ikili delilik funda arar / Funda Arar - İkili Delilik - Şarkı Sözleri Sitesi

Ikili Delilik Funda Arar

ikili delilik funda arar

"İkili Delilik" şarkı sözleri

Funda Arar Lyrics

"İkili Delilik"
(from "Rüya Gibi" soundtrack)

Artık hayatımdan çıksan diyorum, bu ikili delilik sona erse
İkimiz için de en hayırlısını diliyorum
Hiç olmamış gibi davranabilmeyi, bu yok ediciliği anlayabilmeyi
Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum

Lütfen görmeyeyim seni, bi' yerlerde karşıma çıkma
Konuşmayalım, bakışmayalım ne olursun
Daha fazla tükenmeye takâtim yok

Artık hayatımdan çıksan diyorum, bu ikili delilik sona erse
Hiç olmamış gibi davranabilmeyi, bu yok ediciliği anlayabilmeyi

Sanki aşkı öğütmeye programlı gibiyiz
Aslına bakarsan insan olarak iyiyiz
Ama daha fazlasını isteme benden yalvarırım
Ben bittim artık kalmadım

Submit Corrections

Writer(s): Fatma Sezen Yildirim, Halil Lutfullah Kocak

You May Also Like

Hande Yener - "Evlilik Sandalı"Bugün olmazsa yarın olur diye Erteledim düşlerimi bir yalancı gülüşe Razı oldum işte dahası var mı Terk etmedim sevdiğimi bir yalancı gülüşe Bir yabancı gülüşe Yıldızları indir bu gece gözlerine

Sıla - "Sevişmeden Uyumayalım"Hiç çaresi yokmuş gibi mecbur kalanlardan mısın Gitmek zor mu senin için? Mevcut duruma alışanlardan mısın, Aşk yok mu sence? Sevişmek herkesle aynı mı sence, Kalp yok mu sence Hayata üşenenlerden

Tuğçe Kandemir & Selçuk Balcı - "Kapattum Yureğumi"Unutmadum yalan yok Şu kapımı çalan yok Dertlerumi ortaya Döktüm ama alan yok Unutmadum yalan yok Şu kapımı çalan yok Dertlerumi ortaya Döktüm ama alan yok Kapattum yureğumi Bugünda zararina Öyle

Emir Can İğrek - "Kor"Yüze düşmüş zülüf Nası geleyim dönüp Gece resmimi öpüp Vazgeçmişsin benden Karayolları bozuk Kanadım yine kırık Bana mektubu yazıp Vazgeçmişsin benden Yangın düşmüş kor kor Yanmış gönlüm yer yer

Sertab Erener - "Rüya"Değmeyin feryadıma Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim, beni sevmeyin Garipliğim kader değil Geçici, gülmeyin Bu kış da efkârlıyım Bahara Allah kerim Hadi yüreğim, ha gayret Hele

İkili Delilik

Artık hayatımdan çıksan diyorum

Bu ikili delilik sona erse

Hiç olmamış gibi davranabilmeyi

Bu yok ediciliği anlayabilmeyi

Lütfen görmeyeyim seni

Bir yerlerde karşıma çıkma

Konuşmayalım, bakışmayalım, ne olursun

Daha fazla tükenmeye takatim yok

Sanki aşkı öğütmeye programlı gibiyiz

Aslında bakarsan insan olarak iyiyiz

Ama daha fazlasını isteme benden yalvarırım

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası