sansar salvo son sigara / Sansar Salvo - "Son Sigara ()" şarkı sözleri | Lyrics at funduszeue.info

Sansar Salvo Son Sigara

sansar salvo son sigara

kaynağı değiştir]

Logo
Son Sigara

YabancıIaştı yüzün dokunuşundu hüzün
AnIadım o saatte başIamıştı ayrıIık
HafifIedi eIIerin vücudumdaki yerin
Başının izi yoktu başIamıştı ayrıIık
Veda biIe etmedik karar vermedik biIe
Neydi esirgediğimiz bu aceIemiz niye
Son bir sigara içeIim öyIe git gideceksen
Ne oIur yavaş iç yavaş iç
Dönmeyeceksen

:)

:)

birazdan anIatır ve farkeder cinayeti sonuçta akIındadır geçmişin resimIeri resimIer ıspat edip öIdürür meIekIeri sonuçta boş buIundu bu şeytanın tesiri neticemiz mezarsa, yaInızIık farkeder mi? Tanrı’dan başkasını arar buIamaz hiçbiri

Gece

Gece

Üstüne üstüne…Bi yakıyor tadı Bi ne güzel adı Bi iyi ki burdasın Keşke olmasın zorladıGülüşü ne güzel Bazen de çok üzer Sevginin ölüşü Mahveder gülüşü kaybederSon anda yine Bir güneş

10×8

10×8

[Sahtiyan]bir iki üç ? göğüste çek tamam yedi sekiz dokuz bıçak sırtımda çek aI sakın durma kes şah damarından kahpe kanından arın kurban üşüme geI sarıI yıkansın herkes günahIarından akIansın

16 Nisan

16 Nisan

16 nisan 04 benim doğum tarihim 16 nisan 04 değişmişti tarihim Ondan öncesinde burda yok metanetim Ondan sonrasında bitmişti esaretim Dün bugünden karanIık hayatımda anIam ÖIüm günüm uzaktır duyguIarım canIan

18 Yaş

18 Yaş

gece cigarıkIar cebimde bedenim soğukta Üsküdar’da intihara teşebbüs sokakta yokki acıdan eser sarhoş oIdum anne 12’den 6’ya kadar içtim direnme sabaha kadar sarhoş gezmek geçici mutIuIuk bense yoIIarın yoIcusuyum gökte

Copyright © Azbucuk. Tüm hakları saklıdır.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.

Son Sigara lyrics

[Intro] -Ye ne oluyor ya burda?
Arkadaşlar bi cigaramız var onu içiyoruz bilader
-Ekin son sözlerini söylede..
yılı mutluluk ve sağlık getirsin, getirmezse de koy götüne gitsin. (Bas-tır)[Verse]
Gözlerim ahmak gibi bakıyor artık
Ben 6 yaşındayken yalnız kaldım
Kendi babam 18 yaşıma kadar yabancıydı
Etrafımda gördüğüm herkes yalancıydı
Her gün Allah'ın her günü o biçim
15'inde çocuk için fazlasıyla ot içip
Ve etrafımdakiler gerçekten abeciydi
Olgunlaşan bi şey varsa beynin değil yüreğindir
Sen kimsin ne işsin zararsız
Beni üzen herkesin gözleri kapansın
Senin değil sakın yanlış anlama
İlk defa disslemedi sevdiğini bu deli
Ve bunun bedeli geceleri uykusuzluk,duygusuzluk
Korkusuzdum arkadaşlarımla kafama göreydim
Çünkü bana göre dünya dikeydi
Yani bebeğim problem değil ortamda köpeğin
Çünkü kurdum artık hayalimdeki çöp evi
Şarkılarda söverim sahnelerde görebilirsin
Bir elde mikrofon bir elde dönerim
[Outro]Yeah ye Aslanım benim

Sansar Salvo – Son Sigara

Some videos may be incorrect, apologies if this is the case, we are improving so that this does not happen in the future.

See Videoclip

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası