eltun esger dost dediyim adama / Dost Dediğim Adama Küreyimi Verdim Sözleri

Eltun Esger Dost Dediyim Adama

eltun esger dost dediyim adama

Eltun Esger Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Mp3 İndir, Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Müzik İndir Dinle

Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix)

Eltun Esger - Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix)
: Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix)
Tarihinde eklendi, Toplam İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Eltun Esger - Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) )
Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Şarkı Sözü
Dost dediyim adama kürəyimi verdim,
Arzumu verdim,diləyimi verdim
Tək səni sevdim ürəyimi verdim,
Qədrimi bilmədin,bilmədin.

Qədrimi bilmədin,bilmədin
Qədrimi bilmədin,bilmədin.

Şair adamın dərdi ağırdı,
Bir təlatümlü yağış yağırdı,
Son dəfə sən məni görüşə çağırdın
Axı niyə gəlmədin ? Gəlmədin

Niyə elə güldün ? Niyə elə baxdın ?
Sənlə olan hər xəyalımı yıxdın
İllər sonra sən qarşıma çıxdın,
Salam da vermədin,vermədin.

Məni həyatında bir özgəsi gördün
Sevdiyin adamın kölgəsi gördün
Sən həyatında hər kəsi gördün,
Bir məni görmədin,görmədin.

Eltun Esger'in Azerice şarkısının Remix'i
Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Anahtar Kelimeler
Eltun Esger Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Mp3 İndir Dinle , Eltun Esger Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Şarkı Sözleri , Eltun Esger Albümleri , Eltun Esger Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) Cep Telefonuna Mp3 İndir,Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) bedava mp3 indir ,Dost Dediyim Adama Küreyimi Verdim (Remix) cepten ücretsiz indir
Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtifunduszeue.info Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.

"Dost Dedi&#;im Adama K&#;reyimi Verdim!" &#;ark&#;s&#;yla Tiktok'u Sallayan Eltun Esger

Tiktok'u sallayan bir &#;ark&#; var ki son zamanlarda oldukça popüler. Hemen hemen herkesin dilinde olan &#;ark&#;y&#; sitemize ta&#;&#;masak olmazd&#;. Evet yaslan&#;n koltu&#;unuza, al&#;n kahvenizi. Haydi bakal&#;m ç&#;kal&#;m yolculu&#;a.

Tiktok'u sallayan bu &#;ark&#; kime ait?

Tiktok'ta genç ya&#;l&#;, kad&#;n erkek herkes taraf&#;ndan be&#;enilen ve videoyla taçland&#;r&#;lan &#;ark&#; Eltun Esger taraf&#;ndan seslendiriliyor. Esger bu &#;ark&#;y&#; 20 May&#;s Pazartesi günü yay&#;nlad&#;. 2. görüntülenme say&#;s&#;na ula&#;an &#;ark&#; rekora ko&#;uyor.

&#;ark&#;n&#;n Azeri versiyonu

Azeri versiyonu ile Youtube'da yer bulan &#;ark&#; bu haliyle müzik sever Azerilerin yan&#; s&#;ra Türklerin de ilgi oda&#;&#; haline geldi.

Dost dediyim adama kür&#;yimi verdim,
Arzumu verdim,dil&#;yimi verdim
T&#;k s&#;ni sevdim ür&#;yimi verdim,
Q&#;drimi bilm&#;din,bilm&#;din.
Q&#;drimi bilm&#;din,bilm&#;din

&#;air adam&#;n d&#;rdi a&#;&#;rd&#;,
Bir t&#;latümlü ya&#;&#;&#; ya&#;&#;rd&#;,
Son d&#;f&#; s&#;n m&#;ni görü&#;&#; ça&#;&#;rd&#;n
Ax&#; niy&#; g&#;lm&#;din ? G&#;lm&#;din
Niy&#; el&#; güldün ?

Niy&#; el&#; baxd&#;n ?
S&#;nl&#; olan h&#;r x&#;yal&#;m&#; y&#;xd&#;n
&#;ll&#;r sonra s&#;n qar&#;&#;ma ç&#;xd&#;n,
Salam da verm&#;din,verm&#;din.
M&#;ni h&#;yat&#;nda bir özg&#;si gördün
Sevdiyin adam&#;n kölg&#;si gördün
S&#;n h&#;yat&#;nda h&#;r k&#;si gördün,
Bir m&#;ni görm&#;din,görm&#;din.

&#;ark&#;n&#;n Türkçe versiyonu

Türk medyas&#; taraf&#;ndan merakla çevrilen ve en az Azerice'si kadar ra&#;bet gören hali de f&#;rt&#;nalar koparacak gibi duruyor.

Arkada&#;&#;ma verdi&#;im deste&#;i verdim. Hayalimi verdim, dile&#;imi verdim.

Sana kalbimi verdim bilmiyordun. Bilmiyordun, bilmiyordun, bilmiyordun Bilmiyordun, bilmiyordun.

&#;airin kalbi a&#;r&#;yordu,

Sa&#;anak bir sa&#;anakt&#;.

Beni en son toplant&#;ya davet ettin.

Neden gelmedin, gelmedin bilmiyordun. Bilmiyordun, bilmiyordun, bilmiyordun.

Neden güldün, neden öyle gözüktün?

Seninle ya&#;ad&#;&#;&#;m her hayali mahvettin.

Y&#;llar sonra bana kar&#;&#; geldin,

Merhaba yapmad&#;n Bilmiyordun,

Bilmiyordun, bilmiyordun, bilmiyordun.

Beni ba&#;kalar&#;n&#;n hayat&#;nda gördün. Sevdi&#;inin gölgesini gördün.

Hayat&#;ndaki herkesi gördün.

Beni görmedin, beni görmedin.

Bilmiyordun, bilmiyordun, bilmiyordun, bilmiyordun.

Tiktok fenomeni olan &#;ark&#; dillere pelesenk

Youtube'da aboneye sahip olan Eltun Esger, &#;imdilerde f&#;rt&#;nalar koparan &#;ark&#;s&#;n&#; birkaç ay önce kaleme ald&#; ve müzik severlerle payla&#;t&#; domino ta&#;&#; etkisiyle kar&#;&#;la&#;aca&#;&#;n&#; bilmeden. &#;imdilerde her yerde bang&#;r bang&#;r çal&#;nan parça; kaliteli duru&#;uyla, ince çizgisiyle fenomen olma yolunda.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası