ebys şifre sıfırlama / E-posta, Ebys, Obs Şifre Sorunu Hakkında - KLU - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Ebys Şifre Sıfırlama

ebys şifre sıfırlama

1. Kurumsal e-posta adresimi nasıl alabilirim ?

Öğrenci kimlik kartı veya personel kimlik kartı ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına şahsen başvurabilirsiniz.

2. e-posta parolamı unuttum ne yapabilirim?

funduszeue.info adresinden şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

, ve  numaralı telefonları arayarak ya da Bilgi İşlem Daire Başkanlığı birimine başvurarak şifre resetleme talebinde bulunabilirsiniz.

3. e-posta bilgilerimi güncelleyebilir miyim?

funduszeue.info adresinden şifre güncelleme işlemi yapabilirsiniz.

, ve  numaralı telefonları arayarak veya Bilgi İşlem Daire Başkanlığı birimine başvurarak şifre güncelleme talebinde bulunabilirsiniz. 

4. e-posta parolamızı neden sık sık değiştiriyoruz?

E-posta şifrenizi 90 günde bir güvenlik amacı ile değiştirmek zorundasınız.

5. Kablosuz ağ hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlarla kablosuz ağ hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kablosuz ağ bağlantısının detaylı ayarları için , ve  numaralı telefonlardan ya da [email protected] hesabından destek alabilirsiniz.

6. VPN bağlantısı nasıl yapılır?

VPN kurum dışındaki bir internet bağlantısından kurumun ağına dâhil olarak sadece lokalde çalışan programları (SPSS vb.) kullanmanızı sağlayan sistemdir. VPN ayarlarını anlatan dokümana buradan ulaşabilirsiniz. Bu ayarları yapmak için kurum dışındaki bir internet bağlantısı kullanmanız gerekmektedir. 

Başlıklar

Sağlık Bakanlığı Ebys şifremi unuttum nasıl değiştirilir? Ebys şifre değiştirme güncelleme ve sıfırlama nasıl yapılır? Ebys giriş detayları.

Ebys Şifremi unuttum, ebys yeni şifre nasıl tekrar alınır , ya da nasıl tekrar alma yaparım diyenler bu sayfadaki bilgileri uygulayarak şifrelerini birkaç dakika içinde değiştirebilirler. Tekrar unutmamak için aklınızda kalan ve güvenliği yüksek bir şifre yenileme işlemini de unutmayın. EBYS şifresi ile e-posta şifresi aynıdır. E-posta şifrenizi ana sayfada funduszeue.info bulunan Parolamı Unuttum seçeneğini kullanarak değiştirebilirsiniz.

Elektronik Belge Yönetim Sistemi (Ebys) Nedir?

Beys nedir? Elektronik Belge Yönetim Sistemi nedir ve ne işe yarar şifre değişikliği nasıl yapılır nereden değiştiririm ? Kurumlar arasında belge ve bilgi alış verişinin elektronik ortama aktararak, internetten bu bilgilerin anlık olarak görüntülenmesi ve yönetilmesini sağlayan bir sistemdir. Aynı zamanda kurum içi ve kurum dışı yazışmalarınıza ait süreçlerinizi standart haline getirmiş olursunuz.

Ebys Şifremi Unuttum

EBYS kullanıcı adımı ve şifremi unuttum nasıl değiştirilir bilmiyorsanız yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Yeni şifre oluşturma adımlarını aşağıdaki anlatıma göre uygulamalısınız.

1- İlk etapta EBYS parolanız mail adresinizin şifresi ile aynı olduğunu tekrar hatırlatalım. E – posta adresinizi ve şifrenizi ana sayfada funduszeue.info adresinde girin.

2- Sonrasında Parolamı Unuttum linkine tıklayınız.

3- Son etapta ise açılan ekrandan yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

EBYS Şifre Değiştirme

Ebys şifre değiştirme adımları için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekir. Eposta şifresi ve Ebys şifrenizin aynı olduğunu unutmayın.

1- İlk etapta kullanıcı adı şifre girişi yapılır.

2- Sonrasındaki adımda kurumsal e posta EBYS şifre değiştirme işlemi yerine giriş yapılmalıdır.

3- E posta EBYS şifre değiştirme Genel kısmına ve ardından hesabım kısmına giriş yapılmalıdır.

4- Bu bölümden şifre değiştirin kısmına giriş yapın.

5- Son adımda ise açılan yeni sayfadan şifre değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Ebys sisteminden hangi işlemleri yapacağınızı, şifre değiştirme adımlarını yukarıdaki başlıklara bakarak cevabınızı alabilirsiniz. Ebys şifremi unuttum ne yapmalıyım diyenler şifre değiştirme adımlarını uygulayıp problemi hemen çözebilirler.

ASBÜ kurumsal mail hesabınıza ve diğer tüm online servislere ASBÜNET üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğer kurumsal mail hesabınıza daha önce hiç giriş yapmadıysanız ya da şifrenizi bilmiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız.

1-ASBÜNET Şifre İşlemleri sayfasında “Sıfırla / Reset” linkini tıklayarak açılan formu doldurunuz. Formdaki "Kullanıcı adınız" kısmına akademisyen için funduszeue.info isim , öğrenci için öğrenci numaranızı giriniz. Şifremi sıfırla butonuna tıklayarak sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza kısa mesaj ile sistem tarafından verilen şifrenizin iletilmesini sağlayınız. 

2-Cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki şifre ile ASBÜ kurumsal hesabınızı kullanabilirsiniz.

3-İsterseniz şifrenizi, ASBÜNET Şifre İşlemleri sayfasındaki Güncelle / Update linkini tıklayarak açılan formu doldurup yeni bir şifreyle değiştirebilirsiniz. Yeni şifrenizi, şifre politikamıza* uygun olarak oluşturmalısınız.

Not: Eğer sıfırlama işlemi sırasında "Mesaj iletildi" bildirimi gelmesine rağmen mesaj cep telefonunuza iletilmediyse ya da "Sistemde kayıtlı numaranız bulunamadı" hatası alırsanız;

Öğrenci Bilgi Sistemi’ne girerek profil bilgilerinizdeki telefon numaranızı güncelledikten sonra [email protected] adresine akademisyen için isim, soyadı ve bölümünüz; öğrenci için öğrenci numarası, isim, soyadı ve bölümünüzün olduğu bir mail atınız. Telefon numaranız Bilgi İşlem tarafından kısa sürede güncellenecektir. Kısa bir süre sonra bu adımları tekrarlayınız.

* ASBÜ Şifre politikamız

- Son 3 şifrenizi kullanamazsınız.

- Şifreniz en az 7 karakterden oluşmalıdır.

- Şifrenizde en az bir rakam, bir büyük harf, bir küçük harf ve bir özel karakter(.!@#$%^&*) bulunmalıdır.

- Şifreniz adınızı ve soyadınızı içermemelidir.

Saygılarımızı sunar, sağlıklı günler dileriz.
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası