barış özcan fetö / Fetö medreselerinde Barış Özcan - 9GAG

Barış Özcan Fetö

barış özcan fetö

Barış Özcan FETÖ İlişkisi! 🛑 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası Amerika'ya kaçtı. 🛑 15 Temmuz'un yıl dönümünde yayınladığı videoda FETÖ'cüleri aklayıp "FETÖ'cüler kutsanmıştır. Cennetin kapıları onlar için açılacaktır" mesajı verdi. Normalde sadece pazar günleri video yüklerken bu mesaj dolu videosunu Cumartesi yani 15 Temmuz günü yayınladı. 🛑 25 Aralık ’te Twitter’da "" paylaşımı yaptı. 🛑 Fetö tıpkı masonlar gibi sembolizmi fazlasıyla kullanan bir örgüttür. Feto Gülen her hafta yayınladığı sözde sohbetlerinde örgüt üyelerine kripto mesajlar vermekteydi. 🛑 Karısı 15 Temmuz darbesini destekledi. 🛑 Kendisine yöneltilen "Fetö'cü müsün?" sorusuna eveleyip geveleyip Fetö'yü terör örgütü olarak görmediği gösterdi. Şöyle ki "Fetö'cü müsün?" eleştirisini iki ayrı eleştiri gibi alıp; bazı arkadaşlar beni "cemaatçi" olmakla bazı arkadaşlar ise daha ileri giderek terör örgütleriyle ilişkili olmakla suçlamış diyor. Yani Barış Özcan Cemaat ile Fetö'yü aynı kefeye koymuyor. Aslında soru basit "Barış Özcan Fetöcü mü değil mi?" Ben Fetö'cü değilim, Fetö terör örgütüdür vs. dahi diyemiyor. 🚨 Türkiye'ye operasyon çeken sosyal medya şirketlerinden olan Youtube'un Barış Özcan'a öncelikler vermesi şaşırtmadı. 🚨 Fetö'cüler birçok sosyal medya platformunda kripto olarak çeşitli başlıklar altında sinsice algı yöneterek mesajlarını veriyorlar. 🚨 Fetö'cüler Aralık saldırısı sırasında paylaşımları yapıyordu. Örgüt üyeleri, sözde Feto'nun bedduasını Ali İmran Suresi ayetine ithaf edip beddua etmedi mülaane yaptı diyorlardı. 🚨 Videonun geri kalanında bazı sahneler de sözde alıntıladığı filmin altyazısını tahrif edip kendi kafasından içerikler yerleştirdi. Birçok videosunda da subliminal veya kripto mesajların olması da olağan. 🚨 Sosyal medya çok tehlikeli bir silah haline funduszeue.infolara, dönmelere ve tetikçilere çok dikkat etmek gerekiyor. 5. Kol faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyorlar. Basit bir kullanıcı basit bir video basit bir kıyaslama diye izlediğiniz videoların arkasında belli amaçlar olabiliyor. Derleme

Barış Özcan FETÖ İlişkisi! 🛑 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası Amerika'ya kaçtı. 🛑 15 Temmuz'un yıl dönümünde yayınladığı videoda FETÖ'cüleri aklayıp "FETÖ'cüler kutsanmıştır. Cennetin kapıları onlar için açılacaktır" mesajı verdi. Normalde sadece pazar günleri video yüklerken bu mesaj dolu videosunu Cumartesi yani 15 Temmuz günü yayınladı. 🛑 25 Aralık ’te Twitter’da "" paylaşımı yaptı. 🛑 Fetö tıpkı masonlar gibi sembolizmi fazlasıyla kullanan bir örgüttür. Feto Gülen her hafta yayınladığı sözde sohbetlerinde örgüt üyelerine kripto mesajlar vermekteydi. 🛑 Karısı 15 Temmuz darbesini destekledi. 🛑 Kendisine yöneltilen "Fetö'cü müsün?" sorusuna eveleyip geveleyip Fetö'yü terör örgütü olarak görmediği gösterdi. Şöyle ki "Fetö'cü müsün?" eleştirisini iki ayrı eleştiri gibi alıp; bazı arkadaşlar beni "cemaatçi" olmakla bazı arkadaşlar ise daha ileri giderek terör örgütleriyle ilişkili olmakla suçlamış diyor. Yani Barış Özcan Cemaat ile Fetö'yü aynı kefeye koymuyor. Aslında soru basit "Barış Özcan Fetöcü mü değil mi?" Ben Fetö'cü değilim, Fetö terör örgütüdür vs. dahi diyemiyor. 🚨 Türkiye'ye operasyon çeken sosyal medya şirketlerinden olan Youtube'un Barış Özcan'a öncelikler vermesi şaşırtmadı. 🚨 Fetö'cüler birçok sosyal medya platformunda kripto olarak çeşitli başlıklar altında sinsice algı yöneterek mesajlarını veriyorlar. 🚨 Fetö'cüler Aralık saldırısı sırasında paylaşımları yapıyordu. Örgüt üyeleri, sözde Feto'nun bedduasını Ali İmran Suresi ayetine ithaf edip beddua etmedi mülaane yaptı diyorlardı. 🚨 Videonun geri kalanında bazı sahneler de sözde alıntıladığı filmin altyazısını tahrif edip kendi kafasından içerikler yerleştirdi. Birçok videosunda da subliminal veya kripto mesajların olması da olağan. 🚨 Sosyal medya çok tehlikeli bir silah haline funduszeue.infolara, dönmelere ve tetikçilere çok dikkat etmek gerekiyor. 5. Kol faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyorlar. Basit bir kullanıcı basit bir video basit bir kıyaslama diye izlediğiniz videoların arkasında belli amaçlar olabiliyor. Derleme

Bilmiyorum ama sozlukte yazan ciddi bir kaynaga dayanan bir şey yok sanki. Evet yüz olarak klasik abi'leri andırıyor.

• doxanikee  ( ) 

Adamı gördüğümde direkt cemaat abisi demiştim. Büyük ihtimalle öyledir.

• Depik  ( ) 

tip olarak klasik cemaat abisine benziyor gerçekten de. tipten ziyade öğüt verir gibi, ters köşeye yatırıcı bilgi içerikleri paylaşması şahsen beni kıllandırıyor.

sana nelik bana nelik bir durum da değil bu. fetö dediğin şey bir terör örgütü olarak belirlenmiş bir topluluk. bu arkadaşın da böyle bir durumu varsa bu elbette toplumu ilgilendirir. fetö denen şerefsizlerin olayı bu tip kitleye hitap edip manipüle etmekken dikkat etmek ve insanları uyarmak da bir yerde görevdir. o zaman kadir topbaş'ın damadı için de diyelim ki adam fetöcüyse bize ne? olur mu? olmaz.

barış özcan fetöcü müdür bilemem. ama mesela ruhi çenet bebesinin babasının fetöden tutuklandığı ve khk ile ihraç edildiği de bilinen bir şey. o yüzden youtuber fetöcü mü olur demeden önce bu bilgiyi de gözetmek lazım.

• fakirpislik06  ( ) 

Alakası yok! Tipine göre insanları yargılayan beyinsizleri göstermiştir. YouTube 12 elçiden biri seçilmiştir ve sanırım iyi bir ödenek almıştır. E haliyle param olsa ben de Türkiye'de yaşamam. Adam öğüt vermiyor , adamın mesleği zaten storyteller , dünyada şu an pazarlama sektöründe geçerliliği en fazla olan tekniği kullanıyor. Adamın linkedin i ni bi araştırın derim, sağlam bir kariyeri var. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın gençler.

• kozm  ( ~ ) 

kendisini takip etmesem de böyle bir youtuber'ın olması türk youtube dünyası için iyi bir şey, bu yüzden kendisini severim. tipi gerçekten benzese de cemaatçi olduğunu düşünmüyorum kendisinin, izlediğim birkaç videosu var ve bende o imajı uyandırmadı

• nundu  ( ) 

adam, videolarinda ozel hayatini anlatmadigi icin fethocu demek dogru olmaz. ben, baris ozcan tarzinda adamlar taniyorum, fethoyla sifir ilgileri var. gercek fethocular, oyle vizyonu olan adamlar degil. bilmem kac ulkede okul acmalari da bunu degistirmez.

• ubi dubium ibi libertas  ( ) 

Tipine göre adam yargıladık diye beyinsizmişiz. Paşam buyurmuş aksi iddia bile edilemez, doğrudur.

Neden böyle düşündüğümü yazmamıştım onu da yazayım da beyinsizliğim tescillensin.

Ben bu adamlarin içinde büyüdüm desem yalan olmaz. Evlerine , okullarına, dershanelerine gittim. Akrabalarımın , arkadaşlarımın çoğu bu cemaati destekleyen kimselerdi. Hal böyle olunca "abi" kimdir nedir biliyorsunuz. Ev abisini de tanıdım, dershane abisini de tanıdım, master abi diye geçen
abileride gördüm. Bu abilerin hepsi insan profili olarak birbirinin aynısıydı. Yanlış anlaşılmasın sadece tip değil; konuşma biçimi, davranışlar, vücut dili, vs. Bunun nedenini de master abilere bağlıyorum. Altta ki abilerin pek düşünme hakki yoktu. Her hafta toplanılınıp master abiler jr abilere vaaz verirlerdi. Onlara ne düşünmeleri gerektiği söylenirdi. O adamlarda bir hafta oradan ne işittiler ise bir hafta papağan gibi tekrarlar, bir gün master abi olma gayesinde hayatlarına devam ederlerdi. Böyle bir abi topluluğunda ki abiler de abilere özgü profili eksiksiz kuşanırlardı.

Bunca yıllık gözlemlerime ve insan sarrafları odasının bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak bu abiyi abi ilan ediyorum.

Not: Tabi ki beyinsizim.

• Depik  ( ) 

hic vidyosinu izlemedim fotosuna gore konusuyorum ama olsaydı sakal biyik birakir kamufle olurdu. belli bir taninirlikta olanlar topsakal falan birakir.

• partizan  ( ) 

Bi videosunda asla alkole dokunmadigini soyledigi aklimda kaldi.

• jemjum  ( ) 

bir gerçektir. sonuna kadar okursanız çok bariz gerçeklerle karşılaşacaksınız.

aralık dönemi Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu olurken bütün fetöcülerin (fuatavni dahil) attığı tweet'i yani "3. sure ayet" fetullah'ın twitter ekibi o dönem aralıkta bu ayeti paylaşarak propaganda yapmıştı, 3. sure ayet yani o zamanki 3.dönem hukumeti kastederek beddua ediyorlardı.

funduszeue.info funduszeue.info = 3.dönem hukumet (akp hükümeti)

Barış özcan'ın 25 aralık "" tweet'i funduszeue.info

Bir de o zaman o ayeti başka kimler tweet atmış ona bakalım, fetullahçıların tweetleri hala duruyor : funduszeue.info=typed_query&f=live

eğer ara sıra twitter'a giriyorsanız bilirsiniz adnan oktar ve ekibi de aynı şekilde twitter'da tag falan açıyorlar. aynı yöntemle.

ayetin tesfiri: Sana gelen bu ilimden sonra her kim bu konuda seninle tartışmaya kalkışırsa, de ki: "Gelin, çocuklarımızı ve çocuklarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, kendimizi ve kendinizi çağıralım, sonra da Allah’ın lâneti yalancıların üzerine olsun diye dua edelim."

bu propagandanın özünde ise fetullah gülen'in ettiği meşhur beddua var funduszeue.info&ab_channel=ASESMT

Barış özcan'ın Zaman* gazetesinde çalıştığını da biliyoruz, funduszeue.info=ZihniA%C3%A7%C4%B1k

kendisi Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, feto zamanında bunlara hukuk okutulurdu kadrolaşma için. her ne hikmetse kendisi 15 temmuz feto olaylarından sonra amerika'ya yerleşti ve gidiş o gidiş bir daha geri dönmedi.

Türkçe videolar hazırlayan birisin, paran da var. neden hiç türkiye'ye tatile gelmiyorsun ? hayranların da türkiye'de, hayran buluşması falan yapsaydın? ailecek istanbul turu yapsaydınız?
kim bilir hangi suçtan dosyası var belli değil

darbe yıldönümünde tam 15 temmuz 'de o dönem bütün videoları rutin bi şekilde pazar günleri atarken bu videoyu 15 temmuz'da izlensin diye ilk defa cumartesi atmıştı ne hikmetse.

şimdi de aramalarda bulunamasın diye youtube listelemesini kaldırmış, sadece linke sahip olanlar izleyebiliyor, yani youtube da ararsanız bu video'yu bulamazsınız.

funduszeue.info?t= (linklerde zaman ibareleri var, ikisine de bakın)

funduszeue.info?t=

açık bir şekilde hükümeti eleştiriyor ve en son sahne "doğruluk yolunda acı çekenler kutsanmıştır, cennetin kapıları onlara açılacaktır" bu videodaki sahneleri şurda bir arkadaş detaylıca yorumlamış okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum - funduszeue.info

görsel

Bir diğer kanıt ise Barış Özcan'ın eşi Devletşah Özcan'ın 16 Temmuz günü yazdığı bir Instagram yorumu. "En azından seçimle gelen seçimle gider demeyelim mi?" diye soran bir kullanıcıya "Demeyin tabi. Nereden biliyorsunuz (darbe girişiminin) iyi bir şey olmadığını?" diyor.

görsel

Ayrıca "zaman gazetesi'ne sahip çıkalım !" diye yaptığı bir paylaşımı, instagram sayfasından kaldırmış..

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası