atatürk hastanesi en iyi kardiyoloji doktoru / Prof. Dr. Enbiya Aksakal - Randevu Al & Bilgileri

Atatürk Hastanesi En Iyi Kardiyoloji Doktoru

atatürk hastanesi en iyi kardiyoloji doktoru

İhlas Haber Ajansı

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi`ne çocuk kardiyoloji cihazı alındı. Cihaz ile çocukların özellikle kalp rahatsızlıklarıyla ilgili şikayet ve…

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi`ne çocuk kardiyoloji cihazı alındı. Cihaz ile çocukların özellikle kalp rahatsızlıklarıyla ilgili şikayet ve problemleri yerinde tetkik ediliyor. Böylece, bugüne kadar teşhis için başka illere sevk edilen çocukların teşhis ve tedavileri artık Balıkesir`de yapılabilecek. Yetkililer, Atatürk Devlet Hastanesi`ndeki poliklinikte aylık ortalama çocuk hastanın imkan olmadığı için yakın illere gönderilmek zorunda kaldığını, herkesi üzen bu durumun artık sona erdiğini söyledi.
AYDA HASTA İL DIŞINA GİTMEKTEN KURTULDU
Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Şevket Ballı, kendilerine iyi bir çalışma imkanı ve ortamı sağlayan Başhekim Servet Kocaöz`e teşekkür etti. Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi`nden kısa bir süre önce Balıkesir`e gelen Şevket Ballı, Atatürk Devlet Hastanesi`nde göreve başladı. Ballı aynı zamanda Balıkesir`deki ilk çocuk kardiyoloji uzmanı oldu. Hastanedeki yoğun çocuk hasta trafiğinde kalp rahatsızlıklarıyla ilgili şüphe üzerine birçok hastayı il dışına, Bursa, İzmir veya başka bir ile göndermek zorunda kaldıklarını, bunun kendilerini son derece üzdüğünü anlatan Şevket Ballı, başhekimlik tarafından ilk defa kullanılan renkli dopler pediatrik eko kardiyoloji cihazı ile son derece önemli bir hizmet verdiklerini anlattı. Yaklaşık iki hafta öncesine kadar muayene edilip, film vb çektirilerek teşhis konmaya çalışılan, kesin tetkik için başka illere gönderilen çocuklar artık Balıkesir`de muayene ediliyor. Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Servet Kocaöz, yaklaşık bin TL`ye kendi imkanlarıyla aldıkları renkli dopler pediatrik eko kardiyoloji cihazı ile önemli bir hizmet verdiklerini, Balıkesir`in ilk çocuk kardiyolojisi uzmanına sahip olmaktan da mutluluk duyduklarını söyledi. Yeni cihaz öncesi ve cihazdan sonraki poliklinik çalışmasından söz eden Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Şevket Ballı, "Bu cihaz bu hastanemize ilk defa alındı. Daha önceki yıllarda bu tip rahatsızlığı olan çocuklar başka yakın şehirlere gitmek zorunda kalıyordu. Bu ayda civarı çocuk hasta demek. Bu hastaların tamamına burada rahatlıkla bakıp, tanısını koyup, gerekli yönlendirmeyi yapıyoruz. Ayrıca cihazın artı bir avantajı daha var. Anne karnındayken bazı çocukların doğumsal kalp hastalıklarının tanısını koyup eğer ciddi bir rahatsızlığı varsa doğum sonrasında bir problemle karşılaşmaması için önemli bir merkezde doğumunun yapılmasını sağlayıp böylece çocuğu nakil sırasındaki olumsuzluklardan ve aileleri de zaman kaybından kurtarmış oluyoruz. Hem aileler memnun, hem de insanlar başka yerlere gitmek zorunda kalmadıkları için rahat ediyorlar. yaş çocuklarda kalp romatizması oldukça yaygın görülüyor. Aslında çocukların tamamen sağlıklı bile olsa rutin olarak bu açıdan da kontrol edilmesi gerekiyor. Zamanlama çok önemli, hastalığın tanısını koymak çok önemli, ama uygun zamanda çocuğun yönlendirilmesi çok daha büyük önem arz ediyor. Çünkü kısa sürede doğru bir şekilde yönlendirilip tedavi edilmezse geç kalınmaya bağlı olarak tedavisi tamamen imkansız hale gelebiliyor. Cihaz sayesinde kalpten çıkan damarları da değerlendirebiliyoruz. Bu cihaz olmasaydı çocuk hastaları en yakın il Bursa, İzmir yada başka illere göndermek zorunda kalacaktık. Ama şimdi kendimiz bu cihazda gerekli tetkikleri yapabiliyoruz" diye konuştu.
Başhekim Servit Kocaöz, Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Polikliniğinde ekokardiyografi (EKO), fetal ekokardiyografi, elektrokardiyografi (EKG), telekardiyografi (kalp röntgeni), egzersiz testi, 24 saatlik ritim ve tansiyon Holter analizlerini yapabildiklerini söyledi.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi bünyesinde görev yapan doktorlar alanın en iyi uzman kadrosundan oluşmaktadır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Balıkesir Atatürk Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Kardiyoloji Nedir? Kardiyoloji Kliniğinde Yapılan Tetkik Ve Tedaviler, Kardiyoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Kalp ve dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklarının teşhis ve tedavisi ilgilenen ana bilim dalına Kardiyoloji denir. Günümüzde ayrı bir branş olan Kardiyoloji eskiden dahiliyenin bir alt dalı olarak gösterilmekteydi. Tıp bölümünü bitirmiş ve uzmanlığını tamamlamış Kardiyologların görev yaptığı Kardiyoloji bölümüne çabuk yorulma, nefes darlığı, öksürme, siyanoz, çarpıntı, bayılma, gece idrara çıkma, ödem, şiddetli göğüs ağrısı gibi şikayetleri olan hastalar başvurmaktadırlar.

• – Hipertansiyon.
  • – Kalp yetmezliği.
  • – Kalpte anormal atış ve çarpıntılar.
  • – Kalpte primer tümörler.
  • – Kalbi besleyen damarlarda daralma ya da tıkanma.
  • – Doğuştan gelen kalp rahatsızlıkları.
  • – Kalp kapaklarının daralması, kalp kapakçıklarında yetmezlik.
  • – Aort damarı rahatsızlıkları ( Aort darlığı, Aort yetmezliği)
  • – Bacak damarı rahatsızlıkları.
  • – Ventriküler hipertrofi.
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

• Koroner anjiografi, anjioplasti işlemleri
  • Kalıcı kalp pili
  • Periferik anjiografi, anjioplasti işlemleri
  • Sağ-sol kalp kateterizasyonu
  • Mitral Balon valvuloplasti işlemi
  • Kronik total oklüzyon işlemleri ( kronik tam tıkalı koroner arterlere müdahale)
  • Karotis anjiografi ve anjioplasti işlemleri
  • Perkütan aort kapak replasmanı (TAVI)
  • Perkütan atrial septal defekt kapama
  • Karotis anjiografi ve anjioplasti işlemleri
  • Elektrofizyolojik çalışma, ablasyon  ve haritalama işlemleri
  • Mitral Balon valvuloplasti işlemi

Siz değerli ziyaretçilerimiz hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya numaralı hattı arayarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Yıl Cad. Sok. No:3 Altıeylül/ Balıkesir (Diş Hastanesi yanı)
Tel: 0 95 95
Fax: 0 83 05
E-Mail: [email&#;protected]

Bir diğer makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Atatürk Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, Yakutiye/Erzurum

Haritada Gör

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi

İncivez, Üniversite Cd., Merkez/Zonguldak Merkez/Zonguldak

Haritada Gör

Erzurum Bölge Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Atatürk, Bölge Eğitim Ve Araştırma Hst., Yakutiye/Erzurum

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Haritada Gör

Kars Harakani Devlet Hastanesı

Yenişehir, İsmail Aytemiz Blv., Merkez/Kars Merkez/Kars

Haritada Gör

Haritada Gör

Kars Harakani Devlet Hastanesı

Yenişehir, İsmail Aytemiz Blv., Merkez/Kars Merkez/Kars

Haritada Gör

Haritada Gör

aütf kardiyoloji

aütf kardiyoloji yenişehir erzurum

Aksaray Devlet Hastanesi

Zafer Mahallesi, Nevşehir Caddesi No

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Haritada Gör

Haritada Gör

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesı(S)

Paşalar Cad. No:1, Palandöken, Yakutiye/Erzurum

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Haritada Gör

Atatürk Üniversitesi

Haritada Gör

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji

Belimde oluşan ağrı ve tutulmadan bir kaç gün sonra bacağıma inen ağrı ve sonrasında yaşadığım his kaybı ile ilgili olarak İzmir de çok bilinen bir özel hastaneye gittim. Orada çekilen ilaçlı MR da, omurilikte sol bacağıma inen sinirin hemen üstünde bir tümör bulunduğu, bunun büyük ihtimalle iyi huylu olduğu ve muhakkak ameliyat ile alınması gerektiği söylendi. Fakat siniri tamamen sarmış olabileceğinden ve bulunduğu yerden dolayı çok tehlikeli bir ameliyat olduğu, ameliyat sonucunda sol bacağımı tamamen ya da kısmen hissetmeyebileceğimi, küçük - büyük tuvaletimi tutamayabileceğimi vb. bir çok riskten bahsedildi. ve nihayetinde bu ameliyatın taşıdığı riskler sebebiyle daha teşekküllü bir hastanede ameliyat olmamın daha yararlı olduğu tarafıma iletildi. Ben de hem etrafımdan hem de internet üzerinden yaptığım araştırmada sevgili Hasan Kamil Sucu hocam ve İsmail Ertan Sevim hocamla ilgili yorumları gördüm. İsmail hocam la yaptığım ilk görüşmede de kendisi ameliyatın zor olduğunu ancak üstesinden gelebileceklerini söyledi. Özel hastanede hiç fark edilmeyen ve bana bahsedilmeyen bir durumu da fark ettiler ve beni önce anjiyoya alacaklarını, tümörü besleyen bir damar olması halinde önce o damardaki akışı durduracaklarını sonrasında ameliyata alacaklarını söylediler. Ertan Hocama Kamil hocama ve ekibine güvendim ve önce anjiyoya sonra da ameliyata girdim. 6 saat süren ameliyat ile çok zor bir bölgede, siniri tamamen sarmış bir tümörü tertemiz bir şekilde çıkardılar ve sonrasında çekildiğim MR da da gördüğümüz üzere hiçbir kalıntı bırakılmadan sinir temizlenmiş. Bahsedilen risklerin hiçbiri gerçekleşmedi, olabilecek en iyi şekilde bu süreci sayelerinde atlattım. ameliyattan sonra 2 gün hastanede yattım ve yürüyerek rahat bir şekilde hastaneden çıktım. Şuan da öncesinde yaşadığım sıkıntılardan eser yok. Hala böyle değerli hekimlerin devlet hastanelerinde oluşu bize umut veriyor. İsmail Ertan hocama, Kamil Hocama, tüm asistanlara ve ameliyat ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Konularında memnun kaldım:Sağlık sorununun açıklanmasıTedavi MemnuniyetiBekleme Zamanı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası