www mhrs yardım masası / Turkcell Global Bilgi İş İlanları - funduszeue.info

Www Mhrs Yardım Masası

www mhrs yardım masası

FONET Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri

Ülkemizde birçok Sağlık Kurumu, Fonet’in sağlık yazılımı çözümlerini tercih etmiştir. FONET HBYS; Kamu Hastaneleri ve Özel Sağlık kurumlarının ihtiyacı olan idari, tıbbi ve finansal veriye tek bir noktadan erişilmesini sağlayan, organizasyon etkinliğini arttıran, bu sayede kolay yönetilebilir bilgi bütünlüğü oluşturan Hastane Bilgi Yönetim Sistemidir.

FONET HBYS yüksek teknolojisi, güvenilir, esnek, yönetilebilir, hızlı ve kolay kullanımı ve gelişmiş entegrasyon kabiliyeti ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılar.

FONET HBYS kullanıcı dostu arayüzleri, sade ve anlaşılabilir ekran tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Değişen kullanıcı ihtiyaçlarına modüler altyapısı ile çok kısa sürede cevap verebilmektedir. İş kuralları ile güçlendirilmiş veri giriş alanlarıyla kullanıcıların eksik veya yanlış bilgi girişi yapmalarını engelleyerek veri tutarlılığını sağlamaktadır.

Takvimlenebilen otomatik yedek alma özelliği sayesinde, verilerinizin her türlü sistem sorunu, yangın, sel gibi olağanüstü durumlara karşı güvende olmasını sağlamaktadır.

Çağrı merkezi ve Yardım Masası ile entegre çalışabilmekte, ilgili hizmetlere ait entegrasyon sistem içindeki parametreleri kullanarak kolayca yapılabilmektedir. Yüksek hasta sayılarına sahip hastaneler için Kiosk entegrasyonu ile hasta ve randevu işlemleri ile bekleme sürelerinin kısalmasını sağlamaktadır.

Radyolojik Görüntü Arşivleme ve İletişim Sistemleri (PACS) sayesinde çeşitli markalara ait radyoloji cihazları ile entegre olarak, doktorlarımızın karar verme süreçlerine destek vermektedir.

FONET HBYS içinde bulunan tüm raporlar, ilgili kriterlere göre gruplanabilmekte, rapor çıktıları kullanıcı tarafından tasarlanarak istenildiğinde grafiksel olarak görüntülenebilmekte, dış ortamlara (Word, Excel, PDF, HTML vb..) veri aktarılabilmektedir.

SMS teknolojisi etkin biçimde kullanılarak, yönetici istatistik özetleri belirtilen kişilerin cep telefonlarına SMS ile bildirilmektedir. FONET HBYS ile SMS  entegrasyonları sayesinde hasta ve yakınları ile hastane personellerine bilgilendirme  SMS&#;leri gönderebilmekte, sistem üzerindeki anormal durumlarda ise sistem sorumlusu SMS ile uyarılabilmektedir.

Güncel web teknolojileri kullanılarak, tetkik sonuçları görüntülenebilmekte ve raporlama yapılabilmektedir.

HL7 desteği sayesinde, diğer veritabanlarıyla veri alışverişi kolaylıkla yapılabilmektedir.

H2H (Hospital To Hospital) sistemi ile diğer sağlık kurumları arasında hasta bilgi paylaşımı güvenli kanal kullanılarak yapılabilmektedir. Gerek kurum içi, gerekse kurum dışındaki sistemler (Medula, Sağlık-NET,Tele Tıp,MHRS vb..) ile tam entegrasyon sağlamaktadır.

Java EE  ile RESTful mimaride geliştirdiğimiz web ve bulut teknolojilerine sahip yazılımlarımız platform (Windows,Linux, macOs,Andorid, iOS..)  ve veritabanı bağımsız bir yapıdadır. Çoklu dil desteğine sahiptir.

FONET HBYS

Kullanıcı dostu, esnek, sade ve anlaşılabilir yapısı sayesinde kolay kullanım sağlar.
Java, Microsoft. Net ve Oracle veritabanı ile teknolojide öncüdür.
Güçlü yazılım altyapısı ile değişen ihtiyaçlara ve yeni teknolojilere hızla cevap verir.
İş kuralları ile güçlendirilmiş veri giriş alanlarıyla kullanıcıların eksik-yanlış bilgi girişi yapmalarını engeller.
Bilgi sistemindeki her türlü veri için istatistik ve raporlama sağlar.
Yönetici istatistikleri ile karar destek birimlerini yönlendirir.
Çağrı merkezi, SMS, Internet, Kiosk,entegrasyonları ile güncel teknojileri entegre olabilmektedir.
Radyolojik Görüntü Arşivleme ve İletişim Sistemleri (PACS) ile bütünleşik yapıda çalışır.
Yeni teknojiler ile kolay entegre olabilmesi sayesinde hasta ve personellere verilen hizmet kalitesini arttırır.
Hastanelere göre yapılmış kurgusu, iş akış yönetimi, kişiselleştirilebilen süreçleri  ile kağıtsız hastane modelini destekler.
Cihaz Takip ve Teknik Servis Modülleri ile hastanenizde bulunan medikal ve diğer cihazların takip ve süreç yönetimini yaparak, etkin bir envanter yönetimini sağlar.
Stok Modülü ile medikal süreçlerdeki kayıp ve kaçakları önler.
Kurum dışı güvenli vpn erişimi  ile 7/24 sistemlere erişilmesini sağlar.
Güncel veri standartlarını (HL7, XML vb.) destekler.
H2H  (Hospital To Hospital) sistemi ile diğer sağlık kurumları ile entegre çalışılabilmesini sağlar.
Kurum dışı sistemler (Medula,Sağlık-Net,TeleTıp,Mhrs vb.) ile tam uyumludur.
Tablet,Telefon ve PDA uygulamaları ile mobilite sağlar.

Tıbbi Modüller

Danışma Modülü
Hasta Kayıt / Kabul Modülü
Poliklinik Modülü
Klinik Modülü
Hasta Yatış, Servis Hasta Takip ve Çıkış İşlemleri Modülü
Eczane Modülü
Laboratuar Bilgi Sistemleri (LIS)
Radyoloji Bilgi Sistemi (RIS)
Görüntü Saklama ve İletişim Sistemleri (PACS)
Hemşirelik Bilgi Sistemi Modülü
Ameliyathane Modülü
Yoğunbakım Modülü
Acil Modülü
Kertem(Kanser) Modülü
Ağız ve Diş Sağlığı Modülü
Protez Laboratuvarı Modülü
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Modülü
Hemodiyaliz Modülü
Pataloji Modülü
Kan Merkezi Modülü
Eczane Modülü
Aile Planlaması Modülü
Gebe Okulu Modülü
Sterilizasyon Modülü
Psikolog Modülü
Sağlık Kurulu Modülü
Diyet Modülü
VTYS Modülü
Organ ve Doku Bağış Modülü
Onkoloji Modülü
Yetkilendirme Modülü
E-Nabız Modülü

İdari ve Mali Modüller

Vezne Modülü
MHRS Modülü
İnteraktif Modülü
İnsan Kaynakları/Bordro Modülü
Malzeme Yönetim Modülü
Satın Alma Bilgi Yönetim Sistemi Modülü
Ambar Stok ve Demirbaş İşlemleri Modülü
Klinik Mühendislik Modülü
H2H Hastaneler Arası Entegrasyon Modülü
Döner Sermaye ve Muhasebe Modülü
Fatura ve Finans İşlemleri Modülü
Bilgi Yönetim,İstatistik ve Raporlama İşlemleri Modülü
Tıbbi Kayıt ve Arşiv Modülü
Cihaz Takip Modülü
Tıbbi Cihaz Kalibrasyon ve Kalite Kontrol Modülü
SMS  Modülü
Mobil Uygulama Modülü
Kalite Yönetim Modülü
Kalite İndikatör Yönetim Modülü
Verimlilik Karnesi Modülü
Yönetici Karar Destek Modülü
Şehir Hastaneleri Modülü
Evrak Takip Modülü
Teknik Servis Yönetim Modülü
Merkezi Bilgisayar Yönetim Modülü
Fonet OPİZ İş Zekası
Danışma Modülü
Randevu İşlemleri Modülü
Sosyal Hizmetler Modülü
Evde Sağlık Hizmetleri Modülü
İş Sağlığı Güvenliği Modülü
LCD/Ekran Bilgilendirme ve Sıramatik Yönetim Modülü
Kiosk Modülü
Sistem ve VTYS Yönetim Modülü
Personel Devam Kontrol Sistemleri Modülü
Doküman Yönetim Sistemi Modülü

Turkcell Global Bilgi

Turkcell Global Bilgi
great place to work
Turkcell Global Bilgi

takipçi

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri
Asmalı Mescit, İstiklal Cd. NO D:1A, Beyoğlu/İstanbul

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası