yiğit can datlı / Survivor Aşkım'dan Yiğit Can Datlı'ya: Bir gün kavuşacağız, bekle beni - Norm Haber

Yiğit Can Datlı

yiğit can datlı

Sevgilisi Yiğit Can Datlı&#;yı depremde kaybeden Survivor Aşkım Burçe: &#;Senden başka nereye gidilir&#;

Survivor &#;nin yarışmacılarından biri olan Aşkım Burçe, 6 Şubat günü Kahramanmaraş&#;ta meydana gelen iki büyük depremden sonra sevgilisi Yiğit Can Datlı&#;yı kaybetti.

&#;Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam 1 hafta geçti&#; yazan eski yarışmacı acısını şu sözlerle dile getirdi:

&#;RÜYALARIMA GELMEYİ UNUTMA&#;

&#;Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tüm zamanlardan daha uzun… Seninle olan hiçbir an’ımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur. İyi ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim çünkü hep hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum.

aşkım burçe instagram

Bildiğim tek şey beni çok güzel sevdin -ki bir gün olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile çok sevdiğine beni- ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin. Seni asla unutmayacağım diyemem zaten sen, unutulacak gibi biri değilsin. İyi ki varsın Datlım. İyi ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim. Sen beni hiç incitmedin, toprak da seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin evin ve söz veriyorum ben evine çok iyi bakmaya çalışacağım. Bir gün kavuşacağız… O güne kadar bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi de unutma.&#;

aşkım burçe kimdir

&#;YİNE GELDİM SANA&#;

Yürekleri dağlayan sözlerin ardından mezarlıktan da paylaşım yapan Aşkım Burçe &#;Yine geldim sana doğrusu senden başka nereye gidilir onu da bilmiyorum olsun yine olsa yine sana gelirim&#; dedi.

Yiğit Can Datlı kimdir? Survivor Aşkım Bur&#;e Tunay'ın erkek arkadaşı neden &#;ld&#;?

Survivor yarışmasıyla tanınan Aşkım Burçe Tunay da erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın ölümüyle yıkıldı. Tunay, sosyal medya paylaşımıyla herkesi duygulandırdı.

Haber devam ediyorHaberin devamı
Haber devam ediyorHaberin devamı

Aşkım Burçe erkek arkadaşının vefatından sonra, ''Allah der ki; kimi benden çok seversen onu senden alırım Ve ekler: ''Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.'' paylaşımını yaptı.

Ayrıca Survivor Aşkım'ın yazdığı tarihe göre; Yiğit Can Datlı'nın tarihinde sevgilisinin hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Aşkım şu cümleleri kullandı: Yarım kalmadık biz, söz veriyorum, mahşere kaldık. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu. Yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak zorunda kalacaktım artık Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim, belki de vedalaşmalıydım. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin ve söz veriyorum o eve çok iyi bakmaya çalışacağım.

Sıradaki haberSıradaki haber
Sıradaki haberSıradaki haber

Survivor Aşkım'dan Yiğit Can Datlı'ya: Bir gün kavuşacağız, bekle beni

Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki depremin ardından binlerce kişi hayatını kaybetti. Yaşamını yitirenlerden biri de Survivor ile tanınan Aşkım Burçe Tunay'ın erkek arkadaşı oldu. Tunay, kaybettiği erkek arkadaşına "Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin evin ve söz veriyorum ben evine çok iyi bakmaya çalışacağım" diye seslendi.

-

Haberler - funduszeue.info

Survivor sezonunda yedeklerden gelerek ünlüler takımında yarışan Aşkım Burçe Tunay, 6 Şubat'ta meydana gelen yıkıcı depremde, erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı'yı kaybetti.

Aşkım Burçe Tunay, son paylaşımıyla kaybettiği sevgilisine olan özlemini dile getirdi.

"TAM 1 HAFTA GEÇTİ"

Kaybettiği erkek arkadaşıyla fotoğraflarını yayınlayan ünlü isim, "Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam 1 hafta geçti. Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tüm zamanlardan daha uzun. Seninle olan hiçbir anımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur. İyi ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim çünkü hep hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum" dedi.

Survivor Aşk&#x;m'dan Yiğit Can Datl&#x;'ya: Bir gün kavuşacağ&#x;z, bekle beni - 1

"İYİ Kİ GİRDİN HAYATIMA"

Tunay, sözlerine "Bildiğim tek şey beni çok güzel sevdin -ki bir gün olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile çok sevdiğine beni- ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin. Seni asla unutmayacağım diyemem zaten sen, unutulacak gibi biri değilsin. İyi ki varsın Datlı'm. İyi ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim. Sen beni hiç incitmedin, toprak da seni incitmesin" diye devam etti.

"Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum" diyen eski Survivor yarışmacısı, "Kalbim senin evin ve söz veriyorum ben evine çok iyi bakmaya çalışacağım. Bir gün kavuşacağız. O güne kadar bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi de unutma. Minnoşun seni çok ve hep seviyor" dedi.

Yiğit Can Datlı'yı toprağa veren Aşkım Burçe Tunay'a çok sayıda başsağlığı mesajları geldi.

Survivor Aşk&#x;m'dan Yiğit Can Datl&#x;'ya: Bir gün kavuşacağ&#x;z, bekle beni - 2

"SENİ TANIMAK BENİM CENNETİMDİ"

Tunay, sevgilisine Instagram sayfasında yaptığı paylaşımlarla veda etmişti. Eski yarışmacı, "Daha çok planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. Çok gülecektik, çok kavga edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? 'Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz belki. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi zaten" demişti.

Survivor Aşk&#x;m'dan Yiğit Can Datl&#x;'ya: Bir gün kavuşacağ&#x;z, bekle beni - 3

"YÜZÜNÜ GÖRMEYE CESARET EDEMEDİM ÖNCE"

Sevgilisinin yüzüne son kez baktığını söyleyen Aşkım Burçe, "Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler 'onsuz yaşayamam' deme, seni onsuz da yaşatırım. Yarım kalmadık biz. Söz veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, 'yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak' zorunda kalacaktım artık. Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım" mesajını paylaşmıştı.

MAGAZ&#x;N HABERLER&#x;

A&#;k&#;m Burçe, sevgilisine Instagram sayfas&#;nda yapt&#;&#;&#; payla&#;&#;mlarla veda etti:

"Daha çok plan&#;m&#;z vard&#;. Yapacak bir sürü &#;eyimiz vard&#;. Çok gülecektik, çok kavga edecektik. &#;imdi sesine bile hasret mi b&#;rakacaks&#;n beni Datl&#;m? 'Ba&#;ka bir yer varsa orada tekrar görü&#;ürüz belki. Yoksa da, seni tan&#;mak benim cennetimdi zaten'"

Kahramanmara&#; merkezli meydana gelen depremde erkek arkada&#;&#; Yi&#;it Can Datl&#;'y&#; kaybeden Survivor eski yar&#;&#;mac&#;s&#; A&#;k&#;m Burçe Tunay bu ac&#; haberle y&#;k&#;ld&#;! - Resim : 1

"B&#;R YERLERDEN BEN&#; &#;ZLED&#;&#;&#;N&#; B&#;L&#;YORUM"
Sevgilisinin yüzüne son kez bakt&#;&#;&#;n&#; söyleyen A&#;k&#;m Burçe "Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden al&#;r&#;m Ve ekler 'onsuz ya&#;ayamam' deme, seni onsuz da ya&#;at&#;r&#;m Yar&#;m kalmad&#;k biz. Söz veriyorum mah&#;ere kald&#;k. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Asl&#;nda kendimi kand&#;rma &#;eklimdi bu, 'yüzünü görürsem ya&#;amad&#;&#;&#;na inanmak' zorunda kalacakt&#;m art&#;k Ama son kez bakmal&#;yd&#;m sana, son kez seni çok sevdi&#;imi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izledi&#;ini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çal&#;&#;aca&#;&#;m." mesaj&#;n&#; payla&#;t&#;.

depremKahramanmaraşSurvivor

YKS ve LGS sınavı ertelendi mi?Seçim ertelenecek mi?Deprem bölgesinde hayat kurtardı dönüş yolunda canından oldu!4 kişilik aileden ikisi kurtuldu! Günler sonra birbirlerine kavuştular

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası