timsah celil yeni hali / Timsah Celil'in son hali - Magazin Haberleri - Bursadabugun.com

Timsah Celil Yeni Hali

timsah celil yeni hali

Göğüs estetiği olan Çukur'un Timsah Celil'i son pozlarıyla gündem oldu

Bir döneme damga vuran ekranın fenomen dizisi Çukur'da 'Timsah Celil' rolüyle tanınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz (33), trans birey olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı.

CAM ÖNÜNDE POZ VERDİ

Trans birey olduğunu açıklayarak Meli Bendeli ismini alan ünlü isim, iddialı pozlarıyla ve son haliyle sosyal medyayı salladı. Meli Bendeli'nin cam önünde verdiği pozlar gündem oldu.

Cinsiyet Değiştiren Ünlü İsmin Son Hali Şaşırttı!

"SEKTÖR BENİ ÇOK YIPRATTI"

Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz aylarda trans birey olma sürecinden bahsetti. Ünlü oyuncu, "Bu kararı 2020'nin mart ayında yani pandeminin ilk günlerinde aldım. Bundan sonra gönlümce yaşayacağım. Sektör beni çok yıprattı. Erkek halimle yediğim mobbingin haddi hesabı yok. Şimdi bu halimle kovalarlar herhalde" diyerek sitem etti.

"BERLİN'E GİDECEĞİM"

Yaşadığı değişim sonrası dizi ve filmlerde rol almasının zor olduğunun altını çizen Yılmaz, "Yoruldum, piyasayı bırakıyorum. Evime dönüyorum. Başka bir ifadeyle, doydum ve masadan kalkıyorum. Doymayanlar utansın. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. Yurt dışında işler kovalayacağım. İmkanım olursa Berlin'e gitme hayalim var" ifadelerini kullandı.

Çukur'un cinsiyet değiştiren ünlü Timsah Celil'in cam önünde verdiği pozları olay oldu
Çukur'un cinsiyet değiştiren ünlü Timsah Celil'in cam önünde verdiği pozları olay oldu

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika›Magazin›Göğüs estetiği olan Çukur'un Timsah Celil'i son pozlarıyla gündem oldu - Son Dakika

Cinsiyet değiştiren Çukur'un Timsah Celil'i Meli Bendeli'den seksi paylaşım! Son hali olay...

Erdal Beşikçioğlu'yla birlikte tiyatroda yer alan ve Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz bir süre önce trans olduğunu açıkladı.

Ekran görüntüsü 2022-10-19 145557

Cinsiyet değiştirme ameliyatı da olan ve adını da Meli Bendeli olarak değiştiren başarılı oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Ekran görüntüsü 2022-10-19 145621
Son olarak cam önünde verdiği iç çamaşırlı pozlarını paylaşan Bendeli, değişimiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.
Ekran görüntüsü 2022-10-19 145608

TRANS BİREY OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

Yılmaz daha önce açıklamasında ''Travestiyim, diye 'ayol' diye konuşmak zorunda değilim. Travestiyim, diye dudaklarımı da yaptırmak zorunda değilim" demişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Timsah Celil'in son hali

Çukur dizisinde Timsah Celil karakterine hayat vererek hafızalara kazınan ve trans olan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, 2022 yılında trans birey olduğunu açıklamıştı.

Cinsiyet değiştiren başarılı oyuncu adını da Meli Bendeli olarak değiştirdi. Meli Bendeli 2023 yılına girerken yen paylaşımlarda bulundu.

Yılbaşı tarzı

Cinsiyet değişimi sonrası göğüs ve dudak estetiği de yaptıran başarılı oyuncu yılbaşı gecesi için iddialı bir kıyafet seçti. Derin bacak dekoltesi tercih eden oyuncu göğüs dekoltesini de ihmal etmedi.

"Herkese iyi seneler"

Yeni yıla oldukça şık giren Meli Bendeli üst üste pozlarını da paylaştı. Meli Bendeli "Herkese iyi seneler" yazarak paylaştığı pozlarla büyük beğeni topladı.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası