radikal dershanesi bornova / Radikal Eğitim Kurumları, Konak nerede, Otobüs, Tren, Metro veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Radikal Dershanesi Bornova

radikal dershanesi bornova

Bornova VIP Şube YKS-LGS Hazırlık ve Okula Yardımcı Kurslar

Bornova VIP Şube YKS ve LGS Hazırlık Kursu

Öğrencilerimiz için öncelikle kariyer hedefi belirlenir ve bu doğrultuda öğrenciye özel program oluşturulur. Bu programa göre öğrencilerimiz eğitim koçları ve rehber öğretmenleri kontrolünde çalışmalarını yürütür.

Daha fazla

Eğitsel Rehberlik Hizmetleri

Radikal Eğitim Kurumlarında, öğrenci doğru ders çalışma stratejileri ve etkili öğrenmeyi nasıl gerçekleştirebileceği alanında uzman rehber öğretmenler tarafından devamlı izlenir ve desteklenir.

Daha fazla

Eğitim Felsefemiz

Sosyal bilimlerin önemli disiplin alanlarından biri de bilindiği üzere "Eğitim Bilimleri"dir. Eğitim bilimlerinin son yıllarda ortaya koyduğu veriler her öğrencinin başarılı olabileceği tezini desteklemektedir.

Daha fazla

Kadromuz ve Öğretmenlik Anlayışımız

Öğretmenler, akademik kadromuz tarafından sürekli hizmet içi eğitimden geçirilerek yeni öğretim yöntem ve teknikleri hakkında bilgilendirilip eğitilir.

Daha fazla

Radikal Eğitim Kurumları’nın hedefi, İzmir’de elde ettiği başarıyı İstanbul’da da elde etmek

İzmir’de son yıllarda başarılarıyla dikkat çeken ve bu başarısını ulusal ölçeğe de taşıyarak İzmir’den Türkiye’ye yayılan eğitim kurumu markası olan Radikal Eğitim Kurumları’nın kurucusu Erdal Avcı, İstanbul’da açtıkları şubeyle İzmir’de elde ettikleri başarıyı İstanbul’da da elde etme hedeflerinin olduğunu ifade ederek, “3 yıl içerisinde İstanbul’da, İzmir’deki şube sayımıza ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Radikal Eğitim Kurumları’nın hedefi, İzmir’de elde ettiği başarıyı İstanbul’da da elde etmek

Radikal Eğitim Kurumları’nın ilk olarak 2002 yılında KPSS dershanesi olarak İzmir’in Karşıyaka ilçesinde faaliyetlerine başladığını ifade eden Radikal Eğitim Kurumları Kurucusu Erdal Avcı, “Ben de KPSS dershanesinde derslere giriyordum. 2009 yılında Radikal Eğitim Kurumlarını devralarak; Dikey Geçiş Sınavı (DGS), Adli ve İdari Hakimlik, Savcılık kursları ve birçok üniversite ile birlikte sertifika programları açtım. 2015 yılında ilk üniversiteye hazırlık kursunu açtım. İlk yılımızda oldukça başarılı sonuçlar elde ettikten sonra 2016 yılında VIP formatında bir kurs daha açtım.

Kurslarımızda eğitim kalitesinden hiç ödün vermedik. İzmir’in en iyi öğretmen kadrosuyla elde ettiğimiz başarıyı, 2018 yılında Bornova ve Buca’da okullar açarak özel okulculuk sahasına da taşıdık ve daha geniş bir kitleye hitap etmeye başladık. Şu anda İzmir merkezde 16 kurs merkezimiz, 3 okulumuz bulunuyor. Çıkış noktası olarak başarıya odaklı 16 idealist öğretmen ve 160 öğrenciyle başladığımız maratonda yaklaşık 700 öğretmen ve 5 bin öğrenciyle İzmir’in en büyük eğitim kurumu olduk. Bu büyümenin ve başarının merkezinde hiçbir zaman ödün vermediğimiz, veli ve öğrenci ihtiyacı odaklı, akademik başarıyı ön plana alan, özgün ve bireyselleştirilmiş eğitim programımız var” diye konuştu.

“Radikal kalitesini daha fazla öğrenciyle buluşturmayı hedefliyoruz”

Kurumun hedeflerinden anlatan Avcı, “Radikal, bir bölgede kurum açtığı zaman en iyi öğretmen kadrosuyla çalışır. Bunu çok önemsiyoruz. Çünkü modelimizin merkezindeki Radikal Eğitim Sistemini (RES) hayata geçiren temel unsur, kaliteli öğretmen kadromuzdur. Bir diğer güçlü alanımız da bireysel rehberlik.

Kurs ve okullarımızda bireyselleştirilmiş eğitim koçluğu sistemiyle her öğrencinin akademik gelişimini yakından takip ediyoruz ve elbette akademik süreçleri etkileyen tüm öğrencilerimizin bütünsel gelişimini destekliyoruz. Her öğrencinin öğrenme yolculuğu kendine özgüdür. Bunu çok iyi bilen eğitimciler olarak Radikal, İzmir’de ‘Randevulu Özel Ders’ sistemini ilk başlatan kurumdur ve bu sistemi İzmir’de en iyi uygulayan kurumuz. Şimdi de ülkemizin çeşitli bölgelerinde açmaya başladığımız kurumlarımızla Radikal kalitesini daha fazla öğrenciyle buluşturmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Radikali İstanbul ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

İzmir’de aldıkları başarılı sonuçlarla Türkiye genelinde franchise talepleri aldıklarını belirten Erdal Avcı, “Bizim büyüme anlayışımız, klasik franchise anlayışıyla örtüşmüyor. Bir kere Radikal’i taşıyacağımız lokasyonda her şeyden önce kaliteli, idealist, işini çok iyi yapan ve Radikal markasına değer katacak eğitimcilerle buluşmayı çok önemsiyoruz. Açtığımız tüm kurumlarımız İzmir’deki genel merkezimize bağlıdır ve tüm şubelerimizde eş zamanlı Radikal Eğitim Sistemi modelimiz uygulanır.

Şubelerimize her türlü desteği sağlayan oldukça kalabalık bir genel müdürlük kadromuz var. Burası aynı zamanda Radikal’in AR-GE merkezi. Kalabalık bir ekiple eğitim programlarımızı tasarlayıp çağın gereklerine ve yeni nesil öğrenci ve velinin ihtiyacına göre güncelleyerek tasarımlarımızın tüm şubelerimizde eş zamanlı uygulanmasını sağlıyoruz. Şu an Diyarbakır’da 1 okul, 2 kurs merkezimiz, Antakya’da 1 kurs, ve Malatya’da da 1 kurs merkezimiz hizmet vermektedir. Son olarak da İstanbul’un kalbi Kadıköy’de açtığımız genel merkeze bağlı ve kendimizin yönettiği kurs merkezimizle Radikal’i İstanbul ile buluşturmuş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“Ülkemizin en başarılı eğitim kurumlarından biriyiz”

Radikal Eğitim Kurumları’nın gerek nitelikli liselere gerekse üniversiteye öğrenci hazırlama konusunda ülkenin en başarılı kurumlardan biri olduğunu ve bu konuda iddialı olduklarını dile getiren Avcı, “En son yapılan 2022 LGS’de 121 derece yapmış bir kurumuz. Yine üniversite sınavında ilk 100’de 27 derece çıkarttık. Bu kadar başarı sonrasında ekibim ve ben kendimize İstanbul’da büyüme hedefini koyduk. Radikal Eğitim Kurumları, bir ilki gerçekleştirdi ve bir İzmir markası olarak İstanbul’a şube açmaya karar verdik.

Bundan sonraki nihai hedefimiz, İzmir’de elde ettiğimiz başarılı sonuçları İstanbul’da elde ederek Radikal farkını ortaya koymak. Akabinde de 3 yıl içerisinde İstanbul’da, İzmir’deki şube sayımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sonuçtan adım gibi eminim çünkü en az benim kadar bu hedefe inanmış ve geçmişi başarılarla dolu bir ekiple beraberim. Bu idealist ekiple birlikte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da somut başarılara imza atarak Türkiye’nin eğitim geleceğinde oyuncu değil oyun kurucu olma iddiamızı en kısa sürede gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum” diye konuştu.iha

Ege’de İzmir Haber

Radikal Eğitim Kurumları, Konak, nerede, Otobüs, Tren, Metro veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Uygulamada yol tarifi al

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Radikal Eğitim Kurumları adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Radikal Eğitim Kurumları - yakınından geçiyor

Otobüs ile Radikal Eğitim Kurumları konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Tren ile Radikal Eğitim Kurumları konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Tren güzergahına tıklayın.

Durak adıMesafe
Vasıf Çınar3 dk yürüme
Kent Müzesi3 dk yürüme
Montrö3 dk yürüme
Çardak5 dk yürüme
Çardak 26 dk yürüme
Halit Ziya9 dk yürüme
Aisancak Efes Oteli (Havaş)9 dk yürüme
Durak adıMesafe
Kültürpark Atatürk Lisesi3 dk yürüme
Cumhuriyet Meydanı10 dk yürüme
Durak adıMesafe
Basmane17 dk yürüme
  • Radikal Eğitim Kurumları konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın duraklar:

• Vasıf Çınar 157 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Kültürpark Atatürk Lisesi 179 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Kent Müzesi 197 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Montrö 205 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Çardak 343 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.
    • Çardak 2 399 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesinde.
    • Halit Ziya 608 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesinde.
    • Aisancak Efes Oteli (Havaş) 646 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesinde.
    • Cumhuriyet Meydanı 705 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesinde.
    • Basmane 1327 metre uzaklıkta, 17 dk yürüme mesafesinde.
  • Hangi Otobüs hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor:202, 253, 681, 691

• Hangi Tren hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor?

Bu Tren hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor:ALIAĞA-ÇIĞLI, MENEMEN-CUMAOVASI, TEPEKÖY-ALIAĞA

• Hangi Metro hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor:İZMIR METROSU

• Hangi Tramvay hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor?

Bu Tramvay hatları Radikal Eğitim Kurumları yakınından geçiyor:KONAK

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları, tramvay durak ne kadar uzaklıktadır?

Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın tramvay durak 3 dk yürüme mesafesindedir.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın tramvay durak hangisidir?

Kültürpark Atatürk Lisesi durak, Konak içindeki Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakındır.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları, tren durak ne kadar uzaklıktadır?

Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın tren durak 17 dk yürüme mesafesindedir.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın tren durak hangisidir?

Basmane durak, Konak içindeki Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakındır.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları, otobüs durak ne kadar uzaklıktadır?

Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın otobüs durak 3 dk yürüme mesafesindedir.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna en yakın otobüs durak hangisidir?

Vasıf Çınar, Kent Müzesi ve Montrö, Konak içindeki Radikal Eğitim Kurumları alanına en yakın otobüs duraklar.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan ilk Tramvay saat kaçta geçer?

KONAK, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır. 03:06 civarında geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna son Tramvay saat kaçta gider?

KONAK, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna giden son Tramvay aracıdır. 00:35 civarında buradan geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan ilk Metro saat kaçta geçer?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 03:13 civarında geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna son Metro saat kaçta gider?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna giden son Metro aracıdır. 00:38 civarında buradan geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan ilk Tren saat kaçta geçer?

B37, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan geçen ilk Tren aracıdır. 06:31 civarında geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna son Tren saat kaçta gider?

B37, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna giden son Tren aracıdır. 21:05 civarında buradan geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer?

920, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 03:03 civarında geçer.

• Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna son Otobüs saat kaçta gider?

950, Konak bölgesinde bulunan Radikal Eğitim Kurumları konumuna giden son Otobüs aracıdır. 02:39 civarında buradan geçer.

Uygulamada yol tarifi al

Konak şehrinde Radikal Eğitim Kurumları konumuna Toplu Taşıma

Konak, Türkiye'deki Radikal Eğitim Kurumları adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Radikal Eğitim Kurumları adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Radikal Eğitim Kurumları adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Radikal Eğitim Kurumları için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Vasıf Çınar; Kültürpark Atatürk Lisesi; Kent Müzesi; Montrö; Çardak; Çardak 2; Halit Ziya; Aisancak Efes Oteli (Havaş); Cumhuriyet Meydanı; Basmane.

Otobüs:202253681691Tren:ALIAĞA-ÇIĞLIMENEMEN-CUMAOVASITEPEKÖY-ALIAĞAMetro:İZMIR METROSUTramvay:KONAK

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Radikal Eğitim Kurumları için yol tarifi alın.

Radikal Eğitim Kurumları adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Konak konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Radikal Eğitim Kurumları için Otobüs, Tren, Metro ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Radikal Eğitim Kurumları, Konak

Radikal Eğitim Kurumları, çevresindeki popüler yerler

En popüler yerlere toplu taşıma ile nasıl gidilir - Konak

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır