2010 c5 fiyatları / Satılık CITROEN C5 2,0 SX binek araba dan İsveç sitesi Truck1, ID:

2010 C5 Fiyatları

2010 c5 fiyatları

Sahibinden citroën c5 izmir

1. mitula

2.   >  
  3. citroën c5

4.   >  
  5. citroën c5 izmir

6.   >  sahibinden citroën c5 izmir
10 araba ilanı bulundu
Citroen c5 motorin sahibinden citroen c5 1 6 hdi sx model i zmir km
Aracın 3. Sahibiyim. km ye kadar arkas yetkili servis bakımlı. km de baskı balata volant debriyaj sistemi orjinal parçalarla yenilendi.
"sahibinden citroën c5 izmir" ile alâkalı benzer ilanlar
Citroen c5 motorin sahibinden citroen c5 1 6 hdi sx pk model gaziantep k

Citroen C5 hakkında bilgi (5. sayfa)

• Onbaşı
    31 Mesaj
  • Elde kalma olayı farklı bir şey. Sonu&#;ta her aracın bir alıcı kitlesi var. Kimi ara&#; ilana koyduğun g&#;n satılır, kimi de 1 ay sonra. Ama yine de satılır. Sonu&#;ta bu aracı ben aldıysam, benim gibi alanlar varsa, satılır elbette. Biraz uzun s&#;rebilir, o kadar. Şu ana kadar (14 yıl i&#;erisinde) yaklaşık 8 ara&#; değiştirdim. Biri hari&#; hepsini ikinci el olarak aldım. İ&#;lerinde Toyota Corona, Renault Concorde gibi zor satılan ara&#;lar da vardı, ancak her seferinde sattım ve aldım.

Şu an itibariyle 13 aydır C5 kullanıyorum. Kullandığım ara&#;lar i&#;erisinde en konforlu, en rahat, en yumuşak ara&#; bu. Yol tutuşu da olduk&#;a iyi. Kesinlikle tavsiyedir.
  • Er
    9 Mesaj
    Arkadaşlar yardım edin &#;ok kararsızım model binde c5 Sxpk ara&#; 3 par&#;a boya var başka sıkıntı yok 40 bin gibi bir fiyata alabilirdim &#;ok niyetli ve hevesliydim ustama sordum citroeni &#;nermiyoruz sıkıntı &#;ıkardımı &#;ok masraflı olur &#;n&#;n&#; alamazsın bence bulaşma dedi hevesimi kırdı
    Sizce ne yapmalıyım işi yine bu aracı bu km lerde kullananlar &#;&#;zecek gibi geliyor bana en g&#;zeli bence kullanıcı yorumları
    Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    İyi g&#;nler dilerim arkadaşlar. 3yıldır Nissan X-trail model jeep kullanıyorum, bu ara&#;tan &#;nce Mercedes E, BMW , golf VII, ve pejo , Toyota kullandım Bu aralar C5 diselin station wagonu ilgimi &#;ekti ve forumu okuyunca danışmak istedim sonrası olanlara bakıyorum km aralığında uygun ara&#; epeyce var.. Bilgi sahibi olan deneyimi olan benimle paylaşır mı?
  • Er
    1 Mesaj
    L&#;tfen 2 dakikanınız ayırınız C5 araştırmacıları i&#;in yazıyorum. C5 NASIL
    Sakın olaki sağda solda yapılan yorumlara aldanıp psikolojik baskı altında br araba modelini araştırmayıfunduszeue.info&#;bemi sizinle paylaşıfunduszeue.info Mercedes konforunda audı kadar alımlı wolswagen kıvamında bir dizayndan bahsedicem.
    citreon firmasına uzaktan yakından bir ticari yakınlığım yok hi&#; bir&#;alısanını tanıfunduszeue.info kendimin b&#;yle bir yazı paylaşması gerektiğini bu arabayı &#;retenlere sonsuz teşekk&#;rlerimi bor&#; bildiğim i&#;in yazıyorum..
    Kesinlikle yapılan olumsuz yorumlarla uzaktan yakından alakası olmayan bir ara&#;tır C5.
    c5 mcd e-hdİ (otomatİkŞanziman) arac sahİbİyİm.
    Araci almadan &#;nce İnanin İĞnedelİĞİne soru sordum ve yorumlari dİnledİm.İŞİn en garİp halİ İse koltuĞuna oturupta Ş&#;yle bİr tur atmamiŞ funduszeue.infoĞlunun d&#;nyaya bakiŞ a&#;isi nasil farkli İse her araba modelİnede bakiŞ a&#;isı okadar genİŞ farkliliklara neden olmuş olduĞunu keŞfunduszeue.infoes ve wolswagen dahİl ara&#; modellerİ hakkinda bİrbİrİnden İlgİn&#; tuhaf yorumlarla karŞilastik&#;a bİr okadarda tecr&#;be kazandim.&#;ĞrendİĞİm en anlamli İŞİme en yarayacak konu İse kesİnlİkle Şu oldu EĞer araba alicak kİŞİ bİr araŞtirma yapicaksa kesİnlİkle İlk baŞta yapmasi gereken beĞendİĞİ kasayi modelİ test etmektİr tane İnsana sorup 60 tane yorum almak İnanin m&#;thİŞ bİr zaman kaybi ve d&#;Ş kirikliĞindan baŞka hİ&#; bİrŞey deĞİl.
    C5 İn koltuĞuna oturup kontaĞi &#;evİrdİkten sonrakİ 3 dk İ&#;İnde arabayi almaya oracikta karar funduszeue.info aktarmiŞ olduĞum bu tecr&#;bemİ umarim kararsiz kalan arkadaŞlar İyİ deĞerlendİrecektİr.
    Kesİnlİkle ama kesİnlİkle bu fİyatlarda alabİleceĞİnİz enn m&#;kemmel konfor-g&#;venlİk-dİzayn -yakit d&#;Ş&#;kl&#;Ğ&#; c5 te toplanmiŞfunduszeue.info s&#;redİr bİr sorun yaŞamadan funduszeue.info yolda gİderken forsunuz bİr mercedesİn oluŞturduĞu forsla aynii.&#;ok Ş&#;k&#;r b&#;yle bİr ar&#; funduszeue.info yillarda satmayi d&#;Ş&#;funduszeue.infoİk aracimin yakitini hİ&#; abartmadan yazacaĞim test etmek İsteyen olursa bİzzat ve memnunİyetle deneyebİlİrİz.Şehİr İ&#;İ 22 kuruŞ.
    EĞer bİr ara&#; alicaksaniz l&#;tfen &#;nce kullaniniz.
    Herkese teŞekk&#;rler

• Binbaşı

Model Citroen C5 HDI Excetuve aracı Km olarak aldım.
    Daha &#;nce Passat T , Honda Accord ve motorlarını kullanan birisi olarak bu s&#;r&#;ş konforu a&#;ısından bu aracın yanından bile ge&#;mezler.
    Hydroaktif s&#;spansiyon acaip bişeymiş :) sanki pamuk &#;zerinde gidiyorsunuz..

Tavsiye ederim..
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Hangi arabayı almak istediysem hepsiyle ilgili forumlara girdim ve hepsinde istisnasız aynı şey: "kronik problemli, bu şanzuman berbat, sakın alma, vs. vs. vs."&#;ğrendiğim en &#;nenmli şey şu oldu, birşey almak istiyorsan forum okumayacaksın arkadaş. Aracını se&#;, ekspertizini yaptır, sorun yoksa bin git, gerisini yalnız Allah bilir.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: bjkartall

Hangi arabayı almak istediysem hepsiyle ilgili forumlara girdim ve hepsinde istisnasız aynı şey: "kronik problemli, bu şanzuman berbat, sakın alma, vs. vs. vs."&#;ğrendiğim en &#;nenmli şey şu oldu, birşey almak istiyorsan forum okumayacaksın arkadaş. Aracını se&#;, ekspertizini yaptır, sorun yoksa bin git, gerisini yalnız Allah bilir.

Aynen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    erencanerene kullanıcısına yanıt
    Merhaba erencaneren &#;ncelikle bilgilendirmeniz i&#;in &#;ok teşekk&#;r ediyorum.
    Ben de aynı sizin aracınız gibi model C5 mcd e-hdİ (Otomatik Şanzıman) bakıyorum ve bulduklarım arasında ş&#;yle bir ikilemde kaldım:
    model km'de + sunrooflu + navigasyon/tv paketli ara&#; TL (yani km diğerine g&#;re y&#;ksek + sunroof + navigasyon tv var ama fiyat diğerine g&#;re TL d&#;ş&#;k)
    model km'de + sunroofsuz+ navigasyon/tv siz TL (daha az km yapmış 1 yıl daha y&#;ksek modelli ama sunroof'suz navigasyon/tv siz ama + TL daha fazla) fiyatlı olan ara&#; mı tavsiye edersiniz
    Sizin aracınızda sunroof varmıydı arabada &#;ok &#;nemli mi sizce
    Size ve değerli Citroen C5 kullanıcılarına genel olarak soruyorum g&#;r&#;şlerinizi merak ediyorum yanıtlarsanız sevinirim
    Hayırlı g&#;nler
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Atkadaşlar hepinize iyi g&#;nler corolla vardı sattım tdi manuel passat aldım. &#;ncesinde &#;ok bakmıştım hdi C5'e. Ama kaporta zayıf dediler otomatik s&#;rd&#;m vites ge&#;işi inanılmaz hissettirdi. &#;zellikle 1den 2ye ge&#;erken sanki birisi arkamdan Direksiyon doğru beni ittirdi gibi hissettim. Dsg ise mobilet gibi bas git vites ge&#;işi anlaşılmıyor. Şimdi tekrardan passatı satıp fiyat performans olarak c5 ya da d&#;ş&#;n&#;yorum aynı motor ama otomatik şanzumanı problemli midir? Yorumları baştan sona okudum. Otomatik şanzuman konusunda sadece bir ka&#; yorum var fakat pek anlayamadım. Kullananlar memnun mu? Kaporta durumu nasıl? Teşekk&#;rler

• Yüzbaşı
    model kilometrede C5 II aracımın malum sitede ilanı var numarası . Citroen C5 dostları severleri ilgilenenler bakabilir.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: yasinneo

Atkadaşlar hepinize iyi g&#;nler corolla vardı sattım tdi manuel passat aldım. &#;ncesinde &#;ok bakmıştım hdi C5'e. Ama kaporta zayıf dediler otomatik s&#;rd&#;m vites ge&#;işi inanılmaz hissettirdi. &#;zellikle 1den 2ye ge&#;erken sanki birisi arkamdan Direksiyon doğru beni ittirdi gibi hissettim. Dsg ise mobilet gibi bas git vites ge&#;işi anlaşılmıyor. Şimdi tekrardan passatı satıp fiyat performans olarak c5 ya da d&#;ş&#;n&#;yorum aynı motor ama otomatik şanzumanı problemli midir? Yorumları baştan sona okudum. Otomatik şanzuman konusunda sadece bir ka&#; yorum var fakat pek anlayamadım. Kullananlar memnun mu? Kaporta durumu nasıl? Teşekk&#;rler

sen şanzıman ile ilgili bu yargıdayken gidip te MCP şanzımanlı bir araba sakın alma..

Mobilet gibi vitesli mobilet arabalardan devam et.. bu y&#;ksek beklentin ile hayal kırıklığına uğrar, Memnun olmayıp gelip buralara negatif yorumlara boğarsın.. sana tavsiye..

• Binbaşı
    C5 artık T&#;rkiye'ye funduszeue.info b&#;yle birşey yaparlar en &#;nemli sedan pazarlarindan biri olan ulkeye anlamış değilim.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu volant arızası sorunu cozuldu mu arkadaslar ve ustu c5lerde? Malum bın tl masraf cıkartan bır durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shifisitert -- 22 Şubat ; >
  • Yüzbaşı
    az &#;ok yorumları okudum ama bir şey sormak istiyorum. Yakın zamanda model citroen c5 aldık fakat yanlış bir se&#;im mi yaptık acaba ? Araba ciddi anlamda rahat ve g&#;z alıcı bir tasarımı var kullanan ya da daha fazla bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
  • Yarbay
    Hangi paket c5 aldınız?
    THP, Dizeller Dizel mi?
  • Çavuş
    68 Mesaj
    YILINDA MAKYAJLANDIKTAN SONRA CİTROEN C5 e-hdi ye BAYILIYORDUM FAKAT ALMAK NASİP OLMADI. e-hdi Dynamique Otomatik hp MODELİNE TAM NİYETLENMİŞKEN FORUMDAN VE DİĞER İNTERNET SİTELERİNDEN DUYDUKLARIM BENİ BU ARABADAN RESMEN SOĞUTTU AMA YİNEDE BİR T&#;RL&#; ARA&#;TAN VAZGE&#;EMİYORUM. İLGİLENDİĞİM VE ALABİLECEĞİM C5 e-hdi Dynamique Otomatik hp VE EN AZ bin km DE OLACAĞI İ&#;İN; ARACIN KRONİK SORUNLARI; &#;OK GE&#;MEDEN BASKI BALATA VE VOLAN SORUNLARI KAFAMI KURCALIYOR. BASKI BALATA VE VOLAN SETİ DEĞİŞMİŞ BAKIMLARI YAPILMIŞ OLSA BİLE FAZLA KM YAPMADAN BU ARACIN OTOMATİĞİ MASRAF &#;IKARTTIĞI BİR&#;OK KULLANICI TARAFINDAN ŞİKAYET KONUSU. DAHA &#;NCE YENİ OPEL ASTRA COSMO HP BENZİNLİ ARACIM KASA OLARAK M&#;KEMMELDİ FAKAT MOTOR TAM BİR KABUSTU. GİTMEDİĞİ GİBİ YAKIYI DA AZ DEĞİLDİ. LPG DE İSE SORUN &#;IKARTIYORDU. ONU SATIP YİNE YENİ OPEL ASTRA COSMO 95HP DİZEL ARACIM HARİKAYDI BENZİNLİSİNDEN DAHA İYİ KA&#;IYORDU FAKAT DS4 &#; G&#;R&#;NCE BİTTİM. SPORT DİZEL HP OTOMATİK MODELİNİ ALDIM FAKAT DAHA ARACA ISINAMADAN EV İŞİ &#;IKTIĞINDAN SATMAK ZORUNDA KALDIM. KISACASI SİZLERDEN İSTEĞİM BİN KM Yİ GE&#;MİŞ OTOMATİK EN MODEL C5 ALINIR MI. YOKSA TEKRARDAN 95HP OPEL ASTRA COSMO YA GERİ D&#;N&#;Ş M&#; YAPMAYALIM.
    NOT: L&#;TFEN BU ARA&#;LARI KULLANMAMIŞ KİŞİLERİN YORUM YAPMALARINI, SADECE YAZMAK İ&#;İN YAZMALARINI İSTEMİYORUM.
    ARTI BU İKİ MODEL DIŞINDA DA ARA&#; &#;NERMEYİNİZ. YARDIMLARINIZ İ&#;İN ŞİMDİDEN TEŞEKK&#;RLER

• Er
    1 Mesaj
    selam funduszeue.info accent blue dizel tam otomatik 4 vites var 1,5 senedir kullanıyorum beni şu ana kadar &#;zmedi memnunum ancak sıkıldım ve c5 funduszeue.info terfi etmek istiyorum. Ara&#; &#;ok hoşuma gidiyor muhtemelen takas etcem. b&#;t&#;n ara&#;lar i&#;in olumsuz yorumlara da bakıyorum ancak kesin karar i&#;in mutlaka test etmenin gerekli olduğunu d&#;ş&#;n&#;yorum.
    benim aracımın sevmediğim y&#;nleri ;

1-koltuğa oturduğumda beni saran bir yapısı yok, c5 testlerine baktım herkes bu konuda &#;ok memnun
    2-kasislerden ge&#;erken (&#;ok hızlı değil tabi) s&#;spansiyon yok gibi birşey,arka amortis&#;rler benden &#;nce değişmiş olmasına rağmen arkadan tak diye ses geliyor c5 de bu konforun ve genel olarak konforun daha iyi olduğunu tahmin ediyorum (tabi iki aracı da kullanan varsa bilgi verirse sevinirim)

sadece tek endişem funduszeue.info piyasası zayıf ,ihtiyacım olduğunda hyundai accent blue gibi hızlı satabilir miyim bilmiyorum

• yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası