mustafa sandal ayrıldı mı / Melis Sütşurup, Mustafa Sandal’dan neden ayrıldı? | Nedenben

Mustafa Sandal Ayrıldı Mı

mustafa sandal ayrıldı mı

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ayrıldı mı?

Değerli seafoodplus.info okurları.

seafoodplus.info ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak seafoodplus.info yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca seafoodplus.info yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler seafoodplus.info yorum sayfalarında paylaşılamaz.

seafoodplus.info yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve seafoodplus.info bunlardan sorumlu tutulamaz.

seafoodplus.info yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Emina Jahovic-Mustafa Sandal ayrılığına ihanet mi neden oldu?

Magazin Dedektifi yazıyor

Mustafa Sandal ile Sırp asıllı eşi Emina Jahovic, 10 yıllık evliliklerini 6 Haziran'da sona erdirdiler.

Mahkemeye gidip anlaşmalı boşandılar. Oğulları Yaman ve Yavuz'un velayetleri annede kaldı.

Anlaşmalı boşanmada Emina Jahovic'in epey yüklü bir mal varlığı aldığı yazıldı, çizildi. Ama konumuz bu değil.

Boşanmadan önce yaklaşık 6 ay ayrı evlerde yaşadılar. O dönemde haklarında çok fazla haber çıktı.

Emina Jahovic'in evin dekorasyonu için çok fazla para harcadığı, Mustafa Sandal'ın da bu yüzden ayrılmak istediği söylendi.

Yetmedi, Mustafa'nın, annesi Tülin İleri ile bu harcamalar yüzünden kavga ettiği yazıldı.

Hatta Mustafa'nın çocuklarının Sırpça öğrenmesinden rahatsızlık duyduğu için boşanmayı istediği bile öne sürüldü.

Bir ara da Emina Jahovic'in Mustafa Sandal'ı aldattığı iddiası ortaya atıldı.

Mustafa Sandal ile Emina Sandal ise ayrılık sebebini "Aşkımız, heyecanımız bitti. Üçüncü kişilerin ayrılmamızla ilgisi yok" diye açıkladı.

Emina Jahovic-Mustafa Sandal ayrılığına ihanet mi neden oldu

GERÇEĞİ ANLATAN SATIRLAR

Emina Jahovic, geçen pazar Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportajın satır aralarında çok önemli şeyler söyledi.

Şimdi röportajın o bölümlerini okuyalım:

* 10 yıllık evliliğinizi bir süre önce sonlandırdınız. Neydi yolunda gitmeyen?

- Kalbimde büyük bir aşkla, evliliğimin ömür boyu sürmesi arzusuyla evlendim. Ama ne yazık ki, bazı şeyler elimde değildi. Söyleyeceğim tek şey, nikâh masasında verdiğim sözü asla bozmadığım. Sadece hassas ve kırılgan biri olarak bazı şeylerin üstesinden gelemedim.

* "Boşanmak aslında birlikte yaptığın her şeyin ölümü" demişsiniz. Geçmişe dair her şey sizin için öldü mü?

- Mustafa ile sonsuza kadar süreceğini düşündüğüm hayatım maalesef söndü ama birlikte yaşadıklarımız hiç bir zaman unutulmayacak. Birlikte iki güzel çocuk büyütüyoruz, evliliğimizden sadece güzel anları hatırlamaya çalışacağım.

* Aşk sizin için ne demek?

- Sadakat, samimiyet ve güven.

* Bundan sonra hayatınıza girecek bir erkekte aradığınız özellikler neler olur?

- Onun da sevgi hakkında benim gibi düşünmesi gerekiyor; sadakat, samimiyet ve güven.

SADAKAT VURGUSU

Emina Jahovic, "Ömür boyu sürmesi için evlendim. Ama bazı şeyler elimde değildi. Söyleyeceğim tek şey, nikâh masasında verdiğim sözü asla bozmadığım" diyor.

Nikah masasında tek söz verilir: "Sana evliliğimiz boyunca sadık kalacağım İyi günde, kötü günde yanında olacağım"

Emina Jahovic'in sözünü "Ben sözümü tuttum ama tutmayan var" şeklinde algılıyorum ben.

Neden öyle algılıyorum? Çünkü hemen arkasından "Aşk sizin için ne demek?" sorusuna "Sadakat, samimiyet ve güven" diye cevap veriyor.

Bir sonraki soruda da hayatına girecek erkekte yine samimiyet, sadakat ve güven aradığını söylüyor.

Emina Jahovic, evliliğinde sadakat, samimiyet ve güven konusunda problem yaşadığını çok açık bir şekilde dile getiriyor aslında.

GÖCEK DEDİKODULARI

Peki gerçekten Mustafa Sandal, eşini aldatmış olabilir mi?

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic evliyken yaz aylarını çocuklarıyla birlikte Göcek'teki villalarında geçirirdi. Hatta tekneleri de Göcek'te demirli olurdu (Şu anda bu tekneyi sırayla kullanıyorlar).

Ayrılık dedikoduları ilk ortaya atıldığında Göcek'te yaşayan bazı dostlarımdan ilginç bilgiler gelmişti bana.

Emina Sandal'ın çok mutsuz olduğunu, çiftin mutlaka ayrılacağını söylüyorlardı.

"Neden?" diye sorduğumda da "Mustafa Sandal'ın eşini aldattığını neredeyse bütün Göcek biliyor. Hatta Göcek'teki evlerinde bile aldatma olayı yaşanmış" dediler.

Emina Jahovic'in Hakan Gence'ye verdiği röportajda söyledikleri ile, benim Göcek'teki dostlarımın sözleri birbiriyle örtüşüyor.

Anlaşılan önümüzdeki günlerde bu evlilikle ilgili ihanet iddiaları daha çok gündeme gelecek.

Mustafa Sandal Emina Jahovic ile boşanma nedenini ve Melis Sütşurup’la ilişkisindeki son durumu anlattı!

Giriş Tarihi: Son Güncelleme:

Mustafa Sandal, her şeyi GÜNAYDIN’a anlattı. Ünlü sanatçı, eşi Emina Jahovic ile boşanma nedenini, Melis Sütşurup’la ilişkisindeki son durumu ve çocuklarının geleceğiyle ilgili planlarını tüm detaylarıyla paylaştı. İşte olay röportajdan satır başları

Mustafa Sandal Emina Jahovic ile boşanma nedenini ve Melis Sütşurup’la ilişkisindeki son durumu anlattı!

Geçtiğimiz günlerde Türk Günü Festivali kapsamında Amerika'da üç konser veren Mustafa Sandal "Türkiye gibi bir ülke yok" diyerek ekledi: Mesela İstanbul harika bir şehir; New York'la kıyaslanamaz bile, orasının yanında cennet. New York leş gibi, her yer çöp içinde. İstanbul birinci ligdeyse, New York ikinci ligde kalır.

Ünlü popçu Mustafa Sandal, GÜNAYDIN'a çok özel açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıl Emina Jahovic'ten boşanan Sandal, artık evlilik defterini kapattığını söyleyerek "Yaman ve Yavuz'a başka kadından kardeş istemiyorum. Artık aşk da aramıyorum, sevgi arıyorum" dedi.

Yakında yeni single çalışmanız 'Masum Gibi' ile dinleyicilerinizle buluşacaksınız
Evet, çok güzel bir çalışma oldu. Yeni şarkımın sözü Emre Şakar, düzenlemesi ise Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu'ya ait. Şarkıyı alma hikayem de çok ilginç oldu. Menajerim Tekin Önal buldu şarkıyı. Şarkıyı dinletmek için beni Florya'ya götürdü. Şarkıyı yapanlar da gencecik çocuklar.
Şarkıyı okuyunca çok sevdim. Sanki benim için yapılmış gibi. Sözleri beni çok etkiledi. O kadar beğendim ki hemen single olarak çıkarmaya karar verdim. Klibi de New York'ta çektim, önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Şarkıyı öne çıkaran bir klip oldu. New York geride kalıyor klipte.

KALBE DOKUNAN ŞARKI YAPMAK ÖNEMLİ

Sizin şarkılarınızı her yaştan insan dinliyor. Bunu nasıl başarıyorsunuz?
Gözlemleyerek ve zamanın ruhunu yakalayarak.
Bizim mesleğin alametifarikası bence zamanın ruhunu önceden hissederek ona göre üretim yapmak. Bunu başardığımı düşünüyorum. Böyle yapmazsan kalıcı olamazsın. Her yaştan dinleyicim var. 'Reset'i yaş grubu için yapmıştım ve o jenerasyonu yakaladım. Dinleyiciye duyguyu geçirmek gerekiyor. Yeni dönemde insanların tahammülü de azaldı, kalbe dokunan şarkılar yapmak gerekiyor. Albüm dinlenmiyor artık. Ben de dinlemiyorum. En son dört sene önce bir albüm alıp dinlemiştim. Albüm çıkarmıyorum, bunun yerine tek şarklılık çalışmalarla dinleyicilerin karşısına çıkıyorum. Günümüz müzik dünyasının koşulları için çok daha iyi oluyor. Kalbe dokunan şarkılar zaten her koşulda insanların ilgisini çekiyor.
Mühim olan bunu yakalayabilmek.

Avrupa'dan Altın Plak alan az sayıdaki müzisyenden birisiniz. Universal Müzik dünyayaaçılmanız için size teklifte bulunmuştu ama kabul etmediniz
Universal Müzik'le çalıştığım yıllarda Avrupa'da çok büyük başarı elde ettim. Universal Müzik'in genel müdürü bana üç yol sundu; ya dünyaya açılacaktım, ya Avrupa'ya ya da Ortadoğu ve Asya ülkelerine. "Ben sana inanıyorum, bunlardan hangisini tercih edersen biz senin yanında olacağız" dedi. Dünyaya açılma şansım vardı ama ülkemden uzun bir süre ayrı kalmak istedim. Zaten markaydım, ekibimi bırakıp gitmek de istemedim.
Ülkemdeki kariyerimi riske atıp Amerika'da kariyer yapmak için çabalamak doğru gelmedi. Bu yüzden ülkemden kopmadan Avrupa'ya açılmaya karar verdim ve altı ülkede de Altın Plak aldım.
Amerika'dan yeni döndünüz. Orada hem konserler verdiniz, hem de Türk Günü Festivali'ne katıldınız.

Nasıldı?
Çok güzel geçti. Üç konser verdim, konserlerimin devamı gelecek. Selçuk Salı Küçük aracılığıyla Türk Günü Festivali'ne katıldım. Ona da bir kez daha teşekkür ederim. Festivalde her yerde bayrağımızı gördüm ve inanılmaz gurur duydum. Brooklyn'de binlerce Türk arasında sahneye çıkmak ve şarkı söylemek kalbimde çok başka bir duygu yarattı. 'Nerede olursa olsun, biz birbirimizi buluruz.
Türk'ün Türk'ten başka dostu yok' diye düşündüm. Türk Günleri devam ettirilmeli. Ülkemizin tanıtımı için böyle etkinlikler çok önemli. Ülkemize yönelik olumsuz algıları da ancak böyle yıkarız.
Mesela Amerika'da birkaç defa karşılaştım.
Taksiye biniyorum, Türk olduğumu öğrenince "Türkiye ziyaret edilebilinir mi, güvenli bir ülke mi?" diye soruyorlar.
Ben de ülkemizin Amerika'dan bile daha güvenli olduğunu, akın akın turist geldiğini ve dünyanın en büyük ve güvenilir havalimanına sahip olduğumuzu söylüyorum.
Türkiye gibi ülke yok. İstanbul harika bir şehir; New York'la kıyaslanamaz bile. New York'a bakıyorsun; leş, her yer çöp içinde, kokuyor. İstanbul, yanında cennet gibi kalıyor. Aynı klasmanda bile değil.
İstanbul birinci ligdeyse, New York ikinci ligde kalır. Orada bir tek Central Park var.
İstanbul'un ise her yerinden tarih, kültürel zenginlik fışkırıyor.

TRUMP'I AMERİKALI CİDDİYE ALMIYOR

Trump Amerikası'nı nasıl buluyorsunuz?
Amerikalılar Trump'ı ciddiye bile almıyor. Amerikan medyasından takip ediyorum. Adamı oradaki politikacılar bile önemsemiyor. Trump, sitcom karakteri gibi. Sitcom gibi izliyorum onu.

Geçen yıl boşandığınız Emina Jahovic'le en popüler döneminizde evlendiniz. Evliliğinizin kariyerinizi olumsuz etkilediğine dair bir algı var
Hiçbir zaman pop star olma derdim olmadı. Derdim iyi bir insan olarak örnek teşkil etmekti.
Bildiğim doğru hayatı yaşamak istedim.
Aile kurma, çocuk sahibi olma hayalim vardı. Bunu gerçekleştirdim.
Yaman ve Yavuz'u hiçbir şeye değişmem. Benim starım çocuklarım. Evliliğim de kariyerimi olumsuz etkilemedi açıkçası. Uzun bir yolculuğa çıktık Emina ile 14 sene birlikte olduk.
Ve çok dostça ayrıldık.
Görüyoruz işte çok dramatik, kavgalı-dövüşlü ayrılıklar yaşanıyor. Çok yanlış görüntüler ve örnekler veriliyor topluma.
Bunların altında ego çatışması var.

'HARBİYE'DE KONSER VERMEM' DİYE YEMİN ETMIŞTİM

12 senenin ardından Harbiye Açıkhava'da konser vereceksiniz. Neden bu kadar ara verdiniz?

Evet, çok uzun yıllar sonra sahne alacağım. Aslında "Harbiye Açıkhava'da konser vermeyeceğim" diye yemin etmiştim. Beni yeminimden Polat Yağcı döndürdü. En son Harbiyekonserimde sahneden çok mutsuz ayrılmıştım. Orkestra, benim sahnedeki performansımı çok kötü etkilediği için izleyiciye duygumu, enerjimi geçirememiştim ve "Bir daha asla burada sahnealmayacağım" demiştim. Çok teklif geldi ama bu seneye kadar kabul etmedim. Polat Yağcı, sahnedeki sorunu çözdüğü için konser vereceğim. Çok güzel olacak. Sürprizlerimiz var. Mekanlara önem veren biri değilim aslında. Önemli olan dinleyicilerle kurduğun bağdır. Dünyanın en güzel yerinde de konser versen, bağı kuramıyorsan kalıcı olamazsın. 'Her şey yalan, şarkı gerçek' diye bir felsefem var. Eğer şarkın gerçekse, duygularını geçirebiliyorsaninsanların kalbinde ebediyet kazanıyorsun.

EMİNA İLE ARAMIZDAKİ AŞK BİTMİŞTİ

Jahovic'le boşanmamak için mücadele ettiniz mi?
Akışa bırakmıştım. Aramızdaki aşk bitmişti. İki yol vardı, ya hayatımıza dost olarak devam edecektik, ya da aynı evlilik içinde ayrı hayatlar yaşayacaktık, ki bu bize yakışmazdı.
Ayrılmaya karar verdik. Çok iyi arkadaşız şimdi. Sağlıklı olan bu. Nedir ayrılık sonrası nefret hali, nedir bu ego? Üç ay önce ölüp bittiğin insandan ayrılınca ölesiye öfke duymak da neyin nesi? Zamanını harcadığın bir insanı böyle öfkeyle hayatından çıkarmak çok yanlış ve sağlıklı bir ruh hali değil. Egolarından dolayı böyle yapıyorlar. Biz de Emina ile tartışıyorduk ama hiçbir zaman çocuklarımızın yanında sesimizi bile yükseltmedik.
Çocuklarımızı düşünerek dostça ayrıldık. Benim için önemli olan çocuklarım ve onların mutluluğu.

ESKİ EŞİM EVLENMEK İSTERSE ONA DESTEK OLURUM

Eski eşiniz Emina Jahovic evlense nasıl bakarsınız bu duruma?
O benden yaşça küçük. Önünde uzun bir yolu var. Sevgiye layık bir insan. Eğer Emina evlenmek isterse ben ona her zaman destek olurum. Saygıyla da karşılarım.

ARKADAŞINA GÖNDER

SON DAKİKA

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir