youtube den video izleyemiyorum / Youtube Videoları Açılmıyor Sorunu Kesin Çözüm - Teknozum

Youtube Den Video Izleyemiyorum

youtube den video izleyemiyorum

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

• Binbaşı

Orijinalden alıntı: Cr&#;w

Arkadaşlar youtube videoları a&#;ılmıyor , diğer b&#;t&#;n video sitelerinden video izleyebiliyorum fakat youtubeden izleyemiyorum.

Mozilla , Chrome , yandex hepsinde aynı sorun var , flash player g&#;ncel.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc host dosyasını kontrol et orada farklı farklı ip varsa sil gitsin
  • Binbaşı
    host dosyasını notepad ile a&#;tım bunlar &#;ıktı ;

# Copyright (c) Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # funduszeue.info # source server
    # funduszeue.info # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # localhost
    # localhost

• Binbaşı
    tarayıcı sil tekrar y&#;kle değişik bir sorun alla alla ccleaner'de başlangıcta &#;akışma yapacak program varsa devre dışı bırak
  • Binbaşı
    mozilla , chrome ve yandexte aynı sorun mevcut.

ccleaner , advanced systeam care ile &#;nbellek , gizlilik dahil full tarama bakım yaptım.

başlangı&#;ta &#;alışan programların listesi bunlar ;

• Binbaşı
    stream
    facebook y&#;kleyici
    quiktime
    pando

devredışı bırak ve yeniden başlat bak bakalım olmasa tekrar etkinleştirirsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funduszeue.infoi -- 2 Mayıs ; >
  • Binbaşı
    sorun yine devam ediyor , ilk a&#;tığımda 10 saniye sonra a&#;tı videoyu , ama 2. sinde başka bir video a&#;maya &#;alıştım a&#;madı.

internet hızım 7mbit , ping 15

video a&#;ılmaya &#;alışıyor ama siyah ekranda bekliyor. sol altta youtube konumundan aktarıyor yazıyor ama a&#;ılmıyor. resmi ;

• Binbaşı
    ilk video da bieber a&#;arsan &#;yle olur

bieber dinliyorsan s&#;yle ona g&#;re.
  • Binbaşı
    hocam youtube ana sayfasındaki videolara rastgele tıkladım , 22 yaşındayım fan falan değilim

sonu&#; olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  • Binbaşı
    korkuttun beni bug&#;n de o kızları g&#;r&#;nce hatta aralarında bir erkek vardı .. &#;ok sağlam k&#;f&#;r etmiştim ve b&#;yle birine yardım etti mi sanmak beni daha da k&#;t&#; yapardı neyse. &#;ok ş&#;k&#;r az &#;ok rahatlattın ..

hocam olmasa bana teamview g&#;nder de bi bakayım şiimdi ma&#; başlayacak zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funduszeue.infoi -- 2 Mayıs ; >
  • Binbaşı
    96 Mesaj
    aynı sorundan muzdaribim t&#;m adobeleri y&#;kledim g&#;ncel hepsi hızım gayet iyi ancak youtube videoları bendede a&#;ılmıyor ve işin garip tarafı sizdeki gibi sadece youtube videoları :( l&#;tfen &#;&#;zelim şu işi.. daha &#;ok izlenecek bieber videoları var :D
  • Yarbay
    vpn ile bağlanın o sekilde girmeye calısın 3 kez uyarı aldıysanız banlanmıs olabilirsiniz m&#;zik isini sıkı tutuyorlar 3 kez y&#;kleme uyarısı aldıysanız banlamış olabilirler diye d&#;ş&#;n&#;yorum vpn ile denermisiniz merak ettim
  • Er
    8 Mesaj
  • aha bi tek ben değilmişim, bende aynı sorun var arkadaşlar. internet edindiğim bilgilerle bi takla attırmadığım kaldı pcye. Yok YT videolarını oynatmıyor.
    dns, host, ccleaner, gibi şeylerin dışında fikir verebilirseniz sevinirim.
    teşekk&#;rler.
  • Er
    1 Mesaj
    evett bendede a&#;ılmıyo bende hi&#; bir tarayıcıda a&#;ılmıyor bekliyo bekliyo en son hata veriyo tekrar deneyin filan olmuyo chrome de başladı yandex mozilla explor şimdi hepsinde a&#;ılmıyor
  • bir sitede &#;ok basit &#;&#;z&#;m &#;nerilmiş, şimdiye kadar aklıma neden gelmedi bilmem: Ktunnel.
    Bu arada video Ktunnel aracalığıyla sorunsuz oynuyor. belki &#;&#;z&#;m &#;retecek arkadaşlara yardımcı olur.
    hala sorunu &#;&#;zmeye &#;alışıyorum bu arada ama sonu&#; 0
  • Yüzbaşı
    Aynı sorun bendede var kafayı yiycem arkadaş denemediğim şey kalmadı anlamdımki h&#;k&#;metmi engelliyo napıyo reyhanlıdır suriyedir rusyadır derken hi&#; bir youtube videosu acılmıyor 2 haftadır
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Bu yazımızda sizlerle Youtube Videoları Açılmıyornedenleri ve çözüm yollarından bahsedeceğiz. Youtube, yılında hizmete açılmış bir sosyal medya platformudur. Youtube sitesinin esas amacı, video barındırmak, videoların izlenebilir ortamını sağlamaktır. Son dönemlerde Youtube’dan gelir elde eden insan sayısı da oldukça çoğalmıştır. İzlenme sayısı ve reklam tıklanma sayısına göre gelir elde eden insanlar, ilgi çekmek ve daha çok izlenmek için farklı çeşitlerde içerik üretmektedir.

Youtube sitesinde herkes kendi ilgi alanına göre bir video mutlaka bulabilir. Geniş bir skalası olan Youtube, her yaştan, her cinsiyetten ve her kıtadan insanlara hitap edebilen bir şirkettir. Hal böyle olunca youtube da video izleme çok yaygın durumdadır. Ama bazen youtube videolarının açılmaması yada geç açılması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Android Telefon Youtube Videoları Açılmıyor

Android cihaz kullanan kişilerde, yaşanabilen Youtube videoları açılmıyor sorununun çözümü pek çok farklı nedenden olabilmektedir. Tarayıcılarda yaşanan birtakım aksaklıklar, Youtube sitesinin açılmasını engelleyeceği gibi, donmaya da sebep olabilir. Böyle durumlarda eğer bir kablosuz ağa bağlanıyorsanız, öncelikle WİFİ’ınızı fişten çekmeniz ve bir süre bekledikten sonra fişi takmanız gerekir. Böylelikle, küçük sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Youtube Videoları Açılmıyor 1

iOS Telefon Youtube Açılmıyor Sorunu

iOS işletim sistemi kullanan telefonlarda yaşanan Youtube açılmıyor sorununun çözümüne ilk olarak uygulamanın güncelliğini kontrol ederek başlanmalıdır. Uygulamanız güncel olsa bile telefonunuzun işletim sistemi güncel değilse Youtube sitesinin açılması engellenir.

Bilgisayarda Youtube Açılmıyor Sorunu

Youtube, videolarının kalitesini otomatik moda alırsanız, internet hızınız arttığında kaliteli, düştüğünde ise daha düşük kaliteli de olsa videoları izlemenize yardımcı olacaktır. Eğer internet hızınız yeterli değilse, videoyu duraklatarak yüklenmesini bekleyebilirsiniz. İnternetin yavaşlığından kaynaklanmayan sorunlarda ise ağ sorunlarını çözebilmek için WİFİ ya da kablolu ağ bağlantısının üzerine sağ tıklatarak sorunlar gider düğmesini seçebilirsiniz. Bilgisayarınız internette herhangi bir sorun bulursa otomatik olarak bulup düzeltecek ve internet bağlantınız iyi hale geçecektir.

Sorun Hala Devam Ediyorsa

Sorunun sizin bilgisayarınızda ya da telefonunda olmadığından emin olduktan sonra diğer sitelere girmeye çalışın. Diğer sitelere girerken zorlanmayan teknolojik ürünleriniz Youtube sitesine girerken zorlanıyorsa büyük ihtimalle, Youtube ile ilgili genel bir problem vardır ve bu sıkıntıyı tek başınıza siz değil, çevrenizdeki ülkenizdeki hatta dünyadaki herkes çekiyor olabilir. Youtube videolarına kimi zaman yaş sınırı konulmaktadır. Bu küçük çocukların, yetişkin içeriklerini izlememesi için yapılan bir çeşit önlemdir.

Eğer yetişkin bir bireyseniz, youtube videoları izlemek için Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekecektir. Kaydolurken seçtiğiniz yaş kriteri, eğer videoyu izlemenize yetiyorsa video açılacaktır. Aksi takdirde videoyu izlemeniz sağlanamaz. Kaldırılmış ve silinmiş videoların eski linkleri de açılmama sorunu yaratmaktadır.

Ayrıca bakınız: youtube videoları donma sorunu

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası