radyo d telefon / Radyo D ile Canlı Radyo Dinle 📻 Online Müzik Keyfini Yaşa

Radyo D Telefon

radyo d telefon

Radyo 96 yaşında! 6 Mayıs Radyo G&#;n&#; kutlu olsun

Haberin Devamı
Radyo 96 yaşında 6 Mayıs Radyo Günü kutlu olsun

ÇOCUKLUK HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

◊ Radyo serüveniniz nasıl başladı?

Fatih Uslu: Radyoya karşı olan sevgim çocukluk yaşlarımda başladı. Üniversitede yeni kurulma aşamasında olan üniversite radyosunda çalıştım. İlk programıma kalbim çarparak titreye titreye girmiştim. Sunduğum bir program esnasında, başka bir ulusal çapta yayın yapan radyo istasyonunun yetkilisi tarafından arandım ve program teklifi aldım. Orada 10 yıl çalıştıktan sonra ise son 10 yıldır da Radyo D’deyim. Yaklaşık bir yıldır ise “Müzik Kanalları&Radyolar Genel Yayın Yönetmeni” olarak mesleğimi sürdürüyorum.

Aygül Aydın: Aslında astroloğum. Astrolojiyi nasıl olur insan hayatına daha samimi bir şekilde yerleştirebilirim diye düşünürken aklıma radyo mecrası geldi. Hürriyet Gazetesi’ndeki yazar arkadaşlarım “Bizim radyomuzla bunu yapmalısın” diye cesaretlendirdiler. Bu yılın başında yayına başladım.

Hilal Özgani: Radyo serüvenim evime çok yakın yerel bir radyoyu sürekli dinleyip kasetlere sesimi kaydederek başladı. Çok kısa bir süre sonra o yerel radyonun kapısını çaldım. Beni yayıncı yapmayıp çay demlettiler. Fakat kısa bir süre sonra ikna edip hafta sonu yayınlarına başladım. İyi ki çay dağıtıp bana fırsat vermelerini beklemişim

Çağlar Demirel: Üniversitede Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde eğitim gördüm ve yılında üniversite radyosunda yayın yaptım. Sonrasında da Türkiye’de düzenlenen bir yarışmada “Radyo Starı” seçildim ve üniversiteden mezun olduktan sonra bir çok ulusal radyoda yayınlarımı icra ettim.

Ece Üstadımız: Radyo yolculuğum müzik sevdam ile başladı. Üniversite radyosunda yayın yapmaya başladığım dönemde diksiyon eğitimi aldıktan sonra profesyonel radyo yayıncılığı hayatıma başladım. İlk canlı deneyimim ise Radyo D’de oldu. Konşurken heyecandan sesim titremişti.

İrfan Aslanhan: Radyo çocukluktan hayal ettiğim bir şeydi. Lise yıllarımda yerel radyolarla başladı serüvenim sonrasında Kanal D televizyonunun stüdyolarına gidip gelirken Radyo D stüdyosunu görünce mesleğime âşık oldum. İlk anonsumu hiç unutmam.

Ceyhun Yılmaz: Radyo maceram Ocak ayının günü “Birkaç ay yapar bırakırım” diye başladı. Radyo yönetimi de Fatih Terim’in ricacı olduğu için “Birkaç ay çalıştırır, kovarız” demiş. Hayat başka plan yapar genelde tabii.

Yavuz Hakan Tok: 90’ların başında, üniversitede okulun kapalı devre sisteminde yayın yapıyordum ama profesyonel ilk radyoculuk deneyimim ’te Tekirdağ’da amatör bir radyoda başladı.

Hakan Eren: Radyo serüvenim tesadüfen başladı, bundan 25 yıl önce. İlk mikrofonlardan “Merhaba” dediğim andaki sesimin korkaklığını hiç unutamam.

Meltem Çivril: Genç yaşlarda evde dinlediğim radyo programları sayesinde başladı. Rock müziğe olan ilgim sebebi ile bu alanda program yapan birçok radyo programcısını dinleyerek büyüdüm. Bir gün bu büyük hayalim gerçekleşti. Stüdyoya girdiğimde heyecanlı ama bir o kadar da gergindim. Bu ilk anonsumdan sonra sene geçti.

Metin Kaygusuz: İlk anons yılının yağmurlu bir bahar akşamıydı. İki yıla yakın süreyle yaptığım programımın ismi “Lafebesi”ydi. İlk anonsumda da “Meddah”ları kendime örnek aldım.

First slide

ZORLU PSM'NİN SUNDUĞU SABAH ŞOVU

First slide

ZİNGAT’IN SUNDUĞU G&#;N ORTASI PROGRAMI

First slide
First slide
First slide

First slide

First slide
First slide
First slide

&#;arşamba

-

First slide

&#;arşamba

-

First slide

&#;arşamba

-

First slide

&#;arşamba

-

First slide

&#;arşamba

-

G&#;LŞAH G&#;RAY & KANAT ATKAYA

First slide

First slide

First slide
First slide
First slide
First slide

First slide

First slide
First slide
First slide

&#;ZG&#;R CAN &#;NEY

First slide
First slide
First slide
First slide
First slide

G&#;LŞAH G&#;RAY & KANAT ATKAYA

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir