aydem borsa kodu / OYAK Yatırım - Hisse Detay - AYDEM ENERJI

Aydem Borsa Kodu

aydem borsa kodu

BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:

"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

Aydem enerji kaç lot verir?" height="207" src="https://cdn.bolgegundem.com/d/other/2021/04/19/89938987-41301475.webp" width="670">

Aydem Yenilenebilir Enerji'nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Aydem Enerji'nin CEO'su İdris Küpeli, şirketin 5 yılda kurulu gücünü iki katına çıkarmayı beklediğini ifade ederek, "Global trendler ve ülkemizin ekonomik ihtiyaçlarıyla bağlantılı olarak yenilenebilir kaynaklarla üretim daha da büyük bir önem taşıyor ve gelecek vadediyor. Bu doğrultuda, halka arz için uygun bir dönemde olduğumuzu düşünüyoruz. Halka arzımızda hisse başı fiyat aralığı 8,50-9,90 TL olarak belirlendi. Halka arzın büyüklüğü ek pay satışı ile birlikte toplamda 1,1 milyar TL - 1,3 milyar TL aralığında; halka açıklık oranı da ek pay satışı ile birlikte toplam yüzde 18,44 olacak." şeklinde konuştu.

Haberin Devamı

AYDEM HALKA ARZ BORSA KODU

Talep toplama tarihleri olan 19 - 22 Nisan arasında Borsa İstanbul'da işlem görecek olan Aydem Yenilenebilir Enerji'nin halka arzı için Garanti Yatırım’ın sitesinde paylaşılan izahnameye göre şirketin arz detaylarında aşağıdaki başlıklar öne çıkıyor. İşbu yazıda yer alan tüm yazılar izahnameye göre derlenmiştir.  izahnamede yer alan tüm bilgiler “planlanmaktadır, hedeflenmektedir, düşünülmektedir” Bilgilerde zaman içerisinde değişiklik söz konusu olabilir.

KOD: #AYDEM

Aydem halka arz oransal dağıtım, hisse senedi, borsa kodu  <div><h2>Aydem halka arz eşit mi oransal mı? Hisse senedi, borsa kodu </p>
            <span class=nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır