merter halk eğitim merkezi / Projeler | Güngören Belediyesi

Merter Halk Eğitim Merkezi

merter halk eğitim merkezi

Güngören&#;de ücretsiz kurs denince ilk akla gelen kurumlardan biri; Güngören halk eğitimi merkezi 30 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Kültür, sanat ve mesleki eğitimlere ek olarak; açık öğretim ortaokulu ve lise yeni kayıt, kayıt yenileme yanı sıra 8. ve sınıflar ve mezunlar için destekleme ve yerleştirme (sınava hazırlık) eğitimleri de içermektedir.

Güngören HEM

Güngören Halk Eğitim Merkezi Nerede? Gençosman mahallesinde bulunan merkez bina yanı sıra Güngören Park AVM, Kale Center AVM ve Güneştepe Kültür Merkezinde bulunan ek şubelerle hizmet vermektedir. Merkez binanın adres ve iletişim bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Adres: Gençosman Mahallesi, Mera Sokak, No:2 Güngören

Telefon: 00 85

Cevabı merak edilen bir diğer soru ise &#;Güngören halk eğitim merkezi çalışma saatleri,&#; ile ilgilidir. Kurumun İnternet sitesinde yer alan bilgiye göre: ile saatleri arasında hizmet verdiği görülmektedir.

Güngören Halk eğitimi merkezi

Güngören Halk Eğitim Merkezi hangi kurslar var? Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün, funduszeue.info adresinde belirttiği tüm branşlar için (ön kayıt) yapabilirsiniz. Kurumun sıkça açtığı kursları aşağıda yer alan listede görebilirsiniz.

• Bilgisayar İşletmenliği
  • Ofis Programları Kullanımı
  • Hijyen Eğitimi
  • Web Tasarım
  • Grafikerlik
  • Bilgisayar Bakım Onarım
  • Modelistlik
  • Stilistlik
  • Konfeksiyon Makinaları Kullanımı
  • Giysi Dikimi
  • Çeyiz Ürünleri Hazırlama
  • Ev Tekstili Hazırlama
  • Makine Nakışları
  • Muhasebe
  • Bilgisayarlı Muhasebe
  • Diksiyon
  • Yönetici Asistanlığı
  • Emlak Danışmanlığı
  • Cilt Bakımı
  • Makyaj
  • Kuaförlük
  • İngilizce
  • Almanca
  • Arapça
  • Yabancılar İçin Türkçe Eğitimi
  • Okuma Yazma Kursu
  • İşaret Dili Eğitimi
  • Kur&#;an-ı Kerim
  • Usta Öğretici Oryantasyon Eğitimi
  • Ücretli Öğretmenler İçin Eğitimler
  • Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği
  • İlk Yardım
  • Bağlama
  • Gitar
  • Keman
  • Türk Halk Oyunları
  • Piyano
  • Tiyatro
  • Aşçılık
  • Pastacılık
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • Evlilik Öncesi Eğitim

Güngören Halk Eğitim Merkezi Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır? Ağustos ayı ile birlikte başlayan başvuru süreci, okulların tatil olmasına kadar devam etmektedir. Kurs başvurusu yapmak için 3 farklı alternatifiniz bulunmaktadır.

1. Kurs merkezine gelerek başvuru yapabilirsiniz.
  2. E-Yaygın otomasyonunu kullanabilirsiniz.
  3. Güngören HEM&#;in online başvuru sayfasına aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. funduszeue.info

Önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Halk eğitim merkezlerinde kursların başlaması, başvuru sayısının kurs açılabilmesi için gerekli sayıya ulaşması ile mümkündür. Belirlenen sayıya ulaşması halinde kurs merkezinden size ulaşılarak bilgi verilmektedir.

HABER VE DUYURULAR

Destekleme ve Yerleştirme Kurslarında Başvuru Süresi Uzatıldı

8. ve Sınıflar ile mezunların yararlanabildiği &#;Destekleme ve Yerleştirme Kursları&#; sınavlara hazırlık için güzel bir imkan sunuyor. Bu yıl başvuru fırsatını kaçıranlar için, başvuru tarihinin uzatıldığını belirtmek istiyoruz.

Usta Öğretici Başvuruları Başladı

Güngören halk eğitimi merkezi sadece kursiyerlere değil, eğitimcilere de fırsat sunuyor. Uzman ve usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler başvurularını Ağustos ayı içerisinde yapmaları gerekmektedir. Usta öğretici başvuruları E-Yaygın otomasyonu üzerinden, funduszeue.info adresinden yapılmaktadır.

GÜNGÖREN ÜCRETSİZ KURS FIRSATLARI

Güngören Halk Eğitim Merkezi beklentinizi karşılamadı mı? Üzülmeyin ilçemizde ücretsiz yararlanabileceğiniz eğitim fırsatları bitmedi. Yazının devamında alternatif eğitim kurumlarını görebilirsiniz.

Güngören İsmek

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sağladığı ücretsiz kurs kapsamında: Enstitü İstanbul İsmek Güngören&#;de 4 farklı şubesi ile hizmet vermektedir. Sanayi mahallesinde yer alan Güngören merkez şube yanı sıra Erdem Beyazıt Kültür Merkezi, İklimlendirme Okulu ve iHKİB-ÇSD Çorap Makinacı Eğitimi şubeleri bulunmaktadır.

Güngören İsmek Kursları

Güngören Belediyesi Kursları

Bir diğer ücretsiz kurs ise Güngören Belediyesi tarafından kadınlar ve gençlere yönelik düzenlenmektedir. Güngören Belediyesi gençlik merkezi kurslarında yaş arası gençler yararlanabilmektedir. Hanımeli konağı kursları ise hanımlar için bir birinden özel eğitimler sunmaya devam ediyor. Güngören&#;de eğitim ve spor faaliyetlerine önem veren belediye, gençleri kötü alışkanlıklar ve bağımlılıktan uzak tutmayı amaçlamaktadır. (1,2).

Güngören Öğrenci İstasyonunu Gördünüz mü? İlçede eğitime çok değer verildiğini görüyoruz. Ücretsiz kurslar yanı sıra belediye tarafından kurulan öğrenci istasyonu uygulaması ile ders çalışmak, kitap okumak isteyenler için sessiz ve bol kaynağın olduğu ortamlar hazırlandı. Güngören öğrenci istasyonu randevu ve kayıt için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. funduszeue.info

Güngören Mesleki Eğitim Merkezi

Kalfalık, ustalık ve usta öğreticilik belgesi almak isteyenler içinde Güngören Mesleki Eğitim Merkezi, Sanayi mahallesinde hizmet vermektedir. 6 Farklı alanda: Bilişim, Elektrik-Elektronik, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Motorlu Araçlar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme ile Muhasebe ve Finansman alanında eğitim ve belge vermektedir.

Adres: Sanayi Mahallesi, Kanarya Caddesi, Gür Sokak, No:2

Telefon: 83 84

İLÇEMİZİ TANIYALIM MI?

Konu Güngören&#;den açılmışken birazda ilçemizden bahsetmek istiyorum. Yılında Bakırköy&#;den ayrılarak ilçe statüsü kazandı. 11 Mahallesi bulunan Güngören (Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet nesih Özmen, Merkez, Sanayi ve Tozkoparan) 7 km yüzölçümü ile Türkiye&#;nin en küçük ilçesidir.

Güngören nüfus bilgilerine baktığımızda ise çok dalgalı bir seyir karşımıza çıkıyor. Yılında olan nüfus aradan geçen yıllar içinde yükseliş ve düşüş yaşadı. Nüfus verilerine baktığımızda ise olduğu görülmektedir.

Güngören Belediyesi İnternet Sitesi: funduszeue.info

Güngören Kaymakamlığı İnternet Sitesi: funduszeue.info

Güngören Nöbetçi Eczaneler: funduszeue.info#!%C4%B0stanbul/G%C3%BCng%C3%B6ren

Güngören Hava Durumu: funduszeue.info?il=%C4%B0stanbul&ilce=G%C3%BCng%C3%B6re

REFERANSLAR

1. UZUN, G. (). BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE BELEDİYELERİN ROLÜ GÜNGÖREN BELEDİYESİ ÖRNEĞİ (Doctoral dissertation).

2. BABACAN, E. (). BELEDİYELERDE SPOR FAALİYETLERİNİN İŞLEVSELLİĞİ: GÜNGÖREN BELEDİYESİ ÖRNEĞİ (Doctoral dissertation).

funduszeue.info

Kurum Kodu

Kurum Adı

Okul Müdürü

Telefon

Faks

Okul Adresi

RESMİ ANA OKULLARI

1

Güngören Polis Amca Anaokulu

Birgül Berna UYSAL

Tozkoparan Mah. Haldun Taner Sk. No

2

Yıldız Teknik Üniversitesi Mehmet Şefik Şefkalioğlu Anaokulu

Nazlı GÖÇBEN

Gençosman Mah. Davutpaşa Cad. Yıldız Teknik Üniversitesi Anaokulu No /3

RESMİ İLKOKULLAR

1

Yıl Ahmet Merter İlkokulu

Recep ERDEN

A. Nafiz Gürman Mah. A. Kutsi Tecer Cad. No

2

Atatürk İlkokulu   

Hüseyin AYDOĞAN

Fevzi Çakmak  Caddesi No

3

Cumhuriyet İlkokulu

Cemil TULA

Genç Osman Mah. Geçit Sok. No

4

Dr.Lütfi Kırdar İlkokulu

Aydın TURGUT

Tozkoparan Mah. Cevat Açıkalın Cad. Tankçı Sok. No: 15

5

Ergenekon İlkokulu

Serdar TUNCA

Merkez Mah. Sokullu Mehmet  Paşa Cad. No: 15

6

Gündoğdu İlkokulu

Yavuz UÇAK

Sanayi Mah. Malazgirt Cad. No: 30

7

Güneşlitepe İlkokulu

Ramazan ÖZDOĞAN

Güneşlitepe Mah. Adıgüzel Sok. No: 5/1

8

Güngören Yahya Çavuş İlkokulu

Sami ÖZ

Genç Osman Mah. Mustafa Yaşar Cad. No: 11

9

Haznedar Abdi İpekçi İlkokulu

Yusuf DOĞAN

Haznedar Mah. İlk Yuva Cad. No: 42

10

Kemal Kaya İlkokulu     

İsa SÜLEYMANOĞLU

M. Çakmak Mah. Ortaç Cad. Ayvacık Sok. No: 23

11

Şehitler İlkokulu

Halise ACAR

Güneşlitepe Mah. Yazuz Selim Cad. Uğurlu Sok. No: 2

RESMİ ORTAOKULLAR

1

Yıl Ortaokulu

Hasan Fehmi ERGAN

Güneştepe Mah. Yavuz Selim Cad. Baykara Sok. No: 6

2

Alparslan Ortaokulu

Yusuf Furkan BİLGİN

Haznedar Mah. İlk Yuva Cad. No: 38

3

Fuat Sezgin Ortaokulu

Mehmet Ali IŞIK

Merkez Mah. Refah Sok. No: 3

4

Haznedar Abdi İpekçi Ortaokulu

Mahmut TOPÇU

Akıncılar Mah. Sıra Sok. No: 6

5

İncirlibahçe Ortaokulu

Halil İbrahim EKEN

funduszeue.info Özmen Mah. Şehit Abdurrahman Ay Sok. No: 10

6

Mustafa Kemal Ortaokulu

İlyas DANIŞMAZ

Cevat Açıkalın Cad. Tankçı Sok. No: 11

7

Şiir Mektebi Ortaokulu

Alaettin BULUTOĞLU

Tozkoparan Mah. Haldun Taner Sk. No: 25

8

Tozkoparan Ortaokulu       

Hüseyin ŞARKI

Sanayi Mah. Cincindere Cad. No: 43

RESMİ İMAM HATİP ORTAOKULLARI

1

Gaziler İmam Hatip Ortaokulu  

Sercan ÖZCAN

Gençsoman mh. Emin Pars sk. No: 1

2

Gençosman İmam Hatip Ortaokulu

Reşat TUNCA

Genç Osman  Mah. Ayazma Cad. No: 9

3

Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

Gökhan ÇİTEN

Genç Osman Mah. Akarsu Sok. No: 11

4

Güngören İmam Hatip Ortaokulu

Mehmet Erdem AKAYDİN

Merkez Mah. Doğanbey Cad. No: 2

5

Mehmetcik İmam Hatip Ortaokulu

Yasin NAZIROĞLU

Haznedar Mah. İlk Yuva Cad. No: 38

6

Ömer Dinçer İmam Hatip Ortaokulu

Salih KÖKTAŞ

Necip Fazıl Kısakürek Cad. Güneştepe Mah. No:

RESMİ ANADOLU LİSELERİ

1

Ergün Öner Mehmet Öner Anadolu Lisesi

Numan TURAN

Tozkoparan Mh. Topçu Sk. No: 2

2

Güngören Anadolu  Lisesi  

Yasin DEMİR

G.O Mah. Dumlu Sk. No: 1

3

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi

Şakir ŞİMŞEK

Tozkoparan Mah. Mehter Sok. No: 1

4

Halil İnalcık Anadolu Lisesi

Ümit YILDIRIM

Sanayi Mah. Sancaklı Cad. No: 1

RESMİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİ

1

Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ahmet KINACI

Gençosman funduszeue.info Pars Sok.N: 5

2

Gençosman İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi

Mesut BÖLÜKBAŞI

Gençosman Mah. Çinçindere Cad. No: 78

3

Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Erol SEVİNDİR

TozkoparanMah.EşitlerSokakNo: 3

4

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ahmet UĞURCAN

Genç Osman Mah. Ensar Cad. No: 3

5

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mehmet Duran ERGEZEN

funduszeue.info Gürman Mah. Sırpsındığı Sok. No: 38

RESMİ ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ

1

Ali Fuat Cebesoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Engin BAĞDAGÜL

Tozkoparan Mah. General Fehmi Tuncali Cad. No: 6

2

Güngören İTO Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ahmet KOÇ

Gençsoman mh. Emin Pars sk. No: 1

3

Sultan Alparslan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Harun SÜMBÜL

Merkez Mahallesi Abdi İpekçi Cad. No: 20

RESMİ YAYGIN EĞİTİM KURUMLARI

1

Halk Eğitim Merkezi

Sezai ÇATALBAŞ

Gençosman Mah. Mera sk. No: 6

2

Mesleki Eğitim Merkezi

Gökhan ERDEM

Sanayi Mah. Gür Sok. No: 2

3

Güngören Rehberlik Araştırma Merkezi

Kaleli Bayram Cafer İZMİRLİOĞLU

Gençosman Mah. Çinçindere Cad. No: 78

4

Çamlıca Vakfı Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) ve İş Uygulama Merkezi

Zühal YENİCİ

Genç Osman Mah. Mustafa Yaşar Cad. No: 13

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası