revizyonlu buzdolabı ne demek / Vestel Kampanyalı Ürünler | Vestel

Revizyonlu Buzdolabı Ne Demek

revizyonlu buzdolabı ne demek

!!!!! Arçelik Revizyon Rezaleti Fotoğraflar Konuda !!!!!!

• Binbaşı
  • Yarbay
    Revizyonlu &#;r&#;n almadan &#;nce buraya yazıp sorsaydın kısaca alma derdi forum ahalisi Defolu iade edilmiş fabrikada tamir edilip tekrar ucuza satışa konulmuş &#;r&#;nler revizyonlu diye satılıyor.

Bu &#;r&#;nleri almak b&#;y&#;k hatadır. Bazı makinelerde &#;cretsiz tamir edildiği halde s&#;rekli aynı arızaya sebep veren bir yapısal hata vs sebebiyle m&#;şteri ile sorun yaşanır değişim veya para iadesi kararı &#;ıkar. Fabrikaya d&#;nen &#;r&#;n tekrar tamir edilir &#;r&#;n gene bozulacak ama &#;alışırken bu şekilde yarı fiyatına satılır. Tekrar arıza olursa değişim yapamazsınız sıfır &#;r&#;n değil satıcıda aynı model bir s&#;r&#; revizyonlu &#;r&#;nde olmaz.

Eksikler olmasınıda doğal karşılıyorum. Rafları vs de eksik &#;ıkabilir bu &#;r&#;nleri ha bayiden almışsın ha spot&#;udan ha hurdacıdan
  • Binbaşı
    Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bunları bilerek aldım forumda da araştırdım genelde boya hatası yada arızalı par&#;anın değiştirilerek revizyonlu olarak satıldığı kanaati oluşmuştu, ne bileyim koca ko&#; grubunun ar&#;elik in hurdacı gibi millete hurda sattığını, spot&#;ular felan bunun yanında hi&#; kalır adamlar bildiğin &#;&#;p getirmiş eve, nasıl bir revizyondan ge&#;ti bu &#;r&#;n ayakları yok, motoru patlak, g&#;&#; kablosu yok, her tarafı &#;izik pas i&#;inde, bunu kim revizyondan ge&#;irdi ge&#;iren g&#;rmedi mi bunları hadi o g&#;rmedi kutuyu a&#;ıp &#;r&#;n&#; kuramayan servis te mi g&#;rmedi, biz ne zaman b&#;yle bir &#;lke olduk &#;lkenin en k&#;kl&#; şirketi de vatandaşı kazıklama, bozuk &#;arık &#;r&#;n satma işine girdiyse biryerlerde bir yanlış var demek ki.
  • Yarbay
    Kullanımı g&#;vensiz olabilecek &#;r&#;nlerin fabrikada fişini keserler. Fişi kesik demek kullanmayın demek. Bence iade edin. Teslimattan itibaren 14 g&#;n gerek&#;esiz cayma hakkınız var. &#;şenmezseniz servisi de fişsiz &#;r&#;n&#; teslim ettiği i&#;in şikayet edin, mesleğine saygısı olan bir teknisyen bunu yapmaz, bilir fişin niye olmadığını.

Herhalde fabrika revizyonlu ve servis revizyonlu ayrı şeyler ve karışmış Bir yerde ciddi bir hata var. Fabriakada en azından i&#;erik ve fonksiyonlar kontrol edilirdi diye umuyorum, ama tabii belli de olmaz. Biz de bilemeyiz. İade edin, %30 i&#;in değmez. Termikel var, Uğur var Eski seri Avrupa bile bulunur belki, Ar&#;elik ucuz değil.
  • Binbaşı
    hocam o &#;r&#;n &#;retilmeye başlayalı 3 ay oldu olmadı revizyonlusunu nerden buldunuz da aldınız. revizyon değilde sanki biri aldığınız bayiye iade etmişte satılmış bir &#;r&#;ne benziyor. revizyonlu &#;r&#;nde &#;izik vs olur ama kablosu eksik olmaz. aldığınız bayi neresi acaba merak ettim
  • Yarbay
    B&#;yle bir sorun olması b&#;y&#;k mağduriyet ama Whats app konuşmalarınıza &#;ok g&#;ld&#;m. Genel merkez m&#;şteri hizmetleri hattı ile mahallenizdeki tamirci esnaf gibi yazışmışsınız. Sistemden en erken vereceği tarihi s&#;ylemiş, banane şimdi gelin falan demişsiniz. Hakkınızı b&#;yle aramaya &#;alışırsanız sinirlendiğinizle kalırsınız. M&#;şteri hizmetlerine sorunu net ve doğru &#;slupla anlatan bir mail g&#;ndermenizi &#;neririm. Daha hızlı &#;&#;z&#;m alırsınız. Ar&#;elik’in servisleri de diğer markalar gibi iyi değildir, ancak genel merkeze sorunu doğru anlatırsanız hızlı &#;&#;z&#;m &#;retiyorlar.
  • Binbaşı
    İşin daha acı tarafını s&#;yleyim birde gelen servis montaj tamamlandı g&#;sterip garantiyi başlatmış. G&#;&#; fişi olmayan &#;r&#;n&#;n montaj ı tanımlanmış kontrol edilmiş garantisi başlatılmış daha sonra m&#;şteri hizmetlerinden &#;ğrendim.
  • Firma Yetkilisi

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

İşin daha acı tarafını s&#;yleyim birde gelen servis montaj tamamlandı g&#;sterip garantiyi başlatmış. G&#;&#; fişi olmayan &#;r&#;n&#;n montaj ı tanımlanmış kontrol edilmiş garantisi başlatılmış daha sonra m&#;şteri hizmetlerinden &#;ğrendim.
    Merhabalar.

&#;r&#;n kurulalı ka&#; g&#;n oldu bilmiyorum tabi s&#;reye g&#;re şikayet durumu değişiyor.
    E devlet &#;zerinden t&#;ketici hakem heyetine yazın. Evrakları ile birlikte.
    Bir de kurulum yapıldığına dair formu siz ya da eşiniz imzaladımı o &#;nemli, revizyonlu &#;r&#;n aldıysanız size evrak imzalattılarsa satış ya da teslimat anında, orada bu &#;r&#;n&#; bu haliyle bilerek aldım yazar o bu sizi mağdur eder.

Candoğan beyin de dediği gibi &#;slup bilin&#;li tavırlar sizi sonuca bir adım daha yaklaştıracaktır. Sinirinizi bozup kendinizi germeyin boş yere oradaki adamlarda not alıp d&#;n&#;yorlar yani k&#;f&#;r de etseniz işlem hızlanmaz. Tam tersine haklarınızı bilerek konuşmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Sonu&#;ları yazarsanız biz de bildiğimiz kadarıyla destek olmaya &#;alışalım hep birlikte. Bir hata olmuş sonucu iyi bitsin en azından.

Saygılar.

• Binbaşı
    hocam yukarıda sordum cevap yazmadınız tekrar sorayım ona g&#;re yol g&#;sterelim. bu &#;r&#;n&#; nasıl satın aldınız? direk ar&#;elikten mi. bir bayi den mi spot&#;u dan mi
  • Binbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

hocam yukarıda sordum cevap yazmadınız tekrar sorayım ona g&#;re yol g&#;sterelim. bu &#;r&#;n&#; nasıl satın aldınız? direk ar&#;elikten mi. bir bayi den mi spot&#;u dan mi
    funduszeue.info?lang=tr-TR

D&#;kkan diye bir uygulaması var ar&#;eliğin komşu vasıtasıyla aldık buradan &#;alışanlar direk revizyonlu &#;r&#;n alabiliyor.

Peşini bırakmazdım ben yinede komşuya ayıp olmasın diye sineye &#;ekiyorum artık, bayi felan olsa hoplatırdım şimdiye kadar sağlık olsun.

• Binbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhabalar.

&#;r&#;n kurulalı ka&#; g&#;n oldu bilmiyorum tabi s&#;reye g&#;re şikayet durumu değişiyor.
    E devlet &#;zerinden t&#;ketici hakem heyetine yazın. Evrakları ile birlikte.
    Bir de kurulum yapıldığına dair formu siz ya da eşiniz imzaladımı o &#;nemli, revizyonlu &#;r&#;n aldıysanız size evrak imzalattılarsa satış ya da teslimat anında, orada bu &#;r&#;n&#; bu haliyle bilerek aldım yazar o bu sizi mağdur eder.

Candoğan beyin de dediği gibi &#;slup bilin&#;li tavırlar sizi sonuca bir adım daha yaklaştıracaktır. Sinirinizi bozup kendinizi germeyin boş yere oradaki adamlarda not alıp d&#;n&#;yorlar yani k&#;f&#;r de etseniz işlem hızlanmaz. Tam tersine haklarınızı bilerek konuşmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Sonu&#;ları yazarsanız biz de bildiğimiz kadarıyla destek olmaya &#;alışalım hep birlikte. Bir hata olmuş sonucu iyi bitsin en azından.

Saygılar.

Alıntıları Göster

• Binbaşı
    Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    KOMŞUnuz biraz sıkıştırırsa sorun &#;&#;z&#;l&#;r aslında. hi&#;bir markadan hi&#;bir şekilde revizyonlu &#;r&#;n alınmaz. bunu kesinlikle s&#;yl&#;yorum
  • Firma Yetkilisi

Alıntıları Göster
    Tekrar merhaba.
    Siemens'de o &#;r&#;nleri sadece personele satıyorlar.
    Personel &#;r&#;n&#;n neresinde ne sorunu olduğunu bilmeden alıyor.
    Ama sorun taşıma hasarı oluyor % 99
    Sizin bu &#;r&#;n atıyorum 5. kattaki bir m&#;şteriye gitti &#;izik &#;ıktı onlarda 5. kattan aşağı attılar gibi duruyor cidden ne deseniz haklısınız.

Şu evrak işi sizin işinizi &#;&#;zer. Revizyonlu &#;r&#;n aldığınızla alakalı bir evrak imzalatılmadı ise size buradan y&#;r&#;yebilirsiniz.

• Yarbay

Hocam Ar&#;elik eski Ar&#;elik değilmiş b&#;yle bir rezalette eminim ki sene &#;nce yer yerinden oynardı, 20 yere şikayet ettim Ko&#; holding e bile mail mesaj attım kimsenin umrunda olmadı satışı olan &#;r&#;n&#; e aldık s&#;zde, elimizde patladı muhatap yok servis yok m&#;şteri hizmetleri yok, m&#;şteriye saygı yok, k&#;r tuttuğunu &#;per misali bizi de &#;pt&#;ler, hocam g&#;&#; fişi nasıl &#;ıkmaz &#;r&#;nden bunu revize eden eleman g&#;rmedi mi bunu cihazın alt tarafın da da delik var &#;oğu yerde bantlanmış.
    &#;r&#;n ge&#; gelince 2 ayda geldi, birde i&#;inden fiş &#;ıkmayınca haliyle dellendim m&#;şteri hizmetlerine patladım.

Alıntıları Göster
    &#;ok ge&#;miş olsun, olay konusundaki mağduriyetinize tamamen hak veriyorum.

Benim bildiğim kadarıyla (emin değilim) Ar&#;elik'in revizyon &#;r&#;nler i&#;in ayrı bir bandı var. Burada &#;r&#;nleri tekrar toparlayıp ayrıca ambalajlıyorlar. Size t&#;keticiden iade alınan bir &#;r&#;n&#; vura &#;arpa tekrar geri getirmişler. Bu &#;r&#;n revizyonlu değil, bildiğiniz hurda zaten. Kompres&#;r bile darbe almış, g&#;&#; kablosu kesilmiş.

Ar&#;elik m&#;şteri hizmetlerine durumu a&#;ıklayan bir mail g&#;ndermenize rağmen d&#;n&#;ş alamadıysanız direkt hakem heyetine başvurmanızı &#;neririm.

• Binbaşı
    2 hafta sonra bayram değil seyran değil dondurucuyu getiren servis aradı değişim i&#;in &#;r&#;n&#;n barkodunu istediler, ben umudu kesmiştim, bir ton yere şikayet etmiştim d&#;n&#;ş olmamıştı, bakalım bilgileri aldılar gelişme olursa buradan yazarım, umarım &#;r&#;n&#;n daha k&#;t&#;s&#; gelmez değişim olursa eğer.
  • Yarbay
    Ar&#;elik bu konuda hala iyi er ya da ge&#; değişim yapıyor benim aldığım iki makinede sorunlu &#;ıktı fazla uğraşmadan yenisini g&#;nderdiler ondan da memnun kalmayınca ikiletmeden para iadesi yaptılar.
  • Binbaşı
    Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    10 g&#;n i&#;inde d&#;n&#;ş yaparlar size merak etmeyin. değişimi girip onaylanmasının zamanı var
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

revizyonlu arçelik çamaşır makinası hakkında

• Yarbay
    arkadaşlar d&#;n bir bayide ytl olan &#;amaşır makinelerini ytl ye satıldığını g&#;rd&#;funduszeue.info sorduğumda bunların revizyonlu olduğunu s&#;funduszeue.info&#;elik bu makinelere 1 yıl garanti veriyormuş.bu makineler sizce alınırmı.revizyon tam olarak ne funduszeue.infoıza makinelerin i&#;indemi (boya,darbe vb.)yoksa i&#;funduszeue.info sorunun dışında olduğunu s&#;yl&#;yo ama insan g&#;venemiyo.b&#;yle &#;r&#;n alıp kullanan varmı.teşekk&#;rler

• Yarbay
    Kesinlikle tavsiye funduszeue.infoonlu makineler arıza/hasar sebebiyle iade alınmış ve fabrikada tekrar elden ge&#;irilerek satışa sunulmuş funduszeue.info&#;lik'in sıfırı alınmaz defolusu funduszeue.infoı &#;ıkayım derken verdiğiniz paradan olmayıfunduszeue.info fiyatlı arıyorsanız &#;rnek piyasada YTL civarı olan Profilo devir 6,5 kg makine Carrefour'da YTL alın g&#;le g&#;le kullanıfunduszeue.info&#;elik'ten &#;ok daha funduszeue.infoılar
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: taşkafa

O dediginiz makineler &#;oban&#;eşme spotcular &#;arşısında lira. Ar&#;elikle ne ilgisi var? Eski makinelerin yıpranmış par&#;alarını degişip satıyorlar. Eski kullanılmış makina. Bayi dediginiz spotcudur. Resmi ar&#;elik bayisi o malı satmaz. &#;zet olarak anlatayım yeni makina alırken eski makinanızı ka&#; lira sayarak alıyorlar bazı kampanyalar var. İşte o eski makinalar elden ge&#;irilip satılıfunduszeue.info spotcular ka&#;a tutturabilirse o fiyata satıfunduszeue.info &#;oban&#;eşme ye g&#;r&#;n liraya otomotik makina satılıfunduszeue.infoara, &#;grencilere 2,3 yıl hizmet ederAEG var Profilo var. Beko var, Eski makina Birde Ar&#;elik makinaları s&#;rekli k&#;t&#;leyen arkadaşlara basit bir funduszeue.info yıllık satışınız ka&#; adet ? Ar&#;elik le kendinizi &#;yle mukayese ediniz Ben Hundai bayisiyim devamlı TOYOTA &#;ok k&#;t&#;d&#;r sakın almayınMegane &#;ok k&#;t&#; sakın almayınbenim arabam iyidir benim arabamı alın deyip duruyorumBana kim inanır ? Ancak bilmeyenler Saygılarımla

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

O dediginiz makineler &#;oban&#;eşme spotcular &#;arşısında lira. Ar&#;elikle ne ilgisi var? Eski makinelerin yıpranmış par&#;alarını degişip satıyorlar. Eski kullanılmış makina. Bayi dediginiz spotcudur. Resmi ar&#;elik bayisi o malı satmaz. &#;zet olarak anlatayım yeni makina alırken eski makinanızı ka&#; lira sayarak alıyorlar bazı kampanyalar var. İşte o eski makinalar elden ge&#;irilip satılıfunduszeue.info spotcular ka&#;a tutturabilirse o fiyata satıfunduszeue.info &#;oban&#;eşme ye g&#;r&#;n liraya otomotik makina satılıfunduszeue.infoara, &#;grencilere 2,3 yıl hizmet ederAEG var Profilo var. Beko var, Eski makina Birde Ar&#;elik makinaları s&#;rekli k&#;t&#;leyen arkadaşlara basit bir funduszeue.info yıllık satışınız ka&#; adet ? Ar&#;elik le kendinizi &#;yle mukayese ediniz Ben Hundai bayisiyim devamlı TOYOTA &#;ok k&#;t&#;d&#;r sakın almayınMegane &#;ok k&#;t&#; sakın almayınbenim arabam iyidir benim arabamı alın deyip duruyorumBana kim inanır ? Ancak bilmeyenler Saygılarımla

Taşkafa arkadaşım,sizin dediğiniz olay buradakinden tamamen farklı.Ar&#;elik/Beko/Altus bayileri şu an satışta olan &#;r&#;nlerinden defolu &#;ıkanları iade aldığında tekrar tamir edip ambalajlayarak 0 makine gibi 1 yıl garantili olarak daha ucuza funduszeue.info &#;r&#;nleri ambalajlarının mavi yerine siyah bantla sarılı olmasından da funduszeue.info eski makineler falan değil,şu an satışta olan defolu elden ge&#;miş olan funduszeue.info makineler dıştan hasarlı olduğu gibi i&#;inden de problemli funduszeue.infon bu olayı Ariston yapmıştı.Ama onlarınki ambalajsız ve funduszeue.infoırım biri ka&#;ak getirmek i&#;in seri numaralarını s&#;km&#;ş,makineler Ariston'un eline ge&#;miş onlar da satıfunduszeue.info sizin dediğiniz 2. el makineler tamamen farklı bir olay.

Ha verdiğiniz &#;rneği yazayıfunduszeue.info beyaz eşya bilgim olduk&#;a geniştir.&#;yle bilmeden etmeden markalara laf s&#;funduszeue.info&#;elik'in nasıl bir makine olduğunu g&#;rmek istiyorsanız Siemens,Electrolux veya Bosch ile beraber satıldığı bir mağazaya funduszeue.infoi yanyana funduszeue.infoi kalite u&#;urumunu g&#;zlerinizle g&#;r&#;funduszeue.info&#;elik adam gibi &#;amaşır makinesi &#;retemez.&#;retse arkalarında olurduk.O anca size burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya vermeyi funduszeue.info gelin burada bunları &#;v&#;n.A&#;ık a&#;ık T&#;rkiye'yi kazıklıfunduszeue.info u&#;uk,kalite sıfıfunduszeue.infoılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 15 Şubat ; >

• Yarbay

Orijinalden alıntı: erkostu

sevgili arkadaşfunduszeue.info &#;r&#;n&#; ar&#;elik fabrika satış mağazasında (akpa)g&#;rd&#;funduszeue.infoinin dediğine g&#;re dışında taşıma esnasında veya benzeri sebepten &#;t&#;r&#; oluşan hasarlardan dolayı bu fiyata veriliyormuş.i&#;inde kesinlikle bir sorun yok diyorlar.dış y&#;zeyinde ufak bir &#;ukurluk funduszeue.info&#; olarak alınmaz mı diyorsun.&#;yle bir makineyi ytl almak insana hoş funduszeue.info ytl ye &#;yle bir &#;r&#;n&#; alamam.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: [email protected]

sevgili arkadaşfunduszeue.info &#;r&#;n&#; ar&#;elik fabrika satış mağazasında (akpa)g&#;rd&#;funduszeue.infoinin dediğine g&#;re dışında taşıma esnasında veya benzeri sebepten &#;t&#;r&#; oluşan hasarlardan dolayı bu fiyata veriliyormuş.i&#;inde kesinlikle bir sorun yok diyorlar.dış y&#;zeyinde ufak bir &#;ukurluk funduszeue.info&#; olarak alınmaz mı diyorsun.&#;yle bir makineyi ytl almak insana hoş funduszeue.info ytl ye &#;yle bir &#;r&#;n&#; alamam.
    Arkadaşım Ar&#;eik'in normali zaten k&#;t&#;d&#;funduszeue.info geri iade alınmış makineyi derim yerindeyser kakalıfunduszeue.info &#;r&#;n&#;n sorunu &#;izik olabileceği gibi beyin veya motor sorunu da funduszeue.info&#;ta iade alınmış funduszeue.info onlara inanmayıfunduszeue.info makineyi sattıktan sonra arızasıyla baş edilmeyen makieyle kaldığınızda sırt &#;funduszeue.infoi yapayım derken başınızı yakmayın.&#;yle yapacağınıza internette veya bazı bayilerde o kadar uygun olmasa da ucuz makine bulmak m&#;mk&#;funduszeue.infoıda bir &#;rneğini funduszeue.infoılar.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orjinalden alıntı: [email protected]

Arkadaşım Ar&#;eik'in normali zaten k&#;t&#;d&#;funduszeue.info geri iade alınmış makineyi derim yerindeyser kakalıfunduszeue.info &#;r&#;n&#;n sorunu &#;izik olabileceği gibi beyin veya motor sorunu da funduszeue.info&#;ta iade alınmış funduszeue.info onlara inanmayıfunduszeue.info makineyi sattıktan sonra arızasıyla baş edilmeyen makieyle kaldığınızda sırt &#;funduszeue.infoi yapayım derken başınızı yakmayın.&#;yle yapacağınıza internette veya bazı bayilerde o kadar uygun olmasa da ucuz makine bulmak m&#;mk&#;funduszeue.infoıda bir &#;rneğini funduszeue.infoılar.

Alıntıları Göster
    Ayrıca ekleyeyim revizyonlu &#;r&#;nde arıza durumunda değişim yapıfunduszeue.info tamir funduszeue.infoıcılar bunu size s&#;yledi mi?Pek sanmıfunduszeue.infoın amacı parayı cebe indirmek.O makineler normalde imha edilmesi gereken cihazlar ama Ar&#;elik tamir ederek tekrar satışa sunuyor.

• Yarbay
  • Uzaklaştırılmış gün cezanın, gün 17 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Candogan kardeşim merakımı mazur g&#;r. Profilo ne yapıyor ? İmhamı ediyor? Spotamı yolluyor. ? Spotta en bol bulunan televizyon ve &#;amaşır makinası hangisi ? Altın Hanı bir gezin arkadaşlarımSirkeci de Saygılarımla

Alıntıları Göster
    sayın arkadaşlar boş yere tartışmayın candogan bey tamamen dogru s&#;yl&#;yor
    yaklaşık 5 sene &#;nce ar&#;elik geri gelen hatalı defolu makinelerini prese sokardı şimdi ise bunları elden ge&#;irip tekrar magazalarında 1 sene garantili ve &#;zerinde revizyonlu yazmak kaydıyla satabilir ,satıyor inanmayan izmir b&#;lge m&#;d&#;rl&#;g&#;n&#; arayıp g&#;rcan beyin selamı var diyip sami beyle g&#;r&#;şs&#;n ve bilmeden bazı arkadaşlarda zıtlaşmasın bu ger&#;ektir

iyi akşamlar

• Yarbay

quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Taşkafa arkadaşım,sizin dediğiniz olay buradakinden tamamen farklı.Ar&#;elik/Beko/Altus bayileri şu an satışta olan &#;r&#;nlerinden defolu &#;ıkanları iade aldığında tekrar tamir edip ambalajlayarak 0 makine gibi 1 yıl garantili olarak daha ucuza funduszeue.info &#;r&#;nleri ambalajlarının mavi yerine siyah bantla sarılı olmasından da funduszeue.info eski makineler falan değil,şu an satışta olan defolu elden ge&#;miş olan funduszeue.info makineler dıştan hasarlı olduğu gibi i&#;inden de problemli funduszeue.infon bu olayı Ariston yapmıştı.Ama onlarınki ambalajsız ve funduszeue.infoırım biri ka&#;ak getirmek i&#;in seri numaralarını s&#;km&#;ş,makineler Ariston'un eline ge&#;miş onlar da satıfunduszeue.info sizin dediğiniz 2. el makineler tamamen farklı bir olay.

Ha verdiğiniz &#;rneği yazayıfunduszeue.info beyaz eşya bilgim olduk&#;a geniştir.&#;yle bilmeden etmeden markalara laf s&#;funduszeue.info&#;elik'in nasıl bir makine olduğunu g&#;rmek istiyorsanız Siemens,Electrolux veya Bosch ile beraber satıldığı bir mağazaya funduszeue.infoi yanyana funduszeue.infoi kalite u&#;urumunu g&#;zlerinizle g&#;r&#;funduszeue.info&#;elik adam gibi &#;amaşır makinesi &#;retemez.&#;retse arkalarında olurduk.O anca size burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya vermeyi funduszeue.info gelin burada bunları &#;v&#;n.A&#;ık a&#;ık T&#;rkiye'yi kazıklıfunduszeue.info u&#;uk,kalite sıfıfunduszeue.infoılarımla.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Ar&#;elik adam gibi &#;amaşır makinesi &#;retemez.&#;retse arkalarında olurduk.O anca size burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya vermeyi funduszeue.info gelin burada bunları &#;v&#;n.A&#;ık a&#;ık T&#;rkiye'yi kazıklıfunduszeue.info u&#;uk,kalite sıfıfunduszeue.infoılarımla.

candoğan62 arkadaşım,
    Merak ettim. Madem ar&#;elik'in bize burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya verdiğini biliyorsunuz, o halde Bosch'unda bize 1 milyara sattığı makineyi almanlara ingilizlere ka&#;a sattığını biliyorsunuzdur..

• Yarbay

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Ar&#;elik adam gibi &#;amaşır makinesi &#;retemez.&#;retse arkalarında olurduk.O anca size burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya vermeyi funduszeue.info gelin burada bunları &#;v&#;n.A&#;ık a&#;ık T&#;rkiye'yi kazıklıfunduszeue.info u&#;uk,kalite sıfıfunduszeue.infoılarımla.

candoğan62 arkadaşım,
    Merak ettim. Madem ar&#;elik'in bize burada 1 milyara sattığı makineyi yurtdışında elin adamına liraya verdiğini biliyorsunuz, o halde Bosch'unda bize 1 milyara sattığı makineyi almanlara ingilizlere ka&#;a sattığını biliyorsunuzdur..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ege45

quote:

candoğan62 arkadaşım,
    Evet onu da araştırdıfunduszeue.infoa ve İngiltere'deki fiyatları buradan daha y&#;ksek.&#;&#;nk&#; &#;amaşır makineleri burada &#;funduszeue.infoeri de hemen hemen aynı.(mesela Bosch 9 kg makinenin fiyatı orada ve burada aynı)Ar&#;elik gibi 2 kat fiyat s&#;z konusu değfunduszeue.info yazmıştım &#;nceden funduszeue.infoştırmak istiyorsanız site vereyim.

funduszeue.info
    funduszeue.info
    funduszeue.info

Bende yalan yok inceleyin g&#;r&#;funduszeue.infoarı funduszeue.info fiytları ile karşılaştırın u&#;rumu g&#;r&#;funduszeue.info Beko-Bosch fiyatları hemen hemen eşit ama orada Beko Bosch'un yarı fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 15 Şubat ; >

• Yarbay

quote:

quote:

candoğan62 arkadaşım,
    Evet onu da araştırdıfunduszeue.infoa ve İngiltere'deki fiyatları buradan daha y&#;ksek.&#;&#;nk&#; &#;amaşır makineleri burada &#;funduszeue.infoeri de hemen hemen aynı.(mesela Bosch 9 kg makinenin fiyatı orada ve burada aynı)Ar&#;elik gibi 2 kat fiyat s&#;z konusu değfunduszeue.info yazmıştım &#;nceden funduszeue.infoştırmak istiyorsanız site vereyim.

funduszeue.info
    funduszeue.info
    funduszeue.info

Bende yalan yok inceleyin g&#;r&#;funduszeue.infoarı funduszeue.info fiytları ile karşılaştırın u&#;rumu g&#;r&#;funduszeue.info Beko-Bosch fiyatları hemen hemen eşit ama orada Beko Bosch'un yarı fiyatı

Alıntıları Göster
    BOSCH WAEG devirli &#;amaşır makinasıfunduszeue.info sitesinde ,95 &#; olarak g&#;r&#;l&#;yor. Buda ,95*2,7 YTL : YTL yapar. T&#;rkiye de bu makinanın devirlisi YTL. Sonu&#; olarak arkadaşlar kazıklanıyoruz bu doğru. Ama Ar&#;elik veya Bosch &#;okta farketmiyor g&#;rd&#;ğ&#;n&#;z gibi..
    Bu kadar fark bizim vergi oranlarının y&#;ksekliğinden kaynaklanıyor olabilirmi acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 16 Şubat ; >

• Yarbay

BOSCH WAEG devirli &#;amaşır makinasıfunduszeue.info sitesinde ,95 &#; olarak g&#;r&#;l&#;yor. Buda ,95*2,7 YTL : YTL yapar. T&#;rkiye de bu makinanın devirlisi YTL. Sonu&#; olarak arkadaşlar kazıklanıyoruz bu doğru. Ama Ar&#;elik veya Bosch &#;okta farketmiyor g&#;rd&#;ğ&#;n&#;z gibi..
    Bu kadar fark bizim vergi oranlarının y&#;ksekliğinden kaynaklanıyor olabilirmi acaba..

Alıntıları Göster
    Denk &#;r&#;nleri ele aldığımızda:
    Bosch 7kg devirli makine İngiltere'de
    funduszeue.info?sku=
    sterlin yani yaklaşık YTL

Burada Bosch devirli 7kg makine
    funduszeue.info?categoryid=&productid=mtboschwae
    KDV'li YTL

İngiltere'de Beko devir 6kg dif&#;zyon makine sterlin yani yaklaşık YTL
    funduszeue.info?sku=

Burada aynı makinenin devirlisinin 6 kg dif&#;zyon olanı KDV'siz YTL
    funduszeue.info?categoryid=&productid=mtbekodb

Buyrun arada KDV farkından mı oluyor g&#;r&#;n.
    Bosch'un buradaki modelinin KDV alarak hesapladım 45 YTL gibi bir fark &#;ıktı.
    Beko'nun buradaki alt modelinin KDV'yi tamamen atarak hesapladım yine YTL bir para ile kurtarmadı.

Halbuki Bosch'da KDV'yi atsam burada YTL daha ucuz.Ki orada da KDV olayı funduszeue.info burada &#;retip ihra&#; ediyor onun masrafı var.(yol g&#;mr&#;k vs)Bunları da d&#;ş&#;n&#;rseniz bizleri nasıl kazıkladıkları funduszeue.info de ben acıyıp devir ile devirini kıyasladıfunduszeue.infoki ile kıyasalasım arada oluşacak fiyat u&#;urumunu bir de siz d&#;ş&#;n&#;n(2 katına kadar &#;ıkabiliyor).Ayrıca YTL dediğiniz devirli makine funduszeue.info'da YTL Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 17 Şubat ; >

• Yarbay

Denk &#;r&#;nleri ele aldığımızda:
    Bosch 7kg devirli makine İngiltere'de
    funduszeue.info?sku=
    sterlin yani yaklaşık YTL

Burada Bosch devirli 7kg makine
    funduszeue.info?categoryid=&productid=mtboschwae
    KDV'li YTL

İngiltere'de Beko devir 6kg dif&#;zyon makine sterlin yani yaklaşık YTL
    funduszeue.info?sku=

Burada aynı makinenin devirlisinin 6 kg dif&#;zyon olanı KDV'siz YTL
    funduszeue.info?categoryid=&productid=mtbekodb

Buyrun arada KDV farkından mı oluyor g&#;r&#;n.
    Bosch'un buradaki modelinin KDV alarak hesapladım 45 YTL gibi bir fark &#;ıktı.
    Beko'nun buradaki alt modelinin KDV'yi tamamen atarak hesapladım yine YTL bir para ile kurtarmadı.

Halbuki Bosch'da KDV'yi atsam burada YTL daha ucuz.Ki orada da KDV olayı funduszeue.info burada &#;retip ihra&#; ediyor onun masrafı var.(yol g&#;mr&#;k vs)Bunları da d&#;ş&#;n&#;rseniz bizleri nasıl kazıkladıkları funduszeue.info de ben acıyıp devir ile devirini kıyasladıfunduszeue.infoki ile kıyasalasım arada oluşacak fiyat u&#;urumunu bir de siz d&#;ş&#;n&#;n(2 katına kadar &#;ıkabiliyor).Ayrıca YTL dediğiniz devirli makine funduszeue.info'da YTL Saygılarımla.

Alıntıları Göster
    Denk &#;r&#;nleri ele almışsınız ger&#;ekten ama başlangı&#;ta sanırım 7 kg yerine yanlışlıkla 6 kg yazmışsınız.
    Sonu&#; olarak bir fark var ancak sizin bir &#;nceki mesajınızdaki ;
    " Evet onu da araştırdım. Almanya ve İngiltere'deki fiyatları buradan daha y&#;ksek.&#;&#;nk&#; &#;amaşır makineleri burada &#;retiliyor. "
    dediğiniz gibide g&#;r&#;nm&#;yor.
    Ayrıca şunuda hatırlatmak isterim. Bilindiği &#;zere almanlardaki ve ingilizlerdeki milliyet&#;ilik kavramı d&#;nya savaşlarına neden olacak kadar patalojik bir seviyededir. Buna rağmen bu pazarlarda belli bir pazar payı yakalamayı başarabilen ve onlara T&#;rk malı satabilen T&#;rk firmalarına helal olsun demek lazım. Bu arada Bosch &#;amaşır makineleride artık burada bizim iş&#;imizin alın teriyle &#;retildiğine g&#;re % yerli sermaye olmasada T&#;rk malı sayılabilir. Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 16 Şubat ; >

• Yarbay

Denk &#;r&#;nleri ele almışsınız ger&#;ekten ama başlangı&#;ta sanırım 7 kg yerine yanlışlıkla 6 kg yazmışsınız.
    " Evet onu da araştırdım. Almanya ve İngiltere'deki fiyatları buradan daha y&#;ksek.&#;&#;nk&#; &#;amaşır makineleri burada &#;retiliyor. "
    Ayrıca şunuda hatırlatmak isterim. Bilindiği &#;zere almanlardaki ve ingilizlerdeki milliyet&#;ilik kavramı d&#;nya savaşlarına neden olacak kadar patalojik bir seviyededir. Buna rağmen bu pazarlarda belli bir pazar payı yakalamayı başarabilen ve onlara T&#;rk malı satabilen T&#;rk firmalarına helal olsun demek lazım. Bu arada Bosch &#;amaşır makineleride artık burada bizim iş&#;imizin alın teriyle &#;retildiğine g&#;re % yerli sermaye olmasada T&#;rk malı sayılabilir. Saygılar..

Alıntıları Göster
    quote:

Pardon başta denk dedim ama bulamadım,silmeyi unutmuşfunduszeue.infoki makine 7 oradaki 6 funduszeue.info durum b&#;yle olmasına rağman fiyatlar yakıfunduszeue.info'yi attığımızda T&#;rkiye'de fiyat daha uygun(T&#;rkiye'deki daha &#;st model olmasına rağmen).Ayrıca beni yanlış anlamayın ben T&#;rk malını her zaman ilk olarak tercih funduszeue.info Ar&#;elik'in nasıl T&#;rk milletine kazık attığını g&#;stermek i&#;in s&#;yledim.Eğer onlarda yer edinmek i&#;in buradan &#;ok daha ucuza satıyorlarsa sizce T&#;rk halkının su&#;u nedir?Onlara g&#;venmek mi?Benim istediğim şu yerli malı diye her T&#;rk malını almayalım.&#;&#;nk&#; d&#;r&#;st&#; de var Ar&#;elik gibi kendi &#;lkesine kazık atan funduszeue.infoe buradan &#;retilen Bosch yerli mal sayılabilir &#;&#;nk&#; motor gibi par&#;aları ithal olsa da bazı par&#;aları T&#;rkiye'de &#;retiliyor.

D&#;zeltme:2 makine de 7 kg.&#;z&#;r dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 17 Şubat ; >

• Yarbay

quote:

Pardon başta denk dedim ama bulamadım,silmeyi unutmuşfunduszeue.infoki makine 7 oradaki 6 funduszeue.info durum b&#;yle olmasına rağman fiyatlar yakıfunduszeue.info'yi attığımızda T&#;rkiye'de fiyat daha uygun(T&#;rkiye'deki daha &#;st model olmasına rağmen).Ayrıca beni yanlış anlamayın ben T&#;rk malını her zaman ilk olarak tercih funduszeue.info Ar&#;elik'in nasıl T&#;rk milletine kazık attığını g&#;stermek i&#;in s&#;yledim.Eğer onlarda yer edinmek i&#;in buradan &#;ok daha ucuza satıyorlarsa sizce T&#;rk halkının su&#;u nedir?Onlara g&#;venmek mi?Benim istediğim şu yerli malı diye her T&#;rk malını almayalım.&#;&#;nk&#; d&#;r&#;st&#; de var Ar&#;elik gibi kendi &#;lkesine kazık atan funduszeue.infoe buradan &#;retilen Bosch yerli mal sayılabilir &#;&#;nk&#; motor gibi par&#;aları ithal olsa da bazı par&#;aları T&#;rkiye'de &#;retiliyor.

D&#;zeltme:2 makine de 7 kg.&#;z&#;r dilerim

Alıntıları Göster
    arkadaşım verdiğiniz linkteki makina 7 kg lıfunduszeue.info bakarsanız g&#;funduszeue.info 6 kg lık yazmanızda bir yanlışlık olmuş.

funduszeue.info?sku=

Tabii ki kendi malımızdan kendimiz kazık funduszeue.info katılıyorum ama firma kazıklıyor diye hemen ithal &#;r&#;nlere y&#;nlenmeyelim. &#;ncelikle başka yerli firmalarında olduğunu d&#;ş&#;nelim. Sonu&#; olarak yerli malı kullanmazsak ilerde &#;ocuklarımız, yakınlarımız ne iş yapacaklar.
    Ayrıca bu sizdeki Ar&#;elik karşıtlığınızı anlayamadığımı belirtmek istiyorum. Acaba daha &#;nce Ar&#;elik ile k&#;t&#; ilişkilermi yaşadınız. &#;rneğin arızalanan bir &#;r&#;n&#;ne gereken hassasiyeti g&#;stermediler mi.

Ben kendimden &#;rnek vereyim. Ar&#;elik buzdolabımın 3 yıllık garantinin bitmesine ay kalmışken kapısında hafif bir d&#;şme (kapanmasını engelleyecek kadar değil ) funduszeue.info geldi onarmaya &#;alıştı.Ancak takacağı vidanın takılacağı yer yalama olduğundan orjinal par&#;a ile tamir funduszeue.info orjinalden b&#;y&#;k bir vida ile gelişig&#;zel tamir edilmesine onay vermedim. Bunun &#;zerine benim bu y&#;nde talebim olmamasına rağmen firma buzdolabını yenisiyle değiştirdi. Aynı şeyi yabancı bir firma yaparmıydı.Hi&#; funduszeue.infoğer beyaz eşyalarımda Bosch bulaşık makinesi hari&#; hepsi ar&#;elik. Bir kısmı daha eski bir kısmıda yeni. Hepsinden memnunum.Şimdiye kadarda bir sorunum olmadı.
    &#;ok yakın bir arkadaşım Bosch buzdolabıyla ilgili ciddi sıkıntılar yaşadı. En sonunda h&#;k&#;met konağı &#;n&#;nde ibreti alem i&#;in yakmayı d&#;ş&#;n&#;yordu.
    Burada o iyidir bu k&#;t&#;d&#;r demek funduszeue.info beyaz eşya işi birazda şans galiba. O nedenle Ar&#;elik Beko beş para etmez şu markalar iyidir demekte &#;ok doğru değil bence. &#;&#;nk&#; o &#;ok iyidir dediğiniz markalarda bir arıza olursa vay halinize.

• Yarbay

arkadaşım verdiğiniz linkteki makina 7 kg lıfunduszeue.info bakarsanız g&#;funduszeue.info 6 kg lık yazmanızda bir yanlışlık olmuş.

funduszeue.info?sku=

Tabii ki kendi malımızdan kendimiz kazık funduszeue.info katılıyorum ama firma kazıklıyor diye hemen ithal &#;r&#;nlere y&#;nlenmeyelim. &#;ncelikle başka yerli firmalarında olduğunu d&#;ş&#;nelim. Sonu&#; olarak yerli malı kullanmazsak ilerde &#;ocuklarımız, yakınlarımız ne iş yapacaklar.
    Ayrıca bu sizdeki Ar&#;elik karşıtlığınızı anlayamadığımı belirtmek istiyorum. Acaba daha &#;nce Ar&#;elik ile k&#;t&#; ilişkilermi yaşadınız. &#;rneğin arızalanan bir &#;r&#;n&#;ne gereken hassasiyeti g&#;stermediler mi.

Ben kendimden &#;rnek vereyim. Ar&#;elik buzdolabımın 3 yıllık garantinin bitmesine ay kalmışken kapısında hafif bir d&#;şme (kapanmasını engelleyecek kadar değil ) funduszeue.info geldi onarmaya &#;alıştı.Ancak takacağı vidanın takılacağı yer yalama olduğundan orjinal par&#;a ile tamir funduszeue.info orjinalden b&#;y&#;k bir vida ile gelişig&#;zel tamir edilmesine onay vermedim. Bunun &#;zerine benim bu y&#;nde talebim olmamasına rağmen firma buzdolabını yenisiyle değiştirdi. Aynı şeyi yabancı bir firma yaparmıydı.Hi&#; funduszeue.infoğer beyaz eşyalarımda Bosch bulaşık makinesi hari&#; hepsi ar&#;elik. Bir kısmı daha eski bir kısmıda yeni. Hepsinden memnunum.Şimdiye kadarda bir sorunum olmadı.
    &#;ok yakın bir arkadaşım Bosch buzdolabıyla ilgili ciddi sıkıntılar yaşadı. En sonunda h&#;k&#;met konağı &#;n&#;nde ibreti alem i&#;in yakmayı d&#;ş&#;n&#;yordu.
    Burada o iyidir bu k&#;t&#;d&#;r demek funduszeue.info beyaz eşya işi birazda şans galiba. O nedenle Ar&#;elik Beko beş para etmez şu markalar iyidir demekte &#;ok doğru değil bence. &#;&#;nk&#; o &#;ok iyidir dediğiniz markalarda bir arıza olursa vay halinize.

Alıntıları Göster
    Elbette hi&#;bir &#;r&#;n&#; arızalanmaz demiyorum.(Bu arada pardon ben o makineyi 6 kg olarak g&#;rm&#;şt&#;m 7 imiş dediğiniz gibi)Ama Ar&#;elik'i kesinlikle beğfunduszeue.info de hi&#;bir zaman almadım.&#;&#;nk&#; &#;evremde g&#;r&#;yordum nasıl &#;r&#;nler &#;rettiğfunduszeue.infoı paraya &#;ok daha kalitelileri funduszeue.info&#;elik s&#;rekli taklit &#;r&#;n yapıp yalan reklamlarla t&#;keticiye deyim yerindeyse kakalıfunduszeue.info beyaz eşyada Ar&#;elik(kendi &#;retimlerini)ve Ariston'u kesinlikle tavsiye funduszeue.info yerli olanı menşei y&#;z&#;nden asla funduszeue.info&#;elik,Vestel ve Ariston'un beyaz eşyası bana g&#;re alıfunduszeue.info alsın beyaz eşyalarla ilgilenmek b&#;y&#;k hobim piyasasını s&#;rekli takip ederim,kullananlarınkini funduszeue.info alanlara yardımcı olurum(hi&#;bir firmayla bağım yok)Siz de benim gibi b&#;yle yakından takip ederseniz Ar&#;elik'in saman altından y&#;r&#;tt&#;klerini rahatlıkla g&#;r&#;rs&#;n&#;funduszeue.info durum yabancı bir firma olsa da değişfunduszeue.info yabancı hayranı olsam Ariston'u da &#;funduszeue.info amacım insanların verecekleri paraya değecek mal almalarına yardımcı olmak.

• Yarbay

Elbette hi&#;bir &#;r&#;n&#; arızalanmaz demiyorum.(Bu arada pardon ben o makineyi 6 kg olarak g&#;rm&#;şt&#;m 7 imiş dediğiniz gibi)Ama Ar&#;elik'i kesinlikle beğfunduszeue.info de hi&#;bir zaman almadım.&#;&#;nk&#; &#;evremde g&#;r&#;yordum nasıl &#;r&#;nler &#;rettiğfunduszeue.infoı paraya &#;ok daha kalitelileri funduszeue.info&#;elik s&#;rekli taklit &#;r&#;n yapıp yalan reklamlarla t&#;keticiye deyim yerindeyse kakalıfunduszeue.info beyaz eşyada Ar&#;elik(kendi &#;retimlerini)ve Ariston'u kesinlikle tavsiye funduszeue.info yerli olanı menşei y&#;z&#;nden asla funduszeue.info&#;elik,Vestel ve Ariston'un beyaz eşyası bana g&#;re alıfunduszeue.info alsın beyaz eşyalarla ilgilenmek b&#;y&#;k hobim piyasasını s&#;rekli takip ederim,kullananlarınkini funduszeue.info alanlara yardımcı olurum(hi&#;bir firmayla bağım yok)Siz de benim gibi b&#;yle yakından takip ederseniz Ar&#;elik'in saman altından y&#;r&#;tt&#;klerini rahatlıkla g&#;r&#;rs&#;n&#;funduszeue.info durum yabancı bir firma olsa da değişfunduszeue.info yabancı hayranı olsam Ariston'u da &#;funduszeue.info amacım insanların verecekleri paraya değecek mal almalarına yardımcı olmak.

Alıntıları Göster
    G&#;r&#;şlerinize saygı duyarım. Ancak hi&#; Ar&#;elik &#;r&#;n&#; kullanmayan biri olarak bu kadar karşıt olmanız &#;ok ilgin&#;. Bence bir deneyin, bakın. O kadar da korkulacak bir şey olmadığını g&#;receksiniz :)

• Yarbay

G&#;r&#;şlerinize saygı duyarım. Ancak hi&#; Ar&#;elik &#;r&#;n&#; kullanmayan biri olarak bu kadar karşıt olmanız &#;ok ilgin&#;. Bence bir deneyin, bakın. O kadar da korkulacak bir şey olmadığını g&#;receksiniz :)

Alıntıları Göster
    quote:

Yok ben başıma dert almak funduszeue.infoşumun,akrabamın,eşimin dostumun kullandıklarının ne halde olduğunu g&#;r&#;nce insan g&#;z g&#;re g&#;re para d&#;k&#;p alamıyor funduszeue.info birkeresinde yarışmadan Ar&#;elik orbital nf kazandık aynen bir mağaza bulup ihtiyacımız olan başka şeylerle takas ettik.G&#;zlemlerim ve tecr&#;belerim evime sokmamam i&#;in yeterli d&#;zeyde sebep funduszeue.info alıp tasdiklemek istemiyorum.

Arçelik revizyonlu ürün ne demek?

İçindekiler:

1. Arçelik revizyonlu ürün ne demek?
  2. Beyaz eşya hangi ürünleri kapsar?
  3. Televizyon beyaz eşya mı?
  4. Beyaz eşya en çok nerede üretiliyor?
  5. Hangi beyaz eşya hangi ülkeye ait?
  6. Teşhir cihaz nedir?

Arçelik revizyonlu ürün ne demek?

Ancak Arçelik Revizyonlu ürünlerkabaca, ürünüretimden çıkıp satışa sunulmadan oluşan düşme devrilme gibi arıza ya da hasar durumlarından ötürü, fabrika tarafından kusurunun ortadan kaldırılarak tekrar satışa sunulmasıdır. Ürünyetkili servise ulaştıktan sonra kurulum yapılacaktır.

Beyaz eşya hangi ürünleri kapsar?

Bazı beyaz eşyalar
  • Buzdolabı
  • Bulaşık makinesi.
  • Çamaşır makinesi.
  • Fırınlar, (gaz, elektrik, mikrodalga)
  • Setüstü ocaklar, aspiratörler.
  • Ütüler.
  • Vantilatör.
  • Isıtıcılar.
Daha fazla öğe

Televizyon beyaz eşya mı?

BEYAZ eşyaÖTV'si yüzde KDV'si yüzde 'da tüketimi artırmak için yapılan indirimlerde beyaz eşyanınÖTV'si ilk 3 aylık dönemde 'sıfır' uygulanmıştı. Ancak bu grupta beyaz eşyadışında kahverengi eşyagrubu denilen televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi ürünler de var.

Beyaz eşya en çok nerede üretiliyor?

'Çin, dünya beyaz eşyaüretiminin yarısından fazlasını yapıyor.

Hangi beyaz eşya hangi ülkeye ait?

BEYAZ EŞYA MARKALARI VE HANGİ ÜLKEYE OLDUĞU
Beyaz Eşya MarkalarıHangi Ülkenin Olduğu
Indesitİtalya Markası
LGGüney Kore Markası
LiebherrAlman Markası
LuxellTürk Markası
24 satır daha

Teşhir cihaz nedir?

Teşhirürünü sıfır bir ürün ile ikinci el bir ürün arasında kalmış bir cihazıifade etmektedir. Mağazalarda satılmakta olan cihazlarıstantlara bırakarak alıcıların incelemesi için bir imkan sunulur. Sonrasında ise bu teşhirürünler satışa çıkarılır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası