şükriye tutkun uyan sunam / Uyan Sunam Uyan - Vikipedi

Şükriye Tutkun Uyan Sunam

şükriye tutkun uyan sunam

Şükriye Tutkun - Uyan Sunam Uyan

90'lı yıllara damga vuran 53 yaşındaki Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun, hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı:"Beni öldü sanıyorlar, o yüzden teklif gelmiyor. Naşide Göktürk'le karıştırıyorlar funduszeue.info yaşında Kasımpaşa çocuk yuvasına bırakmışlar beni, 5 yıl orada kaldım. İlkokul ve ortaokulu çeşitli yetiştirme yurtlarında okudum. Lise yıllarında annemin yanına geçtim. Annem ziyaretlerime geliyordu fakat yoksul olduğu için beni alamıyordu.Üvey babam vardı. Evlerinde ne elektrik ne su vardı. Annem beni görmeye geliyordu, 'tuvalete gidiyorum' diyerek bırakıp gidiyordu.Çocukluğunda yaşadığın travmalar geçmiyor. Sağlıklı yuva kuramıyorsun. Ben hala bekarım, çocuğum yok mesela yaşında evlenmiştim. yılında doğum yaptım, çocuğum 5 gün yaşadı, sonra kaybettim. Ben de komada kaldım. Beni kurtarmak için çok çaba sarf ettiler.Böyle çocukluk yaşayınca hiçbir zaman sağlıklı bir bağ kuramıyorsun. Anne-baba ile yetişmemişsin. O ilişkiyi funduszeue.infoı hayatımda iki kez gördüm. İkisinde de hastanedeydi. Birinde 'hasta' diye telgraf çekmişlerdi. Babamı ilk tanıdığımda 18 yaşındaydım. Toplamda geçirdiğimiz zaman bir saat bile değfunduszeue.infoeye gittim. 'Şükriye geldi' dediler. Gözünü açmadı. Meğer evlendiği eşinin adı da Şükriye'ymiş. 'Kızın geldi' dediler. Gözünü açtı.Babama kızgın değilim. Ona karşı bir öfkem yok. Şartlar el vermemiştir. Eminim ki babam beni sevmişfunduszeue.info eve gittiğimde de annemle ve üvey babamla aile olamadık. Ben yurttan çıkmak istemedim zaten. Çünkü arkadaşlarım, funduszeue.inforım, annemin suyuna ilaç atıyorlar, yanına bir adam koyup fotoğrafını çekiyorlar. Babama göfunduszeue.info ve babam boşanmışlar. Kadıncağız 36 kiloya kadar düşmüş.İlk eşine de aynı şeyi yapmışlar, annemden sonraki eşine de yapmışlar. Annemden sonraki eşi o kadar bunalıma girmiş ki, 'Bu evden artık cenazem çıksın, soyum sopum kalmasın' demiş.Babamdan olma iki kardeşim vardı hiç görmediğim, bir de karnında bebek varmış kadının. Kadın çocuklara süt ısıtırken taşmış, ocak sönmüş ve eve gaz yayılmış. Babam eve gelmiş, artık çakmak mı yakıyor yoksa elektriği mi açıyor bilmiyorum. Bütün ev patlamış. Babamın eşi ve biri doğmamış 3 kardeşim orada ölmüşler. . NISAN RÖPORTAJI

Şükriye Tutkun — Uyan Sunam Uyan song lyrics and translation

Lyrics

Şafak söktü yine sunam uyanmaz
Hasret çeken gönül derde dayanmaz
Şafak söktü yine sunam uyanmaz
Hasret çeken gönül derde dayanmaz
Çağırırım sunam sesim duyulmaz
Uyan sunam uyan derin uykudan
Çağırırım sunam sesim duyulmaz
Çektiğim gönül elinden
Usandım gurbet ilinden
Hiç kimse bilmez halimden
Çektiğim gönül elinden
Usandım gurbet ilinden
Bunca diyar gezdim gözlerin için
Niye küstün bana el sözü için
Bunca diyar gezdim gözlerin için
Niye küstün bana el sözü için
Dilerim Allah’tan sızlasın için
Dilerim Allah’tan sızlasın için
Çektiğim gönül elinden
Usandım gurbet ilinden
Sunam uyan derin uykudan

Lyrics translation

The dawn broke again sunam will not wake up
The heart that yearns does not bear trouble
The dawn broke again sunam will not wake up
The heart that yearns does not bear trouble
♪ I&#;ll call ♪ ♪ I&#;ll call ♪ ♪ my voice is unheard of ♪
Wake up sunam wake up from deep sleep
♪ I&#;ll call ♪ ♪ I&#;ll call ♪ ♪ my voice is unheard of ♪
From the heart that I have taken
From the province of Usandım gurbet
No one knows who I have become
I&#;ve traveled all these lands for your eyes
Why would you hand it to me lyrics
I&#;ve traveled all these lands for your eyes
Why would you hand it to me lyrics
I wish God for pain
I wish God for pain
Sunam wake up from deep sleep

Uyan Sunam Uyan - Şükriye Tutkun
PLAY FULL SONG

Get up to 1 month free

PLAY FULL SONG

Connect with Apple Music. Sign-in or Try it free for 3 months.

Music Video

Uyan Sunam Uyan

Şükriye Tutkun

Watch on

Featured In

Album

Gücüm Yetene Kadar

Şükriye Tutkun

Similar Songs

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası