evlilik yıldönümü sözleri / Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

evlilik yıldönümü sözleri

Haberin Tamamını Oku

15/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler
16/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler
17/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler
18/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler
19/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler
20/20Evlilik yıldönümü sözleri - Resimli, komik, kısa, uzun ve anlamlı eşe evlilik yıldönümü için sözler

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Hayatınızın en unutulmaz günlerinden biri de evlendiğiniz o en özel gündür. Tüm sevdiklerinizle birlikte paylaştığınız ve hayatınızı sevgilinizle birleştirdiğiniz o günü, uzun seneler sonrasında bile aynı heyecanla anımsayabilirsiniz. Aşkınızı tazelemek için en iyi fırsatlardan biri olan evlilik yıldönümünüzü, sevgilinize yapacağınız sürprizle harika bir hale getirebilirsiniz. Eşiniz için sevineceği bir hediyeyi özenle seçebilir ya da ev veya iş yerine sürpriz şeyler gönderebilirsiniz. Hislerinizi ona aktarmak için de hediyenizin üzerine küçük bir not iliştirebilir ya da kulağına onu ne kadar çok sevdiğinizi fısıldayabilirsiniz. Duygularınızı ifade edecek kelimeleri bulmakta zorlandığınız ya da hislerinizi daha etkileyici bir hale getirmek istediğinizde ise evlilik yıldönümü sözleri size ilham kaynağı olabilir.

Evlilik yıldönümünüzü dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden de kutlayarak, eşinize olan aşkınızı tüm sevdiklerinize ilan edebilirsiniz. Sizin her zaman yanınızda olan, sımsıcak gözleriyle sevgiyle bakan eşinizi evlilik yıldönümünüzde dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Kalbinizin en derin noktasında hissettiğiniz duyguları eşinize ileterek, onun size tekrar âşık olmasını sağlayabilirsiniz. Evliliğinizi ilk günkü samimiyetinde tutmanıza da olanak tanıyan evlilik yıldönümleri, çiftlerin birbirlerine karşı hislerini tekrar dile getirmeleri açısından da önem taşır. Hayatınızın en güzel gününü tekrar anımsayarak, evliliğinizin üzerinden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun size karşı duyduğu sevgiden bir gram dahi eksilmemiş olan eşinize, unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Etkileyici Evlilik Yıldönümü Sözleri

''Senin tek bir gülüşünle benim dünyam da aydınlanıyor bir tanem. Benim için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu sana asla anlatamam. Sen benim için bu dünyadaki her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum canım benim.''

''Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle''

''Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıldönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!''

''Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.''

''Nasıl da hızla geçti zaman ve bir anda büyüyüverdik. Evlendiğimizde sanki birer çocuktuk ama şimdi kocaman anne babalar olduk. Seni her geçen gün artan bir aşkla sevdim ve ömrüm yettiğince de sevmeye devam edeceğim aşkım.''

''Canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle… Nice güzel evlilik yıldönümlerimiz olsun inşallah…''

''Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım''

'Ben sana her zaman senden daha yakın kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım. Allah'ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim.''

''Okuduğum en güzel kitap gibisin canım karıcığım. Sayfaları çevirdikçe bana dünyayı başka bir açıdan gösteriyorsun ve her gün senden yeni bir şey öğreniyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin canım benim.''

''Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Seni çok seviyorum.''

''Bu yıl da birbirine gittikçe daha sıkı sarılan ellerimiz hiç ayrılmasın gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları damlasın. Beni ömrüne kattığın için sana minnettarım evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayattaki en değerli varlığım.''

'Allah'ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.''

''İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.''

''Benim canım kocam, seninle tanıştığım günden beri hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Nihayet seninle evlendiğimiz gün ise bu mutluluğumun zirve yaptığı gündü. İyi ki benim kocam oldun. Seni çok seviyorum.''

''Kalbimde öyle bir yerdesin ki sevgilim aşkını anlatmam için kaç dil bilmem gerekir kim bilir. Sana olan aşkımı anlatabileceğim bir yol olmalı ama ne? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem, nice senelere…''

''Bir pırlanta gibisin hayatımda, ışıl ışıl parlıyorsun. Seninle ömrüm çok daha anlamlı nihayet… Hayatımı seninle birleştirdiğim için ne kadar mutlu olduğumu asla anlatamam sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.''

''Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim.''

''Sen benim karanlık dünyamı gökkuşağına çeviren tek şeysin. Bu yüzsen seni sevmeyi çok seviyorum aşkım.''

''Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.''

''Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.''

''Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.''

Uzun Evlilik Yıldönümü Sözleri

''Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!''

''Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.''

''Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle''

''Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.''

Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış. Güzel bir sözün de açmayacağı kapı yoktur. Biricik eşinizi bu çalışmamızda yer alan birbirinden etkileyici evlilik yıldönümüne özel sözlerle mutlu edeceğinize eminiz. Tabi işin bir de hediye alma boyutu var. Çiçek veya çikolata dışında evlilik yıldönümü hediyesi araştırması içerisindeyseniz Hediyemen'de sizler için inanılmaz güzel sürprizli hediyeler var. Mesela Evliliğinizin yıldönümünde biricik eşinize göndereceğiniz romantik bir evlilik yıldönümü kutlama sözü eşliğinde bir de resimde gördüğünüz böylesine sürprizli bir hediye ile sürprizinizi yaptığınızda unutulmaz bir mutluluk yaşatacaksınız. Ses izi kanvas tablo hem duvarlarınızı süsleyecek dekoratif bir ürün, hem de bünyesinde en romantik videolarınızı, aşk şarkılarınızı veya şiirlerinizi QR code link olarak ekletebileceğiniz sürprizli bir armağan! Eşiniz, cep telefonu ile QR kodu okuttuğunda otomatikman verdiğiniz linkteki video ile karşılaşacak.  

''Gün gelir gidersen basımın tacı kalbimi yerinden sökmeden gitme sensizliğin bende var mı ilacı kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.''

''Benim canımdan bile değerli karıcığım. Bugün seninle bir ömrün yarısını devirdik. Bundan sonraki hayatımızı da aynı güzelliklerle geçirmek dileğiyle… Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.''

''Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.''

''O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.''

''Her geçen gün ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum sevgilim. Yanında aldığım her soluk dünyanın güzelliklerini görmemi sağlayan yaşam enerjim gibi. Seni canımdan çok seviyorum, nice unutulmaz evlilik yıldönümlerimize…''

''Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.''

''Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun''

''Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim''

''Gözlerim sana bakmaktan asla bıkmayacak ölsem de ruhum seninle kalacak. Gözlerim senden önce kapanırsa hayata bil ki son sözüm de senin adın olacak. Seni çok seviyorum.''

''Yalnızlık Allaha mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.''

''Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.''

''Sen şimdiye kadar duyduğum en güzel şarkının en güzel nakaratı gibisin, hiç sıkılmadan ve yorulmadan bir ömür boyunca seni söyleyebilirim. Seni çok seviyorum ve bir ömür boyu da artan bir aşkla sevmeye devam edeceğim.''

''Sana olan sevdamı yollara yazsam tüm dünyayı dolaşırdık sevgilim.''

''Yuvamın prensesi varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.''

''Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun iyi ki varsın.''

''Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.''

''Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.''

''Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ?evet? dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!''

''Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!''

''Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun''

''Allah'a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.''

Eşe Duygusal Evlilik Yıldönümü Sözleri

''Seninle evlendiğim gün hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.''

''Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.''

''Aşkı seninle yaşadım ben ve birisine ölümüne güvenmenin ne demek olduğunu seninle öğrendim bir tanem. Sen benim canımdan bir parça, ruhumun tek sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim…''

''Yaşadığım ne büyük mutluluk senin gülen gözlerinin içinde yok olabilmek. Öyle kocaman bir aşkla bakıyorsun ki bana sevgin tüm ruhumu kucaklayıveriyor birden. Seni çok seviyorum benim canım karıcım, hiç ayrılmasın ellerimiz…''

''Seni sevmek dünyanın en güzel duygusu. Gözlerinin içine bakmak ve sadece seni yaşamak. Yanındayken zaman öyle hızlı geçiyor ki… Sanki dün evlenmiş gibiyiz ama bugün evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz, ne mutlu…''

''Senin gördüğüm ilk günden beri hep senin için iyi ki dedim. Evlendiğim gün ise bunu resmileştirmek benim en büyük mutluluğumdu. Seninle birlikte bu hayatı daha çok sevdim. Sen benim bir parçam değil, ben oldun sevgilim…''

''Sesin bana öyle huzur veriyor ki, seni tüm bir ömrüm boyunca hiç bıkmadan, sıkılmadan dinleyebilirim. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.''

''Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.''

''Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum!''

Işıklı Anı Çerçevesi

Evlilik yıldönümü hediye seçeneklerimiz içerisinde sürprizli bir diğer hediye önerimiz ise 12 adet göndereceğiniz fotoğrafla hazırlanan ve yine evinizin duvarlarını harika şekilde hareketlendirecek işte bu güzel ışıklı tablo. Eskitme ahşap tablonun etrafı ve ipleri peri led ışıklarla süslenmiş olan bu led çerçeve içerisine mutlu evliliğinizi en güzel şekilde yansıtacak fotoğraflarınızı dahil edebilirsiniz. Aynı gün kargo ile adresinize gönderilecek olan bu sürpriz hediye, biricik eşinizi inanın çok mutlu edecektir. 

''Evliliğimizin birinci yıldönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.''

''Yanındayken dünyanın en huzurlu ve mutlu insanı benim sevgilim. Sen benim bu hayattaki kahramanım gibisin. Her şeyi halledebilen ve her kötülüğün üstesinden gelebilen çok güçlü bir kahraman… Seni çok seviyorum bir tanem.''

''Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.''

''Bugün seninle birinci evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz ama sanki senelerdir bu ömrü paylaşıyormuşuz gibi hissediyorum bir tanem. Sensiz tek bir günü bile düşlemek benim için imkânsız artık. Seni çok seviyorum.''

''Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem''

''Dilimde Aşkının Adı,Ellerimde Elinin Sıcaklığı,Gözlerimde Gözünün Işığı,Seviyorum Seni Gülüm Sensin Aşkımın Fermanı.''

''Sen beni sancılardan arındıran günlerimde kuş ötüşleri yankılatan. Her melodide aklıma çalan gözlerin ve her şiirde rastladığım sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sen benim en kıymetlimsin.''

''Tek başıma bir hiçtim sanki, seninle bütün olunca anlam kazandım. Bu dünyaya seni bulmaya geldim ve sonunda misyonumu gerçekleştirdim. Şimdi seninle birlikte koca bir ömrü yaşamak için deliler gibi heyecanlıyım…''

''Seninle şimdiye kadar ne anılar yaşadık; nelere güldük, nelere ağladık birlikte… Seninle birlikte geçen her günüm ayrı güzel ve özeldi benim canım eşim. Bundan sonra da hiç ayrılmamak üzere…''

''Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.''

''Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.''

''Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim''

''Bu hayat sen olduğun için bu kadar güzel ve anlamlı sevgilim. Senin aşkın benim bu hayattaki en büyük hazinem. Onu kaybetmemek için elimden gelen neyse sonuna kadar yapacağım ve ömrümün sonuna kadar seni mutlu edeceğim.''

''Dünyaya bir kere daha gelsem yine yerim senin yanın olurdu yine gönlüm seninle dolup taşar yine sevinçlerimin adı senin adın olurdu. Yıllar geçmesine rağmen seni hala aynı aşkla seni her gün daha fazla seviyorum.''

''Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.''

''Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi. Seni hayat arkadaşım yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.''

''Seninle koca bir ömrün yarısına geldik sevgilim. Bu süre boyunca neler biriktirdik kim bilir… İki insanın sadece gözleri ile anlaşabilmesi için ne kadar çok yol kat etmesi gerekir birlikte tecrübe ettik. Seni çok seviyorum benim bir tanem…''

''Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler, seni seviyorum.''

''Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin''

''Yanında olduğum her an içimi kaplayan kocaman bir huzur gibisin sen. Senden uzak kalmaya dayanamayan bir yüreğim var ve ellerin benim bu dünyadaki en büyük güç kaynağım. Sensiz bir ömür düşlemek bile imkânsız oluşmuş sevgilim…''

''Hayat su gibi akıp giderken birisi olmalı insanın yanında; sınırsız güvenebileceği, korkmadan yanında ağlayabileceği, en büyük kahkahalarını atabileceği. Her insanın yanında senin gibi sağlam bir yol arkadaşı olmalı…''

''Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.''

Resimli Evlilik Yıldönümü Sözleri

''Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.''

''Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.''

''İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: "Seni Seviyorum".''

''Seni o ilk gördüğüm günü unutmanın imkânı yok… Aklımda kalan saçların, gözlerin ve o mavi elbisen. Nasıl da mutluluk vermiştin içime bir anda. İşte o gün anladım senin benim eşim olacağını. Seni çok seviyorum bir tanem…''

''En karamsar günlerimde de en güzel günlerimde de hep yanımda olduğun için, ne olursa olsun beni hiç yalnız bırakmadığın için, her gece uyumak için beni beklediğin ve daha birçok şey için sana ömür boyu teşekkür ederim sevgilim…''

''Ne kadar mevsim varsa, hepsini senle birlikte yaşamak istiyorum. Seninle beraber üşümek ve seninle beraber ısınmak istiyorum.''

''Sen yanımdaysan dünya umurumda değil sevgilim, eğer sen benimle birlikteysen ne fırtınalar ne de yağmurlar umurumda… Sadece seni istiyorum ben bu hayatta ve sadece seninle mutluluğu yakalayabilirim…''

''Senin yokluğunu aklıma bile getiremiyorum bu düşünce zihnimde asla yer bulamıyor kendine. Seni yüreğimle benimsemişken bu denli sahipsiz bırakma şiirlerimi. Seni çok seviyorum.''

''Geçmişe dönüp baktığımda binlerce anının arasında hep mutluluğu yaşıyorum. Seninle geçen ömrümü değerlendirdiğimde tek düşünebildiğim kocaman bir mutluluk… İyi ki seninle birleştirmişim hayatımı ve birbirimizi bulmuşuz hayatım…''

''Bende ben oldun. Herkes seni ben sandı. En çok da bunun için sevdim seni.''

evlilik yıldönümü hediyeleri

Aşk ve sevgi dolu bir düğünden sonra, mutluluk dolu bir evliliğin kapıları aralanır. Ortak bir ev, gündelik hayat ve ilerleyen dönemlerde çocuklara kadar her şey birlikte paylaşılır. Çiftler her yıl birlikte büyür ve evli bir çift olarak deneyimleriniz ilişkinizi ve bağınızı güçlendirir. Birbirinizi kimsenin anlayamayacağı düzeyde tanımaya başlarsınız. İyi ve kötü günlerde birbiriniz için orada olursunuz. İşte evlilik, böylesine önemli bir kurumdur. Bu yüzden evlilik yıl dönümleri, bu eşsiz ilişkinin ve geçmiş yıllardaki anıların bir kutlaması olduğu için çok önemlidir.

Aşık olduğunuz kişiyle olan birlikteliğinizin her aşaması ayrı güzeldir. Başlangıçta yaşadığınız o heyecan, zaman geçtikçe daha da güçlenir. Günler, haftalar, aylar geçtikçe aranızdaki bağ da giderek artar. Her gününden ayrı bir keyif aldığınız ilişkiniz, yıl dönümlerinde daha özel bir anlam taşır. Hayatınızın aşkına yıl dönümünde tüm detayları düşünülmüş özel bir hediye verebilir, en derin duygularınızı ifade edecek bir yıl dönümü mesajı yazabilirsiniz.

Uzun Yıl dönümü Mesajları

İlişkiniz için önemli olan bu özel günde, sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade etmek için yıl dönümü sözleri arıyorsanız, sizin için hazırladığımız mesajları tercih edebilirsiniz. Aşkınızı anlatırken uzun ve romantik cümleler seçebilir, en güzel duygularınızı karşınızdaki kişiye etkili bir şekilde aktarabilirsiniz. Yıl dönümü mesajları konusunda en etkili mesajı arıyorsanız, kalbinizin sesini dinleyin ve sizin için en doğru mesajı seçin.

Sana ilk gördüğüm an aşık oldum ve evlendiğimiz zaman aşkımı zirvede yaşadım. Sana daha fazla aşık olmanın mümkün olmadığını düşünüyordum ama aşkım her gün daha da büyüdü. Seni bugün, yarın ve her zaman seveceğim. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Hayatın iniş ve çıkışlarında beraber olmak bana takım çalışması öğretti, birbirimizin alışkanlıklarına karşı hoşgörümüz bana sabırlı olmayı öğretti ve krizlerimiz sırasında birbirimize olan desteğimiz bana dayanışmayı öğretti. Bana bildiğim her şeyi öğreten kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Bazen dünyadaki her insanın senin gibi aşk dolu, kibar ve güzel/yakışıklı bir karısı/kocası olmasını diliyorum. Benim günüme güneş gibi doğuyorsun ve tüm insanların da aynı duyguyu hissetmesini istiyorum. İyi ki hayatımdasın karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Hayatımda istediğim tek şey senin varlığın. Duygularımı her zaman ifade edemeyebilirim ama gözlerime bakarsan, orada sadece sevgi, saygı ve özen dolu bir okyanus görebilirsin. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Mükemmel bir eş aramak için tüm evreni dolaşabilseydim bile, asla senin gibi birini bulamazdım. Hayatıma girdiğin günden beri dünyanın en mutlu insanı benim. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Evlilik Yıl dönümü Mesajları

Aşkınızı taçlandırmak için çıktığınız evlilik yolculuğunda çok önemli bir aşamaya geldiniz; yıl dönümü! Çiftler her yıl birlikte büyür. Birlikte geçirilen zaman, ilişkinizi de aynı şekilde büyütür ve ilişkinizi güçlendirir. Aranızdaki bu bağı pekiştirmek için, hayat arkadaşınıza evlilik yıl dönümü mesajı yazabilirsiniz. Bir anda karşısına çıkacak evlilik yıl dönümü notları ya da gözlerinin içine bakara söyleyeceğiniz evlilik yıl dönümü sözleri, sevdiğiniz kişiyi çok mutlu edecek.

Bu sene hayattaki güzel şeylerin seninle daha güzel olduğunu öğrendim. İlk yılımız kutlu olsun!

Yıllar geçmeye devam ettikçe, sana olan sevgim daha da güçleniyor. Yıl dönümünüz kutlu olsun karıcığım/kocacığım!

Aşkımız, birlikte bir yaşam hayaliyle başladı ve şu an bu hayal gerçek oldu. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

Bu kadar yıldan sonra bile senden daha güzel, kibar ve sevgi dolu birini tanımıyorum. Tek ve gerçek aşkım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Seni her sene daha çok seviyorum sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Eşe Evlilik Yıl dönümü Mesajları

Hayat arkadaşınız olan eşinizi, zaman geçtikte kimsenin anlayamayacağı düzeyde tanımaya başlarsınız. İyi ve kötü günlerde birbirinizin hep yanında olur ve her geçen gün daha aranızdaki sevgi bağını güçlendirirsiniz. İşte evlilik, böylesine önemli bir kurumdur. Bu yüzden evlilik yıl dönümleri, bu eşsiz ilişkinin ve geçmiş yıllardaki anıların bir kutlaması olduğu için çok önemlidir. Çok sevdiğiniz eşinize yıl dönümü sözleri konusunda bir sürpriz yapın ve ona hayatında hiç duymadığı sözleri gözlerinin içine bakarak söyleyin ya da günün en erken saatlerinde tıpkı ilişkinizin ilk günlerindeki gibi mesaj yoluyla iletin.

Gelecek için çok heyecanlıyım çünkü tüm hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyorum. Hayatımda olduğun için çok mutluyum karıcığım/kocacığım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Yanımda olman beni dünyanın en mutlu ve en şanslı insanı yapıyor. Ruh eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun!

Senin kadar harika bir kadın/adam ile olduğum için çok mutluyum. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Ne kadar güzel olduğunu, beni ne kadar güldürdüğünü ve benim için ne ifade ettiğini defalarca söyledim biliyorum. Fakat yıllar geçse de, bu duyguların hala aynı kalmasını seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Beni olduğum gibi sevdiğin için teşekkür ederim. Yıl dönümümüz kutlu olsun karıcığım/kocacığım!

Romantik Yıl dönümü Mesajları

Sevdiğiniz kişiyle romantik bir an yaşamak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, romantizm konusunda özel günlerinizi renklendirecek yıl dönümü mesajları tercih edebilirsiniz. Sevgiliye yıl dönümü mesajı göndermek, hem gününü güzelleştirecek, hem de günü unutulmaz kılacak. Sevgiliye yıl dönümü mesajları yazarken en doğru sözcüklere ve en romantik cümlelere ihtiyacınız olacak. Birbirinden duygusal yıl dönümü mesajları için yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Sadece bu yıl değil; her gün, her gece ve hayatım boyunca yanımda istediğim tek kişi sensin. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Senin yanında olmaktan başka tercih edeceğim hiçbir yer yok. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim!

Pek çok şeyin belirsiz olabileceği bir dünyada, her zaman emin olacağım tek şey sensin. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

Şimdiden birlikte aşk dolu çok güzel hatıralarımız oldu. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Yıl dönümümüzde senin için hissettiğim aşkı tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Hayatınızdaki en anlamlı kişi için sayfalarca yazsanız da, onlara olan hislerinizi kelimelere sığdıramayacağınızı biliyoruz. Fakat evlilik yıl dönümünüzde eşinize mükemmel mesajlar yazmak istediğinizde, esinlenebileceğiniz cümleleri yukarıda sizin için listeledik. Umarız, eşinize duygularınızı dile getirirken size ilham olabiliriz.

Diğer Mesaj Sayfaları

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası