sakarya tır şöförü ilanları / Sakarya Şoför/Sürücü İş İlanları

Sakarya Tır Şöförü Ilanları

sakarya tır şöförü ilanları

Sakarya'da İş Mi Lazım?

Sakarya iş ilanlarına funduszeue.info ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Sakarya'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Sakarya'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Sakarya Tır Şoförü iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Sakarya'da İlçelere Göz Atın?

• Adapazarı,
  • Akyazı,
  • Arifiye,
  • Erenler,
  • Ferizli,
  • Geyve,
  • Hendek,
  • Karapürçek,
  • Karasu,
  • Kaynarca,
  • Kocaali,
  • Pamukova,
  • Sapanca,
  • Serdivan,
  • Söğütlü,
  • Taraklı,
  • Tüm Sakarya iş ilanları

Sakarya İçin Pozisyonlara Göre İlanları İncelemek İster Misin?

• Satış Danışmanı,
  • Garson,
  • Şoför,
  • Kurye,
  • Güvenlik Görevlisi,
  • Depo Elemanı,
  • İşçi,
  • Forklift Operatörü,
  • Satış Temsilcisi,
  • Pide Ustası,
  • Şef / Amir,
  • Temizlik Görevlisi,
  • Müşteri Temsilcisi,
  • Müşteri Hizmetleri Sorumlusu,
  • Ön Muhasebe Elemanı,
  • Operatör,
  • Ekip Üyesi,
  • Market Elemanı,
  • Restoran Müdürü,
  • Personel,

Sakarya İçin Bölümlere Göre İlanları İncelemek İster Misin?

• Restoran,
  • Kargo,
  • Depo,
  • Satış,
  • Güvenlik,
  • Üretim,
  • Sevkiyat / Stok,
  • Lojistik,
  • Perakende,
  • Kurumsal Pazarlama,
  • Gıda,
  • Dağıtım,
  • Mutfak,
  • Temizlik,
  • Kalite Kontrol / Güvence,
  • Kalite,
  • Çağrı Merkezi,
  • Aktif Satış,
  • Müşteri Hizmetleri,
  • Alüminyum,

Sakarya İçin Sektörlere Göre İlanları İncelemek İster Misin?

• Gıda,
  • Mağazacılık / Perakendecilik,
  • Restorancılık,
  • Kargo,
  • Üretim,
  • Telekomünikasyon ve Network,
  • Lojistik,
  • Yemek / Catering,
  • Güvenlik,
  • Hizmet,
  • Tekstil,
  • Çağrı Merkezi,
  • Alüminyum,
  • İmalat,
  • Otomotiv,
  • Dağıtım,
  • Diğer,
  • Eğitim,
  • Hızlı Tüketim Malları,
  • Sağlık / Hastane,

Sakarya Tır şoförü iş ilanları

Tecrübeli tır şoförü alınacaktır

Firmamızda çalışmak üzere; 5 yıl tecrübeli palet ve tomruk taşımacılığı yapacak belgeleri tam tır şoförü alınacaktır İLETİŞİM: Ayhan Kurt -  (***) ***-****

Sevkiyat Şoförü

çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren. ARANAN NITELIKLER İş ve trafik kurallarına uygun olarak zamanında ve eksiksiz olarak sevkiyatı tamamlayacak 'Sevkiyat Şoförü alınacakt

E-sınıfı ehliyetli tır şoförü alınacaktır

E-SINIFI EHLİYETİ OLAN SRC 4 ve SRC 5 BELGELERİ OLAN TÜRKİYEDE ŞEHİRLER ARASI UZUNYOL TECRÜBESİ OLAN TIR ŞÖFÖRÜ ALINACAKTIR.

Sevkiyat Şoförü

ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Sakarya ili genelindeki marketlerimizde tam zamanlı “Şoför” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Adapazarı, Erenler 

Sevkiyat Şoförü - Sakarya

adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor. Şirketimizin Sakarya'da bulunan Lojistik Depolarında görevlendirmek üzere Sevkiyat Şoförü aramaktayız. • Depolardaki ürünlerin mağazalara sevkiyatını zamanında sağlamak, • Dikkatli araç kullanmak, • İnsan 

SİPARİŞ TESLİM ŞOFÖRÜ

İŞ TANIMI Adapazarı Adanan menderes Caddesindeki şubemizde çalışacak aşağıda özellikleri bulunan Şoför arayışımız bulunmaktadır B ehliyeti olup aktif araç kullanabilen SRC 4 ve psikoteknik belge sahibi olan Müşteri menuniyetine önem verecek olan  Ticari 

Şoför Alımı

TL

Aranılan Nitelikler: Şehir içi çalışacak şoför alımı olacaktırÇalışma Koşulları: Görevler: Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri 

Özel Şoför

Aranılan Nitelikler: Firmamızda çalışacak özel şoför alınacaktırÇalışma Koşulları: 08,30 17,30 mesai saatleriGörevler: Firmamıza gelen misafirlerin karşılanmasıÖzel şoför vasıflarını taşıyanGiyimine özen gösterenİş disiplini olanİstanbul trafiğini iyi bilen 

EN AZ B SINIFI EHLİYETLİ ŞOFÖR ARANIYOR

Bosch/Siemens/Profilo Yetkili Servisimiz için B sınıfı ehliyetli yemek yol maaş+ prim ile çalışacak nakliye personeli aranmaktadır.  Çalışma Saatleri Pazartesi-Cumartesi: (iş yoğunluğuna göre çıkış saati değişmektedir) Pazar: Tatil Başvurularınızı

Şoför alınacaktır

sınıfı ehliyet sahibi, -SRC 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, -Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, -Dikkatli ve özenli çalışan, özverili, -Şoför çalışma arkadaşı alınacaktır. Başvurular şahsen veya ****@*****.*** mail adresine iletilerek yapılacaktır 

Damperli kamyon şoförü alınacaktır

Damperli araç kullanabilecek , deneyimli şoför aranmaktadır. Çalışma sahaları, şehir içi olduğundan; şehir dışından başvurular değerlendirilmeyecektir.  İLETİŞİM: (***) ***-**** - (***) ***-**** 

En az c sınıfı ehliyetli soför, sevkiyat, dağıtım personeli alınacaktır

Firmamızda çalışmak üzere (PEPSİ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ) Sevkiyat, dağıtım personeli aranmaktadır. -Tercihen gıda sektörde dağıtım ve muavin pozisyonunda deneyim kazanmış VEYA yetiştirilmek üzere -Askerliğini tamamlamış -Dinamik, girişken, çözüm odaklı, güçlü insan ilişkisine

Kamyon Şoförü (Murat Lojistik)

çalışabilecek deneyimli kamyon sürücüleri alınacaktır. Eski tip ehliyetlerde E sınıfı,yeni tip ehliyetlerde C sınıfı ehliyeti olan,şehir içi taşımacılığında kamyon kullanabilecek , şoför arkadaşları aramaktayız. İLETİŞİME GEÇİLECEK NUMARALAR: (***) ***-****(***) ***-****

MİGROS SANAL MARKET ŞÖFÖRÜ

MİGROS SANAL MARKETTE ÇALIŞACAK AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN YOL BİLGİSİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. MAAŞLAR SABİT MAAŞ + PRİM SİSTEMLİDİR.

Kırkayak - kayar perdeli kamyon şoförü alınacaktır

fabrikamızda çalışmak üzere;  En az 5 yıl deneyimli Belgeleri eksiksiz Uzun vadeli çalışabilecek Kırkaya-kayar perdeli kamyon şoförü alınacaktır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir. İlgilenen adayların ilandaki telefon numarasından Selçuk Bey ile iletişime 

Part Time Full Time Şoför Yanı Kargo Dağıtımı

Kargo dağıtımı gerçekleştirmek üzere şoför yanı BAY kurye personeller aranmaktadır. Aradıklarımız; • yaş aralığında • Dinamik, pozitif, profili düzgün, * Sorumluluklar ; • Ürün elleçlemesini yapıp ayrımları gerçekleştirmek • Kargo dağıtımı gerçekleştirebilecek 

Fabrika genel personeli alınacaktır

Genel üretim tüm makina parkuru (eğitim verilecek)8:   Marangoz sandık yapımı 9:   Sevkiyat ve paketleme personeli Servis Şöförü Üretimin bir çok alanında çeşitli işleri yapabilecek işini seven ve çalışkan olan, yetiştirilmeye veya yaptığı işi geliştirmeye 

Şoför

ADAPAZARINDA İKAMETGAH EDEN EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ DİJİTAL EHLİYETİ OLAN PSİKOTEKNİK BELGESİ VE EN AZ SRC3 BELGESİ OLAN SABIKA KAYDI OLMAYAN İCRASI OLMAYAN ŞOFÖRLER ARANMAKTADIR. İLETŞİM İÇİM:TUNCAY MEZARCI:(***) ***-****

Sevkiyat Şoförü

TESLİM EDEBİLECEK, TEMPOLU ÇALIŞMAYA MÜSAİT, KENDİSİNE VERİLEN GÜNLÜK ÇALIŞMA PLANINA GÖRE HAREKET EDEBİLECEK, İŞİNİ SEVEREK YAPABİLECEK ŞOFÖR ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. ÇALIŞMA SAATLERMİZ SABAH AKŞAM 'DİR. PAZAR GÜNLERİ TATİL. MAAŞ+SSK+SERVİS+MESAİ+YEMEK

Dağıtım Şoförü

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Coca-Cola İçecek Pamukova – Geyve – Osmaneli – İznik bölgesi Ölmez Çelik bayisinde, görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aranmaktadır. •Tercihen ilköğretim mezunu, •C veya E sınıfı sürüş ehliyetine sahibi ve aktif olarak  ilgili araçları

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası