oppo reno 2z donanımhaber / OPPO RENO 2Z ANA KONU. | DonanımHaber Forum

Oppo Reno 2z Donanımhaber

oppo reno 2z donanımhaber

OPPO RENO 2Z ANA KONU.

• Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    Cihazı aldım 1 ay civarı kullanıyorum. Başka kullanan arkadaşlar ise tartisabiliriz.

Teknik Özellikler.

İşletim Sistemi: Android 9.0 tabanlı ColorOS 6.1
    İşlemci: Mediatek MT6779 Helio P90
    İşlemci Hızı: 2.2
    Bellek Kapasitesi: 128 GB
    Arttırılabilir Hafıza: Evet
    RAM Bellek Boyutu: 8 GB
    Maksimum Arttırılabilir Hafıza: 256 GB
    Ürün numarası: 1204518
    Ekran boyutu(cm): 16.59 cm
    Ekran Boyutu (inç): 6.5 inç
    Ekran boyutu cm / inç: 16.59 cm / 6.5 inç
    Çözünürlük (YxG): 2340 x 1080 pixels
    Ekran: Amoled
    Çözünürlük genişliği: 1080 pixels
    Çözünürlük yüksekliği: 2340 pixels
    Arka kamera: Evet
    Arka kamera çözünürlüğü: 48 megapixel
    Arka Kamera Özellikleri: 48 MP, 26mm (geniş); 8 MP,13mm (ultrageniş); 2 MP
    Ön Kamera: Evet
    Ön Kamera Çözünürlüğü: Hareketli Pop-Up 16 MP, 26mm (geniş)
    Optik Zoom: Hayır
    Dijital Zoom: 10X ZOOM
    Otomatik odaklanma: Evet
    Entegre flaş: Evet
    Yüz Tanıma: Evet
    HD Video Kayıt: Evet
    Coğrafi etiketleme: Evet
    Parmak İzi Sensörü: Evet
    Dahili Radyo: Hayır
    GPS: Evet
    Acil durum çağrı fonksiyonu: Evet
    Çift SİM: Hayır
    NFC (Yakın Alan) Desteği: Evet
    Bluetooth: Evet
    Bluetooth Sürümü: 5.0, A2DP, LE
    Bağlantılar: USB C, Bluetooth, WiFi
    WİFİ: Evet
    Su sıçramasına dayanıklı: Hayır
    Renk: Beyaz
    Tasarım: Panaromik Ekran
    Genişlik: 75.8 mm
    Yükseklik: 162.4 mm
    Derinlik: 8.7 mm
    Ağırlık: 195 gr
    Batarya Tipi: Lityum Polimer Batarya Yerleşik (20W VOOC 3.0 Hızlı Şarj)
    Batarya kapasitesi: 4000 mAh
    Boyutlar (GxYxD) / Ağırlık: 75.8 mm x 162.4 mm x 8.7 mm / 195 gr
    Ürün belgeleri: Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzu
    Kutu İçeriği: Telefon, Şarj Cihazı, Kulaklık, USB Veri Kablosu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    229 Mesaj
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    Bende öyle düşünüyordum da bu fiyat segmentinde bence çok tatlı bir cihaz gerek özellik gerek kamera gerek tasarım.

• Yüzbaşı
    803 Mesaj
    Böyle bir iyi bir telefonun niye ana konusu yok diyordum bende,almayı düşünüpte işlemcyi kafaya takanlar buraya bakacaktır.Onlardan biride benim.Mağazada inceleyip telefona hayran kaldım.Ekran ön kamera verdiği hissiyat iyi ama tabi kullanıcı deneyimlerini arkadaşlar paylaşırsa iyi olur.Netflix 560p en yüksek çözünürlük daha fazlası olmuyor bilginze...
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    Ben şuan kullanıyorum cihazı genel olarak memnunum işlemci alırken kafamı kurcaladi fakat ne kadar kötü olabilir ki dedim sonuçta fiyatına göre çok dolu bir telefon ve epey premium bir hissiyat veriyor Samsung gibi arka kapağı plastik veya yan çerçeveler polikarbon değil gorilla glass 5 camlar ile korunuyor yan çerçeveler alüminyum benim sevdiğim tarafı cihazın kamerası ve ekranı birde pil performansı gayet iyi işlemci kötü değil ideal bence fiyatına göre aldim ve memnunum gayet

• Arkadaşlar tema değiştirmek ile alakalı araştırma yaptığımda ana ekranda tema mağazası uygulaması olduğu söyleniyor fakat bende öyle bir uygulama yok farklı tema çeşitlerini nerden nasıl indirebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?.

• Yüzbaşı
    619 Mesaj
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: HarleyDavidson

Reno 2z vs mi 9t arasında kaldım hangisini almaliyim reno 2z nin olumsuz yönleri neler??
    Ben OPPO reno 2z kullanıyorum açıkçası şuan olumsuz bir yönü pek göremedim tasarımları aynı gibi zaten ama OPPO nun arkası daha iyi işlemci açısından m9t daha iyi gibi ama birisi 8 GB ram diğeri 6 GB ram 8 hep daha iyidir diğer açıdan kamera olarak OPPO daha iyi bence deneyiyim bu yönde YouTube da 11 pro Max ile gece çekimlerinde kıyaslama var başa baş gidiyor şarj konusu bence gayet iyi cihazın birde Xiaomi sürekli model çıkarıyor nedense bakarsan çıkan modellere yakın zamanda görürsün bu da olumsuz yansır cihazın güncelliği konusuna .

• Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Arkadaşlar tema değiştirmek ile alakalı araştırma yaptığımda ana ekranda tema mağazası uygulaması olduğu söyleniyor fakat bende öyle bir uygulama yok farklı tema çeşitlerini nerden nasıl indirebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?.
    Bende pek bulamadım ya

• Yüzbaşı
    739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: linkoln2732

Bende pek bulamadım ya

Alıntıları Göster
    Önceden hangi telefonlari kullandiniz, kiyaslarsaniz nasil?

Hoparloru nasil, stereo mu? Dolby sanirim?

Samsung s9 plus a gore nasildir?

• Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Önceden hangi telefonlari kullandiniz, kiyaslarsaniz nasil?

Hoparloru nasil, stereo mu? Dolby sanirim?

Samsung s9 plus a gore nasildir?

Alıntıları Göster
    Önceden Huawei düz p20 s9 plus Huawei mate 20 lite gibi cihazlar kullandım stereo değil sesi gayet iyi bence kamerası da tatmin ediyor s9 plus ile kıyaslamak onu yapmadım ama şarjı ona göre iyi diyebilirim çünkü sarjindan memnun değildim s9 plusun kamera ile yarışır geride kalmaz tasarım olarak daha iyi bence tam ekran deneyimi açısından

• linkoln2732l kullanıcısına yanıt
    6 adet tema var şuan kullandığım tema gayet iyi ama alternatiflere bakıp değişiklik yapmak iyi oluyor arada, internette tema mağazasından bahsediyor fakat cihazda yok.

• Teğmen
    236 Mesaj
  • Teğmen
    236 Mesaj
  • Yüzbaşı
    803 Mesaj
  • Teğmen
    236 Mesaj
  • Çavuş
    73 Mesaj
  • Onbaşı
    30 Mesaj
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Bende aldim 4 gün oldu , canavar gibi sadece ekran çok büyük geldi ona alisamadim bide bildirim paneline . Htc one m9dan gectim kulaklik sesini sevmedim bide ama yine iyi .

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Oppo telefonda ekran görüntüsü alma

Oppo cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemi nasıl yapılır? WebAndroid 'de ekran görüntüsü alma: Adım #1: Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Adım #2: Cihazın ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın. Adım #3: Deklanşör sesi çıkana kadar basılı tutun. Poco ekran resmi nasıl çekilir? Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz. d0 minnow's Web16 mai · 1- Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı ayarlayın. 2- Üç parmağınızı da ekrana dokundurun ve yukarıdan aşağıya hızlı bir … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo A73 Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi funduszeue.info Web18 ian. · -Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Oppo Reno4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. SS alma … Web7 oct. · Oppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK - YouTube / Oppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK Her Bilgi Paylaşmaya Değer K subscribers Subscribe 76K … WebTelefon ekranınızda şu sorunlardan biri varsa aşağıdaki adımları deneyin: 1. Adım: Telefonunuzun ekranını kontrol edin. Önemli: Önerilen her çözümü denedikten sonra, sorununuzun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Ekranınızın çatlak, kırık olmadığından veya zarar görmediğinden emin olun. Kılıf veya ekran oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean WebHazırladığımız bu mini rehber videosunda akıllı telefonunuzda ekran kaydını nasıl alabileceğinizi anlatıyoruz. Hem iOS hem de Android tarafında ekran kaydı yerleşik … Web30 mai · oppo realme ekran görüntüsü alma - YouTube oppo telefonlarda, opponun modellerinden olan oppo realme modelinde ekran görüntüsü nasıl alınır, oppo realme … d0 motorcar's 2 Yöntemle Oppo Ekran Videosu ve Oppo Ekran Görüntüsü Alma … WebÜç Parmakla Ekran Görüntüsü Alma Oppo A9, A9x, A7, F9 Pro, R17, F5, A73, R11, R15 gibi serilerinde üç parmakla ekran görüntüsü alma özelliği vardır. Bu özelliği kullanmak … d0 moment's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Android Web16 mar. · Oppo A91 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Oppo A91 ScreenShot Alma Paylaşma! Oppo A91 Tuş Kombinasyonu ! Oppo A91 Kısmi Ekran görüntüsü ! Oppo A91 inç amoled ekran ile geliyor.-Telefonda 8 GB Ram ve GB dahili depolama alanı kullanıyor. d0 mishap's Oppo Realme Ekran Görüntüsü Alma Nasıl? - Özlemce Şeyler Web18 ian. · -Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Oppo Reno4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. SS alma 1.yöntem -Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz. -Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. d0 monday's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? - Webtekno Web28 mai · Oppo A5 cihazlarda ekran görüntüsü almanın en basit yolunu kullanmak için ilk olarak ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüye gelin. Daha sonra güç tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda basılı tutun. Deklanşör sesi geldikten sonra elinizi çekebilirsiniz. Artık ekran görüntünüz alındı, galerinize girip Oppo A12 Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Web9 ian. · Ekran görüntüsü alma yanında ekran videosu alma imkanı da veriyor Oppo telefon modelleri. Bu özellik iPhone gibi bir telefonda yok. Ekran görüntüsünü alacağımız telefon örneğin Oppo A5S olsun, ekran görüntüsünü adım adım anlatalım, sırayla: Öncelikle ekran görüntüsü almak istediğiniz bölüme gidin. oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Web16 mai · Oppo A52 telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. Oppo A52 telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır. d0 molecule's Oppo Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi! Oppo Realme Ekran Görüntüsü Alma Nasıl? - Özlemce Şeyler Web3 dec. · Akılı kenar çubuğunu kullanarak da Oppo telefonunuzda ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ayarlar - Kullanışlı araçlar altından Akıllı kenar çubuğunun açık olup … d0 mountain's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean WebOppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK - YouTube / Oppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK Her Bilgi Paylaşmaya Değer K subscribers … d0m meaning WebHangi Android sürümüne sahip olduğunuzu öğrenin. Bu adımların bazılarını uygularken ekrana dokunmanız gerekir. Acil duruma hazırlanma Önemli: Telefonunuzu eline alan herkes, telefonunuz kilitli d0 mystery's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo Realme ekran görüntüsü alma - realme SCREENSHOT - YouTube Web22 dec. · 1- Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekrana gelin ve ayarlayın. 2- Üç parmağınızı da ekrana dokundurup akabinde yukarıdan aşağıya hızlı bir biçimde … Oppo Telefonda Ekran Kaydı Alma [Detaylı Anlatım] - Teloji Web9 dec. · Adım #1: Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Adım #2: Cihazın ses açma ve güç düğmesine aynı anda basın. Eğer varsa Home tuşu ve güç düğmesine aynı anda basın. Adım #3: Deklanşör sesi … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo A52 Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır WebGörüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Ses kısma ve kilit tuşuna aynı anda basıp bir kaç saniye kadar basılı tutun. İkinci Yöntem; Öncelikle aşağıdaki işlem yörüngesini … d0 mortgage's WebRealme ekran görüntüsü alma - realme SCREENSHOT d0munit Oppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK - YouTube Oppo Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi - funduszeue.info oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean WebOppe ekran görüntüsü alma işlemini üç parmak hareketiyle de yapabilirsiniz. Oppo A9, A9x, A7, F9 Pro, R17, F5, A73, R11, R15 gibi birçok Oppo modeli üç parmakla ekran … Oppo Reno 3 Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Oppo Ekran Görüntüsü Alma Cep Market Android cihazınızda ekran görüntüsü alma veya ekranınızı kaydetme Oppo Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? funduszeue.info Web15 iul. · Oppo AX7 modelinde ekran görüntüsü almak genel olarak oldukça basit. Bu işlem için ise iki farklı yöntem kullanılıyor. Oppo AX7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Güç Tuşu + Ses Kısma Tuşu ile Ekran Görüntüsü Alma. 1- Oppo AX7 telefonunuzun ekranında ekran görüntüsü almak istediğiniz yere gelin. d__funduszeue.infoxt() oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Web28 sept. · Oppo Reno 3 telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek funduszeue.info Reno 3 telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır. Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 … d0 misery's Telefonda ekran görüntüsü alma yolları DonanımHaber WebAdım 1: İlk olarak Oppo ekran görüntüsü alma için, istediğiniz görüntüyü ayarlayın. Adım 2: Güç tuşunu ve ses tuşuna aynı anda saniye basılı tutup çekin. Adım 3: Denklaşör … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo telefon ekran görüntüsü nasıl alınır? Oppo A73 Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Oppo cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemi nasıl … Android için En İyi 8 Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması Oppo AX7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır - funduszeue.info Web27 apr. · Android telefonlarda ekran görüntüsü almak için bir uygulama kurmanıza gerek yoktur. Hali hazırda zaten her telefonda ekran görüntüsü alma metodları vardır. Bir kaç tuşa aynı anda basarsınız ve ekran görüntüsü alırsınız. Ama bu bazen karmaşık olabiliyor. Sürekli ekran görüntüsü kaydetmeyi seviyorsanız, bunun için geliştirilen … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo Realme ekran görüntüsü alma - realme SCREENSHOT oppo realme ekran görüntüsü alma - YouTube İpucu OPPO Ekran Görüntüsü nasıl alınır - OPPO Türkiye Forum Oppo A91 Ekran Görüntüsü Alma - Ekran Görüntüsü Alma 2 Yöntemle Oppo Ekran Videosu ve Oppo Ekran Görüntüsü Alma … Oppo Ekran Görüntüsü Alma - ÜÇ PARMAK - YouTube Oppo Reno4 Ekran Görüntüsü Alma - Ekran Görüntüsü Alma WebTELEFONDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA / NASIL YAPILIR ? , views Sep 14, Dislike Share Save HIGH TEKNO subscribers funduszeue.infoün sizlerle … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean WebOppo Reno 2Z modeli için fiziksel tuşlarla ve dokunma komutu ile olmak üzere 2 çeşit ekran görüntüsü alma yöntemi bulunuyor. Birinci Yöntem; Görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Ses kısma ve kilit tuşuna aynı anda basıp bir … d0mish Web19 mar. · Oppo A73 telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. Oppo A73 telefon modellerinde … d0 motorist's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Web30 ian. · Akıllı Kenar Çubuğundaki “Ekran Kaydı”na dokunun. Oppo Ekran Kaydetme Ayarları. Ayarlar > Ek Ayarlar > Ekran Kaydı yolunu izleyin. SES başlığı altından sistem … Web17 apr. · Oppo A12 telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. Oppo A12 telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır. d0 M'Ba oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Web2 mar. · Oppo için ekran görüntüsü nasıl alınır? OPPO Ekran Video Ekran Görüntüleri Tüm bilgileri sizler için bu habere yazdık. Telefonda karşılaştığımız içerikleri … Web4 nov. · Bu yazımızda Oppo cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminden bahsedeceğiz. Eğer siz de Oppo cihaza sahipseniz ve ekran alma işlemini bilmiyorsanız bu yazımız sayesinde öğrenmiş olacaksınız.. Telefonunuzda gezerken beğendiğiniz bir resmin ekran görüntüsünü almak funduszeue.info görüntüsü almak için de başka bir … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo: Ekrana Dokunarak, Kamerayı, El Fenerini ve Ekranı Açma Android telefonunuzu kullanarak acil durumlarda yardım alma Web9 ian. · Oppo Realme Telefonlarında Ekran Görüntüsü Alma. Öncelikle belirtmek isteriz; diyeceğimiz yöntem tüm Oppo Realme telefonları nda geçerlidir bu Oppo Reno 3 … d0 miracle's TELEFONDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA / NASIL YAPILIR Oppo Reno 2Z Modelinde Ekran Görüntüsü Alma Teknodox WebAdım 1: Oppo telefonda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidin. Adım 2: Şimdi, Güç ve Ses kısma düğmelerini aynı anda basılı tutun ve bildirim görürseniz veya ses … oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemi nasıl yapılır? Web2 mar. · Oppo için ekran görüntüsü nasıl alınır? OPPO Ekran Video Ekran Görüntüleri Tüm bilgileri sizler için bu habere yazdık. Telefonda karşılaştığımız içerikleri sevdiklerimizle paylaşmak istediğimiz için onlarca kere ekran görüntüsü alıyoruz. Peki, Oppo cihazlarındaki modelimiz ne olursa olsun, ekran soruşturma süreci aynı mı? Evet, … Telefonda Ekran Kaydı Nasıl Alınır? - YouTube Oppo Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi funduszeue.info oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo Reno 2Z Modelinde Ekran Görüntüsü Alma Teknodox WebOppo Realme ekran görüntüsü alma - realme SCREENSHOT - YouTube Realme ekran görüntüsü alma - realme SCREENSHOT Realme ekran görüntüsü alma - realme … Web19 dec. · Bu yazımızda Oppo telefonda kapalı ekran hareketlerini etkinleştirmeyi ve ekran kapalıyken ekrana çift dokunarak tuş kilidini açmayı, ekrana V şekli çizerek el fenerini açmayı ve ekrana O şekli çizerek kamerayı başlatmayı göstereceğiz. Oppo Kapalı Ekran Hareketlerini Açma Ayarlar > Kolaylaştırıcı Araçlaryolunu izleyin. d0 monarchy's oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean Oppo Reno4 Ekran Görüntüsü Alma - Ekran Görüntüsü Alma WebYöntem 1: Yan Tuşlar ile Ekran Görüntüsü Alma Adım 1: İlk olarak Oppo ekran görüntüsü alma için, istediğiniz görüntüyü ayarlayın. Adım 2: Güç tuşunu ve ses tuşuna aynı anda saniye basılı tutup çekin. Adım 3: Denklaşör sesi geldiyse ya da ekran kararıp eski haline geri döndüyse çekilen ekran görüntüsünün ön izlemini göreceksiniz. d0 morsel's Web1 nov. · Üç Parmakla Ekran Görüntüsü Alma. Birçok OPPO modelinde bulunan bu özellik ile üç parmağınızla ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey çok … d0nalt01 oppo telefonda ekran görüntüsü alma mean

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası