duvak filmi izle youtube / Duvak yayını: İnternette nereden film izlenir?

Duvak Filmi Izle Youtube

duvak filmi izle youtube

The Painted Veil - Duvak - Film izlə HD 4K

Ucuz Reklam yerləşdir

Film Haqqında:

'lerden bir aşk öyküsü… Dr. Walter Fane (Edward Norton), aristokrat bir ailenin şımarık kızı Kitty'e (Naomi Watts) bir partide tutulur ve hemen ona evlenme teklifi eder. Kitty’nin Walter’da pek gönlü olmasa da sırf ailesinin diline düşmemek için kabul eder. Ancak Walter her ne kadar tutkulu olsa da Kitty’e karşı tutkusunu belli edemez ve Kitty evliliğinde mutlu değildir. Mutsuzluğu, ilgisinin cesur ve espritüel diplomat Charlie Townsend’e (Liev Schreiber) kaymasına neden olur. Karısının sadakatsizliğini farkeden Walter, ondan intikam almaya kararlıdır. Ama bunu bilindik yollardan yapmayacaktır. Walter Çin'in ufak ve ölümcül kolera salgınından kırılan bir köyünde gönüllü hekimlik yapmaya karar verir. Kitty'nin ise onunla gitmekten başka şansı yoktur. Ölüm ve yaşam arasındaki sınırın incecik olduğu bu köye yaptıkları yolculuk, kendi ilişkileri için de bir dönüm noktası olacaktır.

Daha Ətraflı:

IMDB
JanrRomantik,
Tarix
OyunçularEdward Norton, Naomi Watts, Liev Schreiber, Diana Rigg, Toby Jones, Anthony Wong, Juliet Howland, Ian Renwick, Bin Li, Zoe Telford,
RejissorJohn Curran
İzlənilib29 defe
funduszeue.info Protection Status

Duvak

Ortalama puan

4, Puanlama

Sırala

En yararlı eleştirilerEn yenilerEn çok eleştiri yazmış üyelerEn çok takip edilen üyeler

Filtrele:
Hepsi

İzlediğime değdi,romantikten ziyade dram yönü ağır basıyor kesinlikle,başrolde iki usta oyuncu var,film boyunca büyük keyif aldım

Yer yer sıkıcı olmasına rağmen güzel bir aşk filmi.Aşk ve nefretin aslında ne kadar birbirine yakın olduğunu,büyük bir aşkın zamanla büyük bir nefrete dönüşse bile yeniden canlanabileceğini görüfunduszeue.info yanında fim lerin Çin’inde yaşanan politik ve insancıl dramı gözler önüne funduszeue.infok misyonerlerin oradaki halka yardım ederken ne istediğini, derebeylerinin,misyonerlerin,ingilizlerin ve kendi inançlarının Çin halkı üzererinde ki etkilerini gözler önüne seriyor funduszeue.info yaşanan trajediye tezat muhteşem doğa güzelliklerinin eşliğinde..

belki sinemada izliyen seyirciyi sıkabilir evde televizyondan izleyin derim. çok güzel ve etkileyici bir film olmuş. özellikle edwart norton ve naomi watts müthiş uymuş birbirlerine. ders çıkartılabilcek bazı şeyler var senaryo itibarı ile. görüntü yönetimi ve kurgulama olarakta ayrıca övgüyü hakediyor bu övgüye müzikleride dahil edebilirim hatta.

Kesinlikle harika bir dönem filmiydi,rahatlıkla 10/10 funduszeue.info geç de olsa "The Illusinoist"i yeni izlemiştim,peşi sıra bir başka başarılı Edward Norton filmi izlemek bana ayrı bir haz verdi:)Bir arkadaşımın yorumunu çok beğendim.(bunları bir bayan olarak söylüyorum ki).Hep kadınların intikamları dehşet verici olur diye bilirdim ama bu filmi izledikten sonra bu fikrim değişti!Karısını bu kadar sevipte karşılık bulamayan üstüne bir de aldatılan bir adamın neler yapabileceğini gördüfunduszeue.info sonuyla ilgili ip ucu vermemek için daha fazla detaya girmek istemem:)Müzikler,manzara,senaryo,oyunculuk,kostümler herşey son derece başarılıydı,oscar adaylığı var mı yok mu bilmiyorum ama kesinlikle aday olduğu dalda ödül alması gereken bir yapıfunduszeue.infoırım Golden Globe ödülü var,umarım devamı da funduszeue.info gibi dönem filmlerini yani genel tabiriyle "period dramaları" seven arkadaşlara izlemelerini şiddetle tavsiye edebileceğim bir funduszeue.infoıca yine benim gibi filmin müzikleri ile ilgilenen arkadaşlara tavsiyem filmin "funduszeue.info" daki "message board"unu veya "funduszeue.info"u ziyaret funduszeue.infoızların meşhur bir çocuk şarkısı olan "A La Claire Fontaine"in Çinli şarkıcı "Shang Wen Jie" tarafından Çince-Fransızca yorumu da dinlemeye değer:)İyi seyirler dilerim!

Kesinlikle konusunu okumaksızın izlenildiğinde beklenilenin fazlasını veren funduszeue.infoluklar için ne iyi ne kötü diyebileceğim fakat konunun ve işlenişin akabinde diyalogların çok farklı ve hoş olduğu tabanındaki harika konuyla bağdaştırılması ile de kendini sonuna kadar izleten başarılı bir film.8/10

etkileyici görselliğinin yanı sıra,edward nortan ve naomi watts'ın güçlü oyunculuklarıyla da dikkat çeken, hüzünlü bir aşk hikayesi duvak'lerdeki çin'in siyasi,kültürel,toplumsal ve sosyal yapısını da başarılı bir sinema diliyle perdeye aktarıyor funduszeue.info,son zamanların iyi filmlerden biri.

anlatımı, oyunculukları, sahneleri ile dupduru bir su gibi akıp gidiyor film. iki insanın hem kendilerini hem de birbirlerini tanıma adına çıktıkları yolculuğu biraz derinliksiz ve duygulara teğet geçerek anlatsa da işini yapmıyor denilemez bu film için.

asla sıkıcı bir film değil tür olarak benzemese de etki olarak ingiliz hastasının etkisini yarattı bu film ben de,çok etkileyici,oyunculuklar muhteşem,senaryo çok etkileyici ve gerçekten izleyicide hayata karşı bir ufuk açıyor hemen hemen herkesin kendinden rahatlıkla birşeyler bulabileceği hatta ders çıkartacağı bir film,izlenmeli,izlenmesi tavsiye edilmeli
-mutsuz insanlar ya yeni bir yıkımdan çıkmışlardır ya da çok büyük bir mutsuzluktan yeni çıkmışlardır-

izlediğim en gerçekçi filmlerden biri. aşk güzel anlatılmış

Son derece vasat ve sıkıcı bir film maalesef. Edward Norton en sevdiğim ve beğendiğim aktörlerin başında geliyor. Ama bu rolü oynamak için neden bu kadar heves etmiş anlamak mümkün değil. Tek bir açıklaması olabilir bence. Şunu kabul ediyorumki aslında hikaye güzel bir hikaye. Tutkuyla seven bir erkek. Sevdiğini kesinlikle kaybetmek istemiyor. Koleranın kol gezdiği bir yere gidiyorlar. Orda yaşananlar v.s. Kafanızda canlandırdığınız zaman güzel bir hikaye gibi duruyor. Edward Nortonda bu hikayeye yanılmış herhalde. Ama yönetmen maalesef beklentilerin çok uzağında bir film yaratmış bana göre. Nortonun o müthiş oyunculuğunu sergileyebileceği bir rol değil çünkü bu rol. İzlerken açıkçası pek güzel zaman geçiremedim.

Senaryo, oyunculuk, mekan beni çok etkiledi. İnsanların kendi içlerine kendilerini tanıma adına yaptıkları güzel bir yolculuğu bize farklı bir yönüyle anlatıyor film. Bence mükemmel bir film.

arkadaşım doğru söylüyor .filmin adını türkçeye çevirirken kafalarına göre yazıyorlar .mesela judi fosterin bir filmi vardı anna and king diye film genç kız ve kral diye saçma sapan bir ismde gösterime türkiyede girdi. oysaki foster o film yayınlandığında 38 yaşında bir kadını canlandırıyordu.

edward norton için tek bişiy var . Senelerce saçma Hollywood filmlerinde oynamış ama kariyerinin son döneminde harika bir çizgi tuutmurmuş usta oyuncu. harika tek funduszeue.info aşk ve intikam çelişkisini güzel bi dille sunuyor. İzleyin mutlaka.

Çok özel ders veren bir film. Sahip olduklarımızın değerini ancak elimizden uçup gittikten sonra anlıyoruz. Ama tabiiki iş işten geçmiş oluyor. Adam pisipisine gitti çok üzüldüm. Ne kadar masum bir karakterdi. Kadın çiğ sebze yiyince nasıl kendiside yedi. En çok etkilendiğim sahne oydu. Sanki ’ölümdede beraberiz’ dermiş gibi. Ama keşke baştan kadını anlayıp ihmal etmeseydi.

Film baştan sona izleyiciyi içine çeken bi kurguya sahip.. Geri dönüşlerşe anlatım, konunun daha etkileyici aktarılmasını sağlamış. Dönem filmlerini ve dram türünü sevenlerin kesinlikle beğeneceği bir film. İki başarılı başrol oyuncusunun aynı zamanda prodüktörlüğü de üstlenmiş olmaları da dikkat çekici..

Daha Fazlasını Göster

• En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler

Filmin Videoları

Duvak Orijinal Fragman
Bu filme dair # video

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

Son Fragmanlar

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman
Bataklık Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman
Challengers Fragman
Son Fragmanlar

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler

Duvak

Özet

'lerden bir aşk öyküsü… Dr. Walter Fane (Edward Norton), aristokrat bir ailenin şımarık kızı Kitty'e (Naomi Watts) bir partide tutulur ve hemen ona evlenme teklifi eder. Kitty’nin Walter’da pek gönlü olmasa da sırf ailesinin diline düşmemek için kabul eder. Ancak Walter her ne kadar tutkulu olsa da Kitty’e karşı tutkusunu belli edemez ve Kitty evliliğinde mutlu değildir. Mutsuzluğu, ilgisinin cesur ve espritüel diplomat Charlie Townsend’e (Liev Schreiber) kaymasına neden olur. Karısının sadakatsizliğini farkeden Walter, ondan intikam almaya kararlıdır. Ama bunu bilindik yollardan yapmayacaktır. Walter Çin'in ufak ve ölümcül kolera salgınından kırılan bir köyünde gönüllü hekimlik yapmaya karar verir. Kitty'nin ise onunla gitmekten başka şansı yoktur. Ölüm ve yaşam arasındaki sınırın incecik olduğu bu köye yaptıkları yolculuk, kendi ilişkileri için de bir dönüm noktası olacaktır.

Duvak yayını: İnternet üzerinde nereden izleyebilirsiniz?

Currently you are able to watch "Duvak" streaming on FilmBox+.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası