hızır şarkı / Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözleri | funduszeue.info

Hızır Şarkı

hızır şarkı

Eylem Eğin &#; Bozatlı Hızır Şarkı Sözleri

Eylem Eğin &#; Bozatlı Hızır

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Bozatlı Hızır Şarkı Sözleri

Sabah namazında kalktım Kozan&#;dan
Gözüm korktu hızan oğlu hızandan
Kör olmuş kahyası düşmüş izandan

Yörü sultan hızır car günüm geldi
Yetiş pirim Ali car sende kaldı

Avşar çayırında çıkardım şalvar
Çağırdım Kamber&#;e Hızır&#;a yalvar
İlerisi çetin daha çok yol var

Atlar düzüm düzüm kardan çıkmıyor
Kamber cevap etmiş daha gitmiyor
Çağırdım pirime gelip yetmiyor

Kır atın gözünü duman bürüdü
Gözüm yaşı sel oldu yürüdü
Takatim dermanım bitti çürüdü

Yetiş merdan Ali car sende kaldı

Gediğin başından baktım geriye
İkisi kıra binmiş biri doruya
Birini benzettim merdan Ali&#;ye

Dağların başında yavuzdur yavuz
Er odur ki daim gezer yalavuz
Boz atlı hızır bize olsun kılavuz

Kul Ahmet&#;im çok ağladı çok güldü
Boz atlı hızır bize kılavuz oldu
Car diyen kulların canına geldi

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Söz &#; Müzik: Aşık Daimi (İsmail Aydın)
Yönetmen: Serhat Güldük
Düzenleme & Mix : Altan Turan
Mastering : Emre Kral
Bağlama : Hüseyin Can Pala
Bas : Aşkın Hüseyin Kaya
Yaylı : Medern yaylı
Perküsyon: Ömer Arslan
Gitar : Altan Turan

İlgili

Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözleri

Musa Eroğlu şarkıcısının popüler şarkılarından Ya Hızır şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözleri sitemize 9 Kas&#x;m Pazar tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözleri

Benim sevdiğimin şirin sözleri
Büyüdü gözümde ne bağlar oldu
Karınca yükünü fil çekmez oldu
Azdı zaman azdı ne çağlar oldu
Ya Hızır ya Hızır ne çağlar oldu

Talip gelmez oldu Pir nefesine
Elin alıp gitmez oldu yasına
Dağlar sindi tepeler gölgesine
Büyüdü tepeler ne dağlar oldu

Nesimi yüzüldü Mansur asıldı
Ali düldüle bindi küffar basıldı
Nice uluslar haktan kesildi
Aktı kör pınarlar ne çaylar oldu

Gönül turnam uçtu gitti gölünden
Bülbül vazgeçer mi gonca gülünden
Abdal Pir Sultan'ım çarkın elinden
Dideler yaş döktü kan ağlar oldu

En Çok Kullanılan İsimlerin Anlamları

isim anlamları, miray isminin anlamı, talha isminin anlamı, zeynep isminin anlamı, ecrin isminin anlamı, eymen isminin anlamı, elif isminin anlamı, erva isminin anlamı, mina isminin anlamı, azra isminin anlamı, arya isminin anlamı, berrin isminin anlamı, berna isminin anlamı, esra isminin anlamı, ceylin isminin anlamı

Musa Eroğlu - Ya H&#x;z&#x;r Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.

Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Musa Eroğlu - Ya Hızır Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Musa Eroğlu - Ya Hızır şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;

Diğer Musa Eroğlu Şarkı Sözleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası