beni affet 1167 / Melis Özten (@melisozten) — answers, likes | ASKfm

Beni Affet 1167

beni affet 1167

Турецкий сериал "Прости меня" смотреть онлайн

О чем сериал Прости меня: 

Сюжет поднимает извечные темы: социального неравенства, противоречия отцов и детей, бедности и богатства. Общественные предрассудки и родительское давление и страх лишиться всего, что удалось добиться, могут разрушить жизнь ребенка. Много лет назад Осман Козак приехал из провинциального Кайсери покорять столицу. Он трудился, не покладая рук и достиг всего, чего хотел: теперь он владелец крупной сети супермаркетов, состоятельный человек с большими связями и возможностями. Его жена, мягкая и послушная Зухра родила ему двоих детей, всю жизнь посвятила заботе о доме и своем властном супруге. Дочь и сын-наследник были надеждой Османа, получили прекрасное образование; Кунейт закончил престижный университет и вернулся в отчий дом, чтобы продолжать дело отца.

Юноша всегда был скромным, привыкшим подчиняться железной воле родителя. Из-за нерешительности и излишней серьезности, Кунейт не преуспел в отношениях с женщинами и не имел большого опыта в общении с противоположным полом. Осман планировал найти сыну подходящую партию из богатой семьи, чтобы укрепить положение в высшем обществе Анкары. Однако юноша влюбился в скромную простую девушку, а Фарида ответила ему взаимностью. Глава семьи, узнав об этой связи, впал в ярость, он не может допустить, чтобы его сын, единственный наследник огромной торговой империи путался с бедняками. Смотреть онлайн на TurkRu

Melis Özten

Previous

Hala uyumadınmı :o

uyudum ama 2 saat belki daha az :(

Bugun carrefourda mı olcaksın

cevap versene

Related users

Eski bir dost diyelim :D

neden eski, mesaj atsanaa :D

Dertlesicek adam lazımmı :D

böyle bi güzelliğin yüzü güldüğü için :))

Bones Oxiniava

yine dertliyiz melisicm :D

sevgilim olmanı cok istiyorum

benimde istedigim kisi yanımda degil baskasınıda istemiyorum aslında onuda istemiyorum ay bir saniye karıstı olamaz oyle bisey :D

seni seviyorum melis bana sans ver

kimseyi sevmedigime gore senide sevmiyorumdur yani hayır

hoslandigin yada sevdigin var mi

bin kere aynı seyi sormayın küfür etmek istemiyorum

Kimi seviyon

Noldu melis az oncekini cevaplamadin

artist

Ne biliyim bole bacaklari olan kizin nasil sevgilisi yok asfsgggfgs

sapık mısın ya saçmaladınn

galiba seni seviyorum

napabilirim :/ sevme bence

Asiretmisiniz kiziiiiiiiiiiim

He iste onla cikmiyonm

aylar oldu ayrılalı hem ne alaka ya

Emircan miydi eski sevgilin

emircan ahahah hayır emirhan :D

hmm ben genelde kötü olduğumda duygusal dilerim iyi hissetmek için

ben duygusal dinlersem daha kötü olurum genelde, ama suan öyle bir durum yok iyiyim yani

Sevgilinin adi ne

sevgilim var mı ki adı olsun :D

ne biliyim duygusal şarkı filan

iyi misin

kolpa-koşa koşa Yüksek Sadakat-döneceksin diye söz ver Şebnem Ferah-sigara, mayın tarlası, bu aşk fazla sana Badem- Sen ağlama

Rap sever misin

norton- yaşadıklarımazın hatrına

dur simdide onu dinliyim tesekkurler :D

rica ederim :)) ben bıkmadım dinlemekten

kulaklıkları buldum sonunda, dinliyorum simdi :)

funduszeue.info?v=BeqihiFq3oU&feature=share

Bana verdigin degeri cok iyi anladimm yarin sabah mesaj atarsin

salak salak konusmayı bırak hatalı olan sensin ve iyi geceler

Neyi tartisicaksiin melis telefonuna bakkk

ozur dilemeyi bırak bence

bende :)

Bones Oxiniava
sen neden tesekkur ediyosun :D

Affet seni seviyorumm

hayır basta dusunseydin gece gece hic tartısamıcam bu konu burda bitsin

Güzelsin daha ne sorcam off <3

Bones Oxiniava

Telefonuna bak ordan ozur diliyim canimm

Kalbini kirdim ozur dilerim askim

askım ? anonimlikten cıkıp ozur dıleyebilirsin mesela, boyle ne onemi var

Arasam konuşsak falan ama numaranı vermen lazım

telefonda konusmayı sevmiyorum, ayrıca numaramıda vermem :)

Neden cevrimdısısın?

cevrımdısı gozuk dıye bısey var bılmem bılıyomusun :D

Cok komiksin ya bugunde guldur :D

hep ben mi guldurucem birazda sen beni guldur canım :D

Dünyanın en güvenli yeri neresidir?

sevdıgının yanı tabıkı :D ee sımdı ben guvenlı degıl mıyım trıplere gırıcem bı sn :D

aşkımm

Nedeni ?

sevgili olmak istemiyorum ama arkadas olabiliriiz :)

Of Melis of :( Seninle artık konuşmam lazım olmaz diyorsun fikrini degistiriyim senin

konusalım ama sevgili olamayız

Olur ya olacak artık yani ? :(

Bu sefer üzülmek yok Melis hem de asla üzülmek yok seni uzeni de ben uzerim ! <3 keske aynı lisede olsaydık :(

kimsin soylesen, ama tekrar olmaz yani

En son gecen sene çıktık galiba :(( ama seninle birlikte olmak cok istiyorum bana keske son bir şans daha versen :( <3 puanın kac ki tutmuyor mu :((( ?

tutmuyoo :( olmaz hem kim oldugunu bile bilmiyorum eski sevgililerimle tekrar cıkmam zaten onceden ayrılmısız yeniden uzulmeye ne gerek var

melis is my girl

sacmaladın sanki ne alaka :D

Özlüce Anadolu gibi gözüküyor gelme ihtimalin var mı ? :) sevgili olarak da iyiydik kötü degildik ben biraz bocalamistim ama artık kafamı toparladım

yazdım tercıhlere ama sanmıyorum :/ ne zaman cıkmıstık kı cok oldu mu merak ettım sımdı :D

Sevdigin kisiye karsi ne hissediyosun

sevdıgım bırı yok kı bısey hıssedıyım :D

Neden vazgeçeyim ki ? :( hangi liseye gidiyorsun tercihlerin nasıl ?

onceden cıkıp ayrıldıgımıza gore sevgılı olarak ıyı degılmısız, ya bılmıyorum tam acıklansın soylerım senın

İzmirde patlama olmus 1 şehit 11 yaralı orospu cocukları !

hepsını gebertmek lazım 1 tane bıle kalmasın orospu cocuklarından pıcler ya

Sana Aşığım ben hem de cok <3 seninle çıktım ama zamanında cok aptallık yaptım kafamı funduszeue.info :((

Next

Nothing here yet

This user hasn’t answered any questions yet
Ask @melisozten

Language: English

Серый (турецкий сериал ) смотреть онлайн

Серый
Жанр:триллер, криминал, детектив
Режиссер:Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
Актеры:Тимучин Эсен, Эбру Озкан, Илаида Акдоган, Алиджан Юджесой, Буче Бусе Кахраман, Onur Bilge, Selin Kahraman
Добавлена: серия (русская озвучка)
Вы оказались на данной странице для онлайн просмотра турецкого сериала Серый все серии на русском языке, который доступен бесплатно в хорошем качестве HD в русской озвучке SesDizi, AveTurk, Ирина Котова, Turok, в переводе DiziMania и других. Кроме того при просмотре Вы можете выбрать субтитры или любой перевод во вкладке самого плеера.

Фуат – состоявшийся мужчина. Он работает адвокатом и надо отметить, что вполне успешным. Его супруга Хюлья не только любит мужа, но и во всем поддерживает его. Свою единственную дочь – Селин, супруги боготворят и строят огромные планы на ее будущее. Но тень по подозрению в изнасиловании практически разрушает привычную жизнь Фуата и его домочадцев. Теперь главным героям придется пройти множество испытаний для того, чтобы вернуть все на свои места. Вопрос – справятся ли они с этим?
Не забудьте выбрать нужную для Вас озвучку или субтитры в верхней левой части плеера!

Дизайн стал еще лучше, что позволит Вам удобно смотреть онлайн турецкий сериал Серый все серии на русском языке бесплатно на любом современном телефоне и планшете. Плеер максимально оптимизирован под Андроид (Android), ну и конечно для всех новых iPad и iPhone устройств, под управлением операционной системы IOS. Каждую серию в русской озвучке можно посмотреть в HD качестве без любого зависания.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası