rock radyo frekans / İstanbul Radyo Frekansları Listesi ( Güncel) | My Prodüksiyon

Rock Radyo Frekans

rock radyo frekans

Rock Radyo Kanalları

Rock Radyolar

Müzik dinlemek enerji depolamanın farklı bir şeklidir. Müzik ruhu doyururken, bedeni de hareketlendirir. Her insanın müzik zevki farklıdır ve mutlu olduğu müzik türüne ulaşmak için arayışlar yapar. Sitemizde rock müzik tutkunlarına hitap eden çok sayıda müzik kanalına yer vermekteyiz.

Rock müzikten hoşlanıyor ve yüksek sesle bu parçaları dinlemek istiyorsanız sitemize girerek rock radyo istasyonlarını dinle tercihinde bulunabilirsiniz. Sizler için en popüler parçalara yer veren rock yayın kanallarını platformumuzda topluyor ve eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Sitemize giriş yaparak en sevdiğiniz rock radyo kanallarını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Rock Radyoları Dinlemenin Keyfi

Rock müziğin keyfini dilediğiniz her ortamda radyo dinle butonumuza tıklayarak çıkarabilir, günün her saatinde radyo dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Müziğin zevkini dolu dolu yaşamak ve en yeni rock müzik yayını yapan radyo kanallarına ulaşmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Canınız sıkıldığında, stresli ortamlarda, parkta, okulda ve aklınıza gelen her yerde müzik dinleme keyfinize ayrıcalık katmak için sitemizi seçiniz. En yeni müzik parçalarına sitemizde bulunan radyo kanallarından ulaşabilirsiniz.

FelaketEzhel

Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın?
Döndürür kalbimi çöle
Gözünden akan yağmurlar
Döndürür çölleri sele
Saçına kopan fırtınalar
Eserken ruhumda hâlâ
Dediler: "Bu kız neymiş?"
Dedim: "Felaket, felaket!"

Felaket
Bu kız bi' afet, bi' afet
Gözün gözüme değse
Kopar kıyamet kıyamet
Yarattın dünyamda zelzele
Hâlâ sallanır bu hergele
Kaybettim kalbimi ben yine
Ah felaket, felaket

Bombalar yağar bu şehre seviştiğimizde
D**** vurur ruhuma
Seni düşünüp her içtiğimde m****
Susarım sana, konuşamam açım, susarım sana
Seni bana, beni sana hiç anlatamadım çok
Fırtınaların koptu, dalgaların boğdu
Yalanlarım çoğaldı
Yarınlarım lavlarının en altında kaldı
Hiddetinin şimşeği tüm şiddetiyle çarptı
Ne özleminin yüceliği uçurumdan farklı
Ne yüzde biri kadar cehennemin sana rahat
Evim, çatım, pencerem, kapım, şu başımdan uçtu
Gök yere düştü, sıyrıldı sıtkı
Fena, fena pek
Hem aşk, hem lanet
Her an devam hep
Bela ve zahmet

Felaket
Bu kız bi' afet, bi' afet
Gözün gözüme değse
Kopar kıyamet, kıyamet
Yarattın dünyamda zelzele
Hâlâ sallanır bu hergele
Kaybettim kalbimi ben yine
Ah felaket, felaket

Güncel radyo frekansları listesi! Radyo kanal frekansları..

Güncel radyo frekansları listesi! Radyo kanal frekansları..

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber radyo kullanımı eskiye göre azalsada hala radyo dinlemeyi seven milyonlarca insan bulunuyor. Popülerliği her dönem koruyan radyoların frekansları merak ediliyor.

Radyo kanallaarıın frekansları ilden ile farklılık gösterebilmektedir. Çoğunlukl arabalarda dinlenen radyolar birçok kategoride olabiliyor.

Müzik dinlemek, haberleri takip etmek ve anlık trafik durumu hakkında bilgi almak isteyenler araçlarında radyo dinlemeye devam ediyor.

Radyo kanal frekansları bazı cihazlarda otomatik ayarlanabilirken manuel olarakta ayaralanabilmektedir. Peki yılı güncel radyo frekansları nelerdir? güncel radyo frekanslarını sizler için derledik. İşte güncel radyo frekansları..

Güncel radyo frekansları

- Delta FM

- Ntv Spor

- Radyo İstanbul

- TRT Radyo 3

- Lalegül FM

- İstanbul FM

- Burç FM

- Joy Türk

- Alem FM

- Yaşam Radyo

- Müjde FM

- Show Radyo

- Radyo Viva

- Radyo Turkuvaz

- Haber Türk

- FM

- Süper FM

- Radyo Alaturka

- Radio Time

- TRT Radyo 2

- Radyo 24

- İstanbulun Sesi

- Kral FM

- Lig Radyo

- CNN Türk

- Pop Türk

- Kanaltürk Radyo

- TGRT FM

- Karadenizin Sesi

- Dünya Radyo

- Radio FG

- Medya FM

- Polis Radyosu

- Radyo Ekin

- Rock FM

- Radyo 5

- Açık Radyo

- Özgür Radyo

- Slow Türk

- TRT Radyo 1

- Lokum TR

- Lounge O2

- Radyo Eksen

- Cem Radyo

- Yön Radyo

- Radyo Moda

- Küpe FM

- Metro FM

- Radyo Feza

- Radyo Tatlıses

- Meltem Radyo

- Kral Türk

- Karadeniz FM

- Best FM

- Radyo Klas

- Star FM

- Karmatürk

- Pal FM

- Virgin Radio

- Melodi FM

- Power Türk

teknolojiradyo

Google News ile Takip Et

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası