arçelik ankastre fırın 9542 cdb / CDB | Ankastre Fırın | Ankastre | Arçelik

Arçelik Ankastre Fırın 9542 Cdb

arçelik ankastre fırın 9542 cdb

İpek Mecitoğlu

Siparişe müteakkip 2 gün içerisinde ürün servis tarafından getirildi ve monte funduszeue.info çok fonksiyonlu bir funduszeue.infoşekkürler

Osman Pakyürek

üründen ve hizmetden son derece memnun kaldım,teşekkürler

Volkan

Merhaba bayram icin hediye olarak aldim kaliteli görünüyor kalitesini bayramda görürüz artik. Siparisi saat 4gibi verdim ertesi saah 9da kapi caldi geldi. Hizli gonderi icin tesekkurler arcelik.

Tarkan

siparişi verdikten iki gün sonra yetkili servis aradı ve montaj için geleceklerini söylediler bu kadar hızlı ve güzel bir servis anlayışları olmaları çok hoş.Makineyi gelip kurdular çalıştırdılar ve gittiler sizi yormamak için herşeyi düşünmüşler arçelike teşekkürler bu hizmetleri için..

Ramazan

Gayet iyi bir ürün. Kargom nerede diye takip edene kadar siparişimi teslim almam beni ayrıca memnun etti. Teşekkürler.

Bülent

Ürünü alalı 3 gün oldu henüz eve götürmedim iş yerinde montajını yaptım gayet güzel aynından annemede aldıgım için az çok cihazı tanıyordum teşekkürler temiz alış veriş

Sibel Cengiz

Hem en uygun fiyat, hem her aşamayla ilgili bilgilendirme, hem de hızlı teslimat (iki gün içinde).Hizmetinizle memnun ettiğiniz bir tüketici olarak teşekkürler. Ürün de çok kullanışlı çok pratik .

Suna&Ceyhan Akçin

1 ay önce 99tl aldım bu makineden..çok memnunum şu ana kadar bir sorunum olmadıfunduszeue.infoatta çok çabuk funduszeue.infoşekkür ediyorum firmanıfunduszeue.info merak ediyorum acaba yaptıgınız ekmekler,n üstleri beyaza yakın mı kalıfunduszeue.infoerin üstler kızarmıyor tek sorunum funduszeue.info yinede memnumum taze ve dogal ekmekler ypıyorum çocuklarıfunduszeue.infoşekkürler arçelik..

Seda Dönmez

İlk defa internet alışverişi yapmanın tedirginliğindeydim ama bu siteden sipariş verdiğimk dik şark süpürge de verdiğim spariş bugün hemen gelmesine çok şaşırdım bu kdr çabuk beklemiyordum ve ürünüm hiç bir sıkıntı olmadan elime ulaştı çok teşekkürler artk bu site favorim :)

Kutlay Şenli

Aldığım üründen çok memnun kaldık.Hızlı bir şekilde elime ulaştı.Siteye teşekkürler.

Berna Kurşun

Çok güzel ve kullanışlı bu özelliklerde ve bu kalite çok uygun ve güfunduszeue.info hizmetinden çok memnun kaldıfunduszeue.infoşekkür ederim.

Ferhunde Yavuz

Ankara dan-Bodrum Akyarlara teslim edilmek üzere aldığım tüm beyaz eşyalar süresinde ve sorunsuz olarak teslim edildi. Çok memnun kaldım ve teşekkür ediyorum.

Ayhan Yılmaz

internet üzerinden aldığım halde kargoya verilip evime ulaştırılması çok kısa bir zaman aldı teşekküfunduszeue.infoın montajı ve kurulumuda çok tecrübeli funduszeue.infoan çok memnunum kaldım,tam benim aradığım özelliklerde,adına yakışır bir şfunduszeue.infoşekkürler arçelik

Mehmet Ali Kasap

Bayinin fiyatları gayet iyiydi. Hizmet ve personel ekip güzeldi. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkürler.

Ercüment

Ambalajından hasarlı çıkan Ocd Fdw ,3gün içinde servis tarafından değiştirilerek problemsiz bir şekilde teslim edilmişfunduszeue.infoşekkürler.

Admin

Harika bir rengi var mutfağımı süsleyeceğini düşünerek tercih ettim mikser ve tost makinesi konusunda daha Şeffaf olup üretimi Olmalı ?????? teşekkürler Arçelik A.Ş.

Kerem

yorum için teşekkürler

Ahmet Karaoğlan

Ürün Kaliteli ama hizmet ve servis daha da kaliteli teşekkürler.

Yılmaz Öztürk

zaten arçelik kalitesi ,yoruma gerek yok. aldığım ürün 2 ci gün elime geçti. Teşekkürler

Hidayet

Bu ürünü piyasadaki aynı ürünlerin fiyatından uygun olduğu için buradan aldım servis getirdi ve kurlumunu yaptı kullanıyorum memnunum teşekkürler

Emel Eyidogan

Çok memnun kaldım. hem üründen hem de verilen hizmeeten. Teşekkür ederim.

Ozlem Acıkel

Siparis verdim ertesi gun elime funduszeue.info guzel bi funduszeue.info funduszeue.infourler.

Çigdem

Bir ürünü en ucuz fiyata üreticisinin sunması çok mantıklı, alışveriş yaptığım diğer sitelerden daha ucuz bir fiyata burada bulduğum için mutlu oldum. Ve tabii hızlı, sorunsuz teslimat için teşekkürler. Kahvemi afiyetle içiyorum:)

Zeynel

bende cok araştırdım funduszeue.infog gibi markalar aynı özellikli tek farkı fiyatı ve 7 adet 3 de gözlük var ama arçelik daha mükemmelini üretmiş gördümarçelik magazasında gördüm inceledim emekliyim kredi kartım yok kullanmıyorum ay başında maaş alınca peşin almayı düşünüyorum tek kelimeyle mükemmel bir cihaz üretici firmaya tesekkürler

Aydın Aksu

Teslimat çok hızlı, servis hizmeti çok güzel. İlgililere teşekkürler.

Tülay

hakikaten bu olumlu yorumlar beni çok etkiledi. sipariş verdikten kısa bir süre içinde teslim aldım.şu anda çok memnunum. tek merak ettiğim elektrik faturası funduszeue.infoçelik firmasına teşekkürler.

Arzu Savu

ilginize alakanıza teşekkür ederim çok kısa zamanda ürünümüz elimizde oldu. bol alışverişli günlerde görüşmek üzere. iyi çalışmalar.

Derya Karaburçak

Öncelikle başka bir şehirde olmama rağmen 24 saatten önce elime geçmesinden çok funduszeue.infoı çok uygun. Genelde duyduğum ekmek makinalarında ilk birkaç denemede sorun yaşandığı, daha sonrakilerde başarılı olunduğuydu. En basit bir keki bile kabartamayan biri olarak en az 10 denemeyi göze almışken ilk seferinde harika oldu. Bu nedenle de ilk defa bir ürüne yorum yazmaya kendimi borçlu funduszeue.infoşekkür ediyorum.

Salih Okan Aydın

Dolabı 2 yıldır takip funduszeue.infoten de bu dolapla ilgili arıza ve şikayet portfoyu hakkında bilgi aldım ve satın almaya karar funduszeue.infoarına gore cok genis ve kullanıslı bir dolap. piyasadaki en ucuz fiyat diyebilim. başka yere bakmaya hiç gerek funduszeue.infola servise yönlendiriyorlar, serviz de gelip kuruyor ve hiç para funduszeue.info bir arcelik bayisi funduszeue.infoikle tavsiye ederim. yeni alısverislerde gorusmek uzere funduszeue.infotep..

İlter Tugac

arçelik set üstü ocağımı bu siteden aldım aldıktan 2 gün sonra ocağım servis tarafından monte edilip kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edildi çok memnun kaldım ilginiz için site yönetimine teşekkür ederim bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum herkese tavsiye ederim

funduszeue.info

2gün içinde sorunsuz elime ulaştıfunduszeue.infoe ediyorum tesekkürler

İlknur

Ürün harika. Görselliği mükemmel çay çok lezzetli ve sipariş verdim ertesi gün elimde oldu teşekkürler herkese tavsiye ederim.

Levent

süpersiniz. hızlı hizmet, kalite ve güçlü iletişim ağınız için çok teşekkürler. hiç tereddüt etmeden alışveriş yapılacak bir site. başarılar

Medine Acar

çalışanlar çok kibar ve yardımsever.işim nedeniyle evde olamadıgım için evde oldugum saatte geldiler kısa sürede monte ettiler beni en çok memnun eden buydu.ürün kullanışlı ve uygun. telefonla konuştuğum kişilerde çok kibar ve yardımseverlerdi özveriniz için tekrar teşekkürler

Ümit Bey

Çok teşekkürler,beklediğimden hızlı ve sorunsuz funduszeue.infoe tavsiye ederim,tabii ki arçelik kalitesi ve arçfunduszeue.info farkıyla

Vakkas Kaya

Ayni robottan bende de var. Celik robot dusundugumden de guzel tesekkurler arcelik

Yakup D.

ürün daha bugün elime geçti! Arçeliikal a çok teşekkürler 2 günde elimdeydi Ürünün performansı süper wat olması nedeniyle harika biraz sesli çalışıyor gibi geldi ancak hiçbir meyve bu ürün karşısında aykta duramaz mükemmel performans Yine ARÇELİK farkı

Arzu Memis

Bu kadar cabuk beklemiyorduk gercekten. Ayrica harika bir hediye ayni zamanda fiyati ve taksitleride cok uygun. Tesekkurler Arcelik :)

Burcu

super bir urun. siparisi verdim ertesi gun elime ulasti. tesekkur ederim

Erdoğan Delibudak

Bu fiyata 4 yıl ek garanti gerçekten muhteşem. Arçelik ailesine teşekkür ediyorum.

Canan Bağcılar

Siparişi verdiğim günün ertesi günü elime geçti.Ürünü almadan önce pazarlık edebilme özelliği de ekstrası.Güvenli ve güzel bir alış veriş funduszeue.infoşekkürler.

Murat &

sizlerin verdiği emek ve hizmetten ötürü hepinize teşekkür ederim iyiki varsınız

Filiz

makine tam anlamıyla harika iyiki almışıfunduszeue.infoe tavsiye funduszeue.infoabı nasılsa bu da o kadar ihtiyaçmış.yıkanan çamışırdan çıkan tozu görünce şimdiye kadar hiç temiz kıyafet giymediğimizi anladıfunduszeue.infoşekkürler arçelik

Cem Erturgut

Ürün tam beklediğim gibi çıktı. Gönderimi direkt olarak Arçelik servisi ile yapıldığından kurulumda aynı anda gerçekleşti. Siteye teşekkür ediyorum.

Onur Dimbas

hızlı kargo için teşekkürler funduszeue.info

Özlem

Teşekkürler arcelikal, Daha uygun fiyata daha kalitelisini bulamazdım sanırım :)

Yasemin

Hem üründen hem de firmanızın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler

Gülşen Semizoğlu

online alışverişe soğuk bakan biri olarak beni üzmediğiniz ve göstermiş olduğunuz mişteri odaklı hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim Gülşen Semizoğlu

Abdullah Ertaş

SİPARİŞİM SORUNSUZ OLARAK TESLİM funduszeue.infoE TEŞEKKÜR EDERİM.

Coşar Anter

Gayet kullanışlı ve güzel bir fırın. Almak istiyenlere tavsiye ederim. Ayrıca sitede gayet güvenli. Hızlı bir şekilde ürünümü sorunsuz olarak adresime teslim ettiler. Teşekkürler

Kullanım kılavuzu Arçelik CDB Fırın

Arçelik CDB Fırın için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

pdf2htmlEX

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Arçelik CDB Fırın hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Arçelik ürününden memnun kaldınız mı?
EvetHayır

Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun

0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fırınım yeterince ısınmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Termostat, fırınların belirlenen sıcaklığa kadar ısınmasını sağlar. Termostatın arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı () paylaş

Piroliz nedir? Doğrulanmış
Bazı fırınlar piroliz işleviyle donatılmıştır. Fırının içindeki kir ve yağı çok yüksek sıcaklıklar kullanarak yakan bir temizleme sistemidir. Pirolizden sonra, tüm kirler küle dönüşecek ve kolayca çıkarılabilecektir. Fırının piroliz işlevi varsa, fırını temiz tutmak için yılda 3 ila 4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Fırını kullandığımda genellikle dibe düşen ve dumana neden olan yiyecek artıkları oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Pek çok fırında hem ızgara hem de fırın tepsisi bulunur. Izgarada yemek hazırlandığında, yemek artıklarının yanmasını ve dumana neden olmasını önlemek için fırın tepsisi tabana yerleştirilebilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Isınırken fırında duman birikiyor, bu neden? Doğrulanmış
Muhtemelen fırında önceki kullanımdan kalan yiyecek artıkları vardır. Özellikle yağlı yiyecek artıkları ısıtıldığında duman oluşturabilir. Fırını iyice temizleyin.

Bu faydalıydı () paylaş

Daha fazla ızgara tepsisi kullanarak birkaç öğeyi aynı anda hazırlayabilir miyim? Doğrulanmış
Teknik olarak bu mümkün. Bununla birlikte, hazırlama süresinin yarısında pişirme süresini ayarlamanız veya tepsileri değiştirmeniz gerekip gerekmediği, yiyeceğin türüne bağlıdır.

Bu faydalıydı () paylaş

Kullanım kılavuzu Arçelik CDB Fırın

Arçelik CDB Ankastre Fırın ANKS-FRN-ARC

Arçelik CDB Ankastre Fırın

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Altın Mobilya

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 1 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

favori

• Pişirme Fonksiyon Sayısı:6 Fonksiyon
  • Kullanım Şekli:Ankastre
  • Hacim:60 - 80 L
  • Enerji Sınıfı:A
  • Ücretsiz Kurulum/Montaj:Var
  • Garanti Süresi:2 Yıl

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Altın Mobilya tarafından gönderilecektir.
  • CDB Ankastre Fırın
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Arçelik CDB Ankastre Fırın

• CDB Ankastre Fırın
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Pişirme Fonksiyon Sayısı6 Fonksiyon
  • Kullanım ŞekliAnkastre
  • Hacim60 - 80 L
  • Enerji SınıfıA
  • Ücretsiz Kurulum/MontajVar
  • Garanti Süresi2 Yıl
  • Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
  • Genişlik45 - 60 cm
  • Saat TipiLED Ekran
  • RenkBeyaz
  • Kurulum Gerekli mi?Evet

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası