oyuncu incilay şahin / Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

Oyuncu Incilay Şahin

oyuncu incilay şahin

İncilay Şahin kimdir, ka&#; yaşında? Oyuncu İncilay Şahin neden &#;ld&#;, hastalığı ne?

Hayatı boyunca pek çok dizi, tiyatro ve sinema filminde oynayan ve en son Yasak Elma dizinde rol alan oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti. Oyuncular Sendikası'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 'Kurucu üyemiz, değerli meslektaşımız İncilay Şahin'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun' ifadelerine yer verildi.

OYUNCU İNCİLAY ŞAHİN NEDEN ÖLDÜ, HASTALIĞI NE?

Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde rol alan İncilay Şahin'in oynadığı diziler arasında Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları gibi yapımlar yer alıyordu. Sevilen oyuncu İncilay Şahin'in vefatı sanat dünyasını yasa boğdu. Ünlü oyuncu 60 yaşındaydı. Oyuncunun meme kanseri nedeniyle tedavi gördüğü biliniyordu ancak ölüm nedeni henüz kesinleşmedi.

İNCİLAY ŞAHİN KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. 29 Ocak , Kayseri doğumlu. MSM Aktör Stüdyoda eğitim aldı. Tiyatro oyunculuğu yanı sıra çok sayıda sinema filmi ve dizide oynadı. yılında Çiçek Taksi ile başladığı kariyerinde geride kalan süre içerisinde pek çok projeye dahil olmuştur. 

İncilay Şahin kimdir, kaç yaşında Oyuncu İncilay Şahin neden öldü, hastalığı ne

İNCİLAY ŞAHİN DİZİLERİ

Yasak Elma (Döne, )

Gülümse Yeter (Neriman Hanım, )

Yaz'ın Öyküsü (Saniye, )

Yasak ()

Bana Artık Hicran De (Şadiye, )

Yamak Ahmet (Dadı, )

Umutsuz Ev Kadınları (Sevim, )

Kız Annesi (Remziye, )

Canım Babam (Leopar Leyla, )

Adını Feriha Koydum (Hala, )

Adım Bayram Bayram (Elmas Abla, )

Nakş-ı Dil Sultan (Beki, )

İstanbul'da Aşık Oldum (Fatma, )

Sakarya Fırat ()

Papatyam (Tarotçu Kadın, )

Hicran Yarası (Safiye Anne, )

Aşk Yakar ()

Aman Annem Görmesin (Cevriye, )

Yersiz Yurtsuz ()

Elveda Derken (Şahika, )

Doktorlar ()

Şifre ()

Çil Horoz (TV Filmi )

Sevda Tepesi (Pembe, )

Kapıları Açmak ()

Erkek Tarafı ()

Affet Beni (Kamil'in Ablası, )

AB'nin Yolları Taştan ()

Gizli Dünyalar ()

Hayat Bilgisi ()

Büyümüş de Küçülmüş (Bölüm Oyuncusu, )

Kuzenlerim ()

Çiçek Taksi ()

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

Kanlı Postal (Rahime Öğretmen, )

Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde (Fidan, )

(Şadiye, )

Beyza'nın Kadınları ()

ROL ALDIĞI TV FİLMLERİ:

Yalnız Efe (Köseoğlu Karısı, )

Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar (Ali’nin Annesi, )

Düşenin Dostu ()

Şahin'in ölüm haberini Oyuncular Sendikası duyurdu. Sendikadan yapılan açıklamada, “Kurucu üyemiz, değerli meslektaşımız İncilay Şahin'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun" ifadelerine yer verildi.

İNCİLAY ŞAHİN KİMDİR?

Oyuncu İncilay Şahin, 29 Ocak , Kayseri'de doğdu. MSM Aktör Stüdyoda eğitim aldı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra çok sayıda sinema filmi ve dizide oynadı.

yılında Çiçek Taksi ile başladığı kariyerinde geride kalan süre içerisinde pek çok projeye dahil oldu. 'Hayat Bilgisi', 'Adını Feriha Koydum', 'Yasak Elma' gibi yakın zaman projelerde de yer almayı sürdürdü.

ROL ALDIĞI FİLMLER

Kanlı Postal (Rahime Öğretmen, )

Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde (Fidan, )

(Şadiye, )

Beyza'nın Kadınları ()

ROL ALDIĞI TV FİLMLERİ

Yalnız Efe (Köseoğlu Karısı, )

Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar (Ali’nin Annesi, )

Düşenin Dostu ()

ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Kadınlar Hep Gülmeli / Oyuncu

kaynağı değiştir]

TV filmleri[değiştir kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası