atatürk üniversitesi açıköğretim taban puanları 2022 / ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Önlisans Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları - Tercihini Yap

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Taban Puanları 2022

atatürk üniversitesi açıköğretim taban puanları 2022

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Adalet (A.Ö.)TYT1,,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (A.Ö.)TYT1,,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Özel Güvenlik ve Koruma  (A.Ö.)TYT,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (A.Ö.)TYT1,,,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Adalet (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Acil Durum ve Afet Yönetimi (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çocuk Gelişimi (A.Ö.)TYT3,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Web Tasarımı ve Kodlama  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Adalet (A.Ö.)TYT2,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Spor Yönetimi (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İlahiyat (A.Ö. (Arp.))TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Çocuk Gelişimi (A.Ö.)TYT3,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Emlak Yönetimi  (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Bilgisayar Programcılığı (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Laborant ve Veteriner Sağlık  (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İnsan Kaynakları Yönetimi (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Acil Durum ve Afet Yönetimi (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tarım Teknolojisi (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Lojistik  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm ve Otel İşletmeciliği (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (A.Ö.)TYT2,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Aşçılık (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme Yönetimi  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Özel Güvenlik ve Koruma  (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (A.Ö.)TYT2,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Dış Ticaret  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (A.Ö.)TYT2,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yerel Yönetimler (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Bankacılık ve Sigortacılık (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Çocuk Gelişimi (A.Ö.)TYT5,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Muhasebe ve Vergi Uygulamaları  (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Medya ve İletişim  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Radyo ve Televizyon Programcılığı  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çağrı Merkezi  Hizmetleri (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Laborant ve Veteriner Sağlık  (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Coğrafi Bilgi Sistemleri (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Spor Yönetimi (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Kültürel Miras ve Turizm  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Hizmetler (A.Ö.)TYT6,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Halkla İlişkiler ve Tanıtım  (A.Ö.)TYT2,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (A.Ö.)TYT3,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Emlak Yönetimi  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Medya Yöneticiliği  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Turizm ve Otel İşletmeciliği (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Marka İletişimi  (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Sosyal Hizmetler (A.Ö.)TYT2,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Laborant ve Veteriner Sağlık  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Reklamcılık  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Ev İdaresi  (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sağlık Kurumları İşletmeciliği  (A.Ö.)TYT3,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Çağrı Merkezi  Hizmetleri (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Bankacılık ve Sigortacılık (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Sağlık Kurumları İşletmeciliği  (A.Ö.)TYT1,,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Kültürel Miras ve Turizm  (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği  (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Dış Ticaret  (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Sağlık Kurumları İşletmeciliği  (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  (A.Ö.)TYT2,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yaşlı Bakımı (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Lojistik  (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Sosyal Hizmetler (A.Ö.)TYT2,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Yerel Yönetimler (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Bilgi Yönetimi (A.Ö.)TYT,İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Yaşlı Bakımı (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Radyo ve Televizyon Programcılığı  (A.Ö.)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Yeni Medya ve Gazetecilik  (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (A.Ö.)TYT,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)İşletme Yönetimi  (A.Ö.)TYT1,,Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Halkla İlişkiler ve Tanıtım  (A.Ö.)TYT1,,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İlahiyat (A.Ö.)TYT15,Dolmadı–Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)İslami İlimler  (A.Ö.)TYT3,Dolmadı–

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Taban Puanları (AÖF)

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (Erzurum)(Devlet)
Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesiİşletme (Açıköğretim)
(Açıköğretim) (4 Yıllık)EA+15
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
&#;ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (Erzurum)(Devlet)
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiTekstil ve Moda Tasarımı (Açıköğretim)
(Açıköğretim) (4 Yıllık)EA+13
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiEgzersiz ve Spor Bilimleri (Açıköğretim)
(Açıköğretim) (4 Yıllık)EA+10
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiGrafik Sanatlar (Açıköğretim)
(Açıköğretim) (4 Yıllık)EA+10
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiRekreasyon (Açıköğretim)
(Açıköğretim) (4 Yıllık)EA+5
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiTarih
(Açıköğretim) (4 Yıllık)SÖZ+15
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım
(Açıköğretim) (4 Yıllık)SÖZ+43
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
Açık ve Uzaktan Öğretim FakültesiReklamcılık
(Açıköğretim) (4 Yıllık)SÖZ+18
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;
&#;,
&#;
&#;
&#;

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası