1.5 kango ankara / Ä°kinci El Renault Kangoo Fiyat Listesi | Otoeksper

1.5 Kango Ankara

1.5 kango ankara

1-Plazamızdan araç satın almak üzere web sitemizden seçilen aracın; peşin ya da kredili ödeme şeklinin belirlenmesi,
2- Kredili alım seçeneği için; uygun banka ya da finans kurumu seçimi, detaylı kredi hesap tablosunun incelenmesi ve form doldurarakkrediye başvurulması,
3-Ön ödeme/kapora ile aracın ayırtılması (Herhangi bir nedenle, satın alımdan vazgeçilmesi halinde, alınan bedel kesintisiz olarak iade edilir.) ,  
4-Ayırtılan araç ile ilgili kalan işlemler için; yetkililerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçişinin beklenilmesi.

Bundan sonraki; ile fiziki araç kontrolleri ve araç teslimatı gibi tüm işlemler yöneticilerimiz ve uzman personellerimizce bizzat plazamızda* gerçekleştirilecektir.Detay Bilgi >>

*Sonradan doğabilecek ihtilafların önüne geçebilmek adına; geri kalan satış adımlarını online tamamlamak yerine, yüzyüze gerçekleştirmeyi tercih etmekteyiz.
Bu nedenle, yukarıdaki ilk 4 adımdan sonrasını; satın alacağınız aracı, bizzat fiziken detaylı şekilde incelemeniz neticesindeki, son kararınıza göre tamamlamayı uygun görüyoruz.

Çünkü; noter satışı ve teslimat öncesi, fiziken görmeden aldığınız aracı, yasal hakkınız nedeni ile dahi; iade etmeniz, ciddi bir süreç ve emek gerektirmektedir. Ayrıca, böyle bir durumda, araç için, herhangi bir kredi kullanmış iseniz; bunun kapatılması, işlemiş kredi faizinin iade edilemeyecek olması ve yapılmış bazı masrafların da geri alınamayacak olması nedenleri ile tavsiye etmiyoruz!

5- Siz, yetkililerimiz ile kalan işlemler için görüşmeye başladığınız andan itibaren; satın almaya karar verdiğiniz araç tekrar servisimize girer ve ilk başta yapılan tüm kontrol işlemleri ile detaylı bir şekilde tekrar yapılır. Ardından da; teslimat birimimiz servisten aracı teslim alır ve bu kez de ile size aracın tüm kontrollerini yaparak teslime hazır hale getirirler.

Ankara bölgesinde Renault Kangoo arabalar

1. mitula

2.   >  
  3. renault kangoo

4.   >  renault kangoo ankara
20 araba ilanı bulundu
Renault 2018 benzin zi rve oto ki ralama dan ekonomi k luks ara lar renault kangoo
Renault 2017 benzin zi rve oto ki ralama dan ekonomi k luks ara lar renault kangoo
Renault 2018 benzin zi rve oto ki ralama dan ekonomi k luks ara lar renault kangoo
Renault kangoo 2006 motorin aci l satilik renault kangoo 1 5 dci multix expression
Bütün bakimlari yapilmiştir.Lasti̇kler sifir.Tri̇ger balatalar yaği yeni̇ deği̇şmi̇şti̇r.Arabanin hi̇ç bi̇r masrafi yoktur.Alicisina hayirli olsun
Renault kangoo 2009 motorin renault kangoo 1 5 dci express grand confort
2009 renult kangoo muanesi̇ yeni̇ yapildi km 210000 dedi̇r her 10000 km aracin bakimi yapilmistir aracimda suanda hi̇ç bi̇r sikinti yoktur...
Renault 2014 motorin sahi bi nden satilik
Araç 2014 12.Ay çıkışlıdır.Klimalı olan modeldir.Bütün bakımları renault mais de eksiksiz zamanında yaptırılmıştır. En ufak masrafı yoktur.Kesinlikle...
Renault 2006 motorin i leri mi bi ti rdi m i hti yaci olana hayirli olsun i n allah
Önceli̇kle telefonda sormak i̇stedi̇kleri̇ni̇zi̇ i̇yi̇ce bi̇r düşünün sonra sorun lütfen beni̇m söyleyecekleri̇mden ne kadar i̇kna olacaksiniz boya badana soranlara da...
Renault 2011 motorin sahibinden hatasiz full full
Sahi̇bi̇nden hatasız full değişensiz sadece yan masbiyerde ve bagajda avuç içi kadar plakanın altına boya vardır temiz aile aracı bütün ağır bakımları...
Renault kangoo 2002 motorin 2002 de i ensiz
Aracimizda değişen yoktur parca boya var motor yürüyen kusursuzdur yağ yakma duman atma kesinlikle yok ici pırıl pırıl yirtik sökük yokturyük görmemiş temiz...
Renault kangoo 2000 benzin lpg sahi bi nden otomobi l ruhsatli 1 4 kango tre
Araç otomobi̇l ruhsatli 1.4 rte* lpg li̇ ruhsata i̇şli̇* i̇ki̇ ön cam otomati̇k* hi̇droli̇k di̇reksi̇yon* çi̇ft sürgülü kapi* tek bagaj kapakli* merkezi̇ ve çocuk ki̇li̇di̇...
Renault 2010 motorin temiz aile araci
Temiz ve bakımlı aile arabası trameri yok bütün bakımları yaptırıldı orjinal km 245 binde ön iki kapıda boya var arka bagaj kapısı alt köşesinde bi karış kadar...
"renault kangoo ankara" ile alâkalı benzer ilanlar
Renault kangoo 2014 motorin renault kangoo express maxi combi 1 5 dci touch
Renault kangoo 2017 motorin renault kangoo multix 1 5 dci extreme
Renaultkangoo multix 1.5 dci extreme kilometre: 89.000 satis fiyati: 755000tl...
2 gün, 18 saat önce - OtoekSper

KANGOO 1,5 KM DE NE KADAR YAKAR!!!

• Er
    12 Mesaj
    Konu Sahibi
    ARKADAŞLAR BEN İKİ HAFTA ÖNCE 2006 MODEL KANGOO 1,5 DCİ ALDIM ARAÇ ŞEHİR İÇİ 100 KM DE 7 LİTRE YAKIYOR. YANİ BİR DEPO İLE (45 LİTRE) İLE 630 KM YOL YAPIYOR ÇOĞU KANGOO KULLANAN ARKADAŞLARIM 850 KM DEN 100 KM DE 5 LİTREDEN SÖZ ADİYOR KAFAM KARIŞIK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...!!!

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    hocam akıllı olun.
    bu araç ş.i 5 lt mazot yakacaksa ş.d artık 2.5 lt falan yakar.
    insanlar kendi arabalarına toz kondurmuyolar. işte size misal : Benim arkadaşım bitlisten diyarbakıra gidiş dönüş 40 ytl yaktı dedi gidiş geliş 408 km.
    neyse gün oldu devran döndü bu arkadaş birini bitlisten batmana götürdü ve getirdi ve mazot parasını diger elemandan aldı bu defa bu kango 270 km yolda ne hikmetse 80 ytl yaktı şimdi anladınız mı.
    birde şihir çok önemli siz konyada 1000 km yol yaparken bitliste anca 850 km yaparsınız çünkü bitlis çok tepeliktir. Ankara ve istanbulda durum daha farklı.
    o nedenle palavralara inanmayınız
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadall

hocam akıllı olun.
    insanlar kendi arabalarına toz kondurmuyolar. işte size misal : Benim arkadaşım bitlisten diyarbakıra gidiş dönüş 40 ytl yaktı dedi gidiş geliş 408 km.
    neyse gün oldu devran döndü bu arkadaş birini bitlisten batmana götürdü ve getirdi ve mazot parasını diger elemandan aldı bu defa bu kango 270 km yolda ne hikmetse 80 ytl yaktı şimdi anladınız mı.
    birde şihir çok önemli siz konyada 1000 km yol yaparken bitliste anca 850 km yaparsınız çünkü bitlis çok tepeliktir. Ankara ve istanbulda durum daha farklı.
    100 km.de 7 litre fazla.
    bir depoyla ortalama 750 km gitmeniz gerekir.
    uzun yolda 850 km.yi gördüm kangoo ile hala yakıt vardı depoda.
    şürüş şekli ve yer de önemlidir.
    aynı aracı ev-iş arasında kullandığınızı varsayalım. bu mesafe de 5 km olsun. bu durumda 100 km.de 8 litreye de ulaşır yakıt tüketimi.
    inşallah anlatabilmişimdir.
    karma kullanımda 7 litre fazla.

• Yüzbaşı
    680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senolakp

100 km.de 7 litre fazla.
    bir depoyla ortalama 750 km gitmeniz gerekir.
    uzun yolda 850 km.yi gördüm kangoo ile hala yakıt vardı depoda.
    şürüş şekli ve yer de önemlidir.
    aynı aracı ev-iş arasında kullandığınızı varsayalım. bu mesafe de 5 km olsun. bu durumda 100 km.de 8 litreye de ulaşır yakıt tüketimi.
    inşallah anlatabilmişimdir.
    karma kullanımda 7 litre fazla.

Alıntıları Göster
    arkadasım ben sana acıklıyayım bende 23 bın km de kango var her sabah 15 km her aksam 15 km duz yol gun ıcınde 30 40 km dag bayır koy yolu bu sekılde kullanımda bır depoyla 50 lıtreyle 760 km ıle 780 km arasında degısıyor tabı ben 600 km olunca depoyu agzına kadar doldurtuyorum aynı pompadan sehırler arasında 140 150 km hızla klıma acık kullanımda 140 ykr yakıyor.......

• Er
    12 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: xvet

arkadasım ben sana acıklıyayım bende 23 bın km de kango var her sabah 15 km her aksam 15 km duz yol gun ıcınde 30 40 km dag bayır koy yolu bu sekılde kullanımda bır depoyla 50 lıtreyle 760 km ıle 780 km arasında degısıyor tabı ben 600 km olunca depoyu agzına kadar doldurtuyorum aynı pompadan sehırler arasında 140 150 km hızla klıma acık kullanımda 140 ykr yakıyor.......

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ VE VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BEN ARAÇLAR KONUSUNDA SÜRÜŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ BİR İNSANIM. KULLANIM KOŞULLARINI VE YAKITI NELERİN ETKİLEYECEĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUM. BEN BU ARACI İLK ALDIĞIMDA DENEDİM ÇOK YAKTI SONRA 1700 - 2700 DEVİR ARASINDA KULLANDIM GAZA BASMADAN NAZİK KULLANDIM . DENEDİM 7 LİTRE YAKMIŞ. ASLINDA ÇOKTA FAZLA DEĞİL MUHAKKAK UZUN YOLDA DEĞİŞİR AMA ARKADAŞLAR ŞEHİR İÇİNDE 850 KM DEDİLER AÇIKÇASI BENİMDE BİRAZ MORALİM BOZULDU. BEN NORMALDE CONNECT ALACAKTIM ÇOK YOL YAPIYORUM O YÜZDEN AZ YAKTIĞI İÇİN KANGOO ALDIM. ASLINDA MEMNUNUMDA . YİNEDE SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZE GÖRE YAKIT NORMALİN BİRAZ ÜSTÜNDE. TABİKİ ARACA GÖREDE DEĞİŞİR HEPSİ NIN STANDARTLARI TUTMAYA BİLİR

AYRICA BU ARAÇLA İLGİLİ BİLMEM GEREKEN BİR ŞEY DİKKAT ETMEM GEREKEN BİR ŞEYLER VARSA BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR

• Binbaşı
    1780 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: demirbeyy

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ VE VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BEN ARAÇLAR KONUSUNDA SÜRÜŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ BİR İNSANIM. KULLANIM KOŞULLARINI VE YAKITI NELERİN ETKİLEYECEĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUM. BEN BU ARACI İLK ALDIĞIMDA DENEDİM ÇOK YAKTI SONRA 1700 - 2700 DEVİR ARASINDA KULLANDIM GAZA BASMADAN NAZİK KULLANDIM . DENEDİM 7 LİTRE YAKMIŞ. ASLINDA ÇOKTA FAZLA DEĞİL MUHAKKAK UZUN YOLDA DEĞİŞİR AMA ARKADAŞLAR ŞEHİR İÇİNDE 850 KM DEDİLER AÇIKÇASI BENİMDE BİRAZ MORALİM BOZULDU. BEN NORMALDE CONNECT ALACAKTIM ÇOK YOL YAPIYORUM O YÜZDEN AZ YAKTIĞI İÇİN KANGOO ALDIM. ASLINDA MEMNUNUMDA . YİNEDE SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZE GÖRE YAKIT NORMALİN BİRAZ ÜSTÜNDE. TABİKİ ARACA GÖREDE DEĞİŞİR HEPSİ NIN STANDARTLARI TUTMAYA BİLİR

AYRICA BU ARAÇLA İLGİLİ BİLMEM GEREKEN BİR ŞEY DİKKAT ETMEM GEREKEN BİR ŞEYLER VARSA BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR

Alıntıları Göster
    Kangoo zaten kendi sınıfında en az yakan araçtır benim bildiğim zaten tutulmasının sebepLerinden birtaneside budur.

• Yarbay
    2307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Kangoo zaten kendi sınıfında en az yakan araçtır benim bildiğim zaten tutulmasının sebepLerinden birtaneside budur.

Alıntıları Göster
    Yeni kango 1.5 105 bg yakıt trafik yoğun olursa yada şöyle diyeyim istanbul trafiğinde 6.4 en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sktem

Yeni kango 1.5 105 bg yakıt trafik yoğun olursa yada şöyle diyeyim istanbul trafiğinde 6.4 en fazla.

Alıntıları Göster
    Kısa mesafe,soğuk motor,dur-kalk,adım başı ışık,yüklen/fren,yerine göre bas şeklinde kullandım ve 100 km de 6.8-7 lt civarı yaktığını ölçtüm ...
    (Kangoo 2007 80 hp 23.000 km)
  • Er
    12 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Kısa mesafe,soğuk motor,dur-kalk,adım başı ışık,yüklen/fren,yerine göre bas şeklinde kullandım ve 100 km de 6.8-7 lt civarı yaktığını ölçtüm ...
    (Kangoo 2007 80 hp 23.000 km)

Alıntıları Göster
    evt benimkide 7 litre yakıyor fakat bu soğuk motorla yada dur kalkla değil en kısa mesafem 10 km bunun yanında en az 70 km yaptıpımda oluyor asfaltta ortalaması 7 litre :S ben en güzeli bir servise gideyim ilginize çok teşekkür ederim arkadaşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirbeyy

evt benimkide 7 litre yakıyor fakat bu soğuk motorla yada dur kalkla değil en kısa mesafem 10 km bunun yanında en az 70 km yaptıpımda oluyor asfaltta ortalaması 7 litre :S ben en güzeli bir servise gideyim ilginize çok teşekkür ederim arkadaşar

Alıntıları Göster
    100 km'de 7 lt yakarsa

1,5 km'de 0.1 lt yakar
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
  • Er
    12 Mesaj
  • Er
    1 Mesaj
  • Yarbay
    3314 Mesaj
    quote:

hocam akıllı olun.

kesınlıkle cok dogru bır yorum one yaaaa artık bukadarda abartmasınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

hocam akıllı olun.

kesınlıkle cok dogru bır yorum one yaaaa artık bukadarda abartmasınlar...

Alıntıları Göster
    Ankara da ş.içinde kullandım.Orda akıcı bir trafik var.Ayrıca en az 10 hatta bazen 15-20km gidiyordum.Bu şekilde 5.7 lt civarı yaktı.Manisa da bu ölçüyü tutturmak çok zor ...

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Ankara da ş.içinde kullandım.Orda akıcı bir trafik var.Ayrıca en az 10 hatta bazen 15-20km gidiyordum.Bu şekilde 5.7 lt civarı yaktı.Manisa da bu ölçüyü tutturmak çok zor ...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, öncelikle Kangoo'nun deposu 45 litre değil, fulleyince neredeyse 50 litre alıyor. KM başına yakıt tüketimini ona göre hesaplamak lazım. İnanmazsanız denemesi bedava: "yakıt bitiyor" ikaz ışığı yandıktan sonra yaklaşık 100 km daha yol yapın (ki yapılıyor, bir keresinde 103 km sonra yakıt almıştım), ondan sonra yakıt aldığınızda neredeyse 50 lt dizel doldurabiliyorsunuz.

Bende 2007 Kangoo 1.5 dizel var (60.000 km'de). Tüketime gelince:

ŞEHİRDIŞI
    Kangoo şehirdışında 80 km/h sabit hızda (5.viteste 2000 devir) tam 1200 kilometre yol yapıyor. Yani 100 km'de yaklaşık 4,2 lt dizel tüketiyor. Tabii her zaman o kadar yavaş gidilmez, ben de her zaman gitmiyorum.
    Şehirdışında 100 km/h sabit hızda ise (5.viteste 2500 devir) yaklaşık 950 km yol yapıyorum. Yani 100 km'de 5,2 lt - 5,3 lt dizel yakıyor.
    Öte yandan maxsimum hızda giderseniz (4100 devirde yaklaşık 165 km/h hızda) bir depo dizel sadece 450 km dayanıyor. Ankara-İstanbul arası acil bir iş için giderken bizzat denedim, oradan biliyorum. Ha bu arada Kangoo ile 150 km/h'yi geçmeyi kimseye tavsiye etmem, 165 km/h'de neredeyse tekerlekler havada gidiyorsunuz, en ufak bir hatada arabanın takla atması işten bile değil.

ŞEHİRİÇİ
    Şehiriçinde ben genelde 1800-2300 devir arası kullanıyorum, 2500 deviri asla geçmiyorum. Bu şekilde toplamda 850 km (bazen 900 km) civarında bir mesafe yapıyorum. Bu da 100 km'de 5,9 lt'lik dizel tüketimine denk geliyor.

NE YAPMALI
    Kangoo'larını bu şekilde ekonomik kullanmak isteyen sürücüler için iki basit tavsiyem olacak:
    1) Sonuçta Kangoo binek otomobil değil, neredeyse 1200 kg ağırlığında büyük ve ağır bir araç. Kangoo ile düşük yakıt tüketimi istiyorsanız bu araç ile ani hızlanışlarda bulunmayın, ani fren yapmayın, sakin ve yavaş kullanın.
    2) Ara vitesleri geçip de gitmek istediğiniz asıl vitese geldiğinizde 2000 devir ile gidin (4.viteste 60 km/h, 5.viteste 80km/h ile gidersiniz). Hem şehir içinde hem de şehirdışında (aceleniz yok ise) en uygun devir 2000'dir. Bu devirde yakıt tüketiminiz çok ama çok düşük olacak.

"Ben bu hızlarda gidemem, ruhum daralır" diyen arkadaşlar için şöyle bir alıştırma önerebilirim: Sadece 2 hafta boyunca azmedin ve devirde 2500'ü, hızda da şehiriçinde 80 km/h'yi, şehirdışında 100 km/h'yi geçmeyin. Bu sürenin sonunda hem yavaş kullanmanın insanı hiç yormadığını hem de yakıt tüketiminin düştüğünü görmek sizi mutlu edecek, bir daha hız yapmak istemeyeceksiniz.
    Zaten hız yapmak isteyen adamın Kangoo'da ne işi var. Bu araba, işinde gücünde olan esnaf adamın veya çoluğunu çocuğunu düşünen aile babalarının arabası. Hız meraklısı genç kaplanların Kangoo'da ne işi var arkadaş?

Tüm Kangoo'culara selamlar saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemartam

Arkadaşlar, öncelikle Kangoo'nun deposu 45 litre değil, fulleyince neredeyse 50 litre alıyor. KM başına yakıt tüketimini ona göre hesaplamak lazım. İnanmazsanız denemesi bedava: "yakıt bitiyor" ikaz ışığı yandıktan sonra yaklaşık 100 km daha yol yapın (ki yapılıyor, bir keresinde 103 km sonra yakıt almıştım), ondan sonra yakıt aldığınızda neredeyse 50 lt dizel doldurabiliyorsunuz.

ŞEHİRDIŞI
    Kangoo şehirdışında 80 km/h sabit hızda (5.viteste 2000 devir) tam 1200 kilometre yol yapıyor. Yani 100 km'de yaklaşık 4,2 lt dizel tüketiyor. Tabii her zaman o kadar yavaş gidilmez, ben de her zaman gitmiyorum.
    Şehirdışında 100 km/h sabit hızda ise (5.viteste 2500 devir) yaklaşık 950 km yol yapıyorum. Yani 100 km'de 5,2 lt - 5,3 lt dizel yakıyor.
    Öte yandan maxsimum hızda giderseniz (4100 devirde yaklaşık 165 km/h hızda) bir depo dizel sadece 450 km dayanıyor. Ankara-İstanbul arası acil bir iş için giderken bizzat denedim, oradan biliyorum. Ha bu arada Kangoo ile 150 km/h'yi geçmeyi kimseye tavsiye etmem, 165 km/h'de neredeyse tekerlekler havada gidiyorsunuz, en ufak bir hatada arabanın takla atması işten bile değil.

ŞEHİRİÇİ
    Şehiriçinde ben genelde 1800-2300 devir arası kullanıyorum, 2500 deviri asla geçmiyorum. Bu şekilde toplamda 850 km (bazen 900 km) civarında bir mesafe yapıyorum. Bu da 100 km'de 5,9 lt'lik dizel tüketimine denk geliyor.

NE YAPMALI
    Kangoo'larını bu şekilde ekonomik kullanmak isteyen sürücüler için iki basit tavsiyem olacak:
    1) Sonuçta Kangoo binek otomobil değil, neredeyse 1200 kg ağırlığında büyük ve ağır bir araç. Kangoo ile düşük yakıt tüketimi istiyorsanız bu araç ile ani hızlanışlarda bulunmayın, ani fren yapmayın, sakin ve yavaş kullanın.
    2) Ara vitesleri geçip de gitmek istediğiniz asıl vitese geldiğinizde 2000 devir ile gidin (4.viteste 60 km/h, 5.viteste 80km/h ile gidersiniz). Hem şehir içinde hem de şehirdışında (aceleniz yok ise) en uygun devir 2000'dir. Bu devirde yakıt tüketiminiz çok ama çok düşük olacak.

"Ben bu hızlarda gidemem, ruhum daralır" diyen arkadaşlar için şöyle bir alıştırma önerebilirim: Sadece 2 hafta boyunca azmedin ve devirde 2500'ü, hızda da şehiriçinde 80 km/h'yi, şehirdışında 100 km/h'yi geçmeyin. Bu sürenin sonunda hem yavaş kullanmanın insanı hiç yormadığını hem de yakıt tüketiminin düştüğünü görmek sizi mutlu edecek, bir daha hız yapmak istemeyeceksiniz.
    Zaten hız yapmak isteyen adamın Kangoo'da ne işi var. Bu araba, işinde gücünde olan esnaf adamın veya çoluğunu çocuğunu düşünen aile babalarının arabası. Hız meraklısı genç kaplanların Kangoo'da ne işi var arkadaş?

Alıntıları Göster
    2007 Kangoo 1.5 Dci 80 Hp aracım şu anda ş.içi 6.4,ş.arası da 5.3 litre falan yakıyor ...

• Yüzbaşı
    606 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemartam

ŞEHİRDIŞI

ŞEHİRİÇİ

NE YAPMALI

Mikemmel bi kangoo yorumu tebrikler valla. ama işte genç olunca arabanında gücü yerinde olunca sport kullanmak hoşuma gidiyor bu araçta. eminim bi çok binek araçta bu zevk yoktur çünkü iç mekan çok geniş ve cam kısmı fazla. bineklerdeki gibi basık bi iç mekan yok. bu arabayı seviyorum

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası