volkan demirel neden ayrıldı / Volkan Demirel Fenerbahçe'den neden ayrıldı?

Volkan Demirel Neden Ayrıldı

volkan demirel neden ayrıldı

kaynağı değiştir]

sezonunda 18 lig maçına çıkan Volkan, birinci kaleci Rüştü'den daha çok maçta forma giymeye başlamıştır. O sezon Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Galatasaray’a kaybedilen maçta Ali Sami Yen Stadyumu'nda Tuncay'a asist yapmıştır.

[değiştir

Volkan Demirel hedefini a&#;ıkladı! Karag&#;mr&#;k'ten ayrılık sebebini ilk kez duyurdu

Haberin Devamı
Volkan Demirel hedefini açıkladı Karagümrükten ayrılık sebebini ilk kez duyurdu

"TÜRKİYE'NİN EN YETENEKLİSİ"

"Emre'ye birçok taktiksel detay sunduk ve o da bizim isteklerimizi hem defansif hem de ofansif anlamda karşıladı. Şu anda Türkiye'nin en yetenekli kenar oyuncusu olduğunu düşünüyorum."

"TEKNİK DİREKTÖR LİDER OLMALI"

"Bence bir teknik direktör lider olmalı. Bir insanda lider özellikler her zaman saygı görmüştür. Göreve ilk geldiğimde takım ilişkilerine önem vereceğimi söylemiştim ama bu yanlış anlaşıldı. Sanki analiz yapmayacakmışız gibi. Ayrıldıktan sonra bütün oyuncularımla tek tek görüştüm. Demek ki o bağı kurabilmişiz."

"ZICO LİDERLİĞİNİ HİSSETTİRİRDİ"

"Biz bunu zaman zaman Fenerbahçe'de yaşadık. Bazı hocalar kendini öyle bir ifade ediyordu ki, sahaya çıktığımızda kulübedeki adam için mücadele ediyorduk. Mesela buna en büyük örnek olarak Arthur Zico'yu söyleyebilirim. Zico bize babalığını, liderliğini hissettirdi. Bir futbolcum bana gelip ailesi ile alakalı problemlerini anlatıyorsa ben o işi bitirmişim demektir zaten. Bunu Karagümrük'te de yaşadık."

Haberin Devamı

"İDOLÜM OBRADOVIC"

"Birçok önemli teknik adam var. Saymakla bitiremezsiniz. Ancak ben liderlik olarak her zaman Obradovic'i örnek alırım. Onun saha kenarındaki hareketleri, oyuncularla ilişkisi Taktik anlamında kendi futbol görüşümü sahaya yansıtmaya çalışıyorum."

"KENDİMİ TEKNİK DİREKTÖR OLARAK GÖRMEYECEĞİM"

"Her rakibin her zamanın ayrı planı olmalıdır. Ben nasıl bir rakibe hazırlanıyorsam rakip de bana hazırlanıyor. Her hafta aynı taktikle çıkamazsınız. Futbolcular zeki insanlardır. Onları ikna etmeniz gerekir. Bir antrenman planlaması yaptığımızda bir kere gösterdikten sonra takım istediğimizi harfiyen yapıyordı. Ben, hiçbir zaman kendimi bir teknik direktör olarak görmeyeceğim. Ben oyuncuların içinden gelen bir insanım. Bu oyunun ana karakteri oyuncular. Oyuncular ile birbirinizi anladığınız zaman onlar sizin taleplerinizi karşılayacaktır."

"ARDA GÜLER'İ HARCAMAYALIM"

"Futbolculuk dönemi çok farklı. Orada bireyseldim yaptıklarım beni bağlıyordu. Şu anda üzerimden birçok insanın gözü var. Futbolcu, gelip teknik direktörle her şeyi görüşebilmeli. Bir futbolcu bana söylemek istediği bir şeyi başka bir antrenör üzerinden iletmeye başlarsa oradan sağlıklı bir durum çıkmaz. Arda Güler'in yönetimi çok iyi yapılıyor. Geçmişe gidip baktığımızda Ömer Faruk Beyaz örneği var, orada bazı yanlışlar yapıldı. Detaylarını biliyorum ama anlatmama gerek yok. Arda bu şekilde devam ederse farklı bir seviyeye ulaşacaktır. Bunlar genç oyuncular, Arda'yı harcamayalım."

"HERKES İŞİNİ YAPMALI"

"Türk futbolunun bu kadar başarısız olmasının birkaç tane nedeni var. Birincisi eğitim; geç kalınmış bir altyapı sistemi olduğunu söyleyebiliriz. İkincisi; herkes kendi işini yapmak zorunda. Benim işim teknik direktörlükken 10 tane iş yaparsam başarı gelmez. Hakemlere herkes kızıyor değil mi? Ancak kaç tanesi futbol oynamış şimdiye kadar bilinmez. Futbolun içinde daha çok futbol oynamış insanların bulunması gerekiyor. Herkes kendi işini yapmalı.  yılında Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final yaptığımız kadro çok değerliydi. şampiyonluğunun ise Fenerbahçe'nin en değerli şampiyonluğu olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki şampiyonluklar dahi onun üzerine çıkamaz. O kadrodaki her birey de en değerli olanlardır. Yöneticisinden malzemecisine kadar."

kaynağı değiştir]

21 Eylül tarihinde Volkan Demirel, Süper Lig takımı Hatayspor ile 1 + 1 yıllık sözleşme imzalayarak teknik direktörlük görevine getirildi.[47]

Hatay, 6 Şubat tarihinde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden biri oldu. Ülke genelinde 7 günlük yas ilan edildi ve TFF, ligleri erteledi. Bu depremde Hatayspor, forvet mevkiinde oynayan Ganalı futbolcusu Christian Atsu'yu kaybetti. Hatayspor, lige devam edemeyeceğini TFF'ye bildirdi ve ligden çekildi.[48]

Futbolculuk başarıları[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası