ece önen instagram / Ece Önen kimdir? Nerelidir? Ece Önen nerede oturuyor? | Hazirbilgi.net

Ece Önen Instagram

ece önen instagram

İhlas Haber Ajansı

Ünlü Oyuncu Ozan Güven, tasarımcı ve oyuncu sevgilisi Ece Önen'in ayrılık kararı aldığı yönünde çıkan haberlere cevap verdi.

Okul Sporları Yıldızlar Basketbol Türkiye Şampiyonası'nda yer alan oğlu Ali'ye destek olmak için Tokat'a gelen Ünlü Oyuncu Ozan Güven hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı çekindi. Ali Yücel Spor Salonu'nda yapılan basketbol maçını Güven heyecanla takip etti. Oğluna yaptığı tezahüratlar nedeni ile sesi kısılan Güven, devre arasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Basketbol maçı izlerken büyük heyecan yaşadığını ifade eden Güven, "Heyecanlanmadan maç seyredilmiyor. Tokat'a bu 3'üncü Türkiye Şampiyonası. Bence güzel bir spor ve iyi ki basketbol oynuyor çocuğum. Bütün aileler burada bir birileri ile yardımlaşıyor. Yenen yenilen oluyor, maç sonunda herkes bir birini tebrik ediyor. O yüzden çocuklar iyi ki spor yapıyor. Futboldan 6-7 yıldır hoşlanmıyorum basketbol maçlarını seviyorum. Tokat'ı beğendim tertemiz havası yeşili ile güzel. Amasya'yı da gezdik, iyi ki gelmişiz çocuklar sayesinde Türkiye'yi geziyoruz" dedi.

Yaklaşık iki yıldır beraber olduğu sevgilisi Ece Önen'in Ozan Güven'den ayrıldığı yönünde basında yer alan haberlerle ilgili sorulara cevap veren Güven, "Birileri bireyler uyduruyor, bir şeyler yazıyor, bir fikrim yok" dedi. İlişkiniz devam ediyor mu şeklindeki soruya ise 'size ne' şeklinde cevap veren Güven, açıklamalarına şöyle devam etti: "Ben bu konular hakkında konuşmuyorum. Birileri bir şeyler uyduruyor devamında bana soru soruyorsunuz. Bu konu ile ilgili bir fikrim yok".

Gerçek adı: Ece Önen
Doğum tarihi:  1987
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 53 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ece Önen nereli? Kaç yaşında?

Ece Önen kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ece Önen Ozan Güven? Ece Önen sevgilisi? Ece Önen oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ece Önen hayatı ve biyografisi

Ece Önen Türk dizi oyuncusudur. 2012 yılında rol aldığı Krem dizisi ve oyuncu Ozan Güven birlikteliği ile tanınmaktadır.

Ece Önen 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim ahaytına İstanbul’da başladı. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’ni tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Koç Üniversitesi’nde sürdürmeye başladı. Ece Önen kameralrın karşısına ilk kez 2012 yılında “Krem” dizisinde canlandırdığı “Mina” karakteri ile adım attı. Ardından Fi-Çi- Pi serisinin “Pi” serisinde “Can Manay” karakterine hayat veren isim oldu.

Ece Önen bir dönem oyuncu Ozan Güven ile birlikteliği ile magazin haberlerinde yer almıştır.

Ece Önen dizileri ve filmleri

Ece Önen oynadığı diziler? Ece Önen hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi tüm filmleri aşağıda güncel olarak yer almaktadır.

• 2017 Pi (Can Manay) TV Dizisi
  • 2012 Krem (Mina) TV Dizisi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası