gizemli okul 2 / Gizemli Okul - ~2~ - Wattpad

Gizemli Okul 2

gizemli okul 2

Gortlan - Gizemli Okul

Eser Bilgisi

“Yıllar önce yapılan çocukça bir hata Hasan Fehmi'nin evine kara bir büyü musallat etmiş ve onu evladının hayatına karşılık kendi hayatıyla bir imtihana mecbur etmişti.' Gortlan ülkesinde yaşamanın gizemli bir dünyası var. Havası, suyu, toprağı büyülü bu ülkenin. Her şeyin kendine has bir ruhu var. Canlı bir evren bu ülke. Burası benim ülkem, benim hayallerimin ülkesi. Burada gerçeğin yansımaları var. Burası dünyanın bir gölgesi. Bu ülke kapılarını sadece çocuklara, gençlere açıyor. Hayalleri yıkılmamış, henüz hırpalanmamış, cesur, özgür insanların ülkesi burası. Kim hayallerinin peşine düşerse ona bir yurt oluyor, bir yuva oluyor Gortlan. Size bir ev açıyor bu güzel ülkede. Evler ağaçların tepesinde, kuşların kanatları üzerinde duruyor. Gortlan ülkesinde dünya çocukları kadar ev var. Çocuklar üzüldüğünde evler de üzülüyor, onlar öldüklerinde evler de ölüyor. Hayalleri tükendiğinde insanların, rüyaları terk eder onları. Çamurdan bedenlere dönüşür insanlar, ruhlarını kemirir dururlar karanlık gecelerde. Büyülü bir kitaptan büyülü evimi açıyorum sizlere. İnsanları gibi onların öyküleri de büyülü. - Tanıtım Metni

Gizemli Okul

ıllar önce yapılan çocukça bir hata Hasan Fehmi'nin evine kara bir büyü musallat etmiş ve onu evladının hayatına karşılık kendi hayatıyla bir imtihana mecbur etmişti.'

Gortlan, gizemli ülke
Gortlan ülkesinde yaşamanın gizemli bir dünyası var.
Havası, suyu, toprağı büyülü bu ülkenin. Her şeyin kendine has bir ruhu var. Canlı bir evren bu ülke.
Burası benim ülkem, benim hayallerimin ülkesi. Burada gerçeğin yansımaları var. Burası dünyanın bir gölgesi.
Bu ülke kapılarını sadece çocuklara, gençlere açıyor.

Hayalleri yıkılmamış, henüz hırpalanmamış, cesur, özgür insanların ülkesi burası.
Kim hayallerinin peşine düşerse ona bir yurt oluyor, bir yuva oluyor Gortlan. Size bir ev açıyor bu güzel ülkede. Evler ağaçların tepesinde, kuşların kanatları üzerinde duruyor.

Gortlan ülkesinde dünya çocukları kadar ev var. Çocuklar üzüldüğünde evler de üzülüyor, onlar öldüklerinde evler de ölüyor.
Hayalleri tükendiğinde insanların, rüyaları terk eder onları.
Çamurdan bedenlere dönüşür insanlar, ruhlarını kemirir dururlar karanlık gecelerde.
Büyülü bir kitaptan büyülü evimi açıyorum sizlere. İnsanları gibi onların öyküleri de büyülü.

Akis Kitap Gizemli Okul

Kurumsal Fatura

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

favori

• Boyut:Normal Boy
  • Basım Dili:Türkçe
  • Yazar:Murat Kömür
  • Roman Türü:Macera-Gizem
  • Cilt Bilgisi:Ciltsiz
  • Setli/Tekil:Tekil Ürün

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Ekin Yayınevi tarafından gönderilecektir.
  • Gortlan - Gizemli Okul
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Akis Kitap Gizemli Okul

• Gortlan - Gizemli Okul
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• BoyutNormal Boy
  • Basım DiliTürkçe
  • YazarMurat Kömür
  • Roman TürüMacera-Gizem
  • Cilt BilgisiCiltsiz
  • Setli/TekilTekil Ürün

?Yıllar önce yapılan çocukça bir hata Hasan Fehmi'nin evine kara bir büyü musallat etmiş ve onu evladının hayatına karşılık kendi hayatıyla bir imtihana mecbur etmişti.' Gortlan, gizemli ülke Gortlan ülkesinde yaşamanın gizemli bir dünyası var. Havası, suyu, toprağı büyülü bu ülkenin. Her şeyin kendine has bir ruhu var. Canlı bir evren bu ülke. Burası benim ülkem, benim hayallerimin ülkesi. Burada gerçeğin yansımaları var. Burası dünyanın bir gölgesi. Bu ülke kapılarını sadece çocuklara, gençlere açıyor. Hayalleri yıkılmamış, henüz hırpalanmamış, cesur, özgür insanların ülkesi burası. Kim hayallerinin peşine düşerse ona bir yurt oluyor, bir yuva oluyor Gortlan. Size bir ev açıyor bu güzel ülkede. Evler ağaçların tepesinde, kuşların kanatları üzerinde duruyor. Gortlan ülkesinde dünya çocukları kadar ev var. Çocuklar üzüldüğünde evler de üzülüyor, onlar öldüklerinde evler de ölüyor. Hayalleri tükendiğinde insanların, rüyaları terk eder onları. Çamurdan bedenlere dönüşür insanlar, ruhlarını kemirir dururlar karanlık gecelerde. Büyülü bir kitaptan büyülü evimi açıyorum sizlere. İnsanları gibi onların öyküleri de büyülü.

Devamı

Format:Kitap
Barkod
Yayın Tarihi
Yayın Dili:Türkçe
Orjinal Adı:Gizemli Okul
Baskı SayısıBaskı
Sayfa Sayısı
Kapak:Ciltsiz
KağıtHamur
Boyut X

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir