ebru gündeş yaralım şarkı sözü / Ebru Gündeş Yaralım sözleri | Ebru Gündeş Yaralım sözleri Bi… | Flickr

Ebru Gündeş Yaralım Şarkı Sözü

ebru gündeş yaralım şarkı sözü

Ebru Gündeş - Yaralım Şarkı Sözleri

Bir oyunla basladi butun hikayem
Ne basi ne de sonu belli degil
Yasamadim cocuksu gunlerin hesabini
Kime soracagim bugun kime belli degil
Yaralim sevgilim ozlemin basucumda

Ah yaralim karabahtim
Ayri dustuk dayanalim
Ah yaralim karagozlum

Biz bu derde gel dayanalim
Her gece dusumde seni aradim
Ellerini optum doyamadim
Yasamadim cocuksu gunlerin hesabini
Kime soracagim bugun kime belli degil
Yaralim sevgilim ozlemin basucumda

Ah yaralim karabahtim
Ayri dustuk dayanalim
Ah yaralim karagozlum
Biz bu derde gel dayanalim

Bu şarkı sözü 4444 kere okundu.

Sanatçının Popüler Şarkıları

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiştir. Aşağıdaki form yardımı ile yorum ekleyebilirsiniz!
kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir

Yaralım (şarkı)

"Yaralım", Türk şarkıcı Nükhet Duru'nun 12 Nisan 1991'de yayımlanan stüdyo albümü Aç Gözünü Adamım'dan bir şarkı. Şarkının sözleri Eda Özülkü'ye, müziği Metin Özülkü'ye, düzenlemesi ise Turhan Yükseler'e aittir.[1]

Nükhet Duru, 2020 yılı Hikayesi Var albümü için şarkıyı Sıla ile düet olarak yeniden seslendirdi. Düzenlemesini Efe Bahadır'ın yaptığı şarkı, albümün ilk klibi olarak 31 Ocak 2020'de yayınlandı. Klip, Büyük Londra Oteli'nde Onur Sarsıcı yönetmenliğinde çekildi.[2]

Yeniden seslendirenler[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.