ismail yk nın aile fotoğrafları / İsmail YK Haberleri - Son Dakika İsmail YK Hakkında Güncel Haber ve Bilgiler

Ismail Yk Nın Aile Fotoğrafları

ismail yk nın aile fotoğrafları

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardLinki Kopyala

Levent’teyiz. Biraz sonra yağmur yağacak, bulutlardan belli. Ama o sokağın ortasında Michael Jackson taklidi yapmaya devam ediyor, keyfi yerinde “Yağmur altında dans etmek daha zevkli” diyor. Bir o kaldırıma koşuyor bir bu kaldırıma. Bu sırada kliplerinde bile çıkarmadığı o meşhur güneş gözlüklerini yere fırlatıyor. “Konserde de böyle fenalık gelince atıyorum bunları” diyor.
İsmail YK ile röportaj yapmak üzere buluştuk. Söyleşi öncesi fotoğraf çekimindeyiz. Poz vermeyi çok seviyor, tek sorun sabit duramaması. Ya dans ediyor, ya şarkı söylüyor ya da konuşuyor. Çok hareketli.
Çekimden sonra ofisinde oturuyoruz. Konumuz geçen sene yapılan bir araştırmada gençlerin yeni idolü olarak seçilmesi. Bu konuda şaşkın. “Sevildiğimi hissediyordum ama gençlerin İsmail YK olmak istediklerini bilmiyordum” diyor.
“Şappur, Şuppur”, “Facebook”, “One Minute” ve “Allah Belanı Versin” gibi enteresan isimli şarkıları ile ünlü YK’nın yeni albümü geçtiğimiz hafta çıktı. İsmi yine dikkat çekici: “Psikopat”.

* Geçen sene Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün ergen profili araştırmasında Türk gencinin idolü olduğunuz anlaşıldı. Ardınızdan Arda Turan ve Ronaldo geliyordu. Bu, beklediğiniz bir sonuç muydu?
Sevildiğimi biliyordum ama doğrusu lerimde olmak istemelerini beklemiyordum, çok sevindim. Arda da, Ronaldo da çok yetenekliler. Ben de yarışma öncesinde bir programa katılıp yaylı tambur, piyano, keman, gitar ve bağlama çalmıştım. Bu da etkili oldu herhalde.

* Bu ekstra sorumluluk getirdi mi? Artık “Allah Belanı Versin” diye şarkı yapmazsınız belki de...
Yaparım. Çocukların ve ailelerin rahatsız olacaklarını düşünmüyorum. O şarkı gerçeğin ta kendisi. Bu kadar sevilmesi bu yüzden. İnsanlar söylemek istiyorlar ama söyleyemiyorlar ben onların yerine konuşuyorum. Ama tabii ki gençlere örnek olmak için magazinden uzak bir hayat sürüyorum. Yoksa Türkiye’de ne kadar magazine çıkarsanız o kadar para kazanırsınız.
“Ayna karşısında dans ederim, düğünlerde de çekinmem oynarım”

* Siz yaz aylarında patlayan şarkılarınızla ünlüsünüz. Bu albümün lokomotifi hangi şarkı?
Özellikle yazın albüm çıkarayım gibi bir derdim yok, öyle denk geliyor. İlk albümüm mayısta çıktı. Sonra hep mayısa denk getirmeye çalıştım. Mayısın uğuruna inanıyorum. Bu albümün çıkış şarkısı hareketli bir parça değil. Slow bir şarkıya, “Sanane”ye klip çektim. İnsanlar “İsmail, yazın ortasında yavaş şarkı tutar mı?” dediler.
Ben de “Aşkın mevsimi olmaz” dedim.

* Şarkı sözleriniz de çok dikkat çekici oluyor. Sizin de dediğiniz gibi “Allah Belanı Versin” şarkınız gündeme oturmuştu. Okan Bayülgen’in programında bir sezon çaldı. Oturup özellikle gündem yaratacak sözler bulmaya mı çalışıyorsunuz?
“İsmail YK’yım, ne söylesem tutar” diye bakmıyorum olaya. Bu sözleri yazarken ne kadar ses getireceklerini falan düşünmüyorum. Önce şarkı ortaya çıkıyor, sonra bakıyorum ki yine ortalığı karıştırmışım. Abim beni bu konuda çok cesur bulur. “Allah Belanı Versin” için “Ben olsam asla cesaret edemezdim böyle bir şarkı yapmaya” demişti. Ben fazla gözü karayım.

* Birçok röportajda Michael Jackson’a hayranlığınızdan bahsetmişsiniz. İnternet forumlarında sizin için “Türkiye’nin Michael Jackson’ı” diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Michael benim için çok özel. Hayat hikayelerimiz de benziyor. İkimiz de beş kardeşin en küçüğüyüz, abilerimizle sahneye çıkmaya başlamışız. O Jackson
5 ile ben Yurtseven Kardeşler ile. Yolumu belirlerken ondan esinlendim. Onun gibi çocuklara kendimi sevdirmek istedim. Michael gibi akılda kalıcı imajlar yapmaya çalıştım. Ama Michael Jackson Michael Jackson’dır. Türkiye’nin Michael’i olmak gibi de bir iddiam yok.

* Dans ediş tarzınız ve kimi kostümleriniz de onu andırıyor. Dans için özel ders aldınız mı?
Hayır, ders almadım. O hareketler içimden geliyor. Evde ayna karşısında dans ederim. Düğünlerde falan da oynarım. Kıyafetlerimi de kendim seçiyorum. Bir tişört alıyorum, kesiyorum kolunu İsmail YK tarzı yapıyorum. Moda tasarımcısı ya da imaj danışmanı ile çalışmıyorum.

Haberin Devamı

“Kimi zaman ‘Bugün bombayım’ derim, kimi zaman evden çıkmak istemem”

* Konserlerinizde “Genç kızların sevgilisi” diye anons ediliyorsunuz. Sizce yakışıklı mısınız?
O anons beni utandırıyor. O yüzden sahneye çıkar çıkmaz “Erkek hayranlarım da var” diyorum.
Kendimi çok yakışıklı bulmuyorum. Aynaya bakınca orta halli bir tip görüyorum. Kimi zaman saçlarım güzel olur, “Bugün bombayım” derim. Kimi zaman da evden çıkmak istemem.

* Boş zamanlarınızda neler yaparsınız?
Resim yapmayı seviyorum. Kara kalem ve yağlı boya çalışmalarım var. Beni rahatlatıyor, bir de spor tabii ki. Halı sahada maç oynarım. Masa tenisinde de iddialıyım.

* Aşk hayatınızdan da bahsedelim. Şu an bir kız arkadaşınız var mı? Hayalinizdeki kadını anlatır mısınız?
Şu an yok. 11 aydır yalnızım. Hayalimdeki kız benim kaprislerimi çekecek, anlayışlı ve bana her konuda destek olacak biri. Aile kurabileceğim bir kadın yani. 32 yaşındayım, 40’a doğru evlenebilirim. İşte o zaman bu tarif ettiğim kadınla tanışmak istiyorum.

Haberin Devamı

“İsmini ‘One Minute’ koydum ama aslında bu bir aşk şarkısı”

* Başbakanın Davos’ta yaşadığı olaydan esinlenerek yaptığınız
“One Minute” adındaki parçanızı da bu albüme almışsınız. Politik olaylardan esinlenerek yaptığınız başka şarkılar var mı?
Bestelerimi yaparken her şeyden etkileniyorum ama bir sanatçı olarak objektif olmam gerektiğini düşünüyorum. Bir görüşü destekleyen şarkılar yapmam. Bu da zaten bir aşk şarkısı. Single olarak çıkardığım zaman beğenilmişti, ben de albüme aldım. İlham kaynağım Başbakan ama şarkı politik değil. Çünkü benim Edirne’den Hakkari’ye kadar geniş bir hayran kitlem var. Belli bir politik görüşü destekleyenle sınırlandıramam kendimi. Adını “Bir Dakika” koyacaktım ama o günlerde bu laf çok gündemdeydi. İngilizcesi olan “One minute” lafı kalıp olarak hoşuma gitti, etkilendim ve şarkı yaptım, o kadar.

İsmail YK’nın Kuzeni Bircan Bali’yle Öyle Bir Halde Yakalandı Ki… Bircan Bali’nin Açıklaması Olay Yarattı! Öpüşmek…

Beyaz TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Söylemezsem Olmaz programında sunucu ve magazin yorumcusu olarak yer alan ünlü sunucu Bircan Bali, ortaya çıkan fotoğrafları sonrası yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi oturdu. İşte bomba etkisi yaratan gelişmenin detayları...

Beyaz TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Söylemezsem Olmaz programında sunucu ve magazin yorumcusu olarak yer alan ünlü sunucu Bircan Bali, ortaya çıkan fotoğrafları sonrası yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi oturdu. İsmail YK’nın kuzeni Özkan Şen ile bir dönem çekilmiş olan samimi pozların ifşa olması ve sosyal medyada hızla yayılmasından sonra Bircan Bali, konuya ilişkin olarak “Öpüşmek” ile ilgili bomba gibi açıklamalarda bulundu. Programdaki dobra tavırlarıyla bilinen ünlü sunucunun ifşa olan pozlarından sonra yaptığı açıklamalar, kısa sürede en az fotoğraflar kadar ilgi gördü. Bircan Bali açıklamalarıyla magazin ve sosyal medyanın gündemine oturdu… İşte tüm detaylar…

Klavye ile galeriyi gezebilirsiniz

Bursa'da engelli genç Hasan Burhan İsmail YK ile tanışmak istiyor

Bursa'da tam bir İsmail YK hayranı olan ve sabah akşam sanatçının şarkılarını dinleyen Hasan Burhan'ın tek isteği, konserine gidip kendisiyle tanışmak.

Bursa'da Hasan Burhan İsmail YK ile tanışmak için gün sayıyor 

Yıldırım ilçesinde yaşayan yüzde 98 engelli Hasan Burhan'ın (24) en büyük zevki İsmail YK'nın şarkılarını dinlemek. Hasan Burhan, günü sevdiği sanatçının şarkılarını dinleyerek geçiriyor. Hasan çok istemesine rağmen İsmail YK'nın konserlerine bir türlü gidemedi ve sanatçıyla tanışamadı. En büyük hayali sevdiği sanatçının konserine gidip onunla tanışmak olan genç, hayalinin gerçekleşeceği günü iple çekiyor.

Bursa'da Hasan Burhan'ın tek isteği İsmail YK ile tanışmak 

Engelli gencin komşusu Muharrem Ulutaş, "Hasan kardeşimiz köyümüzden, İsmail YK hayranı. Kendisi yüzde 98 engelli. Tek hayali İsmail YK ile tanışmak. İnşallah dileği gerçek olur. Bütün gün onun şarkılarını dinleyerek geçiriyor. Hasan kardeşimiz köy derneğimizin bütün gençlik etkinliklerine gelir" dedi.

#bursa, Hasan Burhan, Engelli, İsmail YK

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası