oklu savaş oyunları / ATLI KILIÇLI OKLU ESKİ ÇAĞ OYUNLARI(Hastasıyım) | DonanımHaber Forum

Oklu Savaş Oyunları

oklu savaş oyunları

Strateji oyunu tavsiyesi istiyorum

Alıntı: okinkurt  

Eğer bir türe bağlı değilsen kılıc vs gibi sana kendi hosuma giden strateji oyunlarını önereyim :) basta middle earth 2 yi deniyebilirsin

Star craft 2 / Civilization5 / Endless space / Stronghold 2 / Rome total war / Setlers 5 heritage of kings / Age of mhytology / Bu strateji oyunlarını uzun süreler oynadım hepsi gayet güzel beğendiğini oynarsın başlarında uzun süreler gecirebilecegin oyunlar :)

Yorumun için teşekkürler. Dediğin oyunlara şimdi baktım.

Middle Earth 2'yide oynamıştım. Daha gerçekçi grafikler istiyorum.

Star craft 2 : Işık falan fırlatıyor adamlar, bu tarz şeyleri sevmiyorum. Gerçekteki gibi kılıç kılıca savaş arıyorum.

Civilization 5 : Tank falan var.  Bu da işime yaramadı.

Endless Space : Uzayda geçiyor sanırım. İstediklerimle alakasız oldu bu oyun

Stronghold 2 : Beğendim. İyice araştırcam.

Rome Total War : Daha öncede kurmuştum, tam istediğim tarz oyun.

Setlers 5 : İçime sinmedi :D

Rise of Nations : Silahlı istemiyorum. Kılıç ok vs.

Son Düzenleme: omer_ ~ 24 Eylül

Çöp Adam Savaşları

Bu oyun hakkında

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geldi!

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Çöp Adam Savaşları oyununu oynayın. Ordunuzu dizilişler halinde kontrol edebilir veya her birimi oynayabilirsiniz; her çöp adam üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Birimler inşa edin; altın çıkarın; Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü ve hatta Dev'i oynamayı öğrenin. Düşmanın anıtını yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Yeni Özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! - Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita
● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası!
● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.
● İyileştirilmiş birim dizilişleri ve Amansız Okçuların yay nişangahı.

Ana Özellikler:
● Klasik Sefer - Nizam İmparatorluğunun Doğuşu. Şimdi 6 bonus seviye ile.
● Sonsuz Ölüm zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabileceksin?
● Turnuva modu! "Inamorta Tacı" ödülünü kazanmak için düzinelerce Yapay Zeka yarışmacıya karşı savaş!
● Artık tüm karakterler için görünümler var! Her biri özel benzersiz avantaja sahip, güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyadasın, etrafın kendilerini kavimlerinin teknolojisini geliştirmeye adamış ve hakimiyet için savaşan vahşi kavimlerce kuşatılmış. Her kavim, savunma ve saldırı için kendi benzersiz tarzını geliştirmiş. Eşsiz ustalıklarına tapacak kadar gurur duyuyorlar, silahlarını dine çevirmişler. Her kavim kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak isimlendirdiği yöntemle yani SAVAŞ yoluyla inançlarını diğer kavimlere kabul ettirmeye adanmışlar.

Diğer kavimler "Amansız Okçular", "Kılıç Ustaları", "Ölüm Büyücüleri" ve "Keskin Mızraklılar" olarak biliniyor.

Sen "Nizam" denen kavmin liderisin; yolunuz barış ve bilgi yolu; halkın diğerleri gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevredeki kavimler için bir hedef yapıyor. Kazanmanın tek yolu ilk saldıran olmak ve seferler boyunca her kavmin teknolojilerini ele geçirmek.

Güncellenme tarihi

21 Haz

Bağımlısı Olacağın Mobil Savaş Oyunları

Bağımlısı Olacağın Mobil Savaş Oyunları

GAMER DÜNYASI

Tatilde, öğle arasında, yolda keyifle oynayacağın mobil savaş oyunları mı arıyorsun?

En iyi savaş oyunları ile mobil oyun keyfini ikiye katlamak için harika bir liste hazırladım! Hadi en güzel savaş oyunları nelermiş keşfet!

İkinci Dünya Savaşı’na Katıl: World War Heroes: WW2 FPS

Android ve iOs işletim sistemine sahip cep telefonlarında oynanabilen World War Heroes: WW2 FPS, en iyi online savaş oyunları arasında. Dünyanın farklı noktalarındaki mobil oyunseverlerle birlikte oynayabileceğin macera dolu oyun, 2. Dünya Savaşı’nda geçiyor. Birbirinden farklı şehirlerde düşmanı alt etmek için hazır ol!

Hem Bilim Kurgu Hem de Savaş Tutkunlarına: Infinity OPS: Online FPS

Android işletim sistemine sahip kullanıcılara özel en güzel savaş oyunları arasında yer alan Infinity Ops: Online FPS, çok oyunculu seçeneğiyle heyecanı katlıyor. Bilim-kurgu temalı bir evrende katılacağınız savaşta dünyamızı korumak senin elinde. Geçmişe yolculuk yapmak ve gezegenler arası bir mücadeleye katılmak istersen bu oyun tam sana göre! Oyunu yükledikten sonra becerilerine göre Acemi, Sabotajcı, Tankçı ve Muharip gibi farklı sınıflardaki yerini alıp bu savaşa dahil olabilirsin.

Taktikleri Hazırla: Shadowgun War Games

Mobile özel ücretsiz savaş oyunları seçenekleri arasından Shadowgun War Games oldukça popüler. Birinci şahıs nişancı türündeki savaş oyunu, hem Android hem de iOs işletim sistemine sahip cep telefonlarında oynanabiliyor. Strateji geliştirerek ya da doğrudan mücadele ederek oynayabileceğiniz oyun, çoklu oyunculu seçeneğiyle rekabeti artırıyor. Dünyayı uzaylı istilasından kurtarmak için savaşacağın oyun, efsanevi savaşçılar ve kahramanlar ile renkleniyor.

Hedefi Iskalama: Kill Shot Bravo

Adından da anlaşılacağı üzere birinci şahıs nişancı online savaş oyunları arasında yer alan Kill Shot Bravo, Android ya da iOs işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde oynanabiliyor. Askeri donanımlarla kendini güçlendirebileceğin oyunda amaç gizli savaş görevlerini tamamlamak. ’ün üzerindeki bu özel görevi özel kuvvet grubuna dahil olarak gerçekleştirmenin tadını çıkarmak için Kill Shot Bravo’ya bir şans verebilirsin.

Telefon ya da tabletlerini şenlendirecek, sana macera dolu anlar yaşatacak en iyi savaş oyunları arasından seçimini yap, hemen indirip heyecanı yaşamaya başla!

Ok Oyunları

Ok oyunları kategorimizde nişancılık yeteneğinizi ortaya çıkarabilecek tüm uygulamaları bir arada topladık. Bıçak atma, balta ve ok fırlatma uygulamaları sayesinde heyecan ve macera dolu zaman geçireceksiniz.

Kategorimizdeki bazı uygulamalarla nişan alma ve hedef vurma becerilerinizi geliştireceksiniz bazılarında ise kendinizi düşman atışlarına karşı korumanızı öğreneceksiniz. Ölmeden yada haklarınızı bitirmeden en fazla isabetli atışı yaparak en yüksek puanları kazanmaya çalışacaksınız. 

Kategorimizde bulunan okçuluk sporu uygulamaları sayesinde kendinizi gerçek bir turnuvada bulacaksınız. Atış yaparken dikkatli nefes alıp verip aynı zamanda da rüzgarın yönünü ve şiddetini hesaba katarak hamlenizi gerçekleştiriyorsunuz. Hedefleri tam onikiden vurarak tek atışta en yüksek puanı kazanıyorsunuz. Karşılıklı ok savaşı uygulamalarında ise düşmanınızı kafasından vurup etkisiz hale getiriyorsunuz. Düşmanınızdan daha hızlı ve isabetli atışlar yaparak savaşları kazanıyorsunuz. Adamın kafasının üzerine konulan elmaları vurmaya çalışarak stresli ve aksiyon dolu anlar yaşıyorsunuz. Yanlış bir atış sonunda birinin ölümüne sebep olabilirsiniz. Bunun için nişan alırken yerçekimini ve rüzgarın yönünü dikkate almanız gerekecek. Bıçak fırlatma uygulamalarında ise sabit veya hareketli hedeflere bıçağı saplayarak bölümleri tamamlıyorsunuz. Ok oyunları oynarken her uygulamada nişancılık yeteneğinizi biraz daha geliştirerek eğlenceli zaman geçireceksiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası