kırılan kalplerle ilgili sözler / Kırgınlık ile ilgili Söylenmiş Sözler - Duygusal Kırgınlık Sözleri | Hediye Sepeti

Kırılan Kalplerle Ilgili Sözler

kırılan kalplerle ilgili sözler

Kırık Kalp Sözleri

Sayfa İçeriği: Kırık Kalp Sözleri, Kırık Kalp Sözleri , Kırık Kalp Sözleri Kısa, Kırık Kalp Mesajları, Kırılmış Kalp Sözleri, Kırık Kalp Sözleri Kısa, Kırık Kalp Sözleri Uzun, Kırık Kalp Sözleri Resimli, Kırık Kalp Sözleri Sevgiliye

Kalbi çok defa kırılmış olan insanlardan korkun çünkü onlar cesurdurlar ve korkusuzdurlar. Kırık Kalp Sözlerini derleyip bir araya getirdik. Beğendiğiniz Kırılmış Kalp Sözlerini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın!

Kırık Kalp Sözleri

Editörün Seçimi: Kırdıysa sessiz kal. Sessizliğinden kırıldığını anlamıyorsa onsuz kal.

İnsanın kalbinden daha büyük çöl, insanın kalbinden daha derin göl var mı ki? Yangın da burada, yağmur da. 

Kalp kırığı iyileşmez. Hep sızlar.

İnsan odun değil ki; kırıldığı zaman ses çıkarsın. Mevlana

Herkesi adam yerine koymayın. Bazıları yerini yadırgayabilir.

Kalbini kırıyor diye üzülme, belkide hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.

İncir çekirdeğini doldurmayacak kadar ! diye niye küçümserler ki; Kalp pek mi büyük incirden? Bakın bakalım insan neler çekiyor, incir çekirdeği kadar kalbe düşenden - Hz Mevlana 

KaybettikIerimin hesabını kaIbimden çekin, biIdiğim kadarıyIa sınırsızım.

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden gidiyorsa, bilin ki o kadın dünyanın en sadık aşığıdır.

Yaralı bir kalp, başka bir yaralı kalbin yanında avunabilir mi?

Kırgınlıklar geçer elbet dargınlıklar biter elbet. Seviyorum derken gözlerinin içi gülüyorsa her şey unutulmuş demektir. 

Başkasının olsan da, bu kalp senindi. Ben ölümle dans ederken, o artık elindi. 

Akıl almaz bir sabır benimkisi. Öldüğünü bile bile, yüreğimde bir ceset taşıyorum. 

Kırılan kalbin keskin parçaları öldürür her insanı. 

Vücudunuzda kırılacak tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar. M. Longston

Gönlüm dilime dargın, dilim gönlüme. Gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime. Dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme. Mevlana

İnsan odun değil ki; kırıldığı zaman ses çıkarsın. Mevlana

Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim.

Kırık kalp, zor kendine gelir. Goethe

İlkin kırık bir ayak parmağıydı sorun, sonra kırık bir kaş, en sonunda da kırık bir kalp… Ancak bir yerde de söylediğim gibi insan kalbi çok dayanıklıdır, yok edilemez kırıldığını ancak belleğinde canlandırabilirsin… Asıl tokadı yiyen insanın ruhudur…

Kırık kalp, zor kendine gelir. Goethe

Kardeş dedik. Yarı yolda bırak demedik.

Ruh ikizi olmamız bir anlam ifade etmiyor bedenlerimiz ayrı oldukça.

Kırıyorsam, kırılmışımdır! Kırılmışsam, kırdığım için özür dilemem.

Mevla kalbi kırık eylesin de kalp kıran eylemesin. Amin

Taş ve sopalar kemiklerimi kırabilir ama sözler kalbimi kırar. Robert Fulghum

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir.

Ey Kabe! Seni bin sefer yıksam yine yapabilirim. Ama kırık bir kalbi asla! Hz.Ömer

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir.

Yanağım gülüyordu, yüreğimin ağrısını bilmiyorlardı.

Kalbimde kalbine yok bile kinim, bence artık sende herkes gibisin.

Taş ve sopalar kemiklerimi kırabilir ama sözler kalbimi kırar. Robert Fulghum

Ölüyken bile iki kırık kadını korumak isteyen tuhaf adam 

Güvensiz kalplerimizi karaktersiz insanlara borçluyuz. - Charles Buwoski 

O kadar değişik bir kalp kırıklığı yaşıyorum funduszeue.info,funduszeue.infoine de gerek funduszeue.info başkasıyla da düzelmez hissi var.

Hani derIer ya insan sevdiğine hiç kırıIır mı? AsIında insan en çok sevdiğine kırıIır.

Acı seni daha kuvvetIi yapar. Korku seni daha cesaretIi. Kırık bir kaIp ise seni daha akıIIı yapar. EIif Şafak

Açık konuşacağım. Dediğimde dahi karşımdakinin kaIbi kırıImasın diye kimi sözIerimi yutan bir insanım. Nejat İşIer

Ne çiçeğe fazIa su ver. Ne insanIara fazIa yüz ver. Zira bir çiçeği ne kadar fazIa suIarsan kurur. Bir insana da değerinden fazIa aIaka gösterirseniz o da kudurur.

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir.

Tabela mı asalım artık kalplere; “dikkat kırılır” diye. 

Sanma ki duymaz Rabbin ahlarını. Sanma ki görmez gözyaşlarını. O en adil olan, bırakmaz kimsede kimsenin ahını. 

Başka bir kalp gidemez
Kırık bir kalbe
Aynı yüksek imtiyazdan
Mustarip olmadıkça kendi de

Ve ardından kırık bir kalp daha

Kalp, dünyanın en sessiz kırılan oyuncağıydı. Kırık da olsa atıyordu yine

İlkin kırık bir ayak parmağıydı sorun, sonra kırık bir yüz ifadesi, en sonunda da kırık bir kalp. Ancak bir yerde de söylediğim gibi insan kalbi çok dayanıklıdır, yok edilemez; kırıldığını ancak belleğinde canlandırabilirsin. Asıl tokadı yiyen insanın ruhudur ama ruh da güçlüdür, istenirse eski canlılığı kazandırılabilir ona.

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler. Ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır. 

Açık konuşacağım dediğimde bile, karşımdakinin kalbi kırılmasın diye bazı sözlerimi yutan bir insanım. Nejat İşler

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur. Ne oldu derler; “Hiç” dersin, biter. 

Sanma ki duymaz Rabbin ahlarını. Sanma ki görmez gözyaşlarını. O en adil olan, bırakmaz kimsede kimsenin ahını. 

Annem daha çocuk babam adettendir sayıldığı bir zaman
Alnımla alakalı siyah bir kadere gülümseyerek başlamışım

Matematiğim o kadar kötü ki hayal kırıklarımı hiç toplayamadım.

Artık gelme. Çünkü hayallerim bile sana kırgın!

İnsanlar kırık kalpler yüzünden ölürdü. Kalp krizi geçirirlerdi. İşler ters gittiğinde ve dağılıp yıkıldığında en çok incinen şey kalp olurdu.

Beni kırmaktan nefret ettiğini söyleyenler, parçalarken zevk mi aldı merak ediyorum.

Eğer bir insanın kalbini kırarsan, Hakka eylediğin secde değildir. Yunus Emre

Vücudunuzda kırılacak tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar. MarIynn Longston

Eğer birisi kalbini kırmışsa ona karşı sessiz kal, sessizliğinden kalbini kırdıysa anlamışsa boş ver onun onsuz kal.

İnsanın kalbinden daha büyük çöl, insanın kalbinden daha derin göl var mı ki? Yangın da burada, yağmur da.

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler. Ağzına dolar insanın. Sussan acıtır konuşsan kanatır.

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür ne de bir ömür yeter. Charles Bukowski

İnsan kalbi bir sandıktır. Dudaklar onun kilidi. Dil ise anahtarıdır. İnsana o anahtar iyi muhafaza etmek gerekir. Ömer B. Abdülaziz

Ne çiçeğe fazla su ver. Ne insanlara fazla yüz ver. Çünkü bir çiçeği ne kadar fazla sularsan kurur. Bir insana da değerinden fazla ilgi gösterirseniz o da kudurur.

Bilir misin? Kimsenin hakkı kalmaz kimsede. Ne bir milim ileri ne bir milim geri. Tam beni kırdığın yerden kırarlar seni!

Umudunu yitirme diye bütün düşlerimi bıraktım gökyüzüne. Ya sana gelecekler, ya da vurulup düşecekler hain bir yüreğe.

Kalpte kemik yoktur ama en çok kırılan yer orasıdır

Unutma dal kırıldığı yerden insan kırıldığı kalpten kopar

Derin uyu, ölü sansın yanındaki! Uykuların, yüreğim gibi derin olsun geceleri. Ölü gibi soğu, soğuktan ölür gibi yum gözlerini. Tıpkı benim gibi!

Kalbini kırıyor diye üzülme, belki de hak etmediği yerden çıkmak istiyordur

Aşk kalpten dost sırttan vurur! Kalbin iyileşir ama sırtın hep kambur kalır

Tanıdığımı sandığım insanIarIa aIakaIı yaşadığım hayaI kırıkIıkIarını sığdırabiIeceğim bir heybem yok! Ve işte bu yüzden yüreğim tıkIım tıkIım yorgunIuk.

Sanma ki duymaz Rabbin ahIarını. Sanma ki görmez gözyaşIarını. O en adiI oIan, bırakmaz kimsede kimsenin ahını.

İIkin kırık bir ayak parmağıydı meseIe, sonra kırık bir kaş, en nihayetinde da kırık bir kaIp… Ancak bir yerde de söyIediğim gibi insan kaIbi çok dayanıkIıdır, yok ediIemez kırıIdığını ancak hafızanında canIandırabiIirsin… AsıI tokadı yiyen insanın ruhudur…

Kardeş dedik. Yarı yoIda bırak demedik.

Herkesi adam yerine koymayın. Bazıları yerini yadırgayabilir. 

Kırıldıkça öğrenir insan boş vermeyi, belki de bu yüzden sildim birçok şeyi. 

Kırık bir kalp, sakat bir vücuttan daha çok acı verir.

Nasıl teselli bulur kırık bir kalp hayal kırıklığına uğramış bir ruhla?

"Kalp krizinden öldü" dedi Beşir. "Ama gerçekte kırık kalp yüzünden öldü."

İlkin kırık bir ayak parmağıydı sorun, sonra kırık bir yüz ifadesi, en sonunda da kırık bir kalp.

Sen de Yorum Yap veya Sözünü Yaz

Kırık Kalp Sözleri - Gönül İncitenlere Söylenecek En Güzel, Duygusal, Resimli Kalbi Kırık Sözler ve Mesajlar

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Kalp kırıklığı çoğu zaman sevdiğimiz, değer verdiğimiz en yakınlarımızdan gelebiliyor. Her ne kadar kolay affedebilen biri olsanız bile o yarayı kapatmak maalesef mümkün olmuyor. Bilerek ya da bilmeyerek maruz kaldığınız bu tarz kırgınlıklarda bir süre gündelik hayattaki modunuz etkilenebilir. Bu gibi durumlarda sizi incitenlere ve gönül kıranlara ithafen söylenecek kırık kalp sözleri imdadınıza yetişir. Sosyal medya paylaşımlarınızda kırık kalp sözleri bile paylaşarak ruh halinizi yansıtabilirsiniz. İşte böyle durumlarda gönderme olarak kullanacağınız uzun, kısa, duygusal ve resimli kalbi kırık sözler ve mesajlar…

Kırık Kalp Sözleri - Gönül İncitenlere Söylenecek En Güzel, Duygusal, Resimli Kalbi Kırık Sözler ve Mesajlar
SON DAKİKA

Kalp kırıklığı insana en çok acı veren duygulardan bir tanesidir. Dünyanın sonu gibi hisseder insan, özellikle hiç beklemiyorsa bu kalp kırıklığını.

Aşağıda kalbin yaşadığı bu yoğun duyguyu anlatan kırık kalp sözlerinden derlenmiş kolleksiyonu bulabilirsiniz.

Kırık Kalp Sözleri.

İnsanın kalbinden daha büyük çöl insanın kalbinden daha

Kırgınlıklar geçer elbet dargınlıklar biter elbet Seviyorum derken

Kırgınlıklar geçer elbet dargınlıklar biter elbet. Seviyorum derken gözlerinin içi gülüyorsa her şey unutulmuş demektir. 

Kırgınlığı anlatan bir söz..

Hani derler ya insan sevdiğine hiç kırılır mı

Hani derler ya insan sevdiğine hiç kırılır mı? Aslında insan en çok sevdiğine kırılır. 

Başkasının olsan da bu kalp senindi Ben ölümle

Başkasının olsan da, bu kalp senindi. Ben ölümle dans ederken, o artık elindi. 

Acı seni daha güçlü yapar Korku seni daha

Acı seni daha güçlü yapar. Korku seni daha cesur. Kırık bir kalp ise seni daha akıllı yapar. Elif Şafak

Akıl almaz bir sabır benimkisi Öldüğünü bile bile

Akıl almaz bir sabır benimkisi. Öldüğünü bile bile, yüreğimde bir ceset taşıyorum. 

Tanıdığımı sandığım insanlarla ilgili yaşadığım hayal kırıklıklarını sığdırabileceğim

Tanıdığımı sandığım insanlarla ilgili yaşadığım hayal kırıklıklarını sığdırabileceğim bir heybem yok! Ve işte bu yüzden yüreğim tıklım tıklım yorgunluk. 

Kalp kırıklığını vurgulayan güzel bir söz..

Kırılan kalbin keskin parçaları öldürür her insanı

İncinmek ve kalp kırıklığı üstüne bir söz..

Parmak uçlarıma kadar incindim Gelmen neyi değiştirir Ben

Parmak uçlarıma kadar incindim. Gelmen neyi değiştirir? Ben yalnızlığın sırat köprüsünden tek başıma geçtim. 

Kırılan kalp eskisi gibi olur mu?.

Sözden ağırı yoktur Beden çok yükü taşır da

Sözden ağırı yoktur. Beden çok yükü taşır da, gönül her sözü taşıyamaz. Bir çok şey yapılır ama kırılan kalp eskisi gibi olmaz. 

Vücudunuzda kırılacak 26 tane kemiğiniz varken aptalın biri

Vücudunuzda kırılacak tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar. M. Longston

Çok güçlüsün her şeyi içine atıyorsun dedi Elimi

“Çok güçlüsün, her şeyi içine atıyorsun” dedi. Elimi sol yanıma götürerek “burada neler oluyor bilmiyorsun” dedim. 

Bunca çığlık ve acı boşuna değildir gecelerde Güneş

Bunca çığlık ve acı boşuna değildir gecelerde. Güneş, kolay doğmuyor elbet, karanlığa mahkum edilmiş yüreklerde. 

Gönlüm dilime dargın dilim gönlüme Gönlüm duygularını anlatamadığı

Gönlüm dilime dargın, dilim gönlüme. Gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime. Dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme. Mevlana

Kalbi kırık bir kadın ve aşk….

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden gidiyorsa, bilin ki o kadın dünyanın en sadık aşığıdır. 

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler Ağzına dolar insanın

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler. Ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır. 

Kopan bir gülün dalında durması ne kadar zorsa

Kopan bir gülün dalında durması ne kadar zorsa, kırılan kalbin de onarılması o kadar zordur. Mevlana

Açık konuşacağım dediğimde bile karşımdakinin kalbi kırılmasın diye

Açık konuşacağım dediğimde bile, karşımdakinin kalbi kırılmasın diye bazı sözlerimi yutan bir insanım. Nejat İşler

Benim tokatım adamın yüzünü değil içini acıtır Çünkü

Benim tokatım; adamın yüzünü değil, içini acıtır! Çünkü ben; o tokatı elimin tersiyle değil, yüreğimin tersiyle atarım! 

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir . . . 

Tabela mı asalım artık kalplere dikkat kırılır diye

Sevgiliye sitem dolu bir söz..

Duydum ki böbreğinde taş varmış sevgili Kesin kalbinden

Duydum ki böbreğinde taş varmış sevgili. Kesin kalbinden düşmüştür. 

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter. Charles Bukowski

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur Ne oldu derler

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur. Ne oldu derler; “Hiç” dersin, biter. 

Neden suskunsun diyorlar Yürek yaralı olunca bir göz

Neden suskunsun diyorlar. Yürek yar’alı olunca, bir “göz”, bir de “kalem” konuşur. Dil sus’ar bilmiyorlar. 

Sanma ki duymaz Rabbin ahlarını Sanma ki görmez

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Sayfalar:

Kalp Kırmak İle İlgili Güzel Sözler

Kalp ile İlgili Sözler

Kalp ile ilgili söylenen sözler  içeriğimizde hem birbirinden güzel kalbi anlatan, en güzel kalp sözlerini hem de kalp kırıklığı yaratan olaylara karşı etkileyici ve duygusal kalp kırıklığıyla ilgili sözleri bulabilirsiniz. Sizler de bu duygusal kalple ilgili sözlerden beğendiğinizi paylaşabilir, kalp kırıklıklarını en etkileyici şekilde resimli olarak paylaşabilirsiniz. İşte, güzel sözler kategorisinde de yer alan en güzel kalp sözleri, kalple ilgili etkileyici sözler ve duygusal kalp kırıklığı sözleri

Kalp ile ilgili söylenmiş 5 güzel söz;

1. Kalp katılığı, çok yalan ve hasetten meydana gelir.

2. Allah sadece kalbi verir, içini sen doldurursun. Şems

3. Bir insanı avcunuza almanın en güzel yolu, kalbini kazanmaktır.  Cordaire

4. Oysaki siz bayım bir sebze bile olamazsınız çünkü enginarın bile bir kalbi vardır.   Amelie

5. Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır. Peki, ya o kırılan kalbi düzeltmek kırmak kadar kolay mıdır?

Kalp ile İlgili Güzel Sözler - En Güzel Kalp Sözleri

En güzel kalp sözleri, ünlü kişilerden kalp ile ilgili sözler, resimli kalp sözleri, manalı kalp sözleri, en etkili kalp sözleri, en yeni kalp sözleri, unutulmaz kalp sözleri, en sevilen kalp sözleri, aşka dair kalp sözleri;

kalple ilgili sözler

Karanlıkta göz gözü görmezken kalp kalbi seçemez.

Kalpte kemik yoktur ama en çok kırılan yer orasıdır.

Dünyada hiçbir şey, sevdiğiniz insanın kalp atışı kadar değerli değildir.

Eğer kalp atmaya başladıysa, hiçbir şeyin manası kalmamış demektir.

Unutma dal kırıldığı yerden insan kırıldığı kalpten kopar.

kalple ilgili sözler

Kırgınlıklar geçer elbet, dargınlıklar biter elbet, seviyorum derken gözlerinin içi gülüyorsa her şey unutulmuştur demek.

Bak şu çeşmenin haline, su içecek tası yok; kırma insanın kalbini yapacak ustası yok.

Kalbinin bulamadığını gözde ararsan kaybedersin çünkü sen kalbindekini hayal edemezsin. Onu ölesiye sevemezsin. Evet, gözler güzelliğin aynasıdır ama kalbin değil.

kalple ilgili sözler

Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye var mısın?

İçimde yıllanmış aşkımızın hatıraları, aklımda ise bana olan hareketlerinin dargınlığı var, bunu bil.

Güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Sensiz adım atasım gelmez seninle bakarım yarınlarıma, dargın olsa da kalbim sana, adın aklımda bunu unutma.

kalple ilgili sözler

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Ben sana uzaktan bakmayı, ben seni uzaktan sevmeyi, ben sen bilmeden seni  yaşamayı sevdim bir tanem.

Sevgiliye Kalp İle İlgili Sözler

kalple ilgili sözler

Kimseye çok bağlanmamak lazım, vakti gelince herkes gidecek. Yanındayken kıymet bilmek lazım, bir gün herkes geldiği yere dönecek. Gereksiz yere kalp kırmamak lazım, ömür dediğin kısa, öyle gelip geçecek. Kavgayla geçen zamana yazık, o vakitler geri gelmeyecek.

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim. Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Açık kalple konuşan düşman, içten pazarlıklı dosttan daha iyidir.

kalple ilgili sözler

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

İnsanın kalbi altına benzer. Ne kadar saf ise o kadar yumuşaktır.  E. Sabine

İnsanı en çok yıpratan şey, kalbin sertleşmesidir.   Pestalozzi

kalple ilgili sözler

Gözlerden kalbe giden yol akıldan geçmiyor.  Gilbert Chesterton

Hisseden bir kalp için, ölümden de beter acılar vardır.  Alfred Musset

Kalbinizin sizi yönlendirmesine izin verin. Fısıldar; bu yüzden onu dikkatlice dinleyin.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Kalbin büyüklüğünü, içerdiği sevgi belirler.  Cenap Şehabettin

kalple ilgili sözler

Çarpışan silahlar değil, kahramanın kalbidir.   Anonim

Kalplerinizi çok yemek ve çok içmekle öldürmeyiniz.   Hz. Muhammed

Kalplerin hepsinde insanlara özgü düşkünlükler vardır.   R. Moliere

İki kalbin birbirini sevmesi kadar büyük bir sevinç yoktur.   G. Fiscart

kalple ilgili sözler

Kalp, denize benzer; fırtınaları, sakin zamanları ve taşkınlıkları vardır, bazense derinliklerinde inciler gizlidir.  Heinrich Heine

Dünyada hiçbir yol, kalple beyin arasındaki yol kadar uzun değildir.   Lagerlof

Kısa Kalp Sözleri

İnsanın kalbi şeytanın yuvasıdır. Bazen kendi içimde bir cehennemin olduğunu anlıyorum.  John Burroughts

Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.

Kalbin kendine has nedenleri vardır ki akıl hiçbir zaman anlayamaz.

kalple ilgili sözler

Kalbin en büyük düşmanı, insanın kendisidir.  Christian Barnard

Kalp için küçük olay diye bir şey yoktur. Kalp her şeyi büyütür.  Balzac

Kalpler içi boş kaplara benzer; iyi olanı, içi iyilikle dolu olandır.   Hz. Ali

Büyük fikirler, insanın kalbinde doğar.  Vauvenarques

Kalbinizde yeşil bir ağaç bulundurun, belki şarkı söyleyen bir kuş gelip konar.  Çin Atasözü

kalple ilgili sözler

Her zaman kalp kıran arkadaş, ayakkabı içindeki taşa benzer.  E. Hubbard

Kalp kadar yumuşak ve kalp kadar sert bir şey yoktur.  G. Lichtenberg

Kalp kör olduktan sonra gözlerin görmesinde hiçbir fayda yoktur.  Hz. Ali

Kalbine baktığında, kötü bir şey görmezsen, üzülecek ya da korkacak bir şeyin yoktur.   Confucius

Fikir, kalpten aldığı güçle ilerler. Confucius

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Ben kalbimi yakama takıyorum.  Prenses Diana

kalple ilgili sözler

İyi kalpli olmanın, mükemmel olmaktan daha değerli olduğunu öğrendim.   Jackson Brown

Kalp bütün erdemleri kendinde toplamıştır ama bütün kötülükler de oradadır. Andersen

Hayallerinizin gerçekleşmesi ihtimaline karşı kalbinizde gizli bir bölme ayırın.  Louise Driscoll

Karnı açlardan çok, kalbi açlara acırım.  Cenap Şehabettin

Kalbin kendine has nedenleri vardır ki, akıl hiçbir zaman anlayamaz.   Pascal

kalple ilgili sözler

Bir budalanın kalbi ağzındadır ama aklı başında adamın ağzı kalbinin içindedir.  Benjamin Franklin

Vereceğin kararlarda kalbinin sesini dinle çünkü içinden gelenden daha gerçek bir doğru yoktur.

Kalbime giden yollarım unutma çalışmalarından dolayı kapalıdır.

Gözden kalbe giden bir yol varmış, bulur bulmaz başımı alıp gideceğim.

Hiçbir yürek özlemi taşıyacak kadar güçlü değildir onun için kalp özledikçe dil susarmış.

Saçımızdaki kırıkların haddi hesabı yok ama rekor halen kalbimizde.

Aklıma geleni yaparsam, kalbin kırılır.

kalple ilgili sözler

Senle olan anılarımı duvara değil, kalbime yazmak isterdim.

Sakarsın işte sakar. Gözlerime takılıp kalbime düştün.

Sana yaklaştıkça kalbimin sesini duyacaksın diye korkuyorum.

Kalpten kalbe bir yol vardır, görünmez.

Dokunulmasa da, görülmese de, kalpte yer verilir bazısına; nedensiz.

Beni anlamaya ve kalbinde saklamaya çalış.

Kalbini kırıyor diye üzülme, belki de hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.

Şimdi kim girse kalbime, burada bir ceset var deyip geri çıkıyor.

kalple ilgili sözler

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir.

Bazen seni unutur gibi yapıyorum ama kalbim kanmıyor kanıyor.

Bana kalpsiz demiştin ya haklısın çünkü orada sen vardın.

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir. Abdülkâdir Geylani

Dokunulmasa da, görülmese de, kalpte yer verilir bazısına; nedensiz. Cemal Süreya

Beni anlamaya ve kalbinde saklamaya çalış. Franz Kafka

kalple ilgili sözler

Kalpten kalbe bir yol vardır, görünmez. Neşet Ertaş

İnsanın kalbi bir değirmen taşına benzer. Ona buğday koyduğunuz zaman döner, buğdayı öğütür ve un haline getirir. Eğer buğday koymazsanız, yine döner ve kendi kendini öğütür.- Martine Luther

Kalp bir bahçe gibidir. Onda mutlaka bir şeyler bitecektir. O halde güzel şeyler ekin ki güzel şeyler bitsin!

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Kalp Kırıklığıyla İlgili Güzel Sözler

Acıtan kalp kırıklığı sözleri, kalp kırıklığını anlatan en etkileyici sözler, manalı kalp kırıklığı sözleri, yürek burkan kalp kırıklığı sözleri, resimli kalp kırıklığı sözleri, sevgiliye kalp kırıklığı sözleri, kalp kırmak;

Kalbimde kalbine yok bile kinim, bence artık sen de herkes gibisin.

Kalbini kırıyor diye üzülme, belki de hak etmediği yerden çıkmak istiyordur. Nazan Bekiroğlu

Sözler kalpten çıkarsa kalbe kadar ulaşır, ağızdan çıkarsa kulaktan öte gidemez. Arap Atasözü

kalp kırılığı sözleri

Keşke yalan söylemeseydin bana, keşke gözlerime bakarken seni seviyorum demeseydin bana!!! Yalancı sevgilinin yalancı gözleri!!!

Çok güçlüsün, her şeyi içine atıyorsun" dedi. Elimi sol yanıma götürerek "burada neler oluyor bilmiyorsun" dedim.

Ben her defasında seni bekleyeceğim, belki kalbim kırık gönlüm buruk ama bu can seninle tek yumruk bunu unutma.

Kalbin soğudu mu, ısıtmak kolay olmaz.

Doğruları söylediğimde kırılacaksan bana, durma kırıl tuz buz ol karşımda ama bu sözlerimi unutma, aşk emek ister kelime değil!

Umut tükenince yine çarpar mı bir kalp?

kalp kırılığı sözleri

Kâfir bile olsa, hiç kimsenin kalbini kırma! Kalp kırmak, Allah ü teâlâyı incitmek demektir.

Kalbini kırıyor diye üzülme; belki de hak etmediği yerden çıkmaya çalışıyordur.

Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim.

Kırgınlık değil içimdeki sevgilim, sadece sözlerin dokundu yüreğime inceden.

Bana kalpsiz demiştin ya haklısın çünkü orada sen vardın.

Bazen seni unutur gibi yapıyorum ama kalbim kanmıyor kanıyor

kalp kırılığı sözleri

Şimdi kim girse kalbime, burada bir ceset var deyip geri çıkıyor.

Beni anlamaya ve kalbinde saklamaya çalış. Franz Kafka

Bilim atom bombasını üretti fakat asıl kötülük insanların beyinlerinde ve kalplerindedir.

"Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. Şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

Vereceğin kararlarda kalbinin sesini dinle çünkü içinden gelenden daha gerçek bir doğru yoktur .

Seni her şarkının melodisinde bulurken şimdi her ayrılığın kucağında görüyorum.

Sakar değil ki benim kalbim, yalnızca sana çarpıyor.

KaIbinde biraz sevgiye yer kaImışsa buI, sev, sevecek insan eğer kaImışsa. AşıkIara sor, aşığın artar değeri, artar fakat insana değer kaImışsa.

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir.  Abdülkâdir Geylani

Kalp boşsa beynin bir anlamı yoktur.

kalp kırılığı sözleri

Kalbinde kışı yaşayanın ömrüne bahar gelmezmiş.

Dokunulmasa da, görülmese de, kalpte yer verilir bazısına; nedensiz. Cemal Süreya

Hiçbir yürek özlemi taşıyacak kadar güçlü değildir, onun için kalp özledikçe dil susarmış.

Adını beynime değiI, kaIbime yazdım. Aşkımı şarkıIarda değiI, sadece seninIe yaşarım birtanem.

Şu hayatta belki de en çok ihtiyacım olan şey, sahte olmadan gülen bir yüz yalanı olmadan seven bir kalp

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın?

İnsanın neresi ağırırsa "canı" ordadır derler, kalbim ağrıyor orada mısın?

Aklıma geleni yaparsam, kalbin kırılır.

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter.  Charles Bukowski

kalp kırılığı sözleri

Kalbin kendine has nedenleri vardir ki akıl hiçbir zaman anlayamaz.  Blaise Pascal

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur. Ne oldu derler; "Hiç" dersin, biter..

Kalbime giden yollarım unutma çalışmalarından dolayı kapalıdır.

Kaybettiklerimin hesabını kalbimden çekin, bildiğim kadarıyla limitsizim.

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Sevgide maddi menfaat bekleyenin imanında eksiklik vardır. Sevgi gözlerden başlar kalbe düşer, kalp sevgisi boş değildir.

Yağmurdan kaçıp şemsiye bulamadığında sığınma kalbime. Benim kalbimde kar yağıyor, üşürsün.

Kalpte oluşan yarayı, ancak Yar'alayan onarır.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bilki o benim sana yanan kalbimdir.

Gözden kalbe giden bir yol varmış, bulur bulmaz başımı alıp gideceğim.

Sevgiliye Kalp ile İlgili Etkileyici Sözler

Bunun adı kalp yavrucuğum. Tersten okunduğu gibi plak değil ki, sende takılı kalsın!

Kolları ve bacakları olmayan birini sevebilirim. Daha önce kalbi olmayan birini sevmiştim.

Kalbimin öyle derinlerindesin ki çıkarın yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

kalp sözleri

Bir güneş doğdu, sıcaklığın gibiydi. Bir yağmur yağdı, gözyaşların gibiydi. Bir rüzgar geçti, hayallerin gibiydi. Kalbime bir kalp girdi, galiba seninkiydi.

Sana yaklaştıkça kalbimin sesini duyacaksın diye korkuyorum.

İnsanın ihtiyacını en fazla tatmin eden, kalbine karşılık bir kalbin bulunmasıdır.

Hiç kırılmayan kalpten, daha acemidir çok kırılan kalp.

Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.

Aşk acısı sayılarla değil, derinliklerle ölçülür. İnsan kalbinden kaç kişinin geçtiği değil, kimin hangi derinlikte iz bıraktığı önemlidir.

Kalp bir bahçe gibidir. Onda mutlaka bir şeyler bitecektir. O halde güzel şeyler ekin ki güzel şeyler bitsin.

kalp sözleri

Kalp kırmak çok günah olduğu gibi, o kalbi yapmak, yani gönül almak da büyük sevaptır. Kırılan kalbimizin hesabını Rabbim sorsun.

Gözlerim artık hayata ölü bakıyor, sözlerim içimde dökülüyor kalbim ise atmayı unuttu.

Birini aklınızdan silebilirsiniz ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.

Kırılmış kalbine teselli arıyorsan insanlarda değil, Rabbin'de ara.

Hayatımda tek sen varsın demen için kalbini boşaltman gerekiyor.

Kırık olduğu halde çalışan tek şey insan kalbidir.

Kalp mi insana sev diyen yoksa yalnızlık mı körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Bu içeriğimizde yeni hazırladığımız '' Yeni Resimli Kalp ile İlgili Sözleri'' de ayrıca yer almaktadır. Bu görselleri telefonunuza kaydedip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası