pano için aylar şablonu / Eğlenceli Ay İsimleri panosundaki Pin

Pano Için Aylar Şablonu

pano için aylar şablonu

Mevsim Şeridi

Sınıfların En Güzel Yerde Yerini Alan Mevsim Şeridi

Sınıfların En Güzel Yerde Yerini Alan Mevsim Şeridi

Mevsim şeridi mevsimleri, ayları, haftaları ve haftanın günlerini gösteren eğlenceli bir görsel şeklindeki panodur. Herkesin mutlaka hatıralarını süsleyen mevsim şeridi tablosu vardır. İlkokulda mevsimleri onunla öğreniriz ve hatıralarımızda yerini alır. İlkokul mevsim şeridi eğlenceli görsellere sahip olan bir şablondur. Eğlenceli görsellere sahip olan mevsim şeridi, eğlendirmekle birlikte bilgi de vermektedir. Bu yüzden öğrendirirken öğrendiren bir panodur. Birbirinden güzel görselleri içeren mevsim şeridi, ilkokul çağındaki çocukların en sevdikleri üründen biri olma özelliğini de taşımaktadır. Görsel yönünden zenginliği barındırması itibariyle de oldukça dikkat çekici bir özelliğe de sahip olmaktadır. Siz de ilkokul çağındaki çocukların hem eğlenip hem de eğlendirirken öğrenmesini istiyorsanız, mevsim şeridi panolarını satın alabilirsiniz. Başarılı içerik görsellerini barındırmasıyla, oldukça kaliteli bir ürün olma özelliğini de taşımaktadır. İklimleri ve birbirinden güzel görselleri tanımlanan mevsim şeridi şablon özellikleri bakımından oldukça kaliteli ürünleri de içermektedir. Mevsim şeridi sahibi olmak bir tık ötenizde durmaktadır. Sizde çocukların bilgisine bilgi katmak isterseniz, hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz. Eğlenceli ve eğlendirirken öğretici tablolara ulaşmak artık eskisinden de oldukça kolaydır. İlkokul mevsim şeridi hammaddesi bakımından oldukça kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Özellikle kalın bir ürün ile üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca asla bozulmadan, renginde hiçbir şey kaybetmeden korunaklı bir şekilde kullanılabilir. Bilgi ve bilgilenerek öğrenmenin öneminin oldukça farkındayız. Bu yüzden biz varız. Siz de içiniz rahat bir şekilde alışverişinizin keyfini çıkarın. Mevsim şeridi panosu kalın zemin üzerinde üretilmiş olup, oldukça dayanıklı maddelere sahiptir. Bu yüzden uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Başarılı yarınlar sağlam zeminler ile elde edilebilmektedir.

Eğlendirirken Öğrendiren Mevsim Şeridi Panosu

Eğlendirirken Öğrendiren Mevsim Şeridi Panosu

Başarılı yarınlar, sağlam bilgi temelleri vererek kazanılmaktadır. Siz de başarılı yarınları dizayn ederken kaliteli ürünler kullanmak isterseniz, Trendyol sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sadece ilkokullarda değil anaokullarında da mevsim şeridi kullanılmaktadır. Sağlam temeller üzerinde üretim aşamasından geçen mevsim şeridi sayesinde siz de başarının tadını çıkarın. En renkli mevsim şeritlerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Çocukların renkli dünyasına hitap eden ve kolayca bilgi vermeyi başaran mevsim şeridi örnekleri oldukça çeşitlidir. Sizde mevsim şeridi örneklerine bakarak size en uygun ürünün sahibi olun Başarılı örnekler ve özellikleri bakımından oldukça sağlam ve uzun ömürlü de bir yapısı bulunmaktadır. Üretilen mevsim şeridi çeşitliliğinin çokluğu sayesinde siz de size en uygun mevsim şeridi panonuza sahip olabilirsiniz. Özellikle en üst düzeyde ve en kaliteli aparatlardan üretim aşamasını tamamlamaktadır. En iyi aparatlara sahip olup kurulumu ve kullanımı da oldukça kolaydır. Mıknatıslı aparat ürünlerine de sahip olmaktadır bu sayede bilgiler artık daha kolay öğrenilmektedir. Oldukça kolay kurulum ve kullanım özelliklerine de sahip olmaktadır. Siz de kolay kurulum ve kullanım özelliğine sahip mevsim şeridine sahip olmak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Öğretici Mevsim Panosu

Öğretici Mevsim Panosu

Kaliteli ve kolay kurulum özelliğine sahip mevsim şeridi şablon özellikleri bakımından, uzun yıllar boyunca korunaklı bir şekilde yerini koruyacaktır. Başarılı zemin özellikleri bakımından da asla eskime ve yıpranma yapmayacaktır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de başarılı yarınlar elde etmek isterseniz çocukların ilgisini oldukça çeken mevsim şeridi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve çeşit çeşit mevsim şeritleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Birbirinden farklı ve güzel olarak üretilmiştir. Birbirinden farklı mevsim şeritleri tamamı renkli şekilde hazırlanmıştır. Özgün bir içerik özelliklerine de sahip olan mevsim şeritleri ile artık ayları, haftaları ve haftanın günlerini öğrenmek daha kolay bir hal alacaktır. Mevsim şeridi aylar olarak da ayrı bir şekilde ve özellikte üretim aşamasından geçmiştir. Bilgiyi tek tek ve sade bir şekilde vermenin tadını çıkarın. Başarılı yarınlar sağlam temeller üzerine oturtarak inşa edilmektedir. Mevsim şeridi şablon olarak da satışı gerçekleşmektedir. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde mevsim şeridi hazırlanmanızda da yardımcı olacak şablon öğeleri de içermektedir. Bu yüzden sağlam zeminler ile üretim aşamasından geçen dayanıklı ürününüz, bir tık ile ayağınıza gelsin. Mevsim şeritleri, her iklimde yetişen meyve ve sebzeleri gösteren eğitici bir settir. Üç boyutlu mevsim şeridi içerisinde aylar, haftalar ve haftanın günleriyle birlikte her ayın altında açıklamaları da yer almaktadır. Görselliği açısından oldukça zengin bir içerik ürünü olan mevsim şeridi içerisinde, her mevsim zamanı görülen meyveler, ağaçlar ve iklim koşullarını içeren görselleri de içerisinde barındırmaktadır. Bu sayede oldukça eğitici bir poster olan mevsim şeridi çocukları hem eğlendirip, eğlendirirken de eğitici bir özelliğe sahip olmaktadır. Siz de başarılı içeriklere sahip olan mevsim şeridi çeşitlerine rahat ve güvenilir bir şekilde göz atabilirsiniz. Eğitici öğretici ve oldukça akılda kalıcı bilgi içeri yönünden fazlasıyla zengin olan keçe mevsim şeridi sahibi olmak artık çok daha kolay.

Eğitici ve Oldukça Akılda Kalıcı Mevsim Şeridi Pano Seçenekleri

Eğitici ve Oldukça Akılda Kalıcı Mevsim Şeridi Pano Seçenekleri

Her iklimde yetişen meyveleri, sebzeleri gösteren ve oldukça zengin içeriklere sahip mevsim şeridi çocukların ilgisini fazlaca çekecek şekilde ve özellikte üretimi gerçekleşmiştir. Başarılı mevsim şeridi içerik özellikleri sayesinde artık bilgiyi vermek ve çocukların ilgisini çekmek oldukça kolay bir hala almaktadır. Mevsim şeridi şablon özellikleri içeriği bakımından aylar ve her ayın altındaki açıklamalı yazıları bakımından başarılı bir ürün olma özelliği göstermektedir. Siz de bu başarılı ürüne hemen sahip olup, eğitici ve öğretici bilgileri çocuklara kolay bir şekilde verebilirsiniz. Başarılı temeller başarılı yarınları getirmektedir. Siz de bir tık ötenizdeki mevsim şeridi seçeneklerine bir göz atıp size en uygun özellikleri barındıran mevsim şeridi tablolarına sahip olabilirsiniz. Mevsim şeridi levhası içerisindeki yer alan aylar ve onların altındaki açıklama yazıları sayesinde artık bilgiyi öğrenmek çok daha kolay bir hal almaktadır. Öğrencilerin mevsimleri, haftaları ve haftanın günlerini öğrenmeleri artık daha kolay bir hal almaktadır. Siz de öğrencilerin bilgiyi kolay bir şekilde alarak başarılı temeller atmasına yardımcı olmak isterseniz siteyi ziyaret ederek mevsim şeridi şablon özelliklerine göre seçeneklerde bulunabilirsiniz. Başarılı temellerini atmalarına yardımcı olan mevsim şeridi panoları sayesinde artık mevsimleri, haftaları ve haftanın günlerini öğrenmek çok daha kolay bir hal almaktadır. Oldukça kaliteli hammaddeleri tercih ederek üretim aşamasından geçirdiğiniz mevsim şeritleri sayesinde uzun yıllar boyunca korunmakta ve kullanılabilmektedir. Mevsim şeridi çerçeveleri de bir o kadar kalitelidir. Çerçevelerinin oldukça kaliteli olması nedeniyle asla bozulma olmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca toz, rutubet ve nemden de asla etkilenmemektedir. Görüldüğü gibi son model ve teknolojik alet olan mevsim şeritlerine siz de bir tık ötenizdeki avantajlı imkânlarla sahip olabilirsiniz. Her cebe uygun fiyatlandırma ve seçenek yönünden fazlaca avantajlı olan mevsim şeridine sahip olmak artık daha kolaydır. Uygun fiyatlı ve oldukça başarılı ürün sayesinde siz de kaliteyi yakından tanımak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz. Oldukça kaliteli ve özel hammaddeleri içermesi sayesinde de mevsim şeridinin dayanıklı ve daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Mevsim Şeridi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Mevsim Şeridi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Öğrencilere mevsimlerin kolay bir şekilde öğretilmesini amaçlayan mevsim şeridi farklı ve bambaşka niteliklere ve seçenekler sahiptir. Bir tık ile alışverişiniz yapın ve yorulmadan fazla masrafsız bir şekilde ayağınıza gelsin. Kolay, güvenilir, fazla maliyet gerektirmeyen ve asla yormayan sitemizi ziyaret ederek başarılı mevsim şeridi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Mevsim şeridi üretimini gerçekleştirirken oldukça başarılı ve kaliteli hammaddeler tercih edilmektedir. İşte bu yüzden asla yıpranma solma ve bozulma olmadan uzun süre boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Genellikle köşelerden yıpranan maddeler olduğunu bilmekteyiz. İşte bunun farkına vararak üretimini gerçekleştirdiğiniz mevsim şeritleri oldukça kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Köşelerden asla bozulma yapmamaktadır. İçiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Farklı modellerde ve oldukça büyük seçeneklerde olan mevsim şeridi bir o kadar da zengin içeriğe sahip olmaktadır. Başarılı bir kırtasiye ürünü olan mevsim şeridine sahip olmak artık bir tık ötenizde yer almaktadır. Kolay ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Mevsim şeridi fiyatları, modelleri ve çeşitliliği açısından oldukça zengin içeriklere sahip olmaktadır. Resimli mevsim şeridi özellikle en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Renkli özellikleri bakımından da öğrencilerin oldukça dikkati çekmektedir. Renkli mevsim şeridi tabloları ile artık mevsimleri, ayları, haftaları ve haftanın günlerini öğrenmek daha kolay bir hal alacaktır. Eğitimciler tarafından da oldukça kullanılan mevsim şeritlerinin kaliteli bilgi özelliklerine sahip olması çok önemli bir detaydır. Eğiticiler özellikle öğrencilerin yaşlarına ve eğitim durumlarına bağlı olarak mevsim şeridi seçeneklerinde en uygun olanları tercih etmektedir. Bu yüzden 1. 2. 3. sınıf mevsim şeridi seçenekleri ve özellikleri bakımından birbirinden farklılık göstermektedir. Öğrencilerde mevsimleri çok daha akılda kalıcı bir şekilde öğrenmektedirler. Mevsim şeritleri boyut ve modelleri de farklılık göstermektedir. Mevsim şeridi fiyatları da buna bağlı olarak değişim göstermektedir. Başarılı ürünler arasından siz de öğrencilerinize en uygun mevsim şeridi seçeneklerine göz atarak, tercihlerde bulunabilirsiniz.

Okulda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar Arasında Yer Alan Mevsim Şeridi

Okulda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar Arasında Yer Alan Mevsim Şeridi

Mevsim şeridi ilkokulda öğrencilerin yer aldığı sınıflarda olmazsa olmaz aksesuar olarak yerini almaktadır. Mevsim şeritleri çeşitliliği ve uygun fiyatları açısından bir tık ötenizde yerini almaktadır. Bir tık ile en uygun fiyatlı mevsim şeridi çeşitleri ayağınıza gelsin. Başarılı ürün özellikleri bakımından siz de mevsim şeridi fiyatları arasından size en uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Belirli yaş gruplarına göre her bir sınıf ve kademeye ayrı özelliklerde üretilen mevsim şeridi, eğitimleri ve konuyu öğrenebilme şekilleri açısından farklılıklar taşımaktadır. Bu şekilde de onların konuyu oldukça öğrenmeleri açısından oldukça faydalı olacaktır. Bunu bilen eğitimciler de öğrencilerin konuları en akılda kalıcı şekilde öğrenmeleri açısından en faydalı materyalleri geçmektedirler. Küçük yaştaki çocukların ayları ve mevsimleri öğrenmeleri oldukça önemlidir. Geçmiş dönemlerdeki klasik modellerin aksine çok daha etkin ve etkili ve görsel açıdan zengin içerikli ürünlere ulaşmak ise artık daha kolay. Mevsim şeridi seçenekleri hazırlanırken önemli olan ise üzerindeki bilgilerin kaliteli bir şekilde öğrenciye sunulması aşamasıdır. Bu yüzden son dönemlerdeki en kaliteli ve zengin içerikli ürünlere ulaşmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede öğrencilerin bilgiye ulaşması oldukça etkili olacaktır. Üzerinde mevsimlerin yer aldığı ve ince detayların bulunduğu mevsim şeridi yeniçağa ve son kuşağa göre hazırlanmaktadır. Eğitimciler mevsim şeritlerini kullanım alanlarına ve uygulayacakları yaş grubuna göre seçmektedirler. Her yaşa ve sınıf düzeyine uygun olarak üretilen mevsim şeritleri sayesinde artık mevsimleri öğrenmek çok daha kolay olmaktadır. Eğitici, eğlenceli ve bir o kadar da başarılı çizgiler ile üretim aşamasında geçen mevsim şeritlerine sahip olmak bir tık ötenizde. Kolay güvenilir ve rahat alışverişin keyfini çıkarın. Mevsim şeridi uzunluğu ise her yaşa ve sınıf kademesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Eğitimciler ise bu mevsim şeridi çeşitliliği açısından en uygun olanı tercih edeceklerdir. İlk zamanlarda üretilen mevsim şeridi boyutlarına göre çok daha farklı bir şekilde üretimi gerçekleşmektedir. Öğrenciler de mevsimleri çok daha akılda kalıcı bir şekilde öğrenmektedirler.

Üç Aylar İle İlgili Pano Şablonu &#; Hoş Geldin Üç Aylar

Üç aylar ile ilgili hazırladığımız pano şablonu kalıplarını sizlerle paylaşmak istedik.

Üç aylar ile ilgili çocuklara bilgi vermek bu günler hakkında çocukların dikkatini çekmek gerekir. Çocuklar,bizlerin bu manevi atmosferi yaşarken içinde olduğumuz heyecanı ve mutluluğu paylaşmaları önemlidir.

Üç aylar ile ilgili çocukların üç aylarda geçirdiğimiz mübarek gün ve geceleri coşkulu bir şekilde bizlerle birlikte ibadet ederek geçirmelerini sağlamak çocukların dini duygularını iyi yönde etkileyecektir.

Bu nedenle yaş Kur&#;an kurslarında ve okul öncesi din eğitimi nde üç aylar ile ilgili çocukların yaşları ve anlayacakları doğrultuda etkinlikler hazırlanarak kutlanabilir.

Bizde bu etkinliğimizde öğrencilerimizle birlikte üç ayların gelişini kutlayacağımız bir pano çalışması ile sunmak istedik.

Hizmet kalitesi (QoS) panosu

Bu pano, tüm tekliflerinizin dağıtım kalitesini görüntüler. Daha yüksek bir teklif dağıtımının başarılı olması, müşterilerinize sunulan hizmet kalitesinin daha yüksek olduğunu gösterir.

Aşağıdaki öğelerin grafik gösterimlerini görüntüleyin:

• Toplam dağıtım sayısı
  • Duruma göre dağıtım
  • Tekliflere göre kalite
    • Başarılı dağıtımlar
    • Başarısız dağıtımlar
  • Dağıtımlar – hata kodları ve kaynaklar
  • Teklif planına göre dağıtım hataları
  • Dağıtım süresine göre kalite
  • Coğrafi yayılma

Ayrıca, teklif dağıtım ayrıntılarını tablo biçiminde görüntüleyin.

Önemli

Bu pano şu anda yalnızca Azure uygulama tekliflerine yöneliktir (özel planlarda kullanılamaz). Herhangi bir genel veya özel teklif için, tüm planlar özelse hizmet kalitesi raporu verileri göstermez

Bu özellik şu anda Azure Resource Manager (ARM) şablonlarını (özel planlar için değil) kullanarak Azure uygulama tekliflerinin dağıtımını gerçekleştiren tüm iş ortakları için geçerlidir. Bu rapor, diğer market tekliflerine ilişkin verileri göstermez.

Sayfa düzeyi filtreleri

Sayfada hizmet kalitesi verilerini aşağıdakilere göre filtrelemek için kullanabileceğiniz farklı pano düzeyinde filtreler vardır:

• Plan türü
  • Yayımcı erişimi
  • Müşteri erişimi
  • Azure abonelik kimliği
  • Müşteri Kimliği
  • Teklif Kimliği
  • Fiyatlandırma
  • Dağıtım konumu

Her filtre, seçebileceğiniz birden çok seçenekle genişletilebilir. Filtre seçenekleri dinamiktir ve seçili tarih aralığına göre değişir.

Filtreleri seçmek için sayfanın sağ üst kısmında Filtreler'i seçin.

Filtreler menüsünün ekran görüntüsü.

Sağ tarafta görüntülenen panelde, istediğiniz filtreleri seçin ve ardından Uygula'yı seçin.

Filtreler panelinin ekran görüntüsü.

Toplam dağıtım sayısı

Bu grafik tekliflerin toplam dağıtımını gösterir. Ölçümler ve büyüme eğilimleri çizgi grafikle gösterilir. Çizgi grafiğin üzerine gelerek her ayın değerini görüntüleyin.

Dağıtımlar ölçümlerinin altındaki yüzde değeri, seçilen ay aralığındaki büyüme veya düşüş miktarını temsil eder.

Toplam dağıtım grafiğinin ekran görüntüsü.

Bu grafik hakkında:

• Seçili tarih aralığı için teklif dağıtımlarının toplam sayısı.
  • Seçilen tarih aralığındaki teklif dağıtımlarının yüzdesinde değişiklik.
  • Teklif dağıtımları için aylık toplam sayı eğilimi.

Duruma göre dağıtımlar

Bu grafik, seçilen ay aralığı için müşterilerin başarılı ve başarısız teklif dağıtımlarının ölçümünü ve eğilimini gösterir. Teklif dağıtımlarının iki durumu olabilir: Başarılı veya Başarısız.

Durum grafiğine göre dağıtımın ekran görüntüsü.

Bu grafik hakkında:

• Seçilen tarih aralığı için tekliflerin başarılı ve başarısız dağıtımlarının toplam sayısı.
  • Seçilen tarih aralığı için başarılı ve başarısız teklif dağıtımlarının yüzdesinde değişiklik.
  • Başarılı ve başarısız teklif dağıtım sayılarının aydan aya eğilimi.

Tekliflere göre kalite

Bu grafik, tekliflere ve plan olarak da adlandırılan karşılık gelen SKU'lara göre hizmet kalitesini gösterir. Aylık Toplam, Başarılı ve Başarısız teklif dağıtımları için ölçümler ve eğilimler sağlar. Çubuk grafik dağıtım sayısını temsil eder.

Çizgi grafik, şu değerdeki yüzde değişikliğini temsil eder:

• Toplam dağıtımlar ( Tümü sekmesi)
  • Başarılı dağıtımlar ( Başarılı sekmesi)
  • Başarısız dağıtımlar ( Hata sekmesi).

Grafikte tüm tekliflerin ölçümü ve eğilimleri gösterilir. Popüler teklifler grafikte görüntülenir ve diğer teklifler Tümünü Dinlen olarak gruplandırılır.

Teklif grafiği, sürüm 1'e göre kalitenin ekran görüntüsü.

Bu grafik hakkında:

• Grafikte yalnızca bu teklifi ve ilişkili SKU'ları görüntülemek için göstergedeki belirli teklifleri seçin.
  • Tüm tekliflerdeki toplam dağıtım sayısına kıyasla dağıtım sayısını ve yüzdesini görüntülemek için grafikteki bir dilimin üzerine gelin.
  • Kalite ölçütü teklifi eğilimi, aylık büyüme veya düşüş eğilimlerini gösterir.

Teklif grafiği, sürüm 2'ye göre kalitenin ekran görüntüsü.

Plan eğilim grafiğinin ekran görüntüsü

Bu grafik hakkında:

• Görüntülenecek göstergede belirli teklifleri ve ilişkili SKU'ları seçin.
  • Kalite ölçütü teklifi eğilimi, aylara göre ölçümleri görüntüler.
  • Bir teklif için aylık eğilimi görüntülerken, bu teklifin en fazla üç SKU'sunu seçin.
  • Çizgi grafik, önceki grafikte belirtilen değişikliklerin yüzdesini temsil eder.

Dağıtım hataları kodları ve kaynakları

Bu grafik, teklif dağıtımlarının temel hata kodları ve kaynaklarının ölçümlerini ve eğilimlerini gösterir. Tablosal bölüm hata kodları ve kaynakları üzerinde özetlenebilir. İlk alt sekme analiz temeli hata kodları, açıklama ve hata sayıları sağlar. İkincisi, kaynakların dağıtımı için bir analiz temeli sağlar. Çizgi grafik, toplam hata sayısı temel hata kodlarını ve kaynaklarını sağlar.

Hata kodları hakkında daha fazla bilgi için bkz. Azure hizmetleri için Azure Resource Manager ve Kaynak sağlayıcılarıylailgili yaygın Azure dağıtım hatalarını giderme.

Dağıtım hata kodları grafiğinin ekran görüntüsü, örnek 1.

Dağıtım hata kodları grafiğinin ekran görüntüsü, örnek 2.

Bu grafikler hakkında:

• Görüntülenecek göstergedeki belirli hataları veya kaynakları seçin.
  • Eğilim pencere öğesi, ay temelinde hata sayısını görüntüler.
  • Hata kodları veya kaynaklara göre aydan aya eğilimi görüntülerken tabloda en fazla üç öğe seçin.
  • Dağıtım hataları için hata kodlarını ve kaynakları tablodaki temel hata sayımına göre sıralayın.

Teklif planına göre dağıtım hataları

Bu grafikte Y ekseni dağıtım hata sayısını, X ekseni ise en yüksek teklif planlarının yüzde birlik değerini (hata sayısına göre) temsil eder.

Teklif planı grafiğine göre dağıtım hatalarının ekran görüntüsü.

Bu grafik hakkında:

• Çubuk grafik, seçilen ay aralığı için dağıtım hatası sayılarını temsil eder.
  • Çizgi grafikteki değerler teklif planına göre toplu hata yüzdelerini temsil eder.

Dağıtım süresine göre kalite

Bu grafik, başarılı ve başarısız bir dağıtımın ortalama süresine ilişkin ölçümü ve eğilimi gösterir. Açılan menüden bir teklif seçerek ölçümleri görüntüleyin. Tablo görünümünde bir SKU seçin veya arama çubuğuna girin. Aşağıdaki listede farklı ortalama dağıtım süreleri gösterilmektedir (dakika cinsinden):

• Başarı süresi – Teklif dağıtımları durumu Başarılı olarak işaretlenmiş dağıtım süresi ortalama süresi. Bu toplu ölçüm, başarılı durumla işaretlenmiş dağıtımların başlangıç ve bitiş zaman damgaları arasındaki süre kullanılarak hesaplanır.
  • Hata süresi – Teklif dağıtım durumu Hata olarak işaretlenmiş dağıtım süresinin ortalama süresi. Bu toplanan ölçüm, Hata durumuyla işaretlenmiş dağıtımların başlangıç ve bitiş zaman damgaları arasındaki süre kullanılarak hesaplanır.
  • İlk Başarılı dağıtım süresi – Teklif dağıtım durumu Başarılı olarak işaretlenmiş dağıtım süresinin ortalama süresi. Bu toplu ölçüm, ilk dağıtımın başlangıç zaman damgası ile Başarılı durumu ile işaretlenmiş son dağıtımın bitiş zaman damgası arasındaki süre kullanılarak hesaplanır. Belirli bir Teklif SKU'su ve Müşteri için işaretlenmiş her dağıtım için hesaplanır.

Dağıtım süresi kalite grafiğinin ekran görüntüsü.

Bu grafik hakkında:

• Görüntülenecek göstergede Hata, Başarılı veya İlk başarılı dağıtım süresi'ni seçin.
  • Çizgi grafikte başarılı, başarısız ve başarısız önceki denemelerle başarılı olarak işaretlenmiş dağıtımların ortalama süresi gösterilir.
  • İlk dağıtım faktörleri için ortalama süre, dağıtım başarılı olarak işaretlenmeden önce hata girişimlerine harcanan süredir.

Coğrafi yayılma

Bu pencere öğesi, seçilen ay aralığı için başarılı ve başarısız dağıtım sayılarına yönelik coğrafi dağılımı gösterir. Ayrıca her bölgede hata yüzdesini gösterir.

Coğrafi olarak yayılan pencere öğesinin ekran görüntüsü.

Ayrıntılı veriler

Önemli

CSV'de verileri indirmek için lütfen sayfanın üst kısmındaki Verileri indir seçeneğini kullanın.

Bu tabloda kullanılabilir tüm teklif dağıtım ayrıntıları gösterilir. Teklif dağıtımlarıyla ilgili ham verileri görüntülemek için raporu indirin.

Dağıtım ayrıntıları tablosunun ekran görüntüsü.

Bu tablo hakkında:

• Dağıtım tarihine göre sıralanmış en çok kullanılan dağıtımın numaralı listesini görüntüler.
  • Kılavuzdaki her sütun sıralanabilir.
  • Ayrıntılı görünüm sayfalandırılmıştır. Alttaki diğer sayfaları seçin.

Veri Sözlüğü

Sütun adıÖznitelik AdıTanım
Teklif KimliğiTeklif KimliğiDağıtılan teklifin adı
SkuSkuDağıtılan teklif planının/SKU'sunun adı
Dağıtım DurumuDağıtım DurumuTeklif dağıtım durumu başarılı veya başarısız olarak işaretlendi
Abonelik KimliğiAbonelik KimliğiMüşterinin Abonelik Kimliği
Müşteri Kiracı KimliğiMüşteri Kiracı KimliğiMüşterinin Kiracı Kimliği
Müşteri AdıMüşteri AdıMüşterinin adı
Plan TürüPlan TürüDağıtılan Azure Uygulaması türü. Yönetilen Uygulama veya Çözüm Şablonları olabilir ve özel olamaz.
Dağıtım Başlangıç SaatiDağıtım Başlangıç SaatiDağıtımın başlangıç saati
Dağıtım Bitiş SaatiDağıtım Bitiş SaatiDağıtımın bitiş saati
Dağıtım Süresi (MiliSaniye cinsinden)Dağıtım Süresi(MiliSaniye cinsinden)Teklif dağıtımının milisaniye cinsinden toplam süresi. Grafikte dakikalar içinde gösterilir.
Dağıtım BölgesiDağıtım BölgesiAzure Uygulaması dağıtımının konumu
Kaynak SağlayıcısıKaynak SağlayıcısıBelirli bir dağıtılan kaynağın kaynak sağlayıcısı
Kaynak Uri'siKaynak Uri'siDağıtılan kaynağın URI'si
Kaynak GrubuKaynak GrubuKaynağın dağıtıldığı kaynak grubu
Kaynak TürüKaynak TürüDağıtılan kaynağın türü
Kaynak AdıKaynak AdıDağıtılan kaynağın adı
Hata KoduHata KoduDağıtım hatası için hata kodu
Hata AdıHata AdıDağıtım hatasının hata adı
Hata İletisiHata İletisiDağıtım hatası için hata iletisi
Derin Hata KoduDerin Hata KoduVarsa, hata kodu hakkında daha fazla bilgi içerir
Derin Hata İletisi KoduDerin Hata İletisiVarsa, hata iletisi hakkında daha fazla bilgi içerir
Bağıntı KimliğiBağıntı KimliğiFarklı dağıtımları ayırt etmek için kullanılan tanımlayıcı. Aynı değer, dağıtılan tüm kaynakların tek bir dağıtım için olduğu anlamına gelir.
Müşteri ErişimiMüşteri ErişimiBu sütun, müşterinin Azure uygulamasının dağıtımı için Tam erişime veya Kısıtlı erişime sahip olup olmadığını belirtir
Publisher AccessPublisher AccessBu sütun, Azure uygulamasının dağıtımı için yayımcı erişiminin Etkin veya Devre Dışı olduğunu belirtir

Sonraki adımlar

TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ramazan Ayı Pano Yarışması Sonuçlandı

Ramazan Ayı Pano Yarışması Sonuçlandı

Toplumumuzun birlik ve beraberliğine katkı sağlayacak ve ramazan ayının ruhunu yaşatacak özel çalışmalar gerçekleştirmek; yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi ramazan ayının manevi ikliminde buluşturmak amacıyla düzenlenen Ramazan Ayı Pano Yarışması sonuçlandı. İl Değerlendirme Komisyonu'nun değerlendirmesine göre sıralama şu şekilde gerçekleşmiştir:

Kategori

1.

2.

3.

İlkokul

Marmaraereğlisi Sultanköy İlkokulu

Çerkezköy

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

Çorlu

Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulu

Ortaokul

Malkara

Merkez Ortaokulu

Süleymanpaşa

Öğretmen Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu

Ergene

Ergene İmam Hatip Ortaokulu

Lise

Süleymanpaşa

Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Saray

Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi

Kapaklı

Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi

Yayın Tarihi: 4 Mayıs

Yıl Mahallesi İnci Sokak No /1 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 21 20 / 0 20 11 / 0 20 77 /0 08 36 / 0 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası