hürrem sultan ninni sözleri / Muhteşem Yüzyıl (OST) - Hürrem Sultan Ninni (Mehmed's lullaby) şarkı sözleri + Türkçe çevirisi

Hürrem Sultan Ninni Sözleri

hürrem sultan ninni sözleri

Muhteşem Yüzyıl; Hürrem Sultan&#;ın Bölümde Söylediği Şarkı-Ninni

Muhteşem Yüzyıl&#;ın 4 ocak çarşamba günü ekranlara gelen bölümünde Hürrem Sultan&#;ın çocuklarına söylediği Rusça ninni izleyicilerin oldukça beğenisini

kazandı. işte o ninni;

Ninni&#;nin Sözleri

Tam v haiu, pry Dunaiu, solovi shchebeche
Vin svoiu ptashynochku do hnizdechka klyche.
Dunaiu, solovi shchebeche
Vin svoiu ptashynochku do hnizdechka klyche.
Tam v haiu, pry Dunaiu, tam muzyka hraie
Bas hude, skrypka plache, molodets&#; huliaie.
Tam v haiu, pry Dunaiu, khodzhu samotoiu
I plachu, i rydaiu myla/mylyi za toboiu.

Türkçesi:

Tuna nehri yakınlarında orman ,

bir bülbül

O söylüyor ailesinden herkesi toplamak için

Tuna Nehri yakınlarında orman,

ağlama titreşimli bir bas ve bir keman var,

artık gezinmek için güzel bir yer düşünüyorum

Tuna nehri yakınlarında orman

yalnızlıktan bıktım

Ağlayan bir kuş gibi uçmak istiyorum,

güzel bir yerde şimdi.

Muhte&#;em Yüzy&#;l hürrem sultan n&#;n ninni sözlerini

ben hürrem sultan n&#;n ninni sözlerini biliom.&#;öyle , ( I know the words of hürrem sultans song. Like that )
ayriyeten taklitinide güzel yap&#;om aynen &#;öyle di&#;io: ( in addition , I can do mocky of her,she says like that : )
validem lütfen olümü benden almay&#;n yalvaririm: ( My mother in-law please don't take my child from me , I call up on you )
validenin de taklidini yap&#;yom: ( I'm doing the mock of valide ( mother in law) )
al&#;n götürün &#;u ars&#;z&#;,gözüm görmesin bir daha. ( Take this shameless girl to place that I don't see )
süleyman&#;n da taklitini yap&#;yom: ( I'm doing mock of süleyman )
hürrem yeter art&#;k hürrem yeter dedim hürrem kes art&#;k. ( hürrem enough is enough, I said enough,Hürrem stop behaving like this )

Cevirisi

Ay lo lo li lo li
geldi bebe&#;im geldi
ruhum dinlendi
ne tatl&#; çocuk benim bebe&#;im
jöle gibi &#;eker gibi..
çok tatl&#; benim bebe&#;im

My child has come.
My soul has rested
My baby is sweet as a sweet,
Like a sweet jelly
My baby is so so sweet

All corrections welcomed.. By the way there are lots of mistakes in speechs

Ninni
Hurrem Sultan Lyrics

We have lyrics for 'Ninni' by these artists:

Aslı Güngör Ninni bebeğime Uyusun benim güzel meleğim Uyusun benim küçük…
Aydilge Hayat böyle değil Böylesi çocuk uyutan ninni gibi Çocuk uyut…
Aynur Aydın Bi' veda yetse keşke bitirmeye Bi' defada unutabilse insan N…
Azap HG Gözyaşımı kuytu bir sokakta düşürdüm Bu gün hem seni hemde s…
Candan Erçetin Ah oda senin gibi Bir anne kuytusunda Uyumuþtur mahmur te…
Hüsnü Arkan Küçücüktür ufacıktır ağzın burnun parmakların Küçücüktür ufa…
Kayahan Uykudan uyanmış Gülermiş bakarmış Annesi onu çok öpermiş s…
Kruuvi Vanhempien kanssa riitaa kotona Sinulla ei oo oikeita kavere…
Madlen Araradian Uykudur yavrum kalbine rahat verecek Öksüzün, pek az olur di…
Melike Demirağ Uyu yavrum ninni uyutayım seni Ninnilerle minnilerle avutayı…
Model Bir ninni söyle anne Uyumak ne zor sensiz Geceler emanet ses…
Roberto Vecchioni Incontrarvi seduti sopra quel treno Tutti e quattro avevate…
Toygar Işıklı Yum usulca gözlerini Uzat üşümüş ellerini Sakla o masum yüre…

The lyrics can frequently be found in the comments below or by filtering for lyric videos.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası