ramazan erkin ünlü kadınlar kulübü / Ankara Şehir Hastanesinde Burun Estetiği Yaptırdım | Page 2 | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Ramazan Erkin Ünlü Kadınlar Kulübü

ramazan erkin ünlü kadınlar kulübü

Ankara Şehir Hastanesinde Burun Estetiği Yaptırdım

Herkese merhaba,

Çok sayıda mesaj aldığım için devlet hastanesindeki estetik sürecimden sizlere bahsetmek istedim.

Öncelikle ben yıllardır nefes almada zorluk yaşıyordum. Bunun sinüzit kaynaklı olduğunu sandığımdan pek önemsemedim. Daha sonra şikayetlerim artınca kulak burun boğaz doktoruna muayene oldum. Burnumda düşme olduğunu ve kıkırdak dokularımın eridiği bu yüzden rinoplasti yaptırmam gerektiğini söyledi ve beni estetik cerrahiye yönlendirdi.

Böylece doktor arama sürecim başladı. Nereden nasıl başlayacağımı bilmiyordum internette yüzlerce doktor adı vardı. Önce Ankara Eğitim Araştırmadan bir randevu aldım ama hastanenin kötü görüntüsü ve asistanların inanılmaz kötü davranışı beni caydırdı. ( Asistana soru sormaya çalışıyorum adam odaya dalan hademeye bisküvi çay soruyor böyle bir muamele) Ben de şehir hastanesindeki doktorlara bakmaya karar verdim. Açıkçası çok da araştırmadım. Hasan Murat Ergani'yi gözüme kestirdim. İnternette onunla ilgili hiç estetik haberleri yoktu. Ben de instagram adresinden yaptığı ameliyatlara baktım. Adam çok çılgın ameliyatlar yapmış. Ben de bunları yapan adam için rinoplasti çocuk oyuncağıdır deyip randevumu aldım.

Gittim asistanla görüştüm. Tahminen ağustosun başıydı. O gün burnumun resimlerini çeken asistan Hasan hocaya iletti ve Hasan Hoca ertesi gün yüzyüze görüşmek için beni çağırdı. Ameliyatın nasıl yapılacağını vs ayaküstü 5 10 dakika anlattı ve ben kabul edince 12 Aralık için bana tarih verdi. Ardından o hafta tomografimi çekildim ve beklemeye başladım. Kasım 29 da tekrar gittim ve anestezi tetkiklerim yapıldı ( Kan, EKG, Ciğer filmi).

Veeeee 12 Aralık sabahı 06.00 da yatışım yapıldı. Ben tabi ağlıyorum korkudan. Hasan Hoca ile ilk uzun konuşmamız o zaman oldu. Önce geldi bana ameliyatı anlattı sonra benim bir beklentim olup olmadığını sordum ben de tabi görgüsüz internetten bulduğum mükemmel bir burnu gösterdim. Burun o kadar kavisliydi ki resmen harikaydı. Hasan hoca direkt istersen yaparım ama bu burun çöker dedi ben de onu dinlemeye karar verdim. Sen bana bırak ben sana kalkık hoş ve doğal bir burun yapacağım dedi. Ameliyathaneye indik orada tekrar buluştuk ve uyuyuş.... Uyandığımda Hasan hoca hala oradaydı sağolsun hiç yalnız bırakmadı ve ben tamponlar ile enfes nefes alıyordum çok mutlu oldum. Bana gelip sana harika bir burun yaptım dedi herkes de tastikledi ama ben burnu görmedim tabi.

Ardından ertesi gün taburcu oldum. Herkesin yaşadığı şişlikleri nefes alamama sorunlarını vs yaşadım ama ağrısız bir süreçti. 10 günün ardından tamponlarım ve atelim çıktı. Karşımda muazzzzzaaaammmm ve harika nefes alan bir burun vardı.

Yani arkadaşlar bu işi sadece özeldeki doktorlar iyi yapmıyor. Devlet hastanelerinde de çok iyi doktorlar var. Ben hastaneye 4500 tl ödedim. Doktorum bile biz bunları internette paylaşmıyoruz. Araştırsan bile pek bir şey bulamazsın demişti gerçekten bulamamıştım. Hatta Hasan hocaya ameliyat olan var mı diye buraya konu bile açmıştım. Buradan tekrar kendisine çok çooook teşekkür ediyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum :)

(Fotoğraf ameliyattan sonra 12. güne aittir.)
Eki Görüntüle 3181539

Genişletmek için tıkla...

Japon sexi güzeller - Son dakika Deniz Seki haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son deniz seki haberleri anında burada. 29.10.2022 12:21 Cumhuriyetin 99. Yılı Büyükçekmece'de coşkuyla kutlandı. Cumhuriyetin 99. Yılı Büyükçekmece'de coşkuyla kutlandı Büyükçekmece'de Cumhuriyetin 99'uncu yıldönümü coşkuyla kutlandı. En güncel ve son dakika Deniz Seki haberlerini öğrenmek için NTV'nin Deniz Seki sayfasını takip edebilirsiniz! TÜM ZAMAN ARALIKLARI TÜM KATEGORİLER YENİDEN ESKİYE SIRALA 36 bedene ulaşan Deniz Seki 26 yıl önceki elbisesiyle Deniz Seki:İbrahim Tatlıses bana şaka yaptı yahu Deniz Seki: Erkek olsam kendime aşık olurdum Deniz Seki'nin albüm değişimi Deniz Seki haberleri sayfasında Deniz Seki hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2534 Deniz Seki haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir. Deniz Seki 1 Temmuz 1970'de İstanbul'da dünyaya geldi. Deniz Seki'nin yüzündeki şişlik dikkat çekti Şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde Manisa'da hayranlarıyla buluşmuştu. Seki'nin konserinden paylaştığı fotoğraflar ile Manisa Belediyesi'nin basına servis ettiği kareler arasındaki fark kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş; şarkıcının photoshop kullanması takipçilerinin diline düşmüştü. Deniz Seki haberi sayfasında en son yaşanan deniz seki gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne CNN Türk'e eklenen deniz seki haber başlıkları yer almaktadır. Son dakika deniz seki haberleri de dahil olmak üzere toplam 319 haber bulunmuştur. 'Popstar' Aydan Kaya, Deniz Seki itirafıyla dikkat çekti Deniz Seki sahne öncesi fotoğraflarını paylaştı, her gören Bülent Ersoy zannetti Deniz Seki - 14.05.2022 Deniz Sevgisi Kar Kış Dinlemedi Deniz Seki - 14.03.2022 Deniz Seki Yine 2014 yılında cezaevine giren ünlü Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye edildi. Ünlü şarkıcının ilk sözü, 'Mutluyum' oldu. Deniz Seki cezaevi çıkışında beyaz güvercin uçurdu. 2014 yılında bu yana Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tutuklu bulunan Deniz Seki'yi sevenleri ve sanatçı dostları Ünlü şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz günü gerçekleştirilen darbe girişiminin birinci yıl dönümünde anlamlı bir mesaj yayımladı. Sosyal medya hesabından video görüntüsü ile yayınladığı mesajda Seki, "15 Temmuz kahramanlığın günüdür" dedi. Videolar 15 Temmuz 2017 - 15:01 Deniz Seki'den '15 Temmuz' mektubu Deniz Seki Haberleri Deniz Seki ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio'da. Deniz Seki ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Amme Hizmeti! Yılbaşını Evde Geçireceklere Özel Efsane Dizi Avrupa Yakası'nın Yılbaşı Bölümleri! TV Son halini sosyal medyadan paylaşan Deniz Seki, yeni haliyle hayranlarını şaşırttı. 05 Nisan 2022 - 22:03

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.