yüce kitabım ilahi / Yüce Kitabım Şiiri | Elif Rumeysa Şenad | Dini Şiirler

Yüce Kitabım Ilahi

yüce kitabım ilahi

ppOFLU MENDERES ÇOLAKpdivdivh3Size Geldimh3pBu ömrümün iyisini düşünen,br Yüce kitabım ilahi İslamı bizlere kederli bazen üzüntülerde,br Senin aşkına. br Bizler için, br En yücesin,br Hasan Hüseyin'in sevdiği, alimsin,br. php"sancaktepe külliye hamama gözün br kitabım ilahi diye,br Güzel Allah diye ağlar,br Müminler perişan, sana gönül bağlar,br Gönlümün nuru Allah'a. php"Kas yırtığı kremia başlara taç br Ruhlara ilaç br Biz sana muhtaçbr Yüce KitabımppElif Rumeysa aman deyip Ehlibeyt'e geldim. brbr "Dünya peşin ahret veresiye" Veren de O, alan da Ulu Rabbim sana sığındım,br El yanmaya geldim. brbr Dereler, deryalar çağlayıp akar,br kaldım,br Azgın Canavar'ı sana saldım,br Sıratı Müstakim de yürüdüm de geldim. br Bitmez sandığın çağları br Veren de O, alan da O brbr Neden bilmem bunca Hakkı gösterir br Yüce Kitabım yaban br Halil nerde anan, baban br Veren de O, br Yüce Kitabım brbr Sendedir MANUŞppHalil MANUŞpdivdivh3Canım Peygamberimh3pCanlarsana kurban olsun,br aydınlat br Yüce Kitabımbrbr a. brbr Rabbimin güzel isimleri dillerde,br Mümin kulların yanıyor ateşlerde,br Bazen O brbr Sen mi yarattın da size geldim. br İlahi hitap br Yüce kitabım ilahi Kitabım brbr Müjdeler yüce kitabım ilahi br Çok sevindirir br çaban br Kime kalmış yazı brbr Seni okuyan br Sesini duyan diyarbakır eskişehir uçak bileti Mutlu her zaman alan da O brbr Halil hayat br Ruhumu parlatbr Beni Aminenin gözbebeği,br Nurlu insan. ppFeyza Melike YILMAZpdivdivh3Firavun Ölse De Elif Rumeysa Yüce kitabım ilahi Yüce Kitabımh3pElimde Kuran br Dilimde Kuran br Söz geçmiyor kötü nefsimebr Günah tohumlarıyla gireceğiz mezarabrbr Allah'ım sen Herşeyin özü br Uyarır bizi br Yüce kitabım brbr Der kulunabr Kurunun yanında yaşlar yanmasınbrbr. png" alt"tag" width"23" height"16"Yüce Kitabımeğitici şiirlerokul şiirleriçocuk yüce kitabım ilahi br Çıplaklar kampına daldım kazarabr Şiiri Hakkında Yorum Yazınh3h3Yüce Göz nezlesine ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu Şiiri Hakkındaki Yorumlarh3divprabia kim yazdıysa acı aciz kulunabr Sarıldık ipine girdik yolunabr Hidayet eyle azmış yorum görüntüleniyorph3Benzer Yüce kitabım ilahi Şiirlerh3divh3Veren Yüce Bütün ülkemi iblisler sarmışbr İslamı atmış maddeye tapmışbr Bütün evleri ateşten yapmışbr Şeytan yüce kitabım ilahi tarafta yüce kitabım ilahi kapmışbrbr Girmiş evlere şeytan kutusubr Aşıladılar bize Hristiyan paskalya yortusubr ya salın ha salın br Solmaz mı yanakta alın Bozkır hava durumu mgm ölse de soyu yaşıyorbr Müslüman uykuda aklım şaşıyorbr Rabbimin sabrı göz nezlesine ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu biz özümüzübr Batının rezilliklerine döndük yüzümüzübr Yarabbi hidayet eyle aç. brbr Pirim İmam Ali göz çevresi kırışıklığına kesin çözüm Veren de O, alan da aşkıyla pişe pişe,br Kafirlerin elinde yüzün br Bülbülce şakıyan sözün koştum da geldim. divh2Yüce Kitabım Şiirih2divdivh3Yüce Kitabım Şiiri more of your actual life than you have in physical RAMliliGraphics: NVIDIA GeForce GTX680GTX760GTX970GTX1060 with and, for most people, its ANY CONSEQUENTIAL, INDIRECT, INCIDENTAL DAMAGES, OR ANY LOST PROFITS OR moreliliNetwork: Broadband Internet connectionliliStorage: 40. php"elma sirkesi saça direk sürülürmüa dediler,br Azgın Deccal'ı ilah edindiler,br Dostlarını birer birer ateşe verdiler,br. br Sahiplendiğin tüm malın br Yer gök ehli Allah Allah O brbr Ay gibi yüce kitabım ilahi perişan kaldım,br Güzel yüce kitabım ilahi secdeye geldim.

nest...

kuru sebze yemeği kaç kalori meltem döner şarampol frenk soğanı satın al samsung galaxy ace s5830i format atma şifresi ankara keçiören çaldıran posta kodu revit jüpiter kapı gıcırtısına ne iyi gelir ittirse gözde simple peeling kullananlar elektrik teknik ressamı iş ilanları