t8000 siyah silikon / Ucuz T Dokunmatik Ekran Çerçeve Yapıştırıcı 15ml Siyah | funduszeue.info'da

T8000 Siyah Silikon

t8000 siyah silikon

T T Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50ml

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : NSK Ticaret

Koleksiyona Ekle

Son 1 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün NSK Ticaret tarafından gönderilecektir.
  • T Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50ml
  • Bu üründen en fazla adet sipariş verilebilir. adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

TL'ye %10 İndirim

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• T Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50ml
  • Bu üründen en fazla adet sipariş verilebilir. adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

USD / adet /lot 2 USD / Adet /lot 1 USD / Adet /lot 1 USD / Adet /lot 1 USD / Adet /lot 1 USD / Adet /lot 3 USD / Adet /lot 1 USD / Adet /lot 1 USD / adet / lot 1 USD / adet / lot 1 USD /Adet / lot 2 USD /Adet / lot 1 Özellikler:

% Brand New ve Yüksek Kalite

Mücevher yapımı için mükemmel, plastik, metal, cam, ahşap, deri, kauçuk, vinil funduszeue.infoşon ve yapay elmaslara yapışır.

Bu tutkal yaklaşık 5 dakika içinde kurulacaktır; ancak tam kürlenme için saat bekleyin ve maksimum mukavemet elde edin

Bu yapıştırıcıyı iyi havalandırılan bir alanda kullanın, fazlalığı derhal deriden alın, gözlerinize girmeyin

Amaçlar: Günlük yaşam

Özellikler:

Miktar: 1 adet

Boyutu: Yaklaşık cm / inç

Malzeme: Tutkal

Paket içeriği: 1 adet T Şeffaf Tutkal Epoksi Reçine

Not: funduszeue.info ölçüm nedeniyle cm farklılıklara izin verin, teşekkürler.

2.Işık ışınlaması veya bilgisayar ekranı farkı nedeniyle lütfen anlayın, bu yüzden fotoğrafları garanti edemem ve gerçek renk % % aynıdır.

Etiketler: tutkal şeffaf tutkal, ekran telefonu için tutkal, b , t yapıştırıcı, E, Sıvı Tutkal.

• Model Numarası: Tutkal T
  • Kapasite: 15ml
  • Kaynak: Anakara Çin

Müşteri Yorumları

Bir inceleme yaz

Siz de beğenebilirsiniz

Sıcak

15 Adet Ahşap Karides Lures Kalamar Jig Kanca Aydınlık Kuyruk Karanlık Kalamar Lures Yemler Ahtapot Mürekkepbalığı Karides Olta takımı

Ürün Özellikleri: funduszeue.infos gövdesi çok renkli ve kuyruğu parlaktır, bu da balıkları gün ışığından bağımsız olarak veya karanlıkta yem almaya çeker. D yapay balık gözü ve tüy kanatları tasarımı, cazibeyi gerçek bir yem balığı gibi yapar. funduszeue.infor jiginin batma açısı ve hızı, Pb'nin

Sıcak

Hafif Müzik Standı Trompet Trombon Yürüyen Müzik StandSilver Metal Boru Pirinç Enstrüman Aksesuarları

Açıklama: Lir Dağı'na doğru en yaygın trompet trombon uyan standart trompet yürüyen lir. Yürüyüş sırasında notalar tutmak için yardımcı olur.Tüm flip klasörleri ile çalışır. Lir klasör yürüyen malzemesi olarak metal kaplama, pratik Fransız boynuz enstrüman. Mükemmel işçilik, kompakt

Sıcak

KBPC 50A V diyot Köprüsü Doğrultucu kbpc

Satınalma Notları Bizim dükkanda gönderilebilir lojistik yöntemleri dahil Çaylak Süper Ekonomi , funduszeue.info Standart Nakliye , Yanwen Ekonomi ve böylece. Ekonomik ulaşım modunu seçerseniz, bazı ülkeler en yoğun lojistik sezonunda paket almayı funduszeue.infoeyi kabul edemezseniz, daha hızlı nakliye

Sıcak

Kalın Elastik Örme alpaka yünü Kış Parmaksız Eldiven Kadın Erkek Sıcak Yarım Parmak Eldivenler Açık sürüş eldivenleri Unisex

% Brand New ve Yüksek kalite. Tipi: Parmaksız Eldiven Malzeme: Örme alpaka yünü Renk seçenekleri: Siyah, lacivert, Koyu gri, Gri Eldiven uzunluğu: 17 cm Palmiye uzunluğu için uygun: cm Palm çevresi için uygun: cm Bir boyut en uygun, esnek Yumuşak ve şık Amaçlar:

Sıcak

Mini Beton Mum Saklama Kabı Kalıp Çimento Saksı Konteyner Kalıp Epoksi Reçine Kalıp Silikon etli pot Kalıp Fincan Kalıp

Mini Beton Mum Saklama Kabı Kalıp Çimento Saksı Konteyner Kalıp Epoksi Reçine Kalıp Silikon etli pot Kalıp Fincan Kalıp

Sıcak

Pet Kostümleri Cosplay Fotoğraf Sahne Kedi Şapka Köpek Kostüm Cadılar Bayramı Polis Korsan Kaptan Şapka Pet Kedi Köpek Parti Şapka Sahne

Pet Kostümleri Cosplay Fotoğraf Sahne Kedi Şapka Köpek Kostüm Cadılar Bayramı Polis Korsan Kaptan Şapka Pet Kedi Köpek Parti Şapka Sahne Ürün Özellikleri: Özellik - Renk: gösterildiği gibi. - Malzeme: Polyester. - Boyutu: Yaklaşık. 12x10x8cm. - Premium malzeme: polyester malzeme

Sıcak

BOXI 2Qty Çizme Şok Gaz Bahar Toyota Corolla Kompakt Corolla Liftback gazlı amortisör Asansör Dikmeleri

Genişletilmiş Uzunluk [mm]: Strok Uzunluğu [mm]: (Manuel ölçüm nedeniyle mm farkına izin verin) Parça Numarası: , , , , ML, , IA, IE, ADT Paket içeriği: 2 adet Boot Gaz Bahar Fit İçin: Toyota Corolla Kompakt Corolla

Sıcak

Yapay Noel Ökseotu asılı dekorlar Dalları Kırmızı Meyveler Noel Ağacı Dekorasyon İçin diy ev dekoru Hediye Kutusu Zanaat Çiçek

Ürün Adı: noel buket Koşullar % yeni ve yüksek kaliteli Malzeme: İpek + Plastik İpuçları: Yapay çiçek dalı el yapımıdır ve yapraklar ve çiçekler sırasında hafif sıkma nedeniyle düşebilir. funduszeue.info ayarlanabilir ve bir vazoya konabilir Not: funduszeue.infoı monitör ve kamera ışıkları

Sıcak

Evrensel Kedi Tuvalet Eğitimi Taşınabilir Plastik Yavru kum kabı Kullanımlık Tuvalet tuvalet eğitimi oturağı Klip ile Evcil Hayvan Ürünleri

Evrensel Kedi Tuvalet Eğitmeni Taşınabilir Plastik Kedi Tuvalet Eğitimi Kullanımlık Tuvalet tuvalet eğitimi oturağı Klip ile evcil Hayvan Aksesuarları Özellik: 1. Tasarım: Evcil kedi tuvaleti eğitmeni, kedilerin tuvalete gitmesine ve kedileri tuvaleti self servis için kullanmaları için eğitmesine yardımcı olabilir. 2.

Sıcak

V 50 mAh Şarj Edilebilir li Polimer Li-İon pil İçin bluetooth kulaklık mp3 / mp5 Bilezik kol saati

Postalanamayan alanlar: JAPONYA: Hokkaido,Aomori, Miyagi, Akita, Yamagata, Iwate, Fukuşima Okinawa İspanya: POSTA kodları 38, 07, 35, başlangıç Fransız Adaları: posta kodu aralığı ve adaları postcoderange ( ve ve ) İngiltere posta kodu

Sıcak

4 Metre Meetee 38 / 50mm Moda Naylon Dokuma Etnik Çanta Askısı Baskılı Şerit DIY Tekstil Giyim Dekoratif Dikiş Aksesuarları

Özellik: Marka: Meetee Adı: Moda Naylon Dokuma Etnik Çanta Askısı Baskılı Şerit Boyutu: 38mm, 50mm (1 inç = mm veya 1mm = inç) Için kullanın: Giyim Dekoratif Dikiş Aksesuarları Paket: 4 metre / grup Farkına varmak: 1.Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi

Sıcak

25cm Hakiki katı ahşap Malzeme Yeni Ahşap Çanta Çerçeve Yuvarlak Şeker Evlilik Kilidi Doğal Ahşap çanta çerçevesi Parçaları DIY Aksesuarları

Özellikler: Boyut: 0X7. 5 cm Malzeme: hakiki ahşap Renk: resim gösterisi olarak 11 renk evlilik kafa Bu DIY çanta drame, bu çanta çerçevesi ile bir çanta yapmak için vidalar tedarik ediyoruz. Gerçek Fotoğraflar:

Sıcak

EARLFAMILY 13cm x cm Tarih A Canlı Tokisaki Kurumi Komik Araba Çıkartmaları Creativite vinil araç örtüsü Cam Su Geçirmez Dekor

Daha fazla ihtiyacınız varsa, benimle iletişime geçebilirsiniz Destek toptan / Destek özel çıkartmalar Açıklama: Çıkartmalar neredeyse tüm düz yüzeylere yapışır!sadece soyun ve yapıştırın!Uzun ömürlü 5+ yıl yaşam beklentisi için açık ve 7 + kapalı dayanıklılık Süslemeleri: Camper Van, Kamyon, Motor

Sıcak

Kolu Sapları Kartuş Dövme İğneleri Ayarlanabilir Kartuş Dövme Kavrama İğne Kartuşları Dövme Makinesi Malzemeleri

Özellik: 1. Uzun süreli kullanım için güvenli, toksik olmayan, çevre dostu ve dayanıklı yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmıştır. 2. Sapın içi yüksek hassasiyetli ayarlanabilir tasarımdır, böylece sap, sap uzunluğunu farklı iğne uzunluğuna göre ayarlayabilir. 3. Sapın ucu kilit

Sıcak

5 adet Boş döner kalem Tırnak Yağı Kalem Tırnak Canlandırıcı Tedavisi Manikür Yumuşatır Kalem Tırnak Tırnak Yağı Kalem Tırnak Sanat Aracı

5 adet Boş döner kalem Tırnak Yağı Kalem Tırnak Canlandırıcı Tedavisi Manikür Yumuşatır Kalem Tırnak Tırnak Yağı Kalem Tırnak Sanat Aracı Tanım: % Marka yeni. Doldurması kolay, taşıması kolay Her zaman, her yerde kullanılabilir. Lütfen sıvı ile doldurun ve ardından fırçayı

Sıcak

Takipçisi Ziyaret İsa Metal Kesme Ölür Stencil Scrapbooking Fotoğraf Albümü Kabartma Kağıt Kart Yapımı için Dekoratif El Sanatları

Özellikler: Durum: % yepyeni ve yüksek kalite Miktar: 1 adet/takım Malzeme: karbon çelik Tüm boyut: yaklaşık. x 1 cm Renk: Gümüş gösterildiği gibi Tasarım: Takipçisi Ziyaret İsa Dönüşüm: 1 cm = inç / 1 inç= cm Paket içeriği : 1 x Kesme Ölür Stencil

Sıcak

Dış Uzay Balon Astronot Roket Balonlar Çocuklar için Set Doğum Günü Bebek Duş Uzay Temalı Parti Dekorasyon Numarası Balon

Dış Uzay Balon Astronot Roket Balonlar Çocuklar için Set Doğum Günü Bebek Duş Uzay Temalı Parti Dekorasyon Numarası Balon

Sıcak

6 adet / takım Dayanıklı Silikon Aydınlık Yüzmek Solucan Dikenli Kanca Balık Yılan Balığı Cazibesi Kurşun Jig Kafa Yapay Yumuşak Yem

Renk tasarım gövdesi, şekli daha doğal bir görünüme dönüştürüfunduszeue.infoıtlanmış ve dikkat çekici yüzme eylemi. Her hızda mükemmel yüzer.Gövde tasarımı, kanca noktası için koruma sağlar ve sağlam bağlantılar sağlar. 3D gözlü en son kaplama ve yüzey gerçekçi deniz yılan balığı lures desenini kullanmak,

Sıcak

Soyut Geometri Manzara Çizgi Yaprak Tuval Resimleri Duvar Sanat Resimleri salon Ofis için Posterler ve Baskı Ev Dekor

Sıcak

1 Adet Yüzmek Kuyruk Balıkçılık Lures Jig Wobblers Yumuşak Yemler 60mm 4g Yapay Silikon Yem Levrek Sazan Kaşık Olta takımı

1 ADET Silikon Jig Wobblers Yumuşak Yem 60mm 4g Yapay Yemler Levrek Sazan Jig Kanca Kuyruk Swimbait Pesca Olta takımı Özellik: Cazibesi Tipi: Silikon Jig Yumuşak Yem Ağırlık: 4g Uzunluk: 60mm Renk: 6 Farklı Renk Malzeme: Silikon / Kauçuk Kanca: 10# Yüksek Karbon Tiz Kanca Paket

Ekranı çerçeveye yapıştırma?

• Er
    9 Mesaj
    Konu Sahibi
    Selam arkadaşlar, lumia telefonumun ekranını &#;ıkarıp tekrar takmam gerekiyor fakat ekranı dokunmatik panelde tutan yapıştırıcıyı s&#;k&#;p kendim yeni bir yapıştırıcı ile yapıştırmak istiyorum bunun i&#;in sizden tavsiye bekliyorum.

• Yarbay
    Yapıştırıcı değilde &#;ift taraflı bant kullanılıyor genelde &#;er&#;eve ve dokunmatiği sabitlemek i&#;in. Ebay gibi sitelerde satılıyor, adını tam hatırlamıyorum.
  • Er
    9 Mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: coins

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Yapıştırıcı değilde &#;ift taraflı bant kullanılıyor genelde &#;er&#;eve ve dokunmatiği sabitlemek i&#;in. Ebay gibi sitelerde satılıyor, adını tam hatırlamıyorum.

yukarıda yanlış yazmışım dokunmatik panele değil ekranı ekran &#;er&#;evesine tekrar yapıştırmak istiyorum sebebi ekranın sağ &#;st k&#;şesi dışa doğru hafif kalkık duruyor ileride i&#;eri toz almaması i&#;in iyi bir şekilde yapıştırmak funduszeue.info olarak youtube'dan aldığım ekran g&#;r&#;nt&#;s&#;ndeki siyah yapıştırıcıyı kaldırıp yerine ondan daha iyi yapıştıran bir yapıştırıcı ile ekranı &#;er&#;eveye yapıştırmak istiyorum.3M bant demişsin heralde &#;r&#;n bufunduszeue.info?productId=hrens3mcf&categoryId=Sonu&#;ta bu telefon uzun s&#;reli kullanımda ekranın dışa doğru &#;ıkıntılı dediğim yer ısınmaya başlıfunduszeue.infonun ısınması 3m bantın performansını d&#;ş&#;r&#;r m&#; peki?
     Ekranı çerçeveye yapıştırma?

Alıntıları Göster
    Kardeş hi&#; uğraşma servise ver.

• Er
    9 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Kardeş hi&#; uğraşma servise ver.

bu tarz şeylerle de uğraşmayı sevdiğim i&#;in kendim yapmak funduszeue.infoıca telefonun internette onlarca s&#;kme ve birleştirme videosu funduszeue.info i&#;in tek sıkıntı yapıştırıcı, aslında telefon tamiri yapan yerlere sormak lazım ne kullanıyorsunuz diye.
  • Yüzbaşı
    9 Mesaj
  • Onbaşı
    25 Mesaj
  • Er
    9 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: funduszeue.info

silikon olur ama &#;ok az kullanman gerek yoksa bastırınca etrafa yayılabilir ve yayılanı &#;ıkarmak zor olur, sıcak silikon da kullanabilirsin ama bu işlerde genelde &#;ift taraflı bant en temiz y&#;ntemdir

az &#;nce telefoncuya g&#;sterdim telefonu ve ekranı yapıştırmak i&#;in ne kullanmalıyım dedim &#;ift taraflı bantı &#;funduszeue.infonda birşey yok dedi birde bende biliyorum dikkatli bakınca ekranın sağ &#;st k&#;şesi kasadan mm &#;ıkmış funduszeue.infoe toz filan alır o zaman sıkıntı olur.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: coins

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

yukarıda yanlış yazmışım dokunmatik panele değil ekranı ekran &#;er&#;evesine tekrar yapıştırmak istiyorum sebebi ekranın sağ &#;st k&#;şesi dışa doğru hafif kalkık duruyor ileride i&#;eri toz almaması i&#;in iyi bir şekilde yapıştırmak funduszeue.info olarak youtube'dan aldığım ekran g&#;r&#;nt&#;s&#;ndeki siyah yapıştırıcıyı kaldırıp yerine ondan daha iyi yapıştıran bir yapıştırıcı ile ekranı &#;er&#;eveye yapıştırmak istiyorum.3M bant demişsin heralde &#;r&#;n bufunduszeue.info?productId=hrens3mcf&categoryId=Sonu&#;ta bu telefon uzun s&#;reli kullanımda ekranın dışa doğru &#;ıkıntılı dediğim yer ısınmaya başlıfunduszeue.infonun ısınması 3m bantın performansını d&#;ş&#;r&#;r m&#; peki?

Benimde dokunmatik &#;izildiği i&#;in değiştirmek istiyordum bayağı araştırmıştım ama gel gelelim kim uğraşacak Dediğin gibi 3M bantı kastetmiştim. Bende de sol altta var bir boşluk ama sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

• Er
    9 Mesaj
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Er
    9 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: abdullaharif

Akvaryumlarda falan kullanılan siyah silikon da pek tabi ki yapıştırır. hemde hi&#; bir şekilde toz girmez ekrandan:) S&#;rersiniz sonra kağıt bant ile gergince ekranı kasaya yapıştırırsınız 1 g&#;n sonra bantı s&#;kersiniz. Ama tam emin değilim. Siyah silikon ile yapıştırma konusunda araştırın bir. Zaten ekranı tutturmak i&#;in &#;ok g&#;&#;l&#; bir yapıştırıcı gerekmez. &#;ift y&#;nl&#; banttan daha iyi tutar diye d&#;ş&#;n&#;yorum.

aslında doğru s&#;yl&#;yosun &#;ift taraflı bantın en az mm kalınlığı vardır kullansam ekran tamamen dışarıda olabilir ama silikon &#;yle olmaz ince bir şekilde s&#;rersem en fazla mm kalınlıkta olur tabi kuruduktan funduszeue.infoe dediğin gibi silikon olduğu i&#;in değil toz su bilmez ge&#;irmez funduszeue.infoıca maliyeti d&#;ş&#;k bir yapıştırıcı.bu arada yorum i&#;in teşekk&#;r funduszeue.info akşamlar.

coins kullanıcısına yanıt
    &#;ift taraflı bantlar sanıldığı kadar iyi yapıştırmıyor. onun i&#;in bana mantıklı geldi. size de iyi akşamlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

cicekoguzum sana dedik o kadar WPden uzak dur diye şimdi başını taşlara vuruyorsun kardeşim keşke GOTHAM CITY s&#;z&#; dinleseydin g&#;zel kardeşim.

coins kardeşim naptın halledebildin mi kardeşim?

Aranan kan bulundu

Eyvallah kardeşim davamdan d&#;nmeyeceğim kardeşim. Bu &#;lkede fikir &#;zg&#;rl&#;ğ&#; de yokmuş bunu da anladım g&#;zel kardeşim. ''şakirdayı'' adlı bir kullanıcıya şakirtim dediğim i&#;in ban yedim kardeşim. Neymiş hakaret etmişim t&#;vbe kardeşim ben hakaret etmem herkesi severim herkesi kucaklarım herkesi bağrıma basarım. Kim olursan ol yine de gel kardeşim. Orada amacım daha samimi bir ortam kurmaktı ben de nickinden istifade şakirtim dedim &#;ok g&#;rd&#;ler g&#;zel kardeşim.

• Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

cicekoguzum sana dedik o kadar WPden uzak dur diye şimdi başını taşlara vuruyorsun kardeşim keşke GOTHAM CITY s&#;z&#; dinleseydin g&#;zel kardeşim.

coins kardeşim naptın halledebildin mi kardeşim?

Aranan kan bulundu

Eyvallah kardeşim davamdan d&#;nmeyeceğim kardeşim. Bu &#;lkede fikir &#;zg&#;rl&#;ğ&#; de yokmuş bunu da anladım g&#;zel kardeşim. ''şakirdayı'' adlı bir kullanıcıya şakirtim dediğim i&#;in ban yedim kardeşim. Neymiş hakaret etmişim t&#;vbe kardeşim ben hakaret etmem herkesi severim herkesi kucaklarım herkesi bağrıma basarım. Kim olursan ol yine de gel kardeşim. Orada amacım daha samimi bir ortam kurmaktı ben de nickinden istifade şakirtim dedim &#;ok g&#;rd&#;ler g&#;zel kardeşim.

Benim bahsettiğim o değil wp k&#;t&#;lemekten bıkmamış olman i&#;in g&#;c&#;n yok mu senin

• Yüzbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: cicekoguz

Sorunum windowsphone yazılımı ile ilgili değil sorun Lumia donanımı ile ilgili.

Olsun be kardeşim hala niye WPyi savunuyorsun anlamıyor ki seni g&#;zel kardeşim. Sanki t&#;m telefonları sorunsuz bi in donanımı sorumlu. Uyan a&#; g&#;zlerini bize katıl g&#;zel kardeşim.
  • Yüzbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: cicekoguz

wpyi savunmuyorum, k&#;t&#;lemiyorum da.&#;ok sıktı bu telefon funduszeue.info &#;niversite sınavı da yaklaştı.Alıcam artık bi android kullanıcam funduszeue.info kafaya takılacak şeyler olmamalı.

Aynen g&#;zel kardeşim al android keyfine bak napıcaksın wepe mepe
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Tanım

Açıklama Kullanımı kolay ve yüksek kaliteli funduszeue.info uzun ömürlü ve yapışfunduszeue.infonabilir: Macun yapıştırıcı metal, cam, seramik, taş, bambu, kumaş, deri, Gölge, mobil kapı,ABS, naylon, sünger, film, kumaş, elektronik bileşenler, PE, PVC, PP ve diğer plastik,Kauçuk, fiber, kağıt, macun cep telefonu üzerinde daha fazla malzeme olabilir kenarlık, LCD ekran ve diğer malzemeler iyi bir macun performansına sahiptir.Özellikler: Beyaz değil, Sarı değil, Sert değil, Ultra düşük koku, Düşük tel çekme,Hızlı küfunduszeue.info veriler Katı içeriği: 33 % % Sertleştikten sonra Sertlik: B Yüzey kuruma süresi: 3 dakika Tam kür süresi: saat Depolama: 10 derece ila 28 derece arasında saklanır Net içerik: 50 ml Talimatlar: 1. Ürünü kullanmadan önce, lütfen verilen talimatları dikkatlice okuyun(Ürünün Arkasında). 2. Geniş bir alanın önünde, önce deney yapmak için küçük bir alan. 3. Yapışkan yüzeyin temizlendiğinden ve kurutulduğundan emin olun. 4. En iyi sıcaklık derece arasında olmalıdır. 5. Ürün, talep üzerine doğrudan kapak ile yapıştırıcının yüzeyine eşit olarak kaplanabilir. 6. dakika bekleyin, ikisi hizalanmış yapıştırıcıya az basınç uygular. 7. Optimum yapışma mukavemetinden 48 saat sonra düz saatler koyabilirsiniz. 8. Ürün tutkal olmadığında, kapaklar hava kürleme ile temastan kaçınıfunduszeue.info Şunlardır 1x15 ml T Yapıştırıcı

Ek bilgi

yapıştırıcı tutkal ANENG'İN Anakara Çin Epoksi Plastik Hiçbiri
Model Numarası
Marka Adı
Kaynak
Tip
Uygulama Malzemeleri
Sertifika

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası