memorial dicle hastanesi diyarbakır / Memorial Dicle Hastanesi Doktor Listesi | Hastaneler Burada

Memorial Dicle Hastanesi Diyarbakır

memorial dicle hastanesi diyarbakır

Özel Memorial Dicle Hastanesi

Özel Memorial Dicle Hastanesi, Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Memorial Sağlık Grubu, dünya standartlarındaki sağlık hizmetini Diyarbakır’daki ikinci adresi olan Memorial Dicle Hastanesi ile de sunmaya başladı.

Memorial Diyarbakır Hastanesi’nden sonra Memorial’in şehirdeki ikinci hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi; alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlandı.

21 bin metrekarelik kapalı alan üzerinde kurulan Memorial Dicle Hastanesi, kişilik medikal ve idari kadrosu ile hizmet vermektedir. yatak kapasiteli hastanede; 9 ameliyathane, 26 yenidoğan yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 12 kardiyoloji ile kalp- damar cerrahisi yoğun bakım, 5 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 66 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Poliklinik alanları, hasta odaları, konforlu süit odaları, çocuk oyun alanları ve engelli hastaların ihtiyaçlarına özel düzenlenmiş bölümleri ile Memorial Dicle Hastanesi ileri tıp mimarisine sahiptir.

Urfa yolu üzerinde bulunan Memorial Dicle Hastanesi, merkezi konumu açısından çevre illerden ve yurtdışından gelen hastaların son derece rahat bir şekilde ulaşabileceği stratejik bir noktada bulunmaktadır.

Memorial Dicle Hastanesi de Memorial Diyarbakır Hastanesi’nde olduğu gibi tüm branşlarda SGK anlaşmalı olarak; SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarına hizmet vermektedir. Ayrıca özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta, banka ve kurum anlaşmaları mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Memorial Dicle Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

• İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Nefroloji
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Neonatoloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Çocuk Cerrahisi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göz Hastalıkları
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım
  • ESWL
  • Tüp Bebek
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Memorial Dicle Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Genel cerrah, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Acil tıp doktoru, Ürolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Mikrobiyolog, Ağız ve diş sağlığı, Kardiyolog, Beyin ve sinir cerrahı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Neonatolog, Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Dermatolog daha fazla

68 görüş Diyarbakır, Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km. Sok. No:
Memorial Dicle Hastanesi

Genel cerrah, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Acil tıp doktoru, Ürolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Mikrobiyolog, Ağız ve diş sağlığı, Kardiyolog, Beyin ve sinir cerrahı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Neonatolog, Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Dermatolog daha fazla

68 görüş Diyarbakır, Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km. Sok. No:

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Memorial’in 9’uncu hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi yılında hizmete başlamıştır. Kaliteli sağlık hizmetlerinin Diyarbakır şehrinde iki adresinden biri olan Memorial Dicle Hastanesi, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (68)

G

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu • Doğum Kontrol

Ali Emre Bey sayesinde çok güzel bir 2. gebelik süreci yaşadımonash.pw ettiğimiz tüm sorularımıza içimizde en ufak şüphe bırakmadan güzelce, sabırla cevapladı.Tecrübesine,bilgisine,ilgisine, güler yüzlü karşılamasına diyecek tek bir kelime monash.pwnla gittiğim her kontrolden çok şükür sakin ve mutlu bir şekilde ayrıldımonash.pwütte kaldığımız acil durumlarda iletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık.Oğluşum her ne kadar kendisini göstermese de görüntü alabilmek için çok uğraştı her detayi görüp,bize de aktarimini sağladı.Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz işini özveri ile yapan bir hekim kesinlikle güven veriyor.
    Her şey için çok teşekkür ederim Ali Emre bey, biricik oğlumuza sağ salim kavuşmamıza vesile monash.pw ki varsiniz.İşiniz hep rast monash.pwer(:

E

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu • Diğer

6 buçuk sene çocuğumuz olmamıştı Ali Emre hocaya geldik ani bir kararla ve ilk tüp bebek denememiz tuttu Allah'a şükürler olsun. Gerçekten çok ilgili her zaman iletişim kurabildik rahatlıkla ve herşeyi kendisi açıkladı , çok pozitif ve çok bilgili biri. Herkese tavsiye ediyorum iyi ki varsınız

R

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Remzi Beştaş • Kolonoskopi

Remzi hocayla Ülseratif kolit teşhisi konularak tanışmıştık çok kötü durumdaydım gerek kan değer düşüklüğüm gerek hastalığımın aktifliği sayesinde ki sosyal hayatımda ki kötü monash.pw Remzi hocamın ilgisiyle düzeldi eski hayatıma geri döndüm.Gözü kapalı kendizi emanet edeceğiniz bir doktor Allah razı olsun

Z

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu • Sezeryan Doğum

Hamilelik ve doğum süreci oldukça stresli bir süreç. Böyle bir süreçte Ali Emre hocaya rastladığımız için çok şanslıyız. Bazı durumlardan dolayı sezaryen doğum gerçekleştirdim. Ve doğum sonrasi iyileşme surecim çok rahattı. Hocamızın elinin ustalığına ve hafifliğine bağlıyorum bunu. Hem bilgisiyle hemde hastalara gösterdiği ilgisiyle dört dörtlük bir hekim. İnsana gereksiz ilaç yüklemeyen, önemli durumlarda hemen ulaşabileceğiniz, hastalarıyla iletişim halinde olan, samimi, güler yüzlü, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bi doktor.

F

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu • Sezeryan Doğum

Temmuz ayında sayesinde bebegimi sag salim kucağıma aldım. Daha önce iki bebek kaybından sonra çok endiseliydim ancak kendisi bütün endiselerimi ve teleslarımı giderip rahat bir hamilelik gecirmemi ve bebeğime sag salim kavuşmamızi sagladi. İyiki yolumuz kesişmis. Hocam diyarbakırda en iyi kadın doğumculardandır.

C

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Yunus Çavuş • Diğer

Yunus beye kolposkopi (rahim ağzına kamerayla bakılması) işlemi için gittim. Operasyon sırasında doktor, hasta psikolojisini ve rahatlığını düşünmüyordu. Hatta muayene masasında benimle çok negatif konuştu. Vajinam dar olduğu için işlemin başından sonuna kadar çok fazla zorlandım. Ama doktor bunu kolaylaştırmak için bir şey yapmadı. Hatta kendimi sıktığım için rahim ağzını göremediğini sakin olmayan bir dille ifade etti. Yardımcı olmasını ve stresli olduğumu söylememe rağmen yine sakin olmayan bir dille “sen bize yardımcı olacaksın” dedi. İşlem bitene kadar çok acı çektim. Bittiğinde bayılmak üzereydim ve siğil yaktırma işleminden vaz geçtiğimi bir an önce kalkıp gitmek istediğimi söyledim. Ama doktor benim o durumuma rağmen elinde iğneyle beni ikna etmeye çalıştı. Israrla istemediğimi söylediğimde ise yüzünde olumsuz bir ifadeyle kalkıp gitti. Bana işlem sonrası verilen epikrizde ağrısı yok ve psikolojik durumu iyi yazıyordu fakat durum böyle değildi. 3 ay önce doğum yaptım emziren bir anneyim. Hak ettiğim hizmeti alamadım.

K

Doğrulanmış

2tane preeklemsi öykumden dolayı alanında en iyi doktor arayışındaydım doktor araştırarak gittim ilk muayene bunun doğru karar oldugunu anladım. 9 ay boyunca gerek özel olarak hep ulaştım gerekse psikolojik olarak beni rahattı gebelik sürecimi çok rahat bitirdim sayesinde doktordan çok abi olarak yaklaşımından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Gitmek isteyenlerinde asla tereddüt etmeden gitmelerini tavsiye ederim.

A

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Cemalettin Durgun • Diğer

tavsiye üzerine istanbuldan guatr ameliyatı için doktor beye geldim. çok memnun kaldım. allah razı olsun

S

Doğrulanmış

Mükemmel insanlarında kusuru vardır dediler ama kusur bulmak için aramak gerek samanlıkta iğnemi aranır demezler mi adama derler şahane bir ekip şahane bir hizmet kusursuz hekim saat farketmez her sorunuza yanıt veren içten samimi bir hekim 37 haftalıkken kordon dolanması ve bir kaç durumla alakalı gittiğim bir hekim iyi ki gittiğim bir hekim bilgilendirme yönlendirme İle tüm soru işaretlerini kafamdan sildiğim gönül rahatlığı ile sezeryan doğum gerçekleştirdiğim ameliyat esnasında tüm ekip ile doğum son bulana kadar sıcak samimi bir ortamın olduğu hem memorial hastanesi hem hocamız ve ekibine sonsuz teşekkürler sizi muhakkak ziyarete geleceğim iyi insanlar iyi ki varlar

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Cemalettin Durgun • Diğer

çok başarılı bir hekim. 4 sene önce başka bir doktorda kıl dönmesi ameliyatı olmuştum ama hastalık 1 sene sonra tekrarlayınca cemaletin hocama geldim. geçen yıl cemaletin hocamda tekrar ameliyat oldum maşallah1 yıldır hiçbir problemim yok.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km. Sok. No: , Diyarbakır Google Haritalar&#;da göster

Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Care & Create, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster

Memorial Dicle Hastanesi

Türkiye’nin Güneydoğu bölgesindeki tarihî Diyarbakır şehrinde bulunan Memorial Dicle Hastanesi, şehrin en merkezî ve modern ilçelerinden Kayapınar’da bulunmaktadır.

Türkiye'nin en büyük sağlık gruplarından biri olan Memorial Sağlık Grubu'nun dört farklı ülkede faaliyet gösteren sekizinci hastanesi olarak yılında hizmete açılmıştır.

Özellikle Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji ile Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında öne çıkan hastanede Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi de bulunuyor. Memorial Dicle, Göz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı ile Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanlarında da hizmet vermektedir. Bu hastanede hastalar diğer alanlardaki uzmanların görüşlerini alabilir ve kendilerini muayene ettirebilirler.

Memorial Dicle Hastanesi'nde kullanılan en son teknolojiler arasında yeni nesil Elekta Versa HD imzalı radyasyon tedavisi, Da Vinci robotik cerrahi ve kanser tedavisinde en gelişmiş sistemlerden TrueBeam STx ve HoLEP teknolojisi yer alıyor. Hastane, alanında uzman 50 hekimi ve hemşire ve idari personeli ile müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir.

Memorial Dicle Hastanesi yatak kapasiteli ve 9 ameliyathaneye sahiptir. Ayrıca hastanede 50 yenidoğan yoğun bakım ünitesinde, 16 genel yoğun bakım ünitesinde, 5 kalp yoğun bakım ünitesinde ve 7 kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım ünitesinde olmak üzere toplam 78 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır.

Uluslararası çeşitli sigorta kuruluşlarıyla anlaşmaları bulunan Memorial Dicle Hastanesi, ISO belgesine ve Sağlık Bakanlığı "Sağlık Turizmi Belgesi"ne sahiptir.

Hastane, çok dilli sağlık personeli ile hizmet vermekte ve dünyanın 92 ülkesinden müşterilerini ağırlamaktadır. Talep üzerine 5,1 km uzaklıktaki havaalanına transfer ayarlanabilir.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır