gülden karaböcek sildim seni kalbimden / Bergen - Seni Kalbimden Kovdum - Dailymotion Video

Gülden Karaböcek Sildim Seni Kalbimden

gülden karaböcek sildim seni kalbimden

Neşe Karaböcek - Sildim Seni Kalbimden Şarkı Sözleri

Alma dudaklarına
Sakın benim adımı
Kader nasıl yazarsa
Yazsın alın yazımı
Sildim seni kalbimden
Maziye karıştırdım
Kendimi yokluğuna
Çok kolay alıştırdım
Eller çeksin nazını
Beni halime bırak
Senin gönül kapında
Ne huzur var ne rahat
Benim kalbim taş değil
Sözlerine dayansın
Senden gelen sevginin
Kapıları kapansın
Şimdi yanımda sensiz
Yeni ümitlerim var
Sanma ben de yaşarım
Öldü o hatıralar
Bu şarkı sözü kere okundu.

Sanatçının Popüler Şarkıları

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiştir. Aşağıdaki form yardımı ile yorum ekleyebilirsiniz!

Neşe Karaböcek - Sildim seni kalbimden #shorts #short #keşfet

Siz musiqi faylının mp3 formatında olduğu səhifədəsiniz.
Neşe Karaböcek - Sildim seni kalbimden #shorts #short #keşfet mp3 faylın yükləmək üçün bizim sayt çox idealdı. Belə ki, Neşe Karaböcek - Sildim seni kalbimden #shorts #short #keşfet MP3 YUKLE deyərək Google\'da axtarsanız bizim sayt sizin üçün ən uyğunu olacaq. Bizim sistem SpotifyYouTubeDezer və.s dünyaca məhşur mp3 saytlarından mahnıları özündə cəmləşdirir. Neşe Karaböcek - Sildim seni kalbimden #shorts #short #keşfet boxca kimi bir çox mp3 ən yeni mahnılar bizim sayta istifadəçilər tərəfindən yüklənir. İstifadəçilər mahnılar, mp3 lər yukle yərək öz dinləyicilərini artırır. Siz də bizim saytdan boxca kimi istifadə edib öz mp3 lərinizi yüklə yə bilərsiniz. Qeydiyyatı olmadan Neşe Karaböcek - Sildim seni kalbimden #shorts #short #keşfet mp3 adlı musiqini dinləyin və yükləyin. Ən son mp3 mahnılar saytımızda mövcuddur və sayt davamlı olaraq yenilənir. ün ən son mahnıların Yenni Music saytından yükləyin. Minlərlə mahnı içindən öz zövqünüzə uyğun olanları playlistə əlavə edərək yükləyə bilərsiniz. Merhabalar, Neşe Karaböcek ve Gülden Karaböcek kardeşlerin üçüncü ve son kardeşi olan Gülcan Karaböcek şarkıları ve birçok yeni içerik kanalımız da. Yeni içeriklerin devamı ve haberdar olmak için abone olup, yorum yazmayı ve beğeni butonuna basmayı unutmayınız. Sevgiler İnstagram : seafoodplus.info Neşe Karaböcek - Sildim Seni Kalbimden Söz: Halit Çelikoğlu Müzik: Hakan Eroğlu Yapım Yılı: Sözler: Alma dudaklarına, Sakın benim adımı, Kader nasıl yazarsa, Yazsın alın yazımı, Sildim seni kalbimden, Maziye karıştırdım, Kendimi yokluğuna, Çok kolay alıştırdım, Eller çeksin nazını, Beni halime bırak, Senin gönül kapında, Ne huzur var, ne rahat, Benim kalbim taş değil, Sözlerine dayansın, Senden gelen sevginin, Kapıları kapansın, Şimdi yanımda sensiz, Yeni ümitlerim var, Sanma ben de yaşarım, Öldü o hatıralar, #nostaljişarkılar #keşfet

Toptracks - Music

Toptracks by Neşe Karaböcek

Neşe Karaböcek

Artist Biography For Neşe Karaböcek

Neşe Karaböcek born 1st April İstanbul Yeşilköy Turkey Real Name Neş'ecan Göktürk Is A Singer And Actress. Read More On seafoodplus.info

Music Tags for Neşe Karaböcek:

Turkish

Female Vocalists

Turkey

Nostalgie

Turkish Pop

Neşe Karaböcek - Top Tracks

NEŞE KARABÖCEK - İNTİZAR
Neşe Karaböcekİntizar Sakın Bir Söz Söyleme.. Yüzüme Bakma Sakın.. Sesini Duyan Olur , Sana Göz Koyan Olur.. Düşmanımdır Seni Kim Bulursa Cana
Sildim Seni Kalbimden
Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Sildim Seni Kalbimden · Neşe Karaböcek · Halit Çelikoğlu · Hakan Eroğlu Telli
Neşe Karaböcek - İnşallah Maşallah
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - İnşallah Maşallah Söz: Neşe Karaböcek Müzik: Charles Ibgui Düzenleme: Norayr Demirci Yapım Yılı:
NEŞE KARABÖCEK - YAĞMUR AĞLIYOR
Neşe KaraböcekYağmur Ağlıyor Yağmur Ağlıyor Ikimiz Için Hem Ağlyor Hem Siliyor Maziyi Kaderimdin Hayal Oldun Şimdi Aşkımız Bitti Masallar Gibi
Neşe Karaböcek - Kulakların Çınlasın
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Kulakların Çınlasın Remastered : Kemal Alvo #asplak #neşekaraböcek #70ler #45lik #türkçemüzik #arabesk
Gözlerin Eladır Yar
Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Gözlerin Eladır Yar · Neşe Karaböcek · Uğur Bayar Deliler Gibi Ossi
Neşe Karaböcek - Niyet
Neşe KaraböcekNiyet Elenor Müzik Söz & Müzik: Hasan Hulki Saner Bir Inansam Sevdiğine Dünya Benim Olurdu Bir Inansan Sevdiğine Kalbim
Duydum Ki Unutmuşsun
Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Duydum Ki Unutmuşsun · Neşe Karaböcek Ümidim Kirpiklerine Kervan
Artık Sevmeyeceğim
Artık Sevmeyeceğim

Views: K

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The State51 Conspiracy Artık Sevmeyeceğim · Neşe Karaböcek Artık Sevmeyeceğim Türkofon
Seni Özledim
Seni Özledim

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Seni Özledim · Neşe Karaböcek · Ali Yıldırır Telli Telli Ossi Müzik
Yam Yam
Yam Yam

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Yam Yam · Neşe Karaböcek · Norayr Demirci · Hamid El-Sha'eri Yam Yam
Artık Sevmeyeceğim
Artık Sevmeyeceğim

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Artık Sevmeyeceğim · Neşe Karaböcek · Norayr Demirci · Suat Sayın Altın
Günün Birinde
Günün Birinde

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Günün Birinde · Neşe Karaböcek · Işıl Öztunç · Ahmet Selçuk İlkan · Selahattin
Sen Gelmez Oldun
Sen Gelmez Oldun

Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Sen Gelmez Oldun · Neşe Karaböcek · Işıl Öztunç · Aliekber Tagıyev · Medine
Neşe Karaböcek - Seni Buldum Ya
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Seni Buldum Ya Söz-Müzik: Orhan Gencebay Yapım Yılı: Bir Meçhul Âleme Giderken Dünya Belki Bir
Ateş Benim Kül Benim
Neşe KaraböcekProvided To YouTube By The Orchard Enterprises Ateş Benim Kül Benim · Neşe Karaböcek · Norayr Demirci · Stelios Stylianos
Günün Birinde - Neşe Karaböcek
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Günün Birinde Sözleri. Bu Devran Hep Böyle Sürüp Gitmez Ki Sen De Solacaksın Günün Birinde Aklına Gelecek
Sen Gelmez Oldun - Neşe Karaböcek
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Sen Gelmez Oldun Plak Kaydı Neşe Karaböcek ‎– Yedi Renk Altın Plak ‎– APNK / LP: 8 Şubat Sen
Neşe Karaböcek - Ağlama Sevdam
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Ağlama Sevdam Söz: Neşe Karaböcek Müzik: Esat Tekdal Düzenleme: Norayr Demirci Yapım Yılı: Albüm
Neşe Karaböcek - Cıs Cıs
Neşe KaraböcekNeşe Karaböcek - Cıs Cıs Söz-Müzik: Neşe Karaböcek Yapım Yılı: Albüm Detayı: I Tunes

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir