türkiye nin en iyi stadları / Şükrü Genç (@sukrugencbaskan) в Instagram

Türkiye Nin En Iyi Stadları

türkiye nin en iyi stadları

Lorant resmen K.Paşa'da
Kasımpaşa'da, Kadir Özcan'ın istifasının ardından, teknik direktörlüğe Alman Werner Lorant getirildi.

Werner Lorant, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndaki kulüp binasında gerçekleştirilen ve kulüp başkanı Hasan Hilmi Öksüz ile futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal'ın da hazır bulunduğu törende kendisini 1 yılı opsiyonlu olmak üzere, 2 yıllığına Kasımpaşa Kulübü'ne bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Öksüz, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, teknik direktörlerini değiştirmek zorunda kaldıklarını ifade ederek, ''Lorant ile anlaştık. Dünkü Trabzonspor maçında takımı izledi. Lorant'ın bize katkı sağlayacağına ve başarılı olacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Daha önce Fenerbahçe, Sivasspor ve Kayseri Erciyesspor'u da çalıştıran 59 yaşındaki Werner Lorant ise Türkiye'de yeniden çalışacağı için mutlu olduğunu ifade ederek, ''Ayrıca İstanbul'da bulunmak da çok güzel. Hedefimiz ligde kalmak, bunu başaracağımıza da inanıyorum'' dedi.

Alman teknik adam, Kasımpaşa'nın dün Trabzonspor ile oynadığı maçı izlediğini hatırlatarak, ''Takımla birlikte çok işimizin olduğunu gördüm. Ama bu takımla iyi işler yapabileceğimizi de gördüm. Türkiye ligini ve oyuncuları tanıyorum, bu da bizim için avantaj olacak'' şeklinde konuştu.

Bir dahaki lig maçına kadar zamanları olduğunu anlatan Lorant, ''Lige verilen ara bize yarayacak. Oyuncularımı daha iyi tanıma imkanı bulacağım. Bu arayı iyi değerlendirip, ilk maçımıza öyle çıkacağız. Bu yılki hedefimize ulaşarak, ligde kalmak istiyoruz'' dedi.

Lorant, yardımcılıklarına kimin getirileceği sorusuna ise ''Dün yönetimle bu konuda ön görüşmelerde bulunduk. Bugün de görüşeceğiz. Kim gelirse gelsin, Kasımpaşa'nın başarısı için çalışacaktır'' diyerek sözlerini tamamladı

er wird sehr warscheinlich zu kasimpasa wecheln er ist ein guter trainer

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası