seni okadar özledimki / Download mp3 Tarkan Inci Tanem Indir [tarkan-inci-tanem-indir] - MP3 Music Download

Seni Okadar Özledimki

seni okadar özledimki

Seni o kadar çok özledim ki
Anlatamam.

Tutuklu bıraktın sanki buralarda
Beklemekle cezalıyım
Suçum seni sevmektir sadece
Beni sevginle bir başına bıraktın buralarda

Gittin de gel artık gel hain
Buralarda benim için günler geçmiyor
Bu benim ile senin kara bahtımızdandır
Bu hasret benzimi soldurdu, yaşamımı hasta etti

Gönül gözüyle baktığımda
Her varlıkta seni görüyorum
Bir yanını mutlaka bir yanına benzetiyorum
O yüzden karalar ininceye kadar gözlerimi alamıyorum

Yanımda olmayınca yaz sıcağında bile üşüyorum
Adeta donuyorum damarlarımdan kan akmıyor
İçim daralıyor, soluk ve nefesim kesiliyor
Yaşayan ölü beden gibi dolaşıp duruyorum

Dağların ardındasın diye bağırıp çağırasım geliyor
Kırda, bayırda geziniyorsun diye sana koşasım geliyor
Yola çıkıp gelirsin diye garlarda nöbet tutasım geliyor
Ama yok hepside hayal diye kahrolası ölesim geliyor

Gözlerimdeki bana bakışını özledim
Ellerimdeki bana dokunuşunu özledim
En çok da içimi yakan yüzündeki o gülüşünü özledim
Allah’ a yakarıp ömrümde bir daha seni görmeyi diledim

Hayır hayır uzağımda değilsin
Seni uzaklarda da aramıyorum
Çünkü sen hep kalbimin içindesin
Özlemim de her an göremeyişimdendir

Ama yine de
Seni o kadar çok özlüyorum ki göremeyince.

Salı

Mehmet Yunus Aytek 2
© Bu şiirin her türlü telif hakkı şairin kendisine ve / veya temsilcilerine aittir.

Sayfa Arama :

Birini özlediğinizde, özlemi anlatan sözlere ihtiyaç duyarsınız. İşte ona seni özledim demek için bu sayfadaki sözler size yardımcı olacak. Değerli Güzel Cümleler dostları; Her zaman en güzel sözler için Google veya Yandex üzerinden "Güzel Cümleler" yazarak, sayfamıza ulaşabilir ve birçok konu başlığı altında sözlere ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın

Arkadaşım, dostum, tek sığınağım, dert ortağım, sevdiğim, geri kalan hayatım, seni çok özledim. Hep yanımda ol, elimi tut, ruhumu sar ve benden hiç vazgeçme

Hayatın yoğun akışı içerisinde aklım güzel gülüşlü birine takıldı ve gözlerim aşkla bakan bir çift gözü özledi. Neredesin be bir tanem seni çok özledim.

Sevdiğin bir şarkı çaldım radyoda; yarısına ben eşlik ettim, yarısına gözlerim. Anlatmak istemiyorum; ama ben seni çok özledim - Ceyhun Yılmaz

Bir sese tutunur mu insan? Bir ses ile tüm sinirlerinden arındarabilir mi? Öyle oluyor ki; duymayınca üzülüyorsun, hasretin artıyor. Bildiğin kadar değil, bilmediğin kadar özledim seni

Yıllar geçmiş üstümüzden, hala ilk günkü gibi aklımdasın

Özlemek nasıl bir şey biliyormusun? "Dokunmasam da olur, nolur 5 dakika göreyim!" diye Allah'a yalvarmak

Onu özledin mi diye sorduklarında hayır diyorum. Biliyorum ki özledim desem gözlerim dolacak, kalbim küt küt atacak, sesim titreyecek.

Sen benim evimdin. Sana sarılmayı, evimi özler gibi özledim

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek ne kadar acıtsa da; "ben seni çok özledim".

En çok ta inatlaşmaları özlüyor insan. Hani herkese alçak gönüllü falansın, bir ona inatsın; ama en güzel inat o

Keşke beni hiç sevmeseydin Beni sevdiğin günleri hatırlayıp; "artık sevmiyor" demek, canımı çok yakıyor

Bazen seni o kadar özlüyorum ki, hissedersin sanıyorum.

Seni çok özledim demek istiyorum, cümlede en çok da çok kelimesi az kalıyor. Sende beni çok özle istiyorum, bu kez de çok kelimesi çok olur sanıyorum. Anlatınca çok oluyorum, susunca da çok ölüyorum - Mehmet Ercan

Terk eden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp 'özledim' demesi; özlediğinden değil, eşek gibi pişman olduğundandır. - Aziz Nesin

Uzaklıklar uzak olmaktan utanırdı bilse özlemimi. O kadar özledim.

Özledim diyorsun mektubunda. Sadece kuru bir özledim mi yazdı yanım yüreğin.

Gittin, öylece kalakaldım hiçbir yere koyamayacağım onlarca anılarla. Seni çok özledim ve canım yanıyor

Özledim. Gülüşünü, avuç içlerimi öpüşünü, kokusunu, sesini, yanında hissettiğim huzuru özledim Elimden hiç bir şey gelmiyor

Nerede olduğumuzun bir önemi yok. Kokun,hep deniz kıyısı bana. Öyle bir özlem

Hep özledim. Çok aradım. Geç buldum. Tez kaybettim

Öyle özledim ki sevgili, bir kucak açsan devleşir aşkım. Kocaman dağların içinden Ferhat olur çıkarım.

Verdiğin bütün acılara dayanıyorsam, seni özlediğim içindir - Ümit Yaşar Oğuzcan

Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.

Özledim evet. Ama hak ettiğin için değil, sevdiğim için özledim.

Senden gelen mesajlarla uyanmak, gökyüzünün güneşe kavuşması gibiydi. Nasıl özlemişim anlatamam

Dokunmayı, sarılmayı geçtim sadece sesini özledim.

Kokunu özledim, gözlerini özledim, gülüşünü özledim, dağınık saçlarını özledim, ben onu çok özledim

Seni özledim diyorsam, bil diye değil gel diye.

Anımsamıyorum düşüme düşmediğin günleri. Gel artık. Kokunu koklamayı, sarılmayı özledim

Allah'ın bildiğini kuldan saklayacağım yok, çök özledim saçının her telini, gülüşlerini, bakışlarını

Özledim. Söyleyeceklerim bu kadar; kısa ve derin - Cemal Süreya

Özledim gül yüzünü, özledim gülen gözlerini, özledim benim için atan kalbini, özledim beni en özel yerinde saklayan sevgi dolu yüreğini, ben çok özledim seni.

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık, özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

Güneşi özledim, sonra seni. Keşke gölgesine razı bir fesleğen olsaydım

Özlemek sevginin en büyük kanıtıdır. Demem o ki seni özledim.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğun o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan? Bir yudum su gibi özledim seni - Can Yücel

Kalbe söz geçse de, dilime geçmiyor, tutamıyorum kelimeleri ve söylüyorum yine seni çok özledim sevgili.

Dün gece, rüyamda bana geldin ve bana sarıldın. Ve ben yine ağlayarak uyandım. Galiba özledim seni

Bu mesaj sevenden sevilene onu çok özlediğini anlatmak için gönderilmiş sevgi dolu bir mesajdır. Seni çok özledim bir tanem.

Çok özlüyorum ama seni özledim diyemiyorum, yanağını okşama isteğiyle parmak uçlarım acıyor ama dokunamıyorum, burası, benim mahfolduğum yer

Seni düşünmek güzel şey, seni düşünmek ümitli şey. Dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bişey - Nazım Hikmet Ran

Arkasından konuşmak gibi olmasın ama ben onu çok özledim.

Ben sadece, çocukluğumda hiçbir şey düşünmeden, erkenden uyuduğum gecelerimi özledim

Tam da özledim diyeceğim ama yüzüğün dilime dolanıyor

Böyle değildim ben önceleri. Çok gülümserdim mesela. Fazlasıyla neşeliydim. Sonra özlemek diye bir duygu bela oldu başıma. O günden sonra eski hallerimi hep özledim.

Ey gönül! Bana derler: "Sevgili'ye bunca hasret, özlem neden?" diye; "ulaşamayacağını bile bile neden onu arıyorsun?" derler. Ben de derim ki: "öleceğimi bile bile neden yaşıyorsam, o yüzden!" diye. - Hz. Mevlana

Kokundan öpüp nefesine sarılmayı özledim

Ben özledim galiba seni. Bizi, sevişini, bakışını, öpüşünü Kısacası, her şeyini özledim.

Sesini duyduğumda içimde uçuşan kelebekleri, yüzünü gördüğümde heyecandan ölmeyi özledim her şeyim.

Abi çok özledim ya. Yeminim olsun ki çok özledim

Gittiğin günden beri mevsim hep kış bana. Hep bir sabah ayazı içim. Özlemekten bile yorulur mu insan. Yorulduğum kadar özledim.

Seni çok özledim. İster duymazdan gel ister görmezden gel. Ama gel artık.

Yaşıyorsam, içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir. - Nazım Hikmet

Çok özledim gel artık desem çok mu şey istemiş olurum acaba?

Seni özlemek, beni unuttuğunu bilmek bi yere kadar; ama eğer bunca zamandır sende özlediysen beni, işte bunu kaldıramam

Seni özledim, ne kadar da kısa öyle yaşanmışlıklara göre.

Bir şiir yazmak, bir bardak çay içmek, sokaklarda gezmek, yağmurda ıslanmak ve ben seni çok özledim - İbrahim Sadri

Seni çok özledim. Uykum gibi gelsen, hiç gitmesen.

Seni çok özledim. Söyleyeceğim bu kadar olsa da hissettiğim çok derin.

Tüm Güzel Sözler için Tıklayın!

Hakkımızda Kullanım Koşulları Bize Yazın

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası