emlak Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiFotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİşletme Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiLaborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiLojistik (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÖzel Güvenlik ve Koruma (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiRadyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiReklamcılık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmetler (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim)TYT77,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiYeni Medya ve Gazetecilik (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiYerel Yönetimler (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiHukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiKültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiLaborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSosyal Hizmetler (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiYaşlı Bakımı (Açıköğretim)TYT,,

Açıköğretim Fakültesi bulunan Üniversitelerin  Yılı Taban Puanları ise şöyle;

Üniversite AdıFakülte/YOBölümPuan
Türü
Genel
Kont.
YerleşenEn Küçük
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiFelsefe (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiHalkla  İlişkiler veReklamcılık (Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSağlık  Yönetimi(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyal  Hizmet(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTarih  (Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTürk  Dili ve Edebiyatı(Açıköğretim)SÖZ,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYönetim Bilişim Sistemleri(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiÇalışma Ekonomisi ve Endüstriİlişkileri (Açıköğretim)EA78,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat Fakültesiİktisat  (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiKamu  Yönetimi (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiMaliye  (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiUluslararası İlişkiler(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İktisat FakültesiUluslararası İlişkiler (İngilizce)(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiHavacılık Yönetimi(Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İşletme Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İşletme Fakültesiİşletme (İngilizce) (Açıköğretim)EA72,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiKonaklama İşletmeciliği(Açıköğretim)EA24,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  (ESKİŞEHİR)İşletme FakültesiUluslararası Ticaret ve LojistikYönetimi (Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiHalkla  İlişkiler ve Tanıtım(Açıköğretim)SÖZ,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA41,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiKamu  Yönetimi(Açıköğretim)EA73,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiReklamcılık (Açıköğretim)SÖZ,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSağlık  Yönetimi(Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyal  Hizmet(Açıköğretim)EA,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA71,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiCoğrafya (Açıköğretim)SÖZ,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiÇocuk  Gelişimi (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiFelsefe (Açıköğretim)EA60,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİktisat  (Açıköğretim)EA62,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİnsan  Kaynakları Yönetimi(Açıköğretim)EA79,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği(Açıköğretim)SAY,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim Fakültesiİşletme (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSosyoloji (Açıköğretim)EA,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiTarih  (Açıköğretim)SÖZ,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiUluslararası Ticaret veLojistik Yönetimi (Açıköğretim)EA,,

AÖF Açıköğretim Fakülteleri 2. Yıllık Bölümlerin Yılı Taban Puanları ise Şöyle;

Üniversite AdıMeslek YüksekokuluBölüm AdıPuan
Türü
Genel
Kont.
Genel
Yerl.
Taban PuanlarıEn Büyük
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAcil Durum ve AfetYönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiAşçılık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiBankacılık ve Sigortacılık(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiBüro Yönetimi ve YöneticiAsistanlığı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiCoğrafi Bilgi Sistemleri(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÇağrı Merkezi Hizmetleri(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÇocuk Gelişimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiDış Ticaret (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiElektrik Enerjisi Üretim,İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEmlak ve Emlak Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEngelli Bakımı veRehabilitasyon (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiEv İdaresi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiFotoğrafçılık veKameramanlık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Arapça)(Önlisans) (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Önlisans)(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİnsan Kaynakları Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim Fakültesiİşletme Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiKültürel Miras ve Turizm(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiLaborant ve VeterinerSağlık (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiLojistik (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMarka İletişimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMedya ve İletişim(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMenkul Kıymetler veSermaye Piyasası (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiMuhasebe ve VergiUygulamaları (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiÖzel Güvenlik ve Koruma(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiPerakende Satış veMağaza Yönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiRadyo ve TelevizyonProgramcılığı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSağlık Kurumlarıİşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmetler(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiSpor Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTarım (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTıbbi Dokümantasyon veSekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Otel İşletmeciliği(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiTurizm ve SeyahatHizmetleri (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiWeb Tasarımı ve Kodlama(Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYaşlı Bakımı (Açıköğretim)TYT,,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Açıköğretim FakültesiYerel Yönetimler(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiAcil Durum ve AfetYönetimi (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBankacılık ve Sigortacılık(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBilgi Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiBüro Yönetimi ve YöneticiAsistanlığı (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÇağrı Merkezi Hizmetleri(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÇocuk Gelişimi(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiDış Ticaret (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiEmlak ve Emlak Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiFotoğrafçılık veKameramanlık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİlahiyat (Önlisans)(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİş Sağlığı ve Güvenliği(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim Fakültesiİşletme Yönetimi(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiLaborant ve VeterinerSağlık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiLojistik (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiÖzel Güvenlik ve Koruma(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiRadyo ve TelevizyonProgramcılığı (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiReklamcılık (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSağlık Kurumlarıİşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSivil Hava Ulaştırmaİşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiSosyal Hizmetler(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTıbbi Dokümantasyon veSekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTurizm ve Otel İşletmeciliği(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiTurizm ve SeyahatHizmetleri (Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiYeni Medya ve Gazetecilik(Açıköğretim)TYT,,
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)Açıköğretim FakültesiYerel Yönetimler(Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiAdalet (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiHukuk Büro Yönetimi veSekreterliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiKültürel Miras ve Turizm(Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSağlık Kurumları İşletmeciliği(Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSivil Hava Ulaştırmaİşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiSosyal Hizmetler(Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiTıbbi Dokümantasyon veSekreterlik (Açıköğretim)TYT,,
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİAçık ve Uzaktan Eğitim FakültesiYaşlı Bakımı (Açıköğretim)TYT,,

Üniversite Taban Puanları

SON DAKİKA

Çocuk Gelişimi Bölümü (4 Yıllık)

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA50+2,58AKDENİZ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,96ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA60+2,01ANKARA ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA55+2,17ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA60+2,94ATATÜRK ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA50+2,72ATATÜRK ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)EA+40,62ATILIM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA4,21ATILIM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA25,74 TLAVRASYA ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA4,60AVRASYA ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA21,81 TLAYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,04BEYKENT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA6,99BEYKENT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA34,83 TLBİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,50BİRUNİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA9,75BİRUNİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA51,72 TLBURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA60+2,42ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA50+2,32EGE ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA50+2,87HACETTEPE ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,91HİTİT ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,98İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA80+2,84İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA10,82İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA30,46 TLİSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA12,04İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA68,99 TLİSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA4,27İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA21,67 TLİSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA7,51İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA38,56 TLİSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA4,31İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA25,42 TLİSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA9,13İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA54,14 TLİSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (İngilizce) (Burslu)EA8,83İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (İngilizce) (%50 İndirimli)EA22,12 TLİSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA6,42İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA34,37 TLİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA9,86İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA51,04 TLİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA6,97İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA34,92 TLİSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA3,03İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA17,44 TLİSTANBUL ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)EA+38,55İSTİNYE ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA6,41İSTİNYE ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA34,95 TLKAPADOKYA ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA8,54KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA42,02 TLKARABÜK ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA80+2,49KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA25,31KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA5,84KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,56KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA60+2,61KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (İÖ)EA60+2,17KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA65+2,01KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA9,61KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA28,48 TLKTO KARATAY ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Ücretli)EA23,40 TLMUNZUR ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA50+2,34ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA40+1,12SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,42SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,59SELÇUK ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA70+2,62SELÇUK ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (İÖ)EA60+2,11ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA10,15ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA15,60 TLÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (%50 İndirimli)EA68,63 TLÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİÇocuk Gelişimi (Burslu)EA12,44YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİÇocuk GelişimiEA80+2,27
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (LİSANS)Puan TürüBaşarı SıraTaban PuanAlman Dili ve Edebiyatı(Alm.)DİL,Almanca Mütercim ve TercümanlıkDİL,Amerikan Kültürü ve Edebiyatı(İng.)DİL,AntropolojiEA,Arap Dili ve EdebiyatıDİL,Arapça Mütercim ve TercümanlıkDİL,Astronomi ve Uzay BilimleriSAY,Bilgi ve Belge YönetimiEA,Bilim TarihiEA,BiyolojiSAY,CoğrafyaSÖZ,Coğrafya (AÖ)(Açık Öğretim)SÖZ,Çağdaş Türk Lehçeleri ve EdebiyatlarıSÖZ,Çağdaş Yunan Dili ve EdebiyatıDİL,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileriEA,Çin Dili ve Edebiyatı(Çin.)DİL,Çocuk Gelişimi(Açık Ö.)EA,DilbilimiDİL,Diş HekimliğiSAY,Diş Hekimliği (İng.)SAY,EczacılıkSAY,Eczacılık (İng.)SAY,Egzersiz ve Spor Bilimleri(Açık Ö.)EA,EkonometriEA,Eski Yunan Dili ve EdebiyatıDİL,Fars Dili ve EdebiyatıDİL,FelsefeEA,Felsefe(Açık Ö.)EA,FizikSAY,Fizik (İng.)SAY,Fransız Dili ve Edebiyatı(Fra.)DİL,Fransızca Mütercim ve TercümanlıkDİL,GazetecilikSÖZ,Gazetecilik (UÖ)(Uzaktan Öğretim)SÖZ,Halkla İlişkiler ve TanıtımSÖZ,Halkla İlişkiler ve Tanıtım(Uzaktan Öğretim)SÖZ,HemşirelikSAY,HititolojiDİL,HukukEA,Hukuk (UOLP)(Ücretli)(UOLP)EA,Hukuk(İkinci Ö.)EA,İç MimarlıkSAY,İktisatEA,İktisat (UOLP)(Ücretli)(UOLP İng.)EADolmadıDolmadıİktisat(Açık Ö.)EA,İktisat(İng.)EA,İlahiyatSÖZ,İlahiyat (İkinci Öğretim)(MTOK)SÖZ,İlahiyat (MTOK Arp.)SÖZ,İlahiyat (MTOK)SÖZ,İlahiyat(Arp.)SÖZ,İlahiyat(İkinci Öğretim)SÖZ,İlahiyat(İng.)SÖZ,İngiliz Dili ve Edebiyatı(İng.)DİL,İngilizce Mütercim ve TercümanlıkDİL,İnsan Kaynakları Yönetimi(Açık Ö.)EA,İspanyol Dili ve Edebiyatı(İsp.)DİL,İş Sağlığı ve Güvenliği (Açık Öğretim) (Açık Ö.)SAY,İşletmeEA,İşletmeEA,İşletmeEA,İşletme (UOLP)(Ücretli)(UOLP İng.)EADolmadıDolmadıİşletme(Açık Ö.)EA,İşletme(İng.)EA,İtalyan Dili ve EdebiyatıDİL,Kamu Yönetimi(Uzaktan Ö.)EA,KimyaSAY,Klasik ArkeolojiEA,Kore Dili ve Edebiyatı(Kor.)DİL,Kültür Varlıklarını Koruma ve OnarımEA,Latin Dili ve EdebiyatıDİL,Leh Dili ve EdebiyatıDİL,Lojistik YönetimiEA,Lojistik Yönetimi(İng.)EA,MaliyeEA,MatematikSAY,MimarlıkSAY,Moleküler Biyoloji ve GenetikSAY,Protohistorya ve Ön Asya ArkeolojisiEA,PsikolojiEA,Radyo, Televizyon ve SinemaSÖZ,Radyo, Televizyon ve Sinema(Uzaktan Öğretim)SÖZ,Rekreasyon(Açık Ö.)EA,Rus Dili ve EdebiyatıDİL,Sanat TarihiSÖZ,Siyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(Açık Ö.)EA,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerEA,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerEA,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (UOLP)(Ücretli)EA&#;–Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler(Açık Ö.)(UOLP İng.)EA,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler(İng.)EA,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler(İng.)EA,SosyolojiEA,Sosyoloji(Açık Ö.)EA,Su Bilimleri ve MühendisliğiSAY,Şehir ve Bölge PlanlamaSAY,TarihSÖZ,Tarih Öncesi ArkeolojisiEA,Tarih(Açık Öğretim)SÖZ,TıpSAY,Tıp (İng.)SAY,Tiyatro Eleştirmenliği ve DramaturjiSÖZ,Turizm İşletmeciliği(İng.)EA,Türk Dili ve EdebiyatıSÖZ,Ukrayna Dili ve EdebiyatıDİL,Uluslararası Ticaret ve Lojistik(Açık Ö.)EA,Urdu Dili ve EdebiyatıDİL,Yönetim Bilişim SistemleriEA,Yönetim Bilişim Sistemleri(Açık Ö.)EA,

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir